PDA

View Full Version : Обаркана сам.Да се отдам ли?



Dobromira
05-15-2010, 06:11
Здравейте теенове!Искам да ви помоля за савет!Имам си сериозен приятел които обичам но имам и нещо като любовник :( Това момче което ми е като любовник ме харесва и на мен не ми е безразличен и се виждаме и се чуваме но има момент в който нещата отиват кам по сериозно.Той желае да спим както и аз но не сам сигорна дали да го направя?Хубаво ми е с него мн добре си прекарвам и нз какво да правя?С приятелят ми пак ми е хубаво но има нещо което ми липсва а др момче ми го дава.Какво да правя?Да се отдам ли? :? :(

BlueFace
05-15-2010, 06:16
Първо се научи да пишеш ;)
След това може да престанеш с кифленските истории и курвенските изпълнения ;)

05763
05-15-2010, 06:16
Ти си като едно малко сополиво лапе в сладкарница !
Наредени тортите от хубави по-хубави, но ти не знаеш коя е най-вкусна, искаш да кусаш от всички !
>> А ааа аз като твой приятел в сладкарничката ще ти кажа, че винаги ще има по-хубава от твоята тортичка, но това не значи, че си направила лош избор :]
- Сещаш ли се за какво говоря ?

koalka
05-15-2010, 06:22
Е, като нещо ти липсва що седиш с него???Само да го разиграваш и да си имаш двама.Но явно не знаеш какво искаш и дори и да го оставиш, пак няма да си щастлива.

Dobromira
05-15-2010, 06:23
Парво мн добре сам написала всичко!Разбирам те да.Благодаря!Ще опитам от тортичката :-D

05763
05-15-2010, 06:28
Парво мн добре сам написала всичко!Разбирам те да.Благодаря!Ще опитам от тортичката :-D
>> После кажи дали е по-вкусна от предната :-D

dimitar_ak
05-15-2010, 06:28
Я пусни и на двамката. После си намери и още един та да станат 3-ма за късмет. Ей от малки се учите на курволяк.

BlueFace
05-15-2010, 06:30
Ще те опиша с две думи: Тъпа путка ;)

Nakadah
05-15-2010, 06:31
Здравейте теенове!Искам да ви помоля за савет!Имам си сериозен приятел които обичам но имам и нещо като любовник :( Това момче което ми е като любовник ме харесва и на мен не ми е безразличен и се виждаме и се чуваме но има момент в който нещата отиват кам по сериозно.Той желае да спим както и аз но не сам сигорна дали да го направя?Хубаво ми е с него мн добре си прекарвам и нз какво да правя?С приятелят ми пак ми е хубаво но има нещо което ми липсва а др момче ми го дава.Какво да правя?Да се отдам ли? :? :(

:lol: :lol: :lol:

LadyDi
05-15-2010, 06:59
Защо се хващате в сериозни връзки, като очите ви още шарят?

Първо, можеш да спиш с когото си поискаш, когато си поискаш и колкото си искаш. Просто не казвай "имам си сериозен приятел", защото самото значение на тези няколко думи означава, че трябва да си отдадена на него. Ти явно не си готова да се обвържеш с някого, щом дори ти е минало през главата да си отвориш краката за друг.

MyAll
05-15-2010, 07:35
Първо мн добре сам написала всичко!Разбирам те да.Благодаря!Ще опитам от тортичката :-D

да, наистина е много добре :lol:

Първо се научи да пишеш ;)
След това може да престанеш с кифленските истории и курвенските изпълнения ;)

+1 :)

ScarletBite
05-15-2010, 10:15
Защо се хващате в сериозни връзки, като очите ви още шарят?

Първо, можеш да спиш с когото си поискаш, когато си поискаш и колкото си искаш. Просто не казвай "имам си сериозен приятел", защото самото значение на тези няколко думи означава, че трябва да си отдадена на него. Ти явно не си готова да се обвържеш с някого, щом дори ти е минало през главата да си отвориш краката за друг. +++

WaterLilly
05-15-2010, 10:22
"Осигори" се с презерватив, пък си чупи главата. Ти решаваш. Другите те обидиха достатъчно.

AutomatiC
05-15-2010, 10:55
следователно:ясно ми става колко обичаш своя сериозен приятел..никак!

Snickers
05-15-2010, 12:14
Oh, God...

SisinkaS
05-15-2010, 13:59
Е, като нещо ти липсва що седиш с него???Само да го разиграваш и да си имаш двама.Но явно не знаеш какво искаш и дори и да го оставиш, пак няма да си щастлива.

+1 \:D/ .. лапешки истории
"Имам си сериозен приятел които обичам но имам и нещо като любовник" .. и смееш да твърдиш, че обичаш приятеля си ?! :-o :lol: иииииххх много ги мразя тея к*рвалъци :smt021 :?