PDA

View Full Version : Бербатов напусна националния.



BlueGirl
05-14-2010, 11:26
Бербатов се отказа от българския национален отбор.Какво мислите по въпроса?Одобрявате ли решението му да сложи край на кариерата си като национал?

SemperFidelis
05-14-2010, 13:06
Наистина новината от вчера е доста радостна, време беше да се откаже Барби. И без това последните няколко години само си поритваше в националния. За едно е прав обаче - дава път на младите таланти. Сега няма да реве, че го критикуват за слабата му игра и в България, и в Англия - ами само в Англия, ако все пак Юнайтед не го продадат през лятото (което е доста вероятно). Да отива да си живурка където иска зорлен нещата не стават.

lubomirky
05-14-2010, 17:20
Наистина новината от вчера е доста радостна, време беше да се откаже Барби. И без това последните няколко години само си поритваше в националния. За едно е прав обаче - дава път на младите таланти. Сега няма да реве, че го критикуват за слабата му игра и в България, и в Англия - ами само в Англия, ако все пак Юнайтед не го продадат през лятото (което е доста вероятно). Да отива да си живурка където иска зорлен нещата не стават.

кое е радостното от цялата работа? преди другите държави се плашеха от България, само защото ги имаше Бербатов, Мартин и Стилиян. единия вече го няма, другите двама скоро ще го последват. и тогава к'во праим? мениджърите ще пробутват бездарните келеши, дето не стават и за бройка.

term0t0
05-14-2010, 17:35
Наистина новината от вчера е доста радостна, време беше да се откаже Барби. И без това последните няколко години само си поритваше в националния. За едно е прав обаче - дава път на младите таланти. Сега няма да реве, че го критикуват за слабата му игра и в България, и в Англия - ами само в Англия, ако все пак Юнайтед не го продадат през лятото (което е доста вероятно). Да отива да си живурка където иска зорлен нещата не стават.

кое е радостното от цялата работа? преди другите държави се плашеха от България, само защото ги имаше Бербатов, Мартин и Стилиян. единия вече го няма, другите двама скоро ще го последват. и тогава к'во праим? мениджърите ще пробутват бездарните келеши, дето не стават и за бройка.талант има,мързел повече

SemperFidelis
05-14-2010, 18:16
Наистина новината от вчера е доста радостна, време беше да се откаже Барби. И без това последните няколко години само си поритваше в националния. За едно е прав обаче - дава път на младите таланти. Сега няма да реве, че го критикуват за слабата му игра и в България, и в Англия - ами само в Англия, ако все пак Юнайтед не го продадат през лятото (което е доста вероятно). Да отива да си живурка където иска зорлен нещата не стават.

кое е радостното от цялата работа? преди другите държави се плашеха от България, само защото ги имаше Бербатов, Мартин и Стилиян. единия вече го няма, другите двама скоро ще го последват. и тогава к'во праим? мениджърите ще пробутват бездарните келеши, дето не стават и за бройка.

Кой ще се уплаши от Бербатов, ти чуваш ли се? От България може да са се плашели от Сан Марино, Малта, Кипът и т.н.
Последният мач Кипът така се бяха уплашили от Бербатов, че 18 годишен централен защитник го пазеше и го опази...
Да си играе в Манчестър, ако въобще игра повече за тях.

Имаме си по-добри нападатели - Божинов, Мицански, Камбуров, Рангелов, Домовчийски... Т'ва че Бербатов е имал късмета 2000 година да премине в Леверкузен не означава, че е най-добрия. Къде-къде по-талантливи млади футболисти има в България, ама БФС и държавата не се интересуват от влагането на средства във футбола и в спорта като цяло... за един Бербатов ще ревем ся (поне да беше направил няколко по-стойностни мача за България освен онези в квалификациите за Евро 2004).

lubomirky
05-14-2010, 18:27
мицански и камбуров къде ги слагаш въобще? и двамата не са играли в нито едно голямо първенство. домо след годината, в която Левски стигна 1/4 финал, нищо не играе. рангелов и него го видяхме какъв е голмайстор, даже ще го продават. божинов е единственият, на който можем да се надяваме да прави нещо в атака. и все пак има още много хляб да яде, докато стигне бербатов. а и имай малко уважение към голмайстор н1 на националния отбор за всички времена.

BlueGirl
05-14-2010, 18:30
Такааа...
Сега да си кажа и аз мнението.
Не харесвам Бербатов като футболист,но адмирирам решението му.Достатъчно интелигентен е да види,че националният отива от зле към по-зле пък и толкова помия се изля върху него,че всеки би сторил същото на негово място.Пък и той сам си го каза-че дава път на младите,което е много разумно.Така или иначе няма какво повече да постигне.По-добре да си отиде като легенда,отколкото като едва ли не нищожество...

SemperFidelis
05-14-2010, 18:46
мицански и камбуров къде ги слагаш въобще? и двамата не са играли в нито едно голямо първенство. домо след годината, в която Левски стигна 1/4 финал, нищо не играе. рангелов и него го видяхме какъв е голмайстор, даже ще го продават. божинов е единственият, на който можем да се надяваме да прави нещо в атака. и все пак има още много хляб да яде, докато стигне бербатов. а и имай малко уважение към голмайстор н1 на националния отбор за всички времена.
Бонев може да е гаден буфер - ама рекорда от голове го беше постигнал във важни и престижни мачове... Бербатов на другия полюс - във важните мачове разбираш, че играе когато обявяват съставите, а цели 20+ голове от рекорда му са дошли в приятелски срещи с непретенциозни съперници. За мен головете на Бербатов не са рекорд.

П.С.
Най-скъпият футболист в историята на българският футбол за 11 години успя да се класира с отбора на 1 европейски от възможни 3 европейски и 3 световни. Същият този скъп футболист, който беше капитан и трябваше да поведе отбора, добре не успя - е какво като струва 30 милиона, Балъков въобще не струваше толкова, НО благодарение на него се класирахме за Евро 2004. Къде беше този голям голмайстор Бербатов на Европейското? Къде беше рекордьора в мачовете с Италия, с Кипът, С Ирландия? С какво блесна, че да е заслужил уважение? Бил направил рекорд, е и? Да не го е направил със уникални умения или със непримирима борба? За да си спортист ти трябва силен характер, не като те похвалят и да се възгордееш и после да се разхождаш, след това като започнат да те критикуват - да им се сърдиш... И тази история с капитана и лентата, откакто Балъков се оттегли, националния има един капитан Стилиян Петров. Лентата я дадоха на Бербатов заради трансферите му... е да ама лентата не се печели с трансфери, тя се заслужава с борба, кураж и готовност за саможертва за отбора...

Пък на всичкото отгоре и щял да оправя българския футбол - той играта не може да си оправи, цяло първенство тръгнал да оправя...

Айде стига толкова, че едно положително нещо не мога да се сетя в момента за Бербатов.

nIkEnCeTy_bE
05-14-2010, 19:53
По-добре Юнайтед да беше напуснал, това щеше да е най доброто. Националния с него или без него, май все тая. Изобщо не се представя добре, нито в единия отбор, нито в другия. Той си знае, надали ще липсва на някой. ;)

Hicho
05-14-2010, 20:14
ЖАЛЪК НАРОД, ЖАЛКИ СА ВСИЧКИ КОИТО ГОВОРЕХА СРЕЩУ БЕРБАТОВ, АЗ АКО БЯХ НА НЕГОВО МЯСТО СЪЩО ЩЯХ ДА СЕ ОТКАЖА... ЗА КОГО ДА ИГРАЕ??? ЗА ПРОСТАЦИТЕ КОИТО САМО ЗНАЯТ ДА ПИЯТ ПРЕД ТЕЛЕВИЗОРИТЕ И ДА ПСУВАТ... ТЕ НЕ ГО ЗАСЛУЖАВАТ... БЪЛГАРИЯ НЕ ЗАСЛУЖАВА БЕРБАТОВ. ЗАМИСЛЕТЕ СА САМО, ЗАЩО ГОЛЕМИТЕ БЪЛГАРСКИ ТАЛАНТИ БИЛО ТО ФУТБОЛИСТИ ИЛИ КАКВИТО И ДА СА, ВИНАГИ ПРОСПЕРИРАТ В ЧУЖДИТЕ ДЪРЖАВИ ? ...ЗАЩОТО ТЕЗИ ДЪРЖАВИ ИМ ДАВАТ ПОВЕЧЕ ВЪПРЕКИ ЧЕ СА ЧУЖДЕНЦИ ОТКОЛКОТО ДАВА БЪЛГАРИЯ НА СОБСТВЕНИТЕ СИ ГРАЖДАНИ.
УСПЕХ БЕРБО !

transformable
05-14-2010, 20:53
ЖАЛЪК НАРОД, ЖАЛКИ СА ВСИЧКИ КОИТО ГОВОРЕХА СРЕЩУ БЕРБАТОВ, АЗ АКО БЯХ НА НЕГОВО МЯСТО СЪЩО ЩЯХ ДА СЕ ОТКАЖА... ЗА КОГО ДА ИГРАЕ??? ЗА ПРОСТАЦИТЕ КОИТО САМО ЗНАЯТ ДА ПИЯТ ПРЕД ТЕЛЕВИЗОРИТЕ И ДА ПСУВАТ... ТЕ НЕ ГО ЗАСЛУЖАВАТ... БЪЛГАРИЯ НЕ ЗАСЛУЖАВА БЕРБАТОВ. ЗАМИСЛЕТЕ СА САМО, ЗАЩО ГОЛЕМИТЕ БЪЛГАРСКИ ТАЛАНТИ БИЛО ТО ФУТБОЛИСТИ ИЛИ КАКВИТО И ДА СА, ВИНАГИ ПРОСПЕРИРАТ В ЧУЖДИТЕ ДЪРЖАВИ ? ...ЗАЩОТО ТЕЗИ ДЪРЖАВИ ИМ ДАВАТ ПОВЕЧЕ ВЪПРЕКИ ЧЕ СА ЧУЖДЕНЦИ ОТКОЛКОТО ДАВА БЪЛГАРИЯ НА СОБСТВЕНИТЕ СИ ГРАЖДАНИ.
УСПЕХ БЕРБО !Напълно съгласен съм с теб.При всяка загуба бербатов е виновен.Когато вкара всички са към него.. Но когато загубим кво става ? Всички се обръщат против него и го плюят.. Определено ще се усети липсата му в атака !

tItEufFf
05-15-2010, 08:22
ЖАЛЪК НАРОД, ЖАЛКИ СА ВСИЧКИ КОИТО ГОВОРЕХА СРЕЩУ БЕРБАТОВ, АЗ АКО БЯХ НА НЕГОВО МЯСТО СЪЩО ЩЯХ ДА СЕ ОТКАЖА... ЗА КОГО ДА ИГРАЕ??? ЗА ПРОСТАЦИТЕ КОИТО САМО ЗНАЯТ ДА ПИЯТ ПРЕД ТЕЛЕВИЗОРИТЕ И ДА ПСУВАТ... ТЕ НЕ ГО ЗАСЛУЖАВАТ... БЪЛГАРИЯ НЕ ЗАСЛУЖАВА БЕРБАТОВ. ЗАМИСЛЕТЕ СА САМО, ЗАЩО ГОЛЕМИТЕ БЪЛГАРСКИ ТАЛАНТИ БИЛО ТО ФУТБОЛИСТИ ИЛИ КАКВИТО И ДА СА, ВИНАГИ ПРОСПЕРИРАТ В ЧУЖДИТЕ ДЪРЖАВИ ? ...ЗАЩОТО ТЕЗИ ДЪРЖАВИ ИМ ДАВАТ ПОВЕЧЕ ВЪПРЕКИ ЧЕ СА ЧУЖДЕНЦИ ОТКОЛКОТО ДАВА БЪЛГАРИЯ НА СОБСТВЕНИТЕ СИ ГРАЖДАНИ.
УСПЕХ БЕРБО !

Взе ми думите от клавиатурата, наистина..

iLovePussyJuice
05-15-2010, 09:21
Е Бербатов слаб, не играе и не знам си к'во...хубаво така е, ама КОЙ?!
КОЙ?!
И аз не го харесвам особено Бербатов, ама кой вместо него да играе? :/

iLovePussyJuice
05-15-2010, 09:26
Самият факт, че има толкова дискусии показва най-добре колко важен бе Бербатов.и това го има :)

MissStunning
05-15-2010, 16:53
Преди време твърдях, че за Бербатов е най - добре да се откаже от националния отбор, не защото няма качества за там, а просто защото всички търсят вината в него. Ясно е, че е най - голямата им звезда, както и е нормално да приема критики, но толкова големи е нелепо. Аз мога да назова поне още 4,5 виновника от отбора, които дори не знаят с кой крак ритат, но са там, нали? Естествено, че върху тях не пада вината, защото не играят в Англия, както и в Манчестър Юнайтед, а в селското ни първенство. Не смятам, че дори и Меси ще носи целия национален отбор на гърба си, предвид факта, че повечето са слаби. Искаме световно, европейско, но за там ли сме с този състав? А и треньор? По - добре да гледаме от страни, но като неутрални, от колкото от близо, но със срам. Иначе сега националния отново ще е слаб, факт! Дори и по - слаб. Сега ще видим къде ще се чуват критиките! Може би Мартин и Стилиян ще го отнесат. А иначе потенциал в отбора има. Нужен е качествен треньор, който за жалост трябва да дойде от чужбина, защото вътрешен такъв няма. Човек, който да внесе нужния респет, страхопочитание, а и дисциплина в състава. Доста по - слаби отбори правят прогрес, но със силен треньор, така че не виждам защо и ние да не го направим.

cunt
05-15-2010, 17:21
Аз винаги съм се чудил как футболист като Бербатов се озова в Юнайтед. Никога не съм го харесвал за мен той е един мързеливец ,който играе без никакво желание за националния отбор! Така че решението му е правилно да си гние на пейката в юнайтед и тва е.