PDA

View Full Version : CAE



dogtag
05-15-2010, 07:25
Вероятно вече е имало такава тема,но нека я актуализираме.Аз ще се явявам на CAE за втори път след като миналата година не ми достигна един процент :shock: да г овзема-59% имах.Който ще се явява и тези които са се явили да споделят,каквото има е на сърце и уста :Д

dogtag
05-15-2010, 07:25
Мн съм добър на reading и на use if english ама като ида там и се осирам,винаги така става :?

LoupGarrou
05-15-2010, 08:10
Мн съм добър на reading и на use if english ама като ида там и се осирам,винаги така става :?

Ами, ти значи си добър във всичко : ) ! Аз ще се явявам на FCE тази година и ще видим какво ще стане ; ) . UoE яко ми куца, ама може да ми се усмихне късмета :D .

Късмет, дано да го вземеш този път, след изпита кажи как си се представил, а после кажи и резултатите :)

dogtag
05-15-2010, 08:17
Мерси за пожеланията,ще видим дали ще съобщя резултатите :D .Абсурд ще е ако не го взема,от 2ри клас го уча усилено тоя зик направо ми е писнал.УСпех ти пожелавам и на теб :grin:

Chacho
05-15-2010, 16:54
Между другото, на доста места просто "Взет" не ти върши работа, а трябва да е с "A". Имам CAE с "В" и само събира прах.

dogtag
05-15-2010, 19:27
И това е вярно,за съжаление,като знам колко усилия влагам в тоя изпит и накрая да не послужи никъде,ужас!