PDA

View Full Version : Най-добрия ми приятел



dream1707
05-15-2010, 15:58
Моето не е любов, но незнаех просто къде да го напиша, сори ако съм объркала мястото където да я пусна темата.

Олее... Най-добрия ми приятел ми призна, че много ме харесва. Аз го харесвам само като фр. и се дъжах отвартително с него. Вчера излизахме на разходка, но той нищо не каза. Днес трябваше да ходим на кино, но аз в последния момент се отказх, защото не ми се ходеше. Сега той ми обясни, че много ме е харесвал и ми е купил подарък и че е искал да отидем на кино, защото атмосферата там била по-романтична. Купил ми е някаква пухкаво сърце и искаше да ми го даде когато сме си само двамата, сами. А аз така гадно го заебах и то за да отида с едни приятели да се разхождаме из града. Сега се чувствам ужасно заради начина по който се държах с него. Нестига това, ами и му обещах, че ще спра цигарите, а днес му заявих, че ми се пуши ии ще си продължавам да пуша. Аз съм ебаси и овцата и сега се чудя какво да направя, защотото това момче значи много за мен а аз се държах отвратително с него.

filmimilmi
05-15-2010, 16:06
Вече нямаш най-добър приятел, а просто поредното момче, което иска да ти бръкне в гащите. Съжалявам, но и по-деликатно да ти го бях казал, това нямаше да промени ситуацията. От тук насетне никога няма да ти бъде просто приятел, а във всеки твой момент на слабост ще си имаш и едно на ум за това какво той усеща когато те прегръща уж да те успокои. В тези мигове докато си в ръцете му, той си мисли съвсем други неща да ти прави от това просто ти предостави комфорт. А ако не го харесваш като повече от приятел, направо става гнусно да си представяш, че човекът на когото разчиташ като на свой най-добър приятел всъщност тайничко мастурбира докато си мисли за теб. :? Няма какво да направиш, примири се и го зарязвай тоя в случай, че не го харесваш. И двамата ще ви заболи ако продължавате да поддържате подобно изкуствено приятелство. Едната страна винаги ще иска много повече, а другата - съответно ти, ще искаш безкористно приятелство, което никога няма да имаш в негово лице. Наистина сложен казус, но така се получава като не си взимате поука от рекламата на Спрайт. :?

BlueGirl
05-15-2010, 17:32
^
Напълно съгласна.Появи ли се любов в едно приятелство,то вече не е такова.Нищо няма да е същото както преди,така че се примири,че на практика вече си го загубила като приятел.

BlueFace
05-15-2010, 19:33
Глупости говорите!! Това ,че има чувства към нея не означава ,че мастурбира докто си мисли за нея или че вече не и е най-добрия приятел.Тя ще го отреже , той ще продължи напред и ще я забрави. ;) Неговите чувства не са причина за края на приятелството им.
Аз съм на мнение ,че тя не му е никаква прителка ,щом така го заебава и се държи гадно с него.Вашето приятелство е едностранно,как може да го наричаш най-добър приятел ,като ти самата, по никакъв начин ,не показваш ,че си му приятелка .... :?

Snickers
05-15-2010, 19:41
Глупости говорите!! Това ,че има чувства към нея не означава ,че мастурбира докто си мисли за нея или че вече не и е най-добрия приятел.Тя ще го отреже , той ще продължи напред и ще я забрави. ;) Неговите чувства не са причина за края на приятелството им.
Аз съм на мнение ,че тя не му е никаква прителка ,щом така го заебава и се държи гадно с него.Вашето приятелство е едностранно,как може да го наричаш най-добър приятел ,като ти самата, по никакъв начин ,не показваш ,че си му приятелка .... :? Не е сигурно, че ще продължи напред. Моят (най-добър) приятел ме харесваше три години (и продължава), не се е отказвал. Но аз не съм го отблъсквала по толкова остър начин и затова може да е било различно. Иначе да, може пак да са си приятели, да си споделят, но той вече гледа с други очи на нея, т.е. с приятелството им е свършено.
А ти, ако те гризе съвестта, извини му се, поговорете и така, но знай, че си го наранила и то много.

dream1707
05-15-2010, 20:58
Аз говорих с него и му се извиних. Той дори не ми е сърдит, въпреки, че си заслужавам да ми се сърди. До сега никога не съм го заебавала така и ми е ужасно кофти. Странното е, че той ама въобще не ми се сърди. Просто не му се говори за това.

Snickers
05-15-2010, 21:00
Еми, той е очаквал такава рекация, но това, че не ти се сърди, не значи, че не си го наранила.
Нормално е съвестта да те гризе, все пак нали уж ти е най-добър приятел, а ти си се държала така с него.

tfoitakuchka
05-15-2010, 21:31
Като държиш толкова на него му казваш точно и ясно как се чустваш спрямо него и точка! А не да се държиш като пу*ка (с извинение) и да си играеш с чуствата на момчето..

dream1707
05-16-2010, 00:26
Еми аз това и направих де. Казах му какво чувствам към него и, че не е същото което той чувства към мен. Обаче от това той пък се е почуватвал още по-зле, а на мен м стана още-кофти заради държанието ми, но все пак неможех да го лъжа.

Sarabi
05-16-2010, 00:42
Т'ва, че си проста и си се държала с момчето като с куче, си е така.
Иначе ако се колебаеш какво да правиш консидерирай:

1. Това, че щом момчето има чувства към теб и ти е най-добър приятел, значи, че можете да изградите здрава връзка на основата на привързаността, разбирателството и доверието.

2. Ако нямаш чувства към него и го приемаш само като приятел, то евентуалната връзка ще е лишена от най-важният фактор, т.е любовта и естественото привличане и нужда на мъж и жена да са заедно. В крайна сметка ще скъсате и ще си прецакате приятелството.

Всъщност, и в двата случая ще скъсате и ще си преебете приятелството, освен ако не сте от малкото изключения, при които и двете страни искат и са способни да поддържат чисто приятелски отношения след като са си бъркали в гащите.

А със сигурност му е станало гадно като си го заебала. Щом ти е приятел заслужава уважение. Което изисква също да не го мотаеш и объркваш, а да му кажеш как стоят нещата с бъдещите отношения помежду ви.

sasha_90
05-16-2010, 17:30
Опитай да промениш отношението си към него.Когато му кажеш нещо наистина го прави,не го лъжи,не го пренебрегвай.Ако не искаш да излизаш с него просто му го кажи.

Tempest
05-16-2010, 23:40
оле първия коментатор в кви филми се вкарва, не е истина :D ми и аз обичам най-добрата си приятелка все още, ама нито искам да й бъркам в гащите, нито мастурбирам като си мисля за нея хахахахах :razz: момчето си мисли, че може да има градация в отношенията.. ако авторката не смята така, няма как да стане... обясни му точно и ясно (може да не е кратко) как стоят нещата... и ако наистина ти е толкова добър приятел няма да те зае*е :)

Behemoth
05-17-2010, 04:04
Това дето масово са изписали по-горе, че въобще не държи само на теб и те иска само за секс, са пълни простотии. Напротив, това показва, че момчето е много привързано към теб, все пак сте били близки приятели преди чувствата му да прерастнат в нещо повече. Въпреки че си се държала гадно към него последните пъти, той не се е отказал. Тук вече зависи само от теб дали ти би искала цялата работа да прерасне в нещо по-голямо, но за сметка на това да е заложено приятелството ви. Ако не искаш нещата да се развият по-нататък, най-малкото, което му дължиш е да му покажеш колко много държиш на него, било то като приятел или нещо повече.

DarknessAngel
05-17-2010, 06:25
Леле... чакайте малко бе хора ... с най-добрия ми приятел сме се харесвали, но преценихме,че приятеството ни е по-важно и си го запазихме. Сега аз си имам приятел, към момчето си имам симпатии, но това е, нещата утихнаха. 8-) И редовно си излизаме.
Иначе му кажи направо,че не искаш да сте заедно, общо взето класическото "Да си останем приятели". Въпроса е той как ще го приеме. :)

mir4eto93
05-17-2010, 11:29
Първото, което трябва да направиш е да си изясните чувствата. Ти каза, че го харесваш само като приятел и трябва да е наясно, че нещата няма да се развият в другата насока, защото ако го оставиш да се заблуждава, накрая ще му стане много кофти :(

b3b3t0y
05-17-2010, 11:48
И моя най-добър приятел е един вид влюбен в мен.. Понякога му се ядосвам,че ме гледа така и че смао ми повтаря,че винаги ще съм най-якото момиче и т.н. ама не се държа така с него :? :? Тряа да се извиниш и да не се повтаряш,според мен..