PDA

View Full Version : На горещия стол е: DisturbiaV



anonymous546178
05-14-2010, 20:11
http://www.prikachi.com/files/1204856P.jpg

Как се казваш?
На колко си години?
Откъде си?
Любим цвят?

DisturbiaV
05-14-2010, 20:21
Как се казваш?Елвира
На колко си години?16
Откъде си? Силистра
Любим цвят?лилаво`розово

plmn
05-14-2010, 20:35
какво мислиш за връзките?

имаш ли наистина нужда от някого?

любов? има ли я? изпитвала ли си я? ама честно.

не е ли всичко една сцена, на която всички играят роли, и реално на никой не му пука за другия?

сега не е ли просто модерно да имаш гадже?

DisturbiaV
05-14-2010, 20:43
какво мислиш за връзките? нещо несигурно,но все пак влагаш много,ако обичаш човека

имаш ли наистина нужда от някого? имам си 5 човека на които мога да разчитам 24/7,така че не

любов? има ли я? изпитвала ли си я? ама честно.Има любов и приятелска любов също.Еми изпитвала съм ....твърде съм влюбчива и още я изпитвам :)

не е ли всичко една сцена, на която всички играят роли, и реално на никой не му пука за другия? повечето играят роли за лична изгода или просто не им харесва истинската им същност и останаха малко,честни хора,а истински приятели,на които можеш да разчиташ и им пука за теб още ппо малко.Животът си е суров и всеки гледа себе си-той да е добре-другия зле.

сега не е ли просто модерно да имаш гадже?за повърхностните хора може би.

Sham
05-14-2010, 21:18
кое е девойчето на профила ти?

каква искаш да станеш?
а каква мислиш да станеш?
каква не искаш да бъдеш?
и каква мислиш, че никога не би била/могла да бъдеш?

коя зодия си? въобще, зодиите не са ли голяма глупост?
през какви промени си минала от началото на съзнателния си живот досега?
довърши:
аз искам да те помня все така...
детство мое...
искам да ти кажа само...
аз съм...
рамтарарерорарейрарарурар ейратурирамтамтам:Д //шегувам се:Д

DisturbiaV
05-14-2010, 21:27
кое е девойчето на профила ти?нямам си напредстава.Намерих я в девиант-а и ме грабна с излъчването си

каква искаш да станеш?нещо свързано с общуване -психолог,педагог-средното педагог в училище.Абе и аз не знам още по кой път да тръгна
а каква мислиш да станеш?вървя към мечтите си за сега и се препокривва с това каква искам да съм
каква не искаш да бъдеш?не искам да работя нещо,кото не ми харесва независимо каква е заплатата.Не искам да съм сервитьорка за мижитурни пари
и каква мислиш, че никога не би била/могла да бъдеш?политик 8-)

коя зодия си? въобще, зодиите не са ли голяма глупост?телец съм.Не ме интересуват хороскопи,прогноци,3-ти планети и домове на венера
през какви промени си минала от началото на съзнателния си живот досега?много промени в характера имам.Най-рязката е,че слушах родителите си и изпълнявах всичко,дори и да не ми харесваше или да знам,че е неправилно.Промених и много начина на мислене-разбрах,че хората и въобще светът не е такъв какъвто си мислих
довърши:
аз искам да те помня все така...лъчезарна
детство мое...прекрасно и вълшебно,но свършило твъъърде бързо
искам да ти кажа само...колко злоба има в хората
аз съм...недоверчива,песимист, любчива както казах и по-горе
рамтарарерорарейрарарурар ейратурирамтамтам:Д //шегувам се:Д

xoxi
05-14-2010, 21:57
Смяташ ли мечтите си за изпълними ?
Вярваш ли в любовта от пръв поглед ?
Книги четеш ли ?
Дай твоя снимка!
Как би определила себе си ? Като добро или лошо момиче ?
Кажи нещо лудо, което си правила.
Какво е за теб приятелството ?

ArrowsOfDeath
05-14-2010, 23:04
Привличат ли те лошите момчета?
Чувстваш ли се красива?
Каква музика слушаш?

Nitrogenium
05-15-2010, 05:25
от де си ми толко позната е

mrtn
05-15-2010, 08:36
Рисуваш ли?
Какво не харесваш в себе си?
Оптимист или песимист?
Доверчива ли си?

DisturbiaV
05-15-2010, 10:43
Смяташ ли мечтите си за изпълними ? да,защо не :)
Вярваш ли в любовта от пръв поглед ?тръпка има от пръв поглед,това че според мен го бъркат с любов е друг въпрос
Книги четеш ли ? започвала съм да чета мноого книги и прескачам средата и чета края... :o
Дай твоя снимка!http://tinypic.com/view.php?pic=vfzf9e&s=5 винаги излизам на снимки странно
Как би определила себе си ? Като добро или лошо момиче ?good girls gone bad...май това се случи.Не правя глупости,някви провинения,но не слушам никога каквоми се казва и действам на своя глава
Кажи нещо лудо, което си правила.замислих се...първото,което ми изникна в главата е как стреляхме с газов пистолет пред мвр и ни подгониха...направихме го заради тръпката и си я имаше 8-)
Какво е за теб приятелството ?нещо без,което не мога.имам нужда винаги да споделя с някой какво ми се е случило през даня или просто да си излея душата.Нужно ми е

DisturbiaV
05-15-2010, 10:45
Привличат ли те лошите момчета?обичам винаги умереното.Предпочитам да кажем екстремно настроени,(
Чувстваш ли се красива?със сигурност не
Каква музика слушаш?много зависи от настроението ми.Когато сме в компания и ни е весело чалга най-често,ако ми е тъжно чужда,ако съм яростна намирам някоя по-към метъл песен.

DisturbiaV
05-15-2010, 10:46
от де си ми толко позната е-не знам :-o имах друга регистрация,но едва ли е от там

DisturbiaV
05-15-2010, 10:49
Рисуваш ли?единствено,когато съм на такава вълна,иначееее съм зле в рисуването
Какво не харесваш в себе си?много съм критична към себе си ...мразя това,че малко или много се влияя от мнениетто на другите спрямо мен,празя че съм твърдоглава и т.н
Оптимист или песимист?огромен песимист
Доверчива ли си?никак даже.

Celence
05-15-2010, 10:58
Хм.. съгражданка :)

Къде учиш?
Кое ти е любимото място в Силистра? / ако кажеш Дунавската, уточни коя част :) /
Ходиш ли в Инсомния и какво ти е мнението за нея?

DisturbiaV
05-15-2010, 11:16
Хм.. съгражданка :)

Къде учиш?ПМГ
Кое ти е любимото място в Силистра? / ако кажеш Дунавската, уточни коя част :) / предпочитам крепостта пред дунавската и то една от чешмите,а не около кулата
Ходиш ли в Инсомния и какво ти е мнението за нея?ходих 1 единствен път и се отказах.Не ми е по вкуса нещо...интериора супер,но всичко друго ми идва в повече...

Nitrogenium
05-15-2010, 14:36
Рисуваш ли?единствено,когато съм на такава вълна,иначееее съм зле в рисуването
Какво не харесваш в себе си?много съм критична към себе си ...мразя това,че малко или много се влияя от мнениетто на другите спрямо мен,празя че съм твърдоглава и т.н
Оптимист или песимист?огромен песимист
Доверчива ли си?никак даже. и аз имах.. може да е от там :D

ArrowsOfDeath
05-15-2010, 15:34
Какво харесваш най-много и какво най-малко от тялото си?
Какво ти е мнението за силиконовите гърди?
Коя част от характера ти би променила?

DisturbiaV
05-15-2010, 16:22
Какво харесваш най-много и какво най-малко от тялото си?най-много нослето 8-) и може би устните.мразя обаче бедрата си...
Какво ти е мнението за силиконовите гърди?средство използвано от повърхностните жени,които нямат с какво да изпъкнат(умствно) и решават,че това е начина,за да бъдат забелязани.Има и хора,които просто искат и още и това "още" не им стига.
Коя част от характера ти би променила?колкото и неща да имам за дялкане предпочитам да си остана с тях и да отпаднат по "метода на опарването" иначе сама не бих могла да променя

:)

AutumnTears
05-15-2010, 17:44
Как реши да се изрусиш? Харесваш ли крайния резултат?

DisturbiaV
05-15-2010, 17:52
Как реши да се изрусиш? Харесваш ли крайния резултат?трябваше само малко да ми се изсветли косата...резултата беше друг...не харесах много много как стана,ама...

ArrowsOfDeath
05-15-2010, 22:20
Мръсни фантазии имаш ли? Не лъжи :wink:

Sham
05-15-2010, 22:29
а вампирските дневници следиш ли ги, 'щото ние да:Д

nIkEnCeTy_bE
05-15-2010, 22:46
Ходиш ли на море лятото и къде?
Обичаш ли да пазаруваш?
Можеш ли да преценяваш хората от пръв поглед?
Ходиш ли често на дискотека?
Разбираш ли се с родителите си, приятелка ли си с тях?

alex4et0y
05-15-2010, 23:54
Ходиш ли на море лятото и къде?
Обичаш ли да пазаруваш?
Можеш ли да преценяваш хората от пръв поглед?
Ходиш ли често на дискотека?
Разбираш ли се с родителите си, приятелка ли си с тях?

Да. Всяка година различно.
Обожавам да пазарувам.
Не. Това ми е недостатък.
Не. Предпочитам механите.
Да. Определено.
От къде си?
Как се забавляваш?
Колко време ти е нужно, за да заобичаш един човек?
Доволен/на ли си от начина си на живот?

HexGirl
05-16-2010, 06:37
Ходиш ли на море лятото и къде?
Обичаш ли да пазаруваш?
Можеш ли да преценяваш хората от пръв поглед?
Ходиш ли често на дискотека?
Разбираш ли се с родителите си, приятелка ли си с тях?

Да. Всяка година различно.
Обожавам да пазарувам.
Не. Това ми е недостатък.
Не. Предпочитам механите.
Да. Определено.
От къде си?
Как се забавляваш?
Колко време ти е нужно, за да заобичаш един човек?
Доволен/на ли си от начина си на живот?
8-) 8-) 8-) защо ти ? нещо си в грешка

DisturbiaV
05-16-2010, 07:57
Мръсни фантазии имаш ли? Не лъжи :wink:
мръсни сънища,фантазии 8-) като казах това се сетих за една моя забележка "Ученичката за пореден път е отвяна от вятъра и гледа в една точка" спомням си ква си мислих тогава :oops:

DisturbiaV
05-16-2010, 07:58
а вампирските дневници следиш ли ги, 'щото ние да:Д
не си падам по такива неща.Аз въобще сериали не обичам да гледам.И дълги книги и дълги сериали-не.Грам търпение нямам

DisturbiaV
05-16-2010, 08:06
Ходиш ли на море лятото и къде? предната година ходих на Обзор.Иначе рядко ходя
Обичаш ли да пазаруваш?Не.Особено когато трябва да си търся дрехи и не намирам това,което искам,а само скъпи парцали.Що се отнася за пазаруване за храна обичам ..хах
Можеш ли да преценяваш хората от пръв поглед?в повечето случеи успявам,но не разчитам само на първият поглед.
Ходиш ли често на дискотека?не ходя въобще.Предпочитам домашен купон с точните хора отколкото да виждам на 13 пияни,заляни просещи си секс от 21 годишен.Ходих 1 и мнооого се разочаровах.Не случайно за една от дискотеките казват "Влизаш в инсомния няма никой-навеждаш се фул"
Разбираш ли се с родителите си, приятелка ли си с тях?Горе-долу.Приятелка с тях не.Не знам защо,но не мога да споделям нито с майка ми,нито с баща ми.Прекалено различно мислят от мен.

DisturbiaV
05-16-2010, 08:11
Ходиш ли на море лятото и къде?
Обичаш ли да пазаруваш?
Можеш ли да преценяваш хората от пръв поглед?
Ходиш ли често на дискотека?
Разбираш ли се с родителите си, приятелка ли си с тях?

Нищо,че обърка за какво става въпрос:
От къде си?Казах
Как се забавляваш?като излизам с приятели,пикник,филми с тях.Абе въобще с тях ли съм се забавлявам винаги.
Колко време ти е нужно, за да заобичаш един човек?Да харесам до вкопчване малко.Да заобичам доста със сегашният ми приятел успях да кажа "обичам те" след 7 месец.Просто не мислех,че трябва да го казвам,без да съм сигурна,че точно това чувствам.
Доволен/на ли си от начина си на живот?Определено на тзи етап да.Може би само да си бях избрала друго училище.Преди половин година щях да отговоря,че въобще не съм доволна-просто живота ми беше празен...

antiWHAT
05-16-2010, 09:15
къде и какво искаш да учиш след 12 клас?
познаваш ли лично някой от форума?
домашни любимци?
най-запомняща се случка в живота ти?
Какво мислиш за телесните модификации ( имплантиране на рога, татуиране на очната ябълка )?
В какво вярваш?
Къде и с кого се чустваш най-сигурна?

DisturbiaV
05-16-2010, 09:49
къде и какво искаш да учиш след 12 клас?психология със сигурност.Виждам се единствено като нещо социално-соцлработник,педагог.Май мечтата ми е соц.работник към отдел "осиновяване",но няма и да откажа педагог в училище да кажем :)
познаваш ли лично някой от форума?Оказа се,че познавам PIF от 4 годишна,знаем се с -LINKNOT,liciferr и Дари-но ника й не се сещам как беше
домашни любимци?за мое най-голямо съжаление котарака ми го умори скапани ветеринари ;(
най-запомняща се случка в живота ти?Освен първата целувка няма да забравя най-големият ми гаф...Решавам,че ще отида на басейн с една приятелка и близнака и.През това време приятеля ми случайно бил наблизо и решил да се отбие да ме види.Вижда ме с тях и решава,че ще остане в нас.Влизаме в басйна всичко 6 и решава да ме целуне,а през това време приятелката ми прошепва:Виве,баща ти е зад гърба ти.Беше ужасно ама карай.
Какво мислиш за телесните модификации ( имплантиране на рога, татуиране на очната ябълка )? и такова животно ли има бе.Това са вече някакви извратеняци.Да си имплантираш рога О.о що за човек трябва да си.
В какво вярваш?Вярвам,че все още има добри и честни хора (или поне се надявам)
Къде и с кого се чустваш най-сигурна?освен с баща ми,с приятеля ми.Двамата ми пазят гърба и май за тях съм повече писано яйце,отколкото човек 8-)

tuzaro
05-16-2010, 10:51
някакви наркотици взимала ли си? А иска ли ти се?
Симпатизираш ли на някой футболен отбор?
За Хитлер нещо?

DisturbiaV
05-16-2010, 11:01
някакви наркотици взимала ли си? А иска ли ти се?не съм.Аз дори не пуша 8-) .До сега не ми се е искало,но знаеш ли...
Симпатизираш ли на някой футболен отбор?баща ми е от ЦСКА,но аз напук май лека-полека станах Левски
За Хитлер нещо?болен мозък.Расистка съм,но до някаква степен.Той е прекалил и дори не мога до си представя как може да спиш спокойно като знаеш,че убиваш толкова много хора.Бях дочула,че самият Хитлер е наполувина еврейн.Явно си е изкарал умразата към баща си на невинни хора-това ми е единственото обяснение за действията му.Не съв запозната кой знае колко,но и малкото което съм чула ми стига да ми стане противен този човек,още повече след разказа на една учителка за посещението й в канцлер-музей.

antiWHAT
05-16-2010, 11:05
"болен мозък" може ли да има толкова последователи, или просто историята се пише от победителите?

любим сезон?
море или планина?
без какво не можеш? ( предмет )

DisturbiaV
05-16-2010, 11:17
"болен мозък" може ли да има толкова последователи, или просто историята се пише от победителите? Болен мозък си е за мен.Завеси от гледната точка на човек.Някои си го възвишават.Да убива евреите,които са виновни,които са му направили нещо,но той убива всички наред.Това не е правилно...Живея точно до "циганска махала" дето се вика хиляди пъти ми е идвало да разтрелям всеки черен дето ми досажда по улицата,но един от най-добрите ми приятели е турчин,който няма темперамента на такъв.За това дори казах,че съм расистка до някаква степен.Правя разлика между тях.Хитлер като е искал да изчисти расата е бил прав за своят народ,но не е било нужно това масово избиване.Както българите сме се пръснали из народите и някой реши "да изчисти народът си" и започва да избива българи?

любим сезон?пролет с цветчетата и настроението,което ми се създава от тях
море или планина? сякаш планина...
без какво не можеш? ( предмет )колкото тъпо,лигаво и глупаво да звучи не ми е ден без да вия една плюшена играчка-овца,заради историята с нея 8-) :mrgreen:

ArrowsOfDeath
05-16-2010, 11:35
Повече светли или повече тъмни цветни тонове има в гардероба ти?
От какво имаш страх?
Напивала ли си се здраво? 8-)

DisturbiaV
05-16-2010, 12:24
Повече светли или повече тъмни цветни тонове има в гардероба ти?светли
От какво имаш страх?единствето от смъртта и самотата
Напивала ли си се здраво? не ми понася алкохол-1 малка чашка водка или половин чаша бира и до там.Става ми ужасно,пек ако се напия не ми се мисли.8-)

Ewok
05-16-2010, 12:29
Любим цвят?
Има ли песен, която слушаш от години и не ти е омръзнала?

DisturbiaV
05-16-2010, 12:37
Любим цвят?бях казала-лилаво и розово
Има ли песен, която слушаш от години и не ти е омръзнала? christina aguilera-the voice within.Винаги когато не съм на кеф я слушам и "ми казва" точно това,от което имам нужда.

DisturbiaV
05-16-2010, 16:47
Желаещ за стола?Има още 1 ден,но утре няма да мога да отговоря.

:)

alex4et0y
05-16-2010, 17:17
Ходиш ли на море лятото и къде?
Обичаш ли да пазаруваш?
Можеш ли да преценяваш хората от пръв поглед?
Ходиш ли често на дискотека?
Разбираш ли се с родителите си, приятелка ли си с тях?

Да. Всяка година различно.
Обожавам да пазарувам.
Не. Това ми е недостатък.
Не. Предпочитам механите.
Да. Определено.
От къде си?
Как се забавляваш?
Колко време ти е нужно, за да заобичаш един човек?
Доволен/на ли си от начина си на живот?
8-) 8-) 8-) защо ти ? нещо си в грешка

Еми свиквам. Още немога да се ориентирам. 8-) Простено ли ми е? :oops:

antiWHAT
05-16-2010, 17:45
не искам да ставаш :-)


най-глупавото нещо което си правила?

DisturbiaV
05-16-2010, 17:58
не искам да ставаш :-)


най-глупавото нещо което си правила?то аз само такива правя.Набутах се в математическа гимнация при положение,че грам не разбирам,ама информатика та информетика.Лъгах баща ми в продължение на 2 години какво правя и с кой съм и много съжалявах и още де...

tuzaro
05-16-2010, 20:02
Радваш ли се, че Локо Пловдив остана в А група??

DisturbiaV
05-16-2010, 20:10
Радваш ли се, че Локо Пловдив остана в А група??не ме топли,че тея са А.Виж ако и аз имах изгода е друг въпрос 8-)

realantisocial
05-16-2010, 20:58
1.Имаш право да си избереш ...

един български..
един чужд (европейски)
един чужд (американски (южна и северна))
един чужд (останалата част от света)

..

град, в който да живееш. Кой е той.

( Пример : 1. София, Лондон, Рио, Куала Лумпур.)

2.Ако трябва да работиш нещото, което най-много харесваш да работиш, но не ти плащат добре или да работиш нещо, което изобщо не ти харесва, но ти плащат отлично кое би избрала ? /С уговорката, че отговор "зависи от ситуацията" не съществува/

3.Умен или красив ? Красив и схватлив ? Или умен и разумен ?

DisturbiaV
05-16-2010, 21:12
1.Имаш право да си избереш ...

един български..тук да си призная не мога да го схвана...русото ми надделя...имаш предвид диалект ли кмо
един чужд (европейски)гръцки.Най-добре ми звучи
един чужд (американски (южна и северна))
един чужд (останалата част от света)
на последните два избора ми е все едно да ти кажа честно.Признавам си само българският,а по задължение уча англ. и немски.
..

град, в който да живееш. Кой е той.Аз съм такава,че не обичам промените и не бих искала да живея и в друг град,макар и да знам,че в другите имам повече реализация...избирам си Силистра

( Пример : 1. София, Лондон, Рио, Куала Лумпур.)

2.Ако трябва да работиш нещото, което най-много харесваш да работиш, но не ти плащат добре или да работиш нещо, което изобщо не ти харесва, но ти плащат отлично кое би избрала ? /С уговорката, че отговор "зависи от ситуацията" не съществува/
Каквото харесвам.Имам един живот и искам да си го изживея хубаво.Ако избера парите ще съм отегчена цял живот и ще се питам какво би станало,ако бях направила това,което ми е казвало сърцето.Още от сега си знам какво искам да бъда и ще си го следвам независимо от заплатата.Понякога благородните професии не са добре платени за съжаление...
3.Умен или красив ? Красив и схватлив ? Или умен и разумен ?умен.абе може.разумен
на първото избрах умен,защото не бих могла да трая някой безмозачен и без това не гледам кой знае колко външността-да е прилично облечен ми стига.За последното,ако не е разумен не ми трябва.Представих си мигновенно семейна среда-не харчи ли разумно и 100 теории да ми развива-НЕ стува :-o

:)

realantisocial
05-16-2010, 21:28
исках просто да кажеш по един град от..
българия
европа
сащ и южна америка
и останалата част от света..
където би живяла, а не диалекти и подобни :)

DisturbiaV
05-16-2010, 21:35
исках просто да кажеш по един град от..
българия силистра
европа Париж
сащ и южна америка града Лос Анджелис.Доста се колебах межди него и Маями...
и останалата част от света..Дубай
където би живяла, а не диалекти и подобни :)
Само ако трябва задължително да се преместя от родният ми град бих се преместила.Иначе в кой от всичките не знам.Бих прегледала точно къде се живее най-добре и парите ще ни стигат що-годе.

DisturbiaV
05-16-2010, 22:25
Желаещ за стола?Има още 1 ден,но утре няма да мога да отговоря.

:)

Ewok
05-17-2010, 07:30
аз предлагам хекса (ако не е била де)

AcrossYourFace
05-17-2010, 10:36
аз предлагам хекса (ако не е била де)
Била е : )

Ewok
05-17-2010, 15:51
ами MishaBabyyy :lol:

DisturbiaV
05-17-2010, 15:57
ами MishaBabyyy :lol:

изкушаваш ме,ама голяма хранилка ще падне

Ewok
05-17-2010, 16:02
добре де, кой не е бил?

BonbonaBaby
05-17-2010, 17:12
Само ако трябва задължително да се преместя от родният ми град бих се преместила.Иначе в кой от всичките не знам.Бих прегледала точно къде се живее най-добре и парите ще ни стигат що-годе.

В Пазарджик е най-добре ! 8-)

DisturbiaV
05-17-2010, 17:32
добре де, кой не е бил?

пратих на 1,още не е отговорил/а и се чудя дали да изчакам или да питам и някой друг.

DisturbiaV
05-17-2010, 17:34
Само ако трябва задължително да се преместя от родният ми град бих се преместила.Иначе в кой от всичките не знам.Бих прегледала точно къде се живее най-добре и парите ще ни стигат що-годе.

В Пазарджик е най-добре ! 8-)

През шпека ми е на мене за пазарджик [-(

DisturbiaV
05-17-2010, 18:55
ключ :)