PDA

View Full Version : Започвам да се стряскам..



SisinkaS
05-15-2010, 15:31
Здравейте форумци! Така моята ситуация не е толкова проблемна колкото.. каточели започвам да се стряскам напоследък.Та ето за какво става въпрос.. С приятеля ми (който е 11г. по-голям от мен) сме заедно вече 7 месеца (ако прибавим зарибявките,флиртчетата и излизането само ей така може да стане и годинка), всичко върви повече от идеално (да чукна някъде на дърво.. :D ) .. нашите знаят,нямат нищо против (единствено ми пилят на главата да не зема да се оженя още сега,но за сега нямам намерение но тва си е лично мое решение :lol: ), тяхните,брат му,братовчедите му също ме познават.. неговите приятели са и мой приятели,разбираме се много добре както и той с мойте.Обаче нещата които казва от време на време или са направо тема на разговор понякога ме стряскат.Става въпрос за това, че примерно кво съм мислела да правя след като завърша, а аз заради него мислех да уча задочно,естествено не съм му казала истинската причина (защото съм щастлива с тази връзка и не искам да опропастявам всичко,а точно това ще стане ако замина с редовно учене на някаде), но в последствие се отказах от ученето засега поради др. причини,ако съм си останела тук какво съм щяла да правя.Наскоро ОТНОВО децата бяха тема на разговор - кво съм мислела по тоя въпрос - на което аз отговарям, че всеки би се радвал,да има дете но аз лично още не съм готова за това в близките 2-3години на което той отговаря, че още му се ходело ама до 2 годинки щял да е вече готов за такава отговорност хем да си дооправел къщата.Въпросната къща, за която ми иска мнението за абсолютно всичко, когато ме пита нещо относно нея и кажа незнам ми се казва как няма да знаеш кажи нали аз да няма да го правя за мен това.. :-o Имаше период в който уточняваше просто ей така за протокола, че неискал зимна сватба, искал да му е топло ... :-D Наскоро беше станала една ситуация.. бях с него на работа и си тръгваме и тва вече сутрента, оставяме колегата му и минаваме покрай пресечката на новата му къща и той казва "е сега ако беше готова щях да свия тука" и аз му казвам че има едно ако и че изпуска нещо и той "какво?" и аз му казвам "ами мен каде ме забравяш,и аз трябва да се прибера", а нашия човек ми отвръща с "а ами да бе ти ще си живееш при мен" след което на мен ми стана някво много хубавко,но и малко се паникьосах такава..иии да и още куп подобни истории и като добавя едно негово изказване, че дори да говорел с такъв тон все едно се бъзика говорел напълно сериозно.. Та тея разботи малко ме стряскат,макар,че наистина адски много си държа на него и го обичам.. и да, искам да съм с него по начина, който той представя,но незнам защо се плаша от това по някакъв начин :-k :neutral: :smt007

anonimchetou
05-15-2010, 15:40
хах мила при нас е по същият начин. И моя ми говори тези неща и наистина ми ги говори на сериозно и аз съм се плашила за момент като тебе. Но аз много искам тези планове ,които има за нас наистина да станат реалност. Нормално е да се изплашиш все още сме млади и не сме видели почти нищо от живота. ОТ друга страна щом ви е чудесно заедно радвай се че ти си жената за която той прави толкова неща, с която прави планове за в бъдеще. Аз поне се радвам , а вече какво ще стане за напред един Бог знае.

buuu
05-15-2010, 15:47
оф ти не знаеш ко искаш :lol:
а приятеля ти прекалено много звезди ти сваля
изобщо не си готова за сериозна връзка а той иска точно тва :wink:

SisinkaS
05-15-2010, 16:03
оф ти не знаеш ко искаш :lol:
а приятеля ти прекалено много звезди ти сваля
изобщо не си готова за сериозна връзка а той иска точно тва :wink:

buuu "искам да съм с него по начина, който той представя" .. много добре знам какво искам, но можеби не съм готова за това и именно заради това се плаша

babity
05-15-2010, 16:06
Говори с него когато сте насаме. Само за протокола, ти на колко си? Обясни му, че го обичаш, че в този момент виждаш живота си с него, просто искаш още малко да си поживееш. Обясни му нещата така, както ти ги чувстваш. Не мисля, че ще ти се разсърди или че това ще помрачи щастието ви. Хубаво е тези неща да са казани.

bogzfaggot
05-15-2010, 16:08
оф ти не знаеш ко искаш :lol:
а приятеля ти прекалено много звезди ти сваля
изобщо не си готова за сериозна връзка а той иска точно тва :wink:ти зле ли си?искаш да ми кажеш,че не намираш разлика в сериозна връзка и брак?

buuu
05-15-2010, 16:21
оф ти не знаеш ко искаш :lol:
а приятеля ти прекалено много звезди ти сваля
изобщо не си готова за сериозна връзка а той иска точно тва :wink:ти зле ли си?искаш да ми кажеш,че не намираш разлика в сериозна връзка и брак?

сериозна иам предвид като тя да живее с него и да са заедно и т.н и евентуално брак после ко нападаш като куче да еба маа му

bogzfaggot
05-15-2010, 16:27
оф ти не знаеш ко искаш :lol:
а приятеля ти прекалено много звезди ти сваля
изобщо не си готова за сериозна връзка а той иска точно тва :wink:ти зле ли си?искаш да ми кажеш,че не намираш разлика в сериозна връзка и брак?

сериозна иам предвид като тя да живее с него и да са заедно и т.н и евентуално брак после ко нападаш като куче да е** маа мучакай малко ве,тоя човек й говори за сватби и деца,не само да живят заедно,нападам те,'щото си тъпа и говориш на момичето,че не знаело кво иска.

YouMakeMeSmile
05-15-2010, 16:41
ама много ми е интересно на колко си години???

3oPuTy
05-15-2010, 16:41
оф ти не знаеш ко искаш :lol:
а приятеля ти прекалено много звезди ти сваля
изобщо не си готова за сериозна връзка а той иска точно тва :wink:ти зле ли си?искаш да ми кажеш,че не намираш разлика в сериозна връзка и брак?

сериозна иам предвид като тя да живее с него и да са заедно и т.н и евентуално брак после ко нападаш като куче да е** маа мучакай малко ве,тоя човек й говори за сватби и деца,не само да живят заедно,нападам те,'щото си тъпа и говориш на момичето,че не знаело кво иска.
Сватбата е следствие от сериозната връзка ... Ама май ти си тъпия,който не схваща ... :?
Не,че защитавам buuu и тъпото й изказване,че авторката не знае к'во иска :?

По темата:Поговори с него.Кажи му,че все още ти е малко рано за толкова сериозни отношения.Той сам казва,че му трябват още около 2 години.

buuu
05-15-2010, 16:43
оф ти не знаеш ко искаш :lol:
а приятеля ти прекалено много звезди ти сваля
изобщо не си готова за сериозна връзка а той иска точно тва :wink:ти зле ли си?искаш да ми кажеш,че не намираш разлика в сериозна връзка и брак?

сериозна иам предвид като тя да живее с него и да са заедно и т.н и евентуално брак после ко нападаш като куче да е** маа мучакай малко ве,тоя човек й говори за сватби и деца,не само да живят заедно,нападам те,'щото си тъпа и говориш на момичето,че не знаело кво иска.

ми мн ясно че не знае ...кат са плаши начи не е сигурна

3oPuTy
05-15-2010, 16:47
^ Да си несигурен и изплашен е едно,а да не знаеш,какво искаш е друго!!!

buuu
05-15-2010, 16:51
ай убиите ме с камъни ... така ми изглежда на мене :neutral:

SisinkaS
05-15-2010, 16:53
^ Да си несигурен и изплашен е едно,а да не знаеш,какво искаш е друго!!!

+1 .. аз съм на 19, а той на 29

Shadowsogirl
05-15-2010, 16:55
А какво очакваш? Това вече е мъж. Не е момче, тоя човек вече мисли за семейство, за жена, за деца, за къща с голяма градина, понеже на него му е времето. Ти не уточняваш годините ви, обаче едва ли той е двайсет и една-две.. Просто човека вече за това мисли по същия начин по който ти мислиш за образованието си, понеже това те вълнува сега. Вярно, че си е стряскащо да ги чуеш тия приказки за сватбата, и за къщата, и за децата, обаче не мисля, че трябва да те учудва.

windowlicker
05-15-2010, 16:55
Сега ще ти кажа мило дете. Плашиш се защото си ученичка. Нормално е!
От друга страна той иска такива неща, защото е към 30 (никой ли не обърна внимание на разликата в годините??). Абсолютно нормално е човек на тази възраст да мисли по този начин особено ако има връзка... Та аз ти се чудя ти какво си очаквала...

YouMakeMeSmile
05-15-2010, 17:00
бах, от къде ги копате тия 30 годишни..

remix1912
05-15-2010, 17:05
Поредния неосъзнат педофил,въпреки че 19 и 30 годишен е малко по-нормално от 14 и 30

bogzfaggot
05-15-2010, 17:08
оф ти не знаеш ко искаш :lol:
а приятеля ти прекалено много звезди ти сваля
изобщо не си готова за сериозна връзка а той иска точно тва :wink:ти зле ли си?искаш да ми кажеш,че не намираш разлика в сериозна връзка и брак?

сериозна иам предвид като тя да живее с него и да са заедно и т.н и евентуално брак после ко нападаш като куче да е** маа мучакай малко ве,тоя човек й говори за сватби и деца,не само да живят заедно,нападам те,'щото си тъпа и говориш на момичето,че не знаело кво иска.
Сватбата е следствие от сериозната връзка ... Ама май ти си тъпия,който не схваща ... :?
Не,че защитавам buuu и тъпото й изказване,че авторката не знае к'во иска :?

По темата:Поговори с него.Кажи му,че все още ти е малко рано за толкова сериозни отношения.Той сам казва,че му трябват още около 2 години.О божеее господи затреляй ме,брех в тоя форум много остроумни сте били

Shadowsogirl
05-15-2010, 17:12
Сега ще ти кажа мило дете. Плашиш се защото си ученичка. Нормално е!
От друга страна той иска такива неща, защото е към 30 (никой ли не обърна внимание на разликата в годините??). Абсолютно нормално е човек на тази възраст да мисли по този начин особено ако има връзка... Та аз ти се чудя ти какво си очаквала...
И аз тва имах впредвид. На тая възраст човек почва да мисли много сериозно за тия неща.

valdesbg
05-15-2010, 17:21
Ми... плашиш се щото явно ти е за първи път да видиш какво значи семейство, деца, брак, бла бла. Пък си е отговорно, в това спор няма, а усещам че ти не искаш да поемеш все още тая отговорност. Което е разбираемо де. При това положение явно е че пътищата ви се разделят. Избери си ще изкараш ли 4-5 години ей-така с разни младежи за да си изясниш какво искаш(щото очевидно по друг начин няма да го разбереш) или ще се хванеш сериозно с тоя мъж. Ся друг е въпроса ако избереш второто дали няма да те човърка че не си опитала от разюздания неангажиращ живот.

Ама.. тая разлика в годините ще ви изиграе лоша шега.... По скоро на теб де.

Такива неща :)

sh3_1s_7h3_0n3
05-15-2010, 18:18
Тая разлика наистина ще ви изяде ушите.
Защото сега може и да ти е приятно с него, да се чувстваш закриляна, обичана, че ти дава всичко онова, което един връстник не може, обачеее след време когато той ще иска само да се прибере след работа, да вечеря, да изгледа емисията новини и да си легне, а на теб ти се излиза с приятелки, ходи ти се по дискотека и т.н... и ще започне лека-полека да ти дотяга...
Той е почти готов за деца и семейство, докато на теб тепърва ти започват хубавите години с много лудории и весели преживявания... които с нищо не могат да впечатлят и още по-малко да влекат някой по-узрял мъж.

В крайна сметка всеки трябва да мине по пътя си. Той вече го е направил, а на теб тепърва ти предстои.

Опичай си акъла, момиче. Да не съжаляваш след време.

Защото едно е да се разделиш с някого, докато сте още 'гаджета', съвсееееееем различно е да си разваляш семейството примерно, 'щото си осъзнала потребността от 'глътка въздух'.

Не казвам, че вие още утре ще си кажете 'чао', но поговорете сериозно и му обясни теб накъде те вее вятъра, за да не стои господинът ти в неведение за твоето мнение по въпроса.

justwondering
05-15-2010, 19:40
Майка ми ме е родила на почти 19 (като се е оженила година по-рано) и казва, че никога не е съжалявала за избора си. Зависи ти какво искаш. Ако си готова след 1-2 години да имаш семейство и деца- добре. Ако не си, недей. Може и да се разделите, но трябва да решиш какво искаш и какво е най-добре за теб. Поговорете. :)