PDA

View Full Version : Моля ви помогнете :(



tedityyyy2
05-15-2010, 13:26
Здравейте всички. Първо искам да се извиня ако има такава тема но едва преди месец се регистрирах и чак сега влзима за повече .. не съм разглеждала темите .. Аз съм момиче на 15 години и срещнах момчето в което се влюбих.. Той е на 25 години... както и да е .. да си дойдм на думата. искам да правя секс с него. и той и аз искаме. обаче мен ме е срам да се саблеча защото съм пълничка :( и това ми е огромен проблем. какво ли не опитвам да преборя срама си но не става. моля ви помогнете ми ;( :( :( :( За него външня вид няма значение,но аз се притеснявам от реакцята му ... как ще реагира като ме види чисто гола .. Само от това се притеснявам.. От болката,кървенето не .. защото съм наясно че нито много боли нито много кръв ще тече.Не искам да ми се смее :( .. Моля дайте съвети .. Благодаря предварително!! :(

Himik
05-15-2010, 13:34
Или отслабваш със диети тичане и т.н и после няма да има проблем или просто се сабличаш и преодоляваш срама.Щом за него няма значение тялото не виждам проблем :-D

WaterLilly
05-15-2010, 13:45
Буахахаха, сигурна съм, че си много влюбена. Стегни се, ти си на 15, а той е на 25!!! За да се занимава с момиче като теб очевидно си има нещо на ум. Откажи това да стане и в близкото, и в далечното бъдеще, и ще видиш колко те обича.

dimitar_ak
05-15-2010, 13:47
25 годишен с 15 годишна. Слънце той иска само да те чука и външния ти вид му се харесва.

Reaper93
05-15-2010, 13:48
Буахахаха, сигурна съм, че си много влюбена. Стегни се, ти си на 15, а той е на 25!!! За да се занимава с момиче като теб очевидно си има нещо на ум. Откажи това да стане и в близкото, и в далечното бъдеще, и ще видиш колко те обича.


25 годишен с 15 годишна. Слънце той иска само да те чука и външния ти вид му се харесва.

Самата истина...

JustAnotherGirl
05-15-2010, 13:49
Кпй е казал, че трябва да те вижда гола :lol: Може вечерта да изгасите светлината или просто да се завиете :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anonimchetou
05-15-2010, 13:51
охх.. ами виж сега ако си леко пълничка то значи и с дрехи ще се вижда следователно той ВИЖДА че си леко пълничка и едва ли се надява че гола ще си с перфектно тяло.. Иначе спортувай незнам някоя диета но мисля че се притесняваш много напразно..

transformable
05-15-2010, 13:53
25 годишен с 15 годишна. Слънце той иска само да те чука и външния ти вид му се харесва. Съгласен съм с теб..

YouDontKnowMe
05-15-2010, 15:03
Не се притеснявай, и аз го имах този комплекс. На 25 е и му е ясно, че не всички са като от корицата на Прейбой, Лолита и т.н. Пък и ако е наистина влюбен в теб, то ти в неговите очи си перфектна. Няма от какво да се срамуваш.
Все пак, идея е да го правите на загасена лампа. Тогава ще можеш да се отпуснеш повече. Пък и защо не поговориш с него по върпоса, аз винаги говоря на тази тема, все пак ако половинката ми не харесва нещо в мен, ще се постарая да го променя.

BlondBitch
05-15-2010, 15:08
охх.. ами виж сега ако си леко пълничка то значи и с дрехи ще се вижда следователно той ВИЖДА че си леко пълничка и едва ли се надява че гола ще си с перфектно тяло.. Иначе спортувай незнам някоя диета но мисля че се притесняваш много напразно..

dPa3HuTeJl
05-15-2010, 15:33
ОМГ .. ?!? :shock: 25 годишен хаха :lol: Карай бе то има само 10 години разлика голяма работа .. :) :lol: :lol:

ПТ- Изгасена лампа ! И бтв пича хич не те обича, просто обича да чука по-младички сещаш ли се .. 8-)

SmilezZz
05-15-2010, 16:06
25 годишен с 15 годишна. Слънце той иска само да те чука и външния ти вид му се харесва. Самата истина..
Авторке,ти не забелязваш ли,че те иска само за секс..
А и да попитам - от колко време сте заедно ?????
Но няма значение..Има 10 години разлика - ти си на 15 (все още едно детенце,а той на 25 - вече мъж) и мисля,че не е толкова трудно да се сетиш,че за да има нещо общо с малко момиче е секса..Или поне аз така мисля

tweettyy
05-15-2010, 17:38
ОМГ .. ?!? :shock: 25 годишен хаха :lol: Карай бе то има само 10 години разлика голяма работа .. :) :lol: :lol:

ПТ- Изгасена лампа ! И бтв пича хич не те обича, просто обича да чука по-младички сещаш ли се .. 8-)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Antixrist
05-15-2010, 18:03
Хаха за кофти тяло не знам,но за грозно лице знам!Слага се на мацката една торбичка на главата с кръгла дупка при устата! :D

Не,чесно тоя иска да те чука и после ще те зареже...сигурно се кефи на девствени!

elvenqueen
05-15-2010, 18:11
Ами гледай ако ти си отгоре да не го задушиш с цица или гуша. :)

x7aZzy
05-15-2010, 18:38
Ами гледай ако ти си отгоре да не го задушиш с цица или гуша. :)

Много остроумно, няма що... :?

Към авторката - според мен е по-добре да изчакаш малко със секса. То е ясно, че той го иска, ти също си мислиш, че си готова, но не е зле да премислиш още веднъж.. А иначе за "проблема ти" - поговорете, обясни му как се чувстваш и от какво се опасяваш, ако наистина държи на теб, ще те предразположи максимално. А ако искаш да се пребориш с килцата, не е зле да започнеш с някакъв спорт, ала бала, недей разчита само на диети.

ivaaaa
05-15-2010, 18:50
Попринцип годините нямат никакво значение за чувствата,НО първо тук не става въпрос за никакви чувства,второ то е от ясно по ясно че след секса ще ти бие шута и ти ще си 2 пъти по-наранена защото те е използвал и защото ще си мислиш че е заради това че си пълничка! А колкото до комплекса ти..с дрехи и без дрехи се тая каквото трябва да се види се вижда!Моето тяло също не е идеално,но компенсирам много други неща по-важни от външен вид!

Mazacha
05-15-2010, 18:52
Абе вие нормални ли сте бе ? И аз съм на 16, да не говорим че съм момче и не мисля толкова за ебане и тем подобни колкото вас ( не искам коментари от рода, че съм сбъркан или нещо такова). ТИ си на 15 оО и ходиш с некаф сдухан батко, дето не му пускат наборките и ходи да чука малки пикли като тебе... бахти кавала нямам думи :o :o :( :(. Слушай сега вземи се в ръце гледай си даскалото намери си някой твой набор или 1-2 год по- голям и се радвай ама не се подвеждай... А и ако тоя те обича, което изключително много ме съмнява, няма да му пука как изглеждаш ;). Това е от мене и без лоши чувства, но истината е тази, истината винаги е гадна и боли ;)

Mazacha
05-15-2010, 18:55
Ами гледай ако ти си отгоре да не го задушиш с цица или гуша. :) А ТИ мамин сладък, ходи си мии потните, миришещи таш*и, че чак в нас засмърдя и давай обективни коментарчета, а не само да приказваш глупости и да се правиш на интересен 8) 8)

Axel_f
05-15-2010, 18:59
Сори ама и аз съм съгласна с повечето коментари... :? 10 години разлика, още повече точно в тази възраст си е много нещо! По-добре недей да правиш секс с него, ако наистина те обича ще те чака още 1-2 години...На 15 си наистина прекалено малка, за да започнеш с полов живот и килограмите са ти най-малкият проблем!

Сигурно се ядосваш на повчето коментари, но наистина и на мен ми е трудно да повярвам, че 25 годишен може да се влюби в 15 годишна...и то даже не можем да кажем, че те използва за секс само, защото още не сте го правили. Явно наистина е много зле,щом не може да си намери момиче на неговите години :?

ПП По-добре се заеми с някакъв спорт, за гаджета имаш достатъчно време (:

fear4o
05-15-2010, 19:31
Абе момиче я се осъзнай! Тоя батко толкова е загорял че ше те чука дори и да изглеждаш като сумистка! Не че нещо ама за да тръгне с теб просто не му пускат по-големите и след секса ще си фане парцалите и нема да го чуеш повече!

ivaaaa
05-15-2010, 19:42
10 години не са голяма разлика ако тя е на 20 той на 30 или малко повече.
Axel_f сугласна съм с теб много добре казано
на 25 години ако не му връзват някви наборки смятай на кво прилича,другият вариант е да е страшен плейбой и да не му пука на колко е само да я тресне

Mazacha
05-15-2010, 19:45
10 години не са голяма разлика ако тя е на 20 той на 30 или малко повече.
Axel_f сугласна съм с теб много добре казано
на 25 години ако не му връзват някви наборки смятай на кво прилича,другият вариант е да е страшен плейбой и да не му пука на колко е само да я тресне
Извинявай, но 1 да си на 20 и друго на 15 нали ;)

ivaaaa
05-15-2010, 19:52
Бейби ти или не четеш или не вдяваш! Казвам че 10 години са малко попринцип но в нейния случай са много защото тя е супер малка?!?! Разбеахме ли се?! а колкото до 15-20-30-.... аз съм на 20 а приятелят ми на 38 ще ме упрекнеш ли?

fear4o
05-15-2010, 19:56
Пфф възрастта в много случаи няма знaчение! ivaaa тва за което ти говориш е доста по-различно от случая на момичето! ти си на 20 и сама си решаваш, имаш доста по-реално виждане за живота.Докъто тя е на 15 и си мисли че знае нещо и че има някакъв опит!

ivaaaa
05-15-2010, 20:01
Абе да ти кажа честно тя нито знае нито си мисли че знае... щом задава такива въпроси и пуска тая тема ...

Mazacha
05-15-2010, 20:03
Добре де Ивче, късно е изморен съм, леко пийнал не ме нападай плс не съм прочел като хората, ок случва се:)

elvenqueen
05-15-2010, 22:35
Ами гледай ако ти си отгоре да не го задушиш с цица или гуша. :) А ТИ мамин сладък, ходи си мии потните, миришещи таш*и, че чак в нас засмърдя и давай обективни коментарчета, а не само да приказваш глупости и да се правиш на интересен 8) 8)

Така ли правите ? Гаврите се с хората, които имат ИСТИНСКИ проблеми ?! И не съм ти нито "мамин", нито "сладък"! А аз само дадох съвет на тази дебела свинкя! За нейно добро е! Аз просто искам да и помогна малко.

fear4o
05-15-2010, 22:38
Ами гледай ако ти си отгоре да не го задушиш с цица или гуша. :) А ТИ мамин сладък, ходи си мии потните, миришещи таш*и, че чак в нас засмърдя и давай обективни коментарчета, а не само да приказваш глупости и да се правиш на интересен 8) 8)

Така ли правите ? Гаврите се с хората, които имат ИСТИНСКИ проблеми ?! И не съм ти нито "мамин", нито "сладък"! А аз само дадох съвет на тази дебела свинкя! За нейно добро е! Аз просто искам да и помогна малко.
аве ти тъп ли си??? Тва че е пълна не я прави свиня.Бахти хората!
ти дебел човек виждал ли си и знаеш ли за кои се отнася понятието "дебел"??