PDA

View Full Version : Работа за деца



k0dy
05-14-2010, 18:43
Незнам дали точно тук е раздела, но май - няма по - подходящо място за въпроса ми...
Та той е следният: Има ли възможност едно дете да работи за пари, което не е пълнолетно... Знам, че звучи много глупаво, но все пак наближава "ЛЯТНАТА ВАКАНЦИЯ" и вместо да бездействам по цял ден да изкарам малко пари... И без това не съм от най - богатите деца, но и не ми е невъзможен живота :) Моля ви пишете по въпроса и дайте някой съвет... Като цяло каквото се сетите по тази тема.
Ето и маааалко информация за мен:

Години: 12.08.1997 :-D :(
Град: Велико Търново


П.П - Съжелявам за допуснатите грешки... :? :?

justunique
05-14-2010, 19:04
...

k0dy
05-14-2010, 19:10
Благодаря за информацията... А аз точно това търся - флайърчета, бележчици, тва онова, но явно няма как да стане :? , а би било много хубаво ако така дават по 10тина - 20 лева за един цял ден раздаване на такива хартийки :)

k0dy
05-14-2010, 19:12
Има и друг вариант... Един приятел (на моята възраст) ми каза, че когато си бил на село чистели двора на едни англичани и доста добри пари давали, но в град тва много, много трудно може да стане освен ако не живееш в Америка :-D ... Там си падат по такива работи децата...

SmilezZz
05-14-2010, 19:14
Едва ли ще успееш да си намериш някаква работа на 13 години..
Но все пак може да опиташ за раздаването на флаери,плакати и т.н...

justunique
05-14-2010, 19:22
...

nIkEnCeTy_bE
05-14-2010, 20:05
97 си.. я се погледни! Вместо да се подготвяш за изпити ала бала, защото ако дойдат ще почнете пак да пишете, че не знаете, че не можете да се подготвите ала бала. Изживей си пълноценно детството и лятната ваканция, отиди на море. Хубаво, че искаш да помагаш за пари ала бала, ама какво може да направиш на 12-13 години? За флаери според мен пълен апсурд да те вземат, то мен едва ли ще вземат, та тебе ли.. момичетата на твойта възраст на улицата играят или учат, или танцуват и т.н. А и колко мислиш, че ще вземаш? 15 лв. на ден.. какво толкова ще помогнеш в бюджета на семейството.. а и надали вашите ще ти разрешат.. замисли се малко

cw3tty
05-14-2010, 21:58
Здрасти :) еми аз искам да раздавам такива бележчици и тн. .. Не ми трябват пари просто ей така :) писах в една друга тема .. ама никой не отговори .. значии от София съм и съм на 14 .. вече накарах гаджето на сестра ми да поразпита, защото той има приятели които се занимават с тва, ама ще е добре и вие малко да помогнете ако можете :)

Kichann
06-08-2013, 12:04
Zdraweyte izkam da popitam za rabotni mesta ...nqma znachenie kakvi shte sa ...na 17 god.sym myjki pol...ako ima oferti kajete za lqtoto se otnasq....

Bank$
06-09-2013, 09:42
97 си.. я се погледни! Вместо да се подготвяш за изпити ала бала, защото ако дойдат ще почнете пак да пишете, че не знаете, че не можете да се подготвите ала бала. Изживей си пълноценно детството и лятната ваканция, отиди на море. Хубаво, че искаш да помагаш за пари ала бала, ама какво може да направиш на 12-13 години? За флаери според мен пълен апсурд да те вземат, то мен едва ли ще вземат, та тебе ли.. момичетата на твойта възраст на улицата играят или учат, или танцуват и т.н. А и колко мислиш, че ще вземаш? 15 лв. на ден.. какво толкова ще помогнеш в бюджета на семейството.. а и надали вашите ще ти разрешат.. замисли се малко

Колежката ала бала много добре ти го каза по-добре да си изживееш детството ала бала изчакай година или две и тогава може да почнеш да работиш нещо ала бала сега са ти най-важните години ала бала после почват глупостите в УЩ тогава може да работиш нещо