PDA

View Full Version : Страх от любовта



wwe11
05-14-2010, 17:37
Преди около 1 година и половина преживях супер жестока, и гадна несподелена любов. Оттогава, просто ме е страх да мина на по-сериозната част от връзката, нали в началото добре, обаче като се задълбочат нещата малко повече и аз изпитвам страх. Сега на хоризонта се яви нова връзка на около месец сме и така нали нещата се усещат вече по-сериозни, и все пак изпитвам страх. Дали да продължа ? Ами ако после боли ? Дали да не се отдръпна ? Дали не е напразно и чуствата са фалшиви ? И такива въпроси ми се въртят в главата, просто кратко казано - Страх ме е да се влюбя. И търся друго мнение. Не знам дали, бих могъл да превъзмогна това чуство. А искам нещо сериозно, а просто отвътре не дава да имам нещо кой знае какво. А после аз излизам несериозен, а не е така. Искам едно момиче с което да прекарам част от живота си, не съм като повечето всяка вечер с различна, обаче когато ме опре страха, такъв изглеждам и аз. Предварително благодаря. И наистина, имам нужда от съвет. :( :smt090

BlueGirl
05-14-2010, 17:48
Не си затормозявай съзнанието с подобни мисли.Това,че преди си преживял нещо неприятно,изобщо не означава,че и сега ще е така.Дай шанс на тази връзка.Нищо не губиш.Не може да се живее цял живот в страхове.Остави миналото там,където е,и продължи напред :)

Sunshin3
05-14-2010, 17:48
Не можеш винаги да бягаш, когато нещата станат по-сериозни. Продължи напред.

mir4eto93
05-14-2010, 17:50
Ако се страхуваш да обичаш, няма как да те обичат ... Всички сме изпитвали болката от несподелената любов ... Не трябва да се отказваш, нищо не е загубено, може момичето, с което си сега, да е твоето момиче, кой знае. Няма как да разбереш, ако не опиташ. Успех! :smt023

DarknessAngel
05-14-2010, 18:20
Винаги боли. Иначе не е "любов". Рискувай, така или иначе вече знаеш какво е и не губиш нищо.

onestar
05-14-2010, 19:14
Мхм, и сега зарази "онази несподелена любов" ще прекараш живота си в страх?

Научи се да поемаш и да се справяш с болката, а не да бягаш от нея.

vagarious
05-14-2010, 19:50
Наистина спри да бягаш от страховете си, иначе как ще ги победиш !? :wink: Изтъркано звучи, но повярвай ми - така е. :) Отпусни се и пусни щастието да дойде и при теб. :)

wwe11
05-14-2010, 19:52
Наистина спри да бягаш от страховете си, иначе как ще ги победиш !? :wink: Изтъркано звучи, но повярвай ми - така е. :) Отпусни се и пусни щастието да дойде и при теб. :)

Или болката :-#

vagarious
05-14-2010, 19:54
Болка ще е само,когато не се отървеш от страховете си. :wink:

BlueFace
05-14-2010, 19:54
На колко си години?

П.П. Ако не рискуваш ,не можеш да спечелиш ;)

wwe11
05-14-2010, 20:02
На колко си години?

П.П. Ако не рискуваш ,не можеш да спечелиш ;)

16 :)

psihoataka
05-14-2010, 20:17
Любовта се намира,тогава,когато не го търсиш. : )

bratignat
05-14-2010, 21:47
Баси, половете верно се обръщат. Стегни се ти си момчето, а не момичето. Ти си този със топки във връзката нали? Е, ако е така се стегни.