PDA

View Full Version : Нямам интерес



Alhimikat
05-15-2010, 06:10
не знам как да започна,но все трябва да е някак,затова ..
Нямам интерес към момичетата,не ме разбирайте погрешно,обичам да съм в компания на момичета,обичам да ги докосвам,да си играя с косите им,да ги целувам,да се натискаме...просто не искам да правя секс с тях.

Видя ли някое красиво момиче на улицата гледам първо лицето и чак тогава дупе,гърди,тяло...Мога да си представя,че се натискам с някоя красавица,но като си представя,че правим секс имам чувството,че е нещо "нередно"
Секс не съм правил от края на февруари.

п.с. аз съм хомофоб,така че не ме питайте дали имам влечения към момчета - нямам...

johnnybravo
05-15-2010, 07:36
Значи си някъв гей :(

Callisto
05-15-2010, 07:44
На колко си години?
Междодругото най-добрият ми приятел е така. Движи в компания на момичета, харесва да си ги гушка, да ги целува, да ни плете косите, даже и да се натискат, но изобщо не му е до секс. Леко се е сдухал напоследък и сексът е последното нещо до което му е сега. Другото е, че той иска да го прави със свестно моиче, а не поредната курва.

irr3plac3able
05-15-2010, 07:55
Значи си някъв гей :(

+1

Alhimikat
05-15-2010, 08:26
зa първи път чувам за гей,който няма влечения към момчета,а към момичета,но ок,щом вие казвате,значи съм гей.

holypotatoes
05-15-2010, 08:40
ти си Асексуален

justunique
05-15-2010, 08:54
...

Gr0zDan0v
05-15-2010, 08:57
зa първи път чувам за гей,който няма влечения към момчета,а към момичета,но ок,щом вие казвате,значи съм гей.


има един вид на хомофобията който се нарича интернализирана хомофобия .. педал, който мрази педали .. :) на там ли биеш ... другия вариан е асексуалност .. 8)
+1

Alhimikat
05-15-2010, 09:01
Ми не съм асексуален,харесвам секса..много,обаче просто като видя някоя красавица това не е първото,за което се сещам.Както обясних влекът ме момичетата,влекът ме целувки,натискане пипане.Секса също,но някак си не е толкова на преден план...

baatko
05-15-2010, 09:04
"Често асексуалното поведение е резултат от нежеланието на някои хора да приемат собствената си хомосексуалност, от една страна, и липсата им на интерес към противоположния пол, от друга" .Не ми се ще да е така.....Бате просто в момента не ти се шиба какво толкова ?Последната с която си спал е била някаква гадна може би :)

Alhimikat
05-15-2010, 09:48
Ми не съм асексуален,харесвам секса..много,обаче просто като видя някоя красавица това не е първото,за което се сещам.Както обясних влекът ме момичетата,влекът ме целувки,натискане пипане.Секса също,но някак си не е толкова на преден план...