PDA

View Full Version : bremena ili nai



gonh12
05-14-2010, 12:47
zakasnia mi sas 3 dni naprabix si test i izleze polozitelen xodix na ginekolok i toi kaza che sam bremena naprabix si isledbania i biaxa otritsatelni naprabix si pak test i izleze otritsatelen oshe ne mi e doshal tsikala kakbo da prabia

filmimilmi
05-14-2010, 12:57
От къде да знаем какво да правиш? Аборт? Единственото, което мога да ти предложа е да седнеш сама на спокойствие и да си помислиш сериозно какво искаш да бъде бъдещето ти. Притесненията са само губене на време.

Sisi7u
05-14-2010, 13:05
ем .. мн0г0 странно лекaря да вика, че си бременна, а тестовете, че не си ..
може да ти има нещо друго ..
:? посети пак гинеколога си или отиди при някой друг ... и така .. !!
ние не сме професионалисти и неможем да ти дадем компетентен отговор ;]]

elizabethg
05-14-2010, 14:13
Бременна си!Какво още се чудиш?Лекарят е потвърдил...На колко години си?Бременността не е ли желана???

Van4oHelsing
05-14-2010, 18:06
Ако беше желана или беше на по - зряла възраст мислиш ли че щеше да пише тука :D
По темата: първо почни да пишеш на кирилица. Второ - първият коментар е много точен - ние неможем да ти кажем какво да правиш говори с този който е направил детето (ако знаеш кой е де ако не си сигорна тогава =Х) кажи му че има опасност да си забременяла говори и с вашите и хубаво си помисли какво ще правиш от тук нататък т`ва не е нещо което ще решиш четейки в някакви форуми

kalpazanka
05-14-2010, 19:38
М@м@ му ст@р@, как така говорите за аборт при само един положителен уринен тест?
Авторке, онези изследвания, за които говориш, че са излезли отрицателни, да не би едно от тях да е бета ЧХГ?

Кирилизирай темата. Ичаш 24 часа предвид сериозността на проблема.

SmilezZz
05-19-2010, 12:38
Да пишеш на Български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно ! :wink: Затова ще те помоля да пишеш на кирилица ...

Иначе отиди при друг лекар..Не знам..Но е много странно това.. :-o