PDA

View Full Version : Излъчват концерта на AC DC по телевизията



Callisto
05-14-2010, 18:41
Който е фен на AC DC, но не е успял да си купи билет да знае, че излъчват концерта по "BTK".

BladeDancer
05-14-2010, 18:56
няма да го гледам ... само да се ядосвам
Много ми е тъпо тая година някви много тъпи неща ми се случиха и ся и на сонисфиър не мога да отида и се чувствам все едно някой ме прецаква !

Callisto
05-14-2010, 19:00
няма да го гледам ... само да се ядосвам
Много ми е тъпо тая година някви много тъпи неща ми се случиха и ся и на сонисфиър не мога да отида и се чувствам все едно някой ме прецаква !

Аз живея точно до стадиона и звука е отличен, гледката също, но...честно казано за сега концерта ме разочарова такаче не се ядосвай толкова. :D Вокала вече предава богу дух, а гласа му ептен...ниюо итересно няма само се люлеят на камбани и топки и подскачат. :D

n0ne
05-14-2010, 19:03
кой канал?

Callisto
05-14-2010, 19:07
кой канал?

BTK, но сега го спряха и пуснаха за някакви хеликоптери...дано пак го пуснат. :(

n0ne
05-14-2010, 19:09
0к мерси :)

play23
05-15-2010, 00:30
Вокала предавал, богу дух, айде стига глупости бе ! Това е най-добрия концерт правен в България до сега, Брайън Джонсън си беше перфектен, няма така атмосфера никъде другъде и няма да има.

kykyto
05-15-2010, 06:13
Вокала предавал, богу дух, айде стига глупости бе ! Това е най-добрия концерт правен в България до сега, Брайън Джонсън си беше перфектен, няма така атмосфера никъде другъде и няма да има.
+1. Имам само малка забележка- много хора на много малък СТАДИОН..... Буташ се с тълпата 20 минути не можеш да излезеш....

Callisto
05-15-2010, 08:14
Вокала предавал, богу дух, айде стига глупости бе ! Това е най-добрия концерт правен в България до сега, Брайън Джонсън си беше перфектен, няма така атмосфера никъде другъде и няма да има.

То може и да е най-добрият правен в България , но това не значи в цял свят! Аз съм обиколила цяла Европа,части от Америка, Азия и Африка. Била съм на много концерти и да ти кажа, че в България не са най-добрите концерти. Тук най-големият ни стадион е Васил Левски, а зала, Зала Универсиада. И на двете места няма достатъчно място и организацията е много лоша. Както вече казаха измъкването после е много сложно. Или 10 минути преди да е свършил концерта трябва да си пробиваш път към изхода или после да се блъскаш 1 час, за да излезеш!
Когато посетиш един истински концерт извън тази мизерна държава ми се обади, че да те чуя как крещиш от възторг. :D
Колкото и да харесвам вокалиста на AC/DC не ги слушам за първи път наживо и смея да кажа, че и МНОГО по-добре я пял навремето. Концертите им са известни с грандиозните си ефекти, а на този концерт честно казано не видях нищо толкова орегинално или впечатляващо. Лично мен този път ме разочароваха, но това не значи, че няма да посетя концерта им в Италия на 19ти. Там добре знам какви са условията за концерти и ще се надявам да е 100 пъти по-добър от този. :) На този концерт испълниха както преди само She's got the jack, но тя не е толкова трудна за испълнение.
Ето ти хубав стадион: http://www.radioattivita.com/images/stories/concerti/pianta-friuli-ridotta400.jpg

iLovePussyJuice
05-15-2010, 09:02
Ми да беше отишъл на Олимпико, предполагам и в Рим са имали концерт... :)
много мразя мрънканици

play23
05-15-2010, 11:15
Откъде знаеш, за колко време се излиза, като не си била. Праз КПП-то минах за има няма 2 минути, e това ако е много, в Италия 100 пъти по добре, успех аз не мога да ходя толкова бързо. Излизането си излязох за 10минути, при положение че бях в сектора с най-много хора.

FairPlayer
05-15-2010, 11:17
Ти, защото си на годинки и знаеш как са пяли "преди" =)
И по твоите думи те пеят по-добре, когато стадиона е по-голям и хубав, perfect logic, perfect logic :}

D12Respect
05-15-2010, 11:29
Какъв по-голям стадион от Васил Левски искате като за населението на БГ. Мислете малко, ако построят 100 хиляден 1/5 няма да се напълни. Стадионите са за спорт, а не за концерти...

December
05-15-2010, 11:31
Ти, защото си на годинки и знаеш как са пяли "преди" =)И то щото е много трудно да види в youtube записи на стари концерти...

FairPlayer
05-15-2010, 11:53
Имах предвид да е бил на live концерти преди години..нвм. Не може гласа му да е същия като преди 20 години, нормално, но разликата не е осезаема.

play23
05-15-2010, 12:04
Сега гласа му е по - як ;) (rock)