PDA

View Full Version : Pomo6t...Molq vi se..Mnogo sam pritesnena



sladurana_be
05-14-2010, 19:19
Така,значи тая година се отпуснах и по география първия срок имам 4 а втория ми се очертава 2 ;(

Но имаме 1 път в седмицата география и това означава че няма да имаме срочни оценки за (2 срок) но все пак ми се очертава 2 и това знам че влияе на годишната оценка. Съд

Въпроса ми е дали може да ми остави за годината 3 при условие че първия срок имам 4 а втория ми се очертава 2 (нямаме срочни) Винк МОля ви се да ми отговорите,сигурна съм че има хора които са били в моето положение... Съд Благодаря ви мнoгoо ПРЕДВАРИТЕЛНО Smile

boomboom
05-14-2010, 19:28
еми зависи от оценките ти през годината + дали даскала е благосклонен :D
според мене ще имаш 3
и - http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php иначе ще ти заключат темата

sladurana_be
05-14-2010, 19:33
Благодаряя за отговора и за това че ми помогна с текста :)
:-) :-) :-) :-)

nIkEnCeTy_bE
05-14-2010, 19:33
Ми ако имаш само 2ки втория срок има вероятност да те оставят. Пък и помоли госпожата да те изпита един път, като си научиш хубаво урока, да изкараш 5,6 и да можеш поне 3ка да хванеш. Пък и си зависи от учителя , ако е коварен/на ще те направи дива и щастлива. А и какво ти е виновен учителя, че си се отпуснала? Пък и щом първия срок имаш 4 би трябвало поне с 3 да завършиш.

Jo_Ni_To
05-14-2010, 19:42
Еми обикновенно при нас пишат средно аритметично.. Или ако не е сигурна иска или тетрадката за работа в клас или учебната (ако има такава) ако е подредено сичко и е четливо там пише по-високата ако ли не.. по ниската .. Все пак опитай се да изкараш поне една 6-ца

danibebi
05-14-2010, 20:19
По-добре следващите няколко часа си научавай хубаво и искай да те изпита..така може да ти пише 3,дори и 4.Зависи от оценките които ще изкараш.Пък и би трябвало да ти пише 3 за годината,щом 1 срок имаш 4.Пък и гледай на изходното да изкараш по-висока оценка.Много зависи и от учителката,ако е добра със сигурност няма да имаш 2.

DinViesel
05-14-2010, 20:20
начи зависи от учителя.. обикновено когато 2рия срок имаме предмет само 1 път в седмицата , годишната оценка се формира средно аритметично от оценката от 1 срок и оценките ти от 2рия

rado0201
05-14-2010, 20:30
начи зависи от учителя.. обикновено когато 2рия срок имаме предмет само 1 път в седмицата , годишната оценка се формира средно аритметично от оценката от 1 срок и оценките ти от 2рия
+1
По принцип е така, но е адски тъпо! Цял срок /първия/ се бъхтиш за някаква оценка и накрая при изчисляване на годишната тя ти влиза само един път при средно-аритметичното. Например, първият срок имаш 6 и вторият 3 двойки, повечето учители годишната я смятат 6+2+2+2=12/4=3
Звучи ужасно, нали?!

Но все пак аз не мисля, че този отговор трябва да те притеснява. Строго зависи от учителя!!!

dakata123
05-14-2010, 20:39
начи зависи от учителя.. обикновено когато 2рия срок имаме предмет само 1 път в седмицата , годишната оценка се формира средно аритметично от оценката от 1 срок и оценките ти от 2рия
+1
По принцип е така, но е адски тъпо! Цял срок /първия/ се бъхтиш за някаква оценка и накрая при изчисляване на годишната тя ти влиза само един път при средно-аритметичното. Например, първият срок имаш 6 и вторият 3 двойки, повечето учители годишната я смятат 6+2+2+2=12/4=3
Звучи ужасно, нали?!

Но все пак аз не мисля, че този отговор трябва да те притеснява. Строго зависи от учителя!!!
Това за средно аритметичното зависи от чителя, никъде не пише как се смятът оценки. При нас някои смятат средно аритметично оценките от втория срок и след това прибавят към оценката от първия и делят на две. Все едно имаш оценка втория срок 8-)

changess
05-14-2010, 21:00
начи зависи от учителя.. обикновено когато 2рия срок имаме предмет само 1 път в седмицата , годишната оценка се формира средно аритметично от оценката от 1 срок и оценките ти от 2рия
+1
По принцип е така, но е адски тъпо! Цял срок /първия/ се бъхтиш за някаква оценка и накрая при изчисляване на годишната тя ти влиза само един път при средно-аритметичното. Например, първият срок имаш 6 и вторият 3 двойки, повечето учители годишната я смятат 6+2+2+2=12/4=3
Звучи ужасно, нали?!

Но все пак аз не мисля, че този отговор трябва да те притеснява. Строго зависи от учителя!!!
Това пък никой не го смята така. 2+2+2 ти прави чисто 2 и средно аритметично с шестицата.. воала, 4.

alex4et0y
05-14-2010, 21:24
Можеш да се явиш пред комисия. И да си изкараш 1 оценка, която ти определя годишната. Аз така направих по Български език и Литература миналата година, но защото имах проблеми с учителката.

Abigoria
05-14-2010, 21:25
На мене ми е чудно как ги изкарвате тия двойки... И аз съм имала, ама 1, 2, 3 мах за година... Ама чак за 2 за срока... :-o

KpucmuHa
05-14-2010, 21:50
зависи какво ще реши преподавателя

transformable
05-14-2010, 22:40
Ако знаеш как да правиш четки няма да имаш 3 :) Но иначе,ако е някоя гаднярка 3-ката ти е в кърпа вързана.. Всичко зависи да ли е разбрана :)