PDA

View Full Version : Не мога да цъкна някои неща



Wikzinka
05-15-2010, 12:20
Здравейте .... имам много гаден проблем и моля , ако някой знае как да го оправя да помогне ! Влизам във всички сайтове без проблем , но примерно в teenproblem не мога да цъкна емотиконите ..... във sofianci.com си отварям нормално съобщенията , но не ми дава да натисна отговор , архив или изтрий .... във facebook не мога да цъкна ПРЕМАХНИ нещо от профила !!! Може да ви се стори тъпа темата , но въобще не разбирам от компютри и се извинявам ако има грешки или не съм обяснила добре ! Мерси предварително

doomkillerr
05-15-2010, 13:37
Ами може би в браузера, който използваш е проблема, щом в няколко различни сайтове се проявява... :neutral:

Wikzinka
05-15-2010, 13:47
ми не мисля , че е от него защото пробвах през Internet Explorer и през Avant Browser - и при двете става едно и също ..... а освен това преди малко видях , че не мога да гледам клипове във vbox7.com и youtube.com ..... и в zamunda.net не мога да цъкна някои неща ...

Anf3tamin4o
05-15-2010, 14:40
Щом не можеш да гледаш си свали някой Adobe flash player
http://softvisia.com/download.php?view.699

Wikzinka
05-15-2010, 14:41
имам свален и до вчера не ми създаваше никакви проблеми .... не мисля , че проблемът е в него

skuck
05-15-2010, 15:43
от флаш прейъра е проблема. С ква операционна система си 64х или 32х?

Wikzinka
05-15-2010, 18:48
не е от него защото той няма нищо общо с това , че не мога да цъкам някои неща в sofianci , facebook , zamunda и teenproblem ...... иначе операционната система незнам каква е ... в началото казах , че нищо не разбирам от компютри