PDA

View Full Version : Поука за всички вас... скрита в моята история.



Dizziness
05-14-2010, 18:08
:)

BlueGirl
05-14-2010, 18:16
Прочетох цялата ти история.Радвам се,че разсъждаваш толкова трезво и разумно.Пример си,че най-добрият учител е животът.Желая ти много щастие с момчето и да ти се случват само хубави неща :)

wwe11
05-14-2010, 18:16
Поука от твоята история ?? Или поуки от твоите истории. Направо не знам не ти ли е писнало всяка година да си с нов 8-) 8-) Ццц направо нямам думи, и след толкова истории, ако за някоя от тях смяташ, че ти си била виновна и без да ми разкаваш, само като гледам колко често си ги сменяла бих ти казал, че ти си виновна за половината. Не, че момчетата са неподходящи.

2. Не скачай от връзка във връзка... - Леко късно си открила тая поука.

DarknessAngel
05-14-2010, 18:16
1. Бъди себе си и се уважавай, за да те уважават и другите! - Относително е.
2. Не скачай от връзка във връзка... понякога човек се нуждае от малко почивка... - Понякога да, всъщност често.
3. Не гледай опаковката, гледай съдържанието, защото плочките и фаянсът не са вечни, но характерът и интелигентността са! - Зависи от личността.
4. Приемай хората около теб такива, каквито са. Ако имаш претенции към тях, няма да ги подтикнат към промяна, а към отчуждение спрямо теб. - Може.
5. Понякога е по-добре да си мълчиш, поне ще знаеш, че няма да станеш обществен враг № 1! - общо взето през цялото време, токувиж някой от днешното поколение те пребил,че си го погледнал накриво.
6. Бъди борбен, амбициозен, бори се за мечтите си, бори се за целите си, бъди полезен, ако не за обществото, то поне за теб и близките ти. - Мързи ме понякога.
7. Бъдете позитивни... бъдете весели, стига с тези депресии, много от нас са приключили своите връзки, втпреки че още обичат половинката си. - Има спадове и възкачания. Не можем да сме винаги щастливи.
:)

SemperFidelis
05-14-2010, 18:22
Ако има мерак да чета нещо дълго - щях да чета книгите, които дават от даскало. :(

Priceless
05-14-2010, 18:31
Ти не беше ли обратна ? о.О

BlueFace
05-14-2010, 18:36
Интересно ми беше да го прочета :)

Dizziness
05-14-2010, 19:34
Не, не съм обратна, по принцип мислех, че съм бисексуална, но в течение на времето се оказа, че съм искала просто да експериментирам. :)

wwe11
05-14-2010, 21:01
Не, не съм обратна, по принцип мислех, че съм бисексуална, но в течение на времето се оказа, че съм искала просто да експериментирам. :)


:lol: :lol: :lol: Ооо не попикавам се :razz: :razz: :razz: Човек или е обратен или не ...... какво значи да експериментирам ццццц :razz:

Priceless
05-14-2010, 22:28
Не, не съм обратна, по принцип мислех, че съм бисексуална, но в течение на времето се оказа, че съм искала просто да експериментирам. :)

Толкова и си ориентирана значи.

Nakadah
05-14-2010, 22:44
Преразкажи тази историика с 2-3 думи моля...

Gllory
05-14-2010, 23:54
Аз също си имам такова добро приятелчеее, за което мн.се радвам :-)

WaterLilly
05-15-2010, 07:29
Преразкажи тази историика с 2-3 думи моля...
Нееее, всичко или нищо! :D И аз нямам намерение да го чета, колкото да си извадя две-три общи поуки, които всеки човек сам ги знае за себе си. Нищо ново не казваш.

silky92
05-15-2010, 07:43
Хубаво е ,че си ги осъзнала всичките тези неща ,но на мен ми се струва ,че си била доста безориентирана и явно не достатъчно влюбена , в който и да е от тях.

Dizziness
05-15-2010, 08:42
В третото момче бях влюбена... затова сега ме боли много, въпреки, че съм с този от Варна. Никой не може да ми помогне, най-добрата ми приятелка замина за Ирландия, на най-добрият ми приятел, баща му почина, нашите се спукват от работа, за да ми вземат гарсониера и кола, когато съм вече студентка, в града нямам качествени приятели, напълно сама съм, просто реших да излея някъде всичко това. И да - ориентирана съм сексуално и знам какво искам. :)

Rounder
05-15-2010, 09:28
Бе да ти кажа честно.....маи леко курвичка си падаш....
но важното е,че си си извадила някаква поука....

Dizziness
05-15-2010, 10:14
Със сигурност не съм "курвичка". :) Не съм и някоя "кифла", която се движи като свободен електрон. Имала съм само трима сериозни приятели и всички са от рода на 6 месеца, година, две. Ако това за теб е курвенско, нямам коментар. :)

Wojczek
05-15-2010, 17:38
Ти в една тема не писа ли че си обратна ?

Dizziness
05-15-2010, 17:44
Не.

vesito13
05-15-2010, 19:04
От цялата история най-много ми се наби в очите това, че за тези първите говориш за любов, за сраст, за желание. А с този, който си сега единствено се гледа изгодата, дали ще ти е добре, разбирате ли се. Няма я страстта, любовта, химията. Сама каза, ти го приемаш, като "приятелче". Мислиш ли, че той би бил мъжа с който да си до края на живота ти?

Rounder
05-15-2010, 20:22
Със сигурност не съм "курвичка". :) Не съм и някоя "кифла", която се движи като свободен електрон. Имала съм само трима сериозни приятели и всички са от рода на 6 месеца, година, две. Ако това за теб е курвенско, нямам коментар. :)

Ти си знаеш....ич не ме вълнува колко сериозни приятеля си имала,или как се движип дали като електрон или като медуза...аз казах каквото имах да казвам.

yeSHua
05-15-2010, 20:52
vesito13 - право в десятката :) На мен съвсем същото ми привлече вниманието - Dizziness нито е влюбена в приятеля си, нито някога е била. Наложила си е да го възприема като „нещо повече от приятел“. Връзката ѝ може да я удовлетворява сега, защото ѝ е удобна, но след време ще направи нещастни и двамата. Трудно ще бъде да я прекрати, лошото е, че въобще я е започнала.

Dizziness - чудесно е, че си направила някакви изводи за себе си на базата на опита, който си придобила. Ала съм доста убеден, че ако след 5 години попаднеш на тази си тема - ще ги намериш за лековати и прекалено общи, звучащи гръмко и оптимистично, като рекламни слогани, но некоренспондиращи с реалността - каквито ми изглеждат на мен сега.