PDA

View Full Version : Качествени презервативи..



transformable
05-15-2010, 11:34
Някой би ли ми препоръчал добри презервативи... Да са здрави,че като за първи път :D Да не стане някоя беля..

п.п: Моля да пишат само хора който СА ГИ ИЗПОЛЗВАЛИ И АКО ИМАТ ЗАБЕЛЕЖКИ ДА КАЗВАТ :-)

dimitar_ak
05-15-2010, 11:38
Отиваш в 1-та аптека пред очите ти и които си харесаш на цвят и вкус. Презерватив се къса обикновено ако е лошо поставен. Внимавай като го развиваш да не го прищипеш, а също така му стисни върха преди да го сложиш. Ако остане въздух рискуваш да се спука. Като за 1-ви път не ти препоръчвам супер тънки.

dakata123
05-15-2010, 13:58
Вземи durex или sportex, здрави са и то много. Един спортекс в даскало го хвърлихме от 5 етаж и не се спука. Има случей и на тези ефтините от 20 ст. в даскало преди време 1-2 г. си играехме с такива, един го спуках в главата на едно момче с лек удар, а друго го търкаляхме по пътя 300м и докато не го засилих с все сила право надолу не се спука 8-) При секса натоварването е по-малко отколкото при пускане, хвурляне и други такива опити

transformable
05-15-2010, 14:00
Вземи durex или sportex, здрави са и то много. Един спортекс в даскало го хвърлихме от 5 етаж и не се спука. Има случей и на тези ефтините от 20 ст. в даскало преди време 1-2 г. си играехме с такива, един го спуках в главата на едно момче с лек удар, а друго го търкаляхме по пътя 300м и докато не го засилих с все сила право надолу не се спука 8-) При секса натоварването е по-малко отколкото при пускане, хвурляне и други такива опитиОкеу ;) Благодаря за съвета,но ще почакам още малко. Ако няма други мнения ще взема по 1 от 2-та вида :P

UnsTToPPaBBle
05-15-2010, 14:08
Един найлонов плик хванат със ластик и тикаш к'во му е сложното ??

transformable
05-15-2010, 16:03
Един найлонов плик хванат със ластик и тикаш к'во му е сложното ??Че примерно обикновенните от 20 ст. може да се скъсат ... Не ми се става татко все още

Mazacha
05-15-2010, 17:34
Класически Дюрекс и няма да имаш проблеми :) :)

Biskfitka
05-15-2010, 17:52
Sportex

Antixrist
05-15-2010, 17:56
Durex & Sportex по-добро няма!

DENKAZ
05-15-2010, 19:03
Durex & Sportex по-добро няма!
съгласен

fear4o
05-15-2010, 19:23
Отиваш в аптеката или в някой магазин и гледаш кво пише на кутийките.Зимаш тоя дето ти харесва и си готов.Бтл ако не ти се рискува наистина си земи Durex.

3oPuTy
05-15-2010, 20:09
Няма качествени и некачествени презервативи - има правилно и неправилно поставяне!

fear4o
05-15-2010, 20:36
Няма качествени и некачествени презервативи - има правилно и неправилно поставяне!
тука можем да поспорим :D :D Но все пак и най-скъпите да си земеш може да имат дефект или да се скъсат и в същото време и най-евтините да си земеш може да издържат

ef4etyYy
05-15-2010, 20:38
Един найлонов плик хванат със ластик и тикаш к'во му е сложното ?? 'може и чорап, същата раута върши.. :razz:
а ако трябва да НЕ се лигавя и да отговоря по темата, не знам, такиа работи не ползвам 8-) :booooomb:

fear4o
05-15-2010, 22:05
Няма качествени и некачествени презервативи - има правилно и неправилно поставяне!

:)
И все пак-няма сто процентова сигурност,независимо от марката.. във всяка партида има по няколко дефектни,за това от време на време го проверявай aве и да го проверява и да не го проверява с невъоръжено око нищо няма да види.Дупчиците от дефеките са почти незабележими.

fear4o
05-15-2010, 22:16
Няма качествени и некачествени презервативи - има правилно и неправилно поставяне!

:)
И все пак-няма сто процентова сигурност,независимо от марката.. във всяка партида има по няколко дефектни,за това от време на време го проверявай aве и да го проверява и да не го проверява с невъоръжено око нищо няма да види.Дупчиците от дефеките са почти незабележими.
Да,но все пак,ако се скъса /ако няма достатъчно лубрикнат и мацката не е достатъчно влажна/ ще се види.. 1-2 пъти да погледне нищо няма да му стане,пък и ще проверява да не се е изхлузил.. Абе риск винаги има.. Нали знаете- най-сигурният начин за контрацепция е въздържанието :)
e ставаш груба ти ще ги пратиш така сичките по манастири :D

fear4o
05-15-2010, 22:21
Простено ти е! :D но все пак недей да ги правиш сичките монахини че тези от нас които все още сме модерни(девствени-виж темата за девствеН ) няма да ги огрее

ef4etyYy
05-15-2010, 22:25
та най-лесния начин да не забременее човек било въздържанието ..
съгласна съм, ама даже тогава има рискове!
не помните ли случката с някво момиче, което отишло с майка си в Египет и от басейна забременяло :lol: може и да бъркам ама беше нещо такова :lol: сметни някой си изпразни дечицата във водата, невинното момиченце си плува и после БРЕМЕННА :shock: тцъ :booooomb: 8-)

fear4o
05-15-2010, 22:26
Да бе със сперматозоидите РАМБО!

ef4etyYy
05-15-2010, 22:30
Те да се плашеха от приказки... по два презарватива щяха да слагат :D
Я дай насам темичката на непорочните :-D нали . . ама те не слагат изобщо и после теми и теми и ПАК теми ..
не че аз съм за пример- и аз не използвам презервативи, ама си имам причина (алергична съм към латекс, случват се много ггадни работи с мен след секс с презерватив) ама си поемам отговорността и не съм взела да пускам теми бременна ли съм, ква съм.. :booooomb:

fear4o
05-15-2010, 22:34
Те да се плашеха от приказки... по два презарватива щяха да слагат :D
Я дай насам темичката на непорочните :-D нали . . ама те не слагат изобщо и после теми и теми и ПАК теми ..
не че аз съм за пример- и аз не използвам презервативи, ама си имам причина (алергична съм към латекс, случват се много ггадни работи с мен след секс с презерватив) ама си поемам отговорността и не съм взела да пускам теми бременна ли съм, ква съм.. :booooomb:
a моля тези които не ползват да замълчат! :D :D и все си мисля че ти отговарях на подобед въпрос(не казвам че е същия а подобен )

fear4o
05-15-2010, 22:40
имах в предвид ева ;) спокойно! а иначе то като имаш достатъчно достоверни знания които не се основават на митове и легенди няма значение дали си ползвал/а

ef4etyYy
05-15-2010, 22:43
професоре, плашиш ме :lol: :booooomb:

fear4o
05-15-2010, 22:45
Няма страшно миличко спокойно книгите няма да те изядат :razz: :razz:

ef4etyYy
05-15-2010, 22:47
Няма страшно миличко спокойно книгите няма да те изядат :razz: :razz: Професоре, много ме плашиш, да не си предрусал случайно :shock:
иначе книгите не ядат, книгите приспиват 8-)
как предпочиташ да ти викам- Професоре или Портата? :lol: :booooomb:

fear4o
05-15-2010, 22:48
Модерния най-много ми харесва :razz: :razz: иначе не съм друсал поне не помня такъв момент

Unika7che
05-15-2010, 23:01
Определено Durex-a и Sportex-a са най- добрия вариант. :-o

fear4o
05-15-2010, 23:02
Леко темата я изчерпахме но все пак няма да откажем още един спамър :D :D

banan4ireloaded
05-15-2010, 23:44
durex както казаха всички :D :D

emotion90imotion
05-16-2010, 03:14
Durex :P

n3lsy
05-16-2010, 07:35
mi may nay dobrite sa durex 6toto vedn1j kato prayhme sex s priqtelq mi izpolzvahme sportex i toi p1k vze 4e se sk1sa posle trqbva6e da piq hap4e...

fear4o
05-16-2010, 08:34
mi may nay dobrite sa durex 6toto vedn1j kato prayhme sex s priqtelq mi izpolzvahme sportex i toi p1k vze 4e se sk1sa posle trqbva6e da piq hap4e...
Няма гаранция че и да земе Durex няма да се скъса!Няма нищо вечно на тоя свят освен човешката тъпотия!

slun4evka
05-16-2010, 10:36
Класически Дюрекс и няма да имаш проблеми :) :)

anonymous708973
05-16-2010, 10:44
Мм, чакайте да попитам направо тук... Как се казваха плътните презервативи на Durex? И може ли картинка?
И да попитам как проверявате дали презервативът не е скъсан след секса? Чувала съм за пълнене с вода... :?

slun4evka
05-16-2010, 10:59
Мм, чакайте да попитам направо тук... Как се казваха плътните презервативи на Durex? И може ли картинка?
И да попитам как проверявате дали презервативът не е скъсан след секса? Чувала съм за пълнене с вода... :?



Ами мнооого здрави са Durex Love и Durex Classic ... Личен опит (: ]
Durex Love - http://immagini.maxingross.it/DUREX%20LOVE%204%20PZ.jpg
Durex Classic - http://www.aptekaslonik.pl/images/prod/1798/Durex_classic.jpg


А то ако се скъса, още по време на самия акт се усеща едно като придърпване ... няма как да има някаква малка дупчица примерно ... ако се скъса то се виждаа ... или след изпразването примерно ако иска веднага да го вади ... ако не тече значи всичко си е наред .. споко ;) дано да съм помогнала. Благодаря.

Biskfitka
05-16-2010, 12:34
Мм, чакайте да попитам направо тук... Как се казваха плътните презервативи на Durex? И може ли картинка?
И да попитам как проверявате дали презервативът не е скъсан след секса? Чувала съм за пълнене с вода... :?
Ми като свърши и го махнете,стискаш го точно там докъдето е спермата :D Не знам дали ме разбираш,да се образува като балонче и ако не тече значи е здрав :D

fear4o
05-16-2010, 12:58
Мм, чакайте да попитам направо тук... Как се казваха плътните презервативи на Durex? И може ли картинка?
И да попитам как проверявате дали презервативът не е скъсан след секса? Чувала съм за пълнене с вода... :?
Ми като свърши и го махнете,стискаш го точно там докъдето е спермата :D Не знам дали ме разбираш,да се образува като балонче и ако не тече значи е здрав :D +1

emka
05-18-2010, 03:16
да питам аз пак,че никой не ми отговори.на durex-ultra thin,тъй като са по-тънки по вероятно ли е да се скъса презерватива?

Slynchiicee
05-18-2010, 06:12
Durex Extra safe Най-сигурни при мен .. а ако искаш нещо по-тъничко

Durex Ultra Thin :-P :-P :-P

fear4o
05-18-2010, 07:14
да питам аз пак,че никой не ми отговори.на durex-ultra thin,тъй като са по-тънки по вероятно ли е да се скъса презерватива?
при положение че са ултра тънки как мислиш кое е по-вероятно да се скъса?Ultra thin или Extra safe??

dimitar_ak
05-18-2010, 08:46
Правя секс вече 15 години и за това време съм скъсал презерватив само един единствен път. Вече не помня марката му. Презервативите са надеждни и сигурни