PDA

View Full Version : Помоооощ



roadrunner
05-15-2010, 17:14
И така ще давам направо, защото ме е много страх. Не искам обвинения и да ми казвате колко съм ЗЛЕ- ДА ЗНАМ СИ ГО !
С приятеля ми правихме секс.. Той свърши в/у корема ми ..
Една минута след това, той излезе от стаята..
И понеже аз съм си лакомия и не можах да свърша реших да се довърша сама. Но преди това бях докоснала с пръста си малко от спермата..
И докато се усетя пръста ми влезе на входа на вагината ..
След 3 дни съм в овулация
Знам, че сперматозоидите умират на кислород, но все пак има ли някакъв шанс да забременея и нужно ли е да пия Ескапел ?

roadrunner
05-15-2010, 17:33
Айдее отговорете де хора притиснено ми е

Mazacha
05-15-2010, 17:37
Ами от научна гледна точка, би трябвало да са умрели :-o :-o . Но по-добре вземи 1 Ескапел за всеки случай и внимавай повече. :-P :-P

Antixrist
05-15-2010, 18:00
Ами от научна гледна точка, би трябвало да са умрели :-o :-o . Но по-добре вземи 1 Ескапел за всеки случай и внимавай повече. :-P :-P

От научна гледна точка ти си зле и даваш грешна информация! :x
Сперматозоидите умират след няколко часа в кислородна среда!

Така че авторке,пий един Ескапел и бъди по внимателна.Гледай поне следващите 6 месеца да не шиеш Ескапел,защото ще ти прецака организма!

Mazacha
05-15-2010, 18:04
Моя грешка признавам. Съжалявам много не съм прочел внимателно поста и не забелязах, че малко след като е свършил тя е направила тфа за което каза. Извинете ме :-k :-k

roadrunner
05-15-2010, 18:30
И в край на сметка какво ?
Бременна съм ? :-o

Mazacha
05-15-2010, 18:32
И в край на сметка какво ?
Бременна съм ? :-o
Ем 90% си бременна поне така мисля. Изпий 1 Ескапел и следващите 6 месеца поне с презерватив

Reaper93
05-15-2010, 18:34
И в край на сметка какво ?
Бременна съм ? :-o
Чакай новините може да кажат...
Ние от къде да знаем?
Ама дано не си...

roadrunner
05-15-2010, 18:39
Добре де хора.. Проникнах съвсем в началото на влагалището.. Не мисля, че шансът е чак толкова голям
И все пак ще взема ескапел :-o

3oPuTy
05-15-2010, 18:42
Нищо ти няма,спокойно.

Axel_f
05-15-2010, 18:45
Глупости! Никакъв Ескапел, нищо ти няма! Пътят от началото на влагалището до матката е прекалено дълъг, за да го изминат няколко спермадозоида. Освен това едва ли на пръста ти е имало кой знае какво количество сперма. Според мен шансът да си бременна е прекалено малък, за да се тровиш с тая гадост. Още повече, че овулацията ти е след 3 дни, а спермадозоидите могат да прекарат не повече от 2 в тялото на жената!
Стискам палци и умната следващия път!!!

SpOrTs_GiRl
05-15-2010, 18:53
Нищо ти няма.

ivaaaa
05-15-2010, 18:56
Глупости! Никакъв Ескапел, нищо ти няма! Пътят от началото на влагалището до матката е прекалено дълъг, за да го изминат няколко спермадозоида. Освен това едва ли на пръста ти е имало кой знае какво количество сперма. Според мен шансът да си бременна е прекалено малък, за да се тровиш с тая гадост. Още повече, че овулацията ти е след 3 дни, а спермадозоидите могат да прекарат не повече от 2 в тялото на жената!
Стискам палци и умната следващия път!!!

Боже само ти си просветена,а на другите компетентни ще кажа хора или се застреляйте някъде или спрете да плашите момичето с глупости!!! Миличка а за твое успокоение приятеля ми винаги свършва в мен когато не съм в овулация и до сега не съм забременяла! така че да си хванала нещо процента е НУЛА!!!!!! изобщо не се трови с тоя смотан ескапел само трябваше да се измиеш и готово Ц ц ц ......

fear4o
05-15-2010, 19:38
Аве толкова ли се стискате за едни презервативи бе бахти хората!!! :x :x
Като сте толкова необразовани къде сте тръгнали да се е***е?? И преди да пишеш тъпи теми земи потърси малко форума е задръстен с такива като теб дето се чудят дали са бременни.
1Сперматозоидите живеят МАКСИМУМ до 48 часа в човешкото тяло!
2Като не си проникнала как искаш сперматозоидите да са влезли? Те да не са рамбо??
3Като толкова те е страх зимай Ескапел и тва е!!

roadrunner
05-15-2010, 19:58
Аве толкова ли се стискате за едни презервативи бе бахти хората!!! :x :x
Като сте толкова необразовани къде сте тръгнали да се е***е?? И преди да пишеш тъпи теми земи потърси малко форума е задръстен с такива като теб дето се чудят дали са бременни.
1Сперматозоидите живеят МАКСИМУМ до 48 часа в човешкото тяло!
2Като не си проникнала как искаш сперматозоидите да са влезли? Те да не са рамбо??
3Като толкова те е страх зимай Ескапел и тва е!!


Хахха и къде само прочете, че не сме използвали презерватив ???
Преди да свърши махна презерватива ;)
Хайде по-полека с тона преди да си прочел ясно и точно..
Благодаря на останалите мнения..

ivaaaa
05-15-2010, 20:07
Вие хубаво сте ползвали презерватив тва е ОК само че попрочети малко някаква литература !!! Секса не е само вътре вънка ох ах и тва
е! Щом си достатъчно голяма да правиш секс трябва да си и достатъчно голяма да си поемаш отговорностите след това!

fear4o
05-15-2010, 20:26
Аве толкова ли се стискате за едни презервативи бе бахти хората!!! :x :x
Като сте толкова необразовани къде сте тръгнали да се е***е?? И преди да пишеш тъпи теми земи потърси малко форума е задръстен с такива като теб дето се чудят дали са бременни.
1Сперматозоидите живеят МАКСИМУМ до 48 часа в човешкото тяло!
2Като не си проникнала как искаш сперматозоидите да са влезли? Те да не са рамбо??
3Като толкова те е страх зимай Ескапел и тва е!!


Хахха и къде само прочете, че не сме използвали презерватив ???
Преди да свърши махна презерватива ;)
Хайде по-полека с тона преди да си прочел ясно и точно..
Благодаря на останалите мнения..
А къде пише че сте ползвали?? Лесно е да кажеш че го е махнал!
мн ми е чудно само къв му е проблема да свърши в капута нема да му изсъхне члена! И спокойно аз мога да чета 8-)

ef4etyYy
05-15-2010, 20:30
мн ми е чудно само къв му е проблема да свърши в капута нема да му изсъхне члена! :lol: :lol: :booooomb:

BlueFace
05-15-2010, 20:46
:grin: Кръстете го Харалампи ;)

fear4o
05-15-2010, 20:50
:grin: Кръстете го Харалампи ;)
+1

elito0o0o0
05-15-2010, 20:58
Аве толкова ли се стискате за едни презервативи бе бахти хората!!! :x :x
Като сте толкова необразовани къде сте тръгнали да се е***е?? И преди да пишеш тъпи теми земи потърси малко форума е задръстен с такива като теб дето се чудят дали са бременни.
1Сперматозоидите живеят МАКСИМУМ до 48 часа в човешкото тяло!
2Като не си проникнала как искаш сперматозоидите да са влезли? Те да не са рамбо??
3Като толкова те е страх зимай Ескапел и тва е!!Ама ти си тъп бе :)


Споко! Не си бременна... Не се забременява толкова лесно. Следващия път внимавай. ;)

fear4o
05-15-2010, 21:02
Аве толкова ли се стискате за едни презервативи бе бахти хората!!! :x :x
Като сте толкова необразовани къде сте тръгнали да се е***е?? И преди да пишеш тъпи теми земи потърси малко форума е задръстен с такива като теб дето се чудят дали са бременни.
1Сперматозоидите живеят МАКСИМУМ до 48 часа в човешкото тяло!
2Като не си проникнала как искаш сперматозоидите да са влезли? Те да не са рамбо??
3Като толкова те е страх зимай Ескапел и тва е!!Ама ти си тъп бе :)


Споко! Не си бременна... Не се забременява толкова лесно. Следващия път внимавай. ;)
1Не отричам че съм тъп
2Бтл как разбра :D не че го прикривам ама айде :D :D

theoneudontknow
05-15-2010, 21:36
1во на 1во - Взимайте Ескапел
2ро на 2ро - 5 сперматозоида няма как да изминат целия път до яйцеклетките, че дори и да успеят, надали ще проникнат вътре
3то на 3то - има 2ки , които с месеци се опитват да забременеят и не успяват
4то на 4то - като сте се стресирали толкова, вземете си 1 тест от аптеката...

fear4o
05-15-2010, 21:40
1во на 1во - Взимайте Ескапел
2ро на 2ро - 5 сперматозоида няма как да изминат целия път до яйцеклетките, че дори и да успеят, надали ще проникнат вътре
3то на 3то - има 2ки , които с месеци се опитват да забременеят и не успяват
4то на 4то - като сте се стресирали толкова, вземете си 1 тест от аптеката...
теста се прави след като минат 14 дни за да е сигурен резултата!
а иначе за сперматозоидите +

theoneudontknow
05-15-2010, 22:00
1во на 1во - Взимайте Ескапел
2ро на 2ро - 5 сперматозоида няма как да изминат целия път до яйцеклетките, че дори и да успеят, надали ще проникнат вътре
3то на 3то - има 2ки , които с месеци се опитват да забременеят и не успяват
4то на 4то - като сте се стресирали толкова, вземете си 1 тест от аптеката...
теста се прави след като минат 14 дни за да е сигурен резултата!
а иначе за сперматозоидите +

прави се 7 дни след секс... не знам дали тогава е сигурен или не, но знам че се прави 7 дни след секс...

fear4o
05-15-2010, 22:07
що бе остай я да се мъчи с ескапела като и е толкова акъла...

theoneudontknow
05-15-2010, 22:14
1во на 1во - Взимайте Ескапел
2ро на 2ро - 5 сперматозоида няма как да изминат целия път до
Е не са били баш пет де..
И щом няма как да забременее защо и е тоя ескапел?

Дадох числото 5 като литота ... И доколкото разбрах от всичко,което съм чел досега - Ескапел е мярка за всеки случай, като този - като се е депресирала, да го пийне и да си мисли, че ще и помогне... ако не физически, поне психически :D и м/у другото не се майтапя - като им четеш.. смислените приказки, мислиш ли, че не истерясват...

fear4o
05-15-2010, 22:19
аве то грешката става веднъж! пък и както казах остаи ги да се мъчат като не мислят на време

theoneudontknow
05-15-2010, 22:22
аве то грешката става веднъж! пък и както казах остаи ги да се мъчат като не мислят на време
+1

banan4ireloaded
05-15-2010, 23:52
И така ще давам направо, защото ме е много страх. Не искам обвинения и да ми казвате колко съм ЗЛЕ- ДА ЗНАМ СИ ГО !
С приятеля ми правихме секс.. Той свърши в/у корема ми ..
Една минута след това, той излезе от стаята..
И понеже аз съм си лакомия и не можах да свърша реших да се довърша сама. Но преди това бях докоснала с пръста си малко от спермата..
И докато се усетя пръста ми влезе на входа на вагината ..
След 3 дни съм в овулация
Знам, че сперматозоидите умират на кислород, но все пак има ли някакъв шанс да забременея и нужно ли е да пия Ескапел ?
Умират в кислород???? :? :? :? не мисля че умират веднага :?
Вземи ескапелче :)

Aubergene
05-16-2010, 00:42
Много моля, като не знаете, поне недейте отговаря глупости, с които заблуждавате и други.
В женското тяло спермата живее до 5 дни, макар че в повечето случаи умира за 1-2 дни... най-дълго преживява в цервикса, матката и фалопиевите тръби, във влагалището може да умре дори по-бързо от в кислородна среда (няколко часа), обаче, гаранция - франция...
който не вярва, моля:
http://babymed.com/FAQ/Content.aspx?14270

http://www.mayoclinic.com/health/pregnancy/an00281

http://wiki.answers.com/Q/How_long_does_sperm_live_when_it%27s_inside_the_bo dy

наскоро бях в подобна на теб ситуация, честно казано, на мен не ми се рискуваше... само дето не съм пила ескапел от повече от година и съм доста по-голяма от повечето от вас...

fear4o
05-16-2010, 08:49
Аве аубергене ти ако си тръгнала да се осведомяваш от българската wikipedia и от другите форуми естествено че ще говориш че сперматозоидите живеят до 5 дни!
Сперматозоидите които носят мъжкия ген и е по-вероятно да направят момче издържат по-дълго но са доста по-бавни от тези които носят женския ген!
Мъжкарите умират до 2 дни часа a "женствените" до няколко часа!

slun4evka
05-16-2010, 11:17
НЕ СЕ БРЕМЕННА, НЕ ПИИ ОТРОВИ !!! И СПОКОЙНО !!!

другия път умната !

Aubergene
05-16-2010, 12:03
Аве аубергене ти ако си тръгнала да се осведомяваш от българската wikipedia и от другите форуми естествено че ще говориш че сперматозоидите живеят до 5 дни!
Сперматозоидите които носят мъжкия ген и е по-вероятно да направят момче издържат по-дълго но са доста по-бавни от тези които носят женския ген!
Мъжкарите умират до 2 дни часа a "женствените" до няколко часа!

видях разни неадекватни коментари от теб и на други места, а съм останала с впечетление, че не си и от най-опитните... не се заяждам, просто отбелязвам...

недей бери дерт отде се осведомявам, цитирах уикито като най-достъпна и лесноразбираема информация, ако искаш да ти пратя ScienceDirect статийки?...

BlackyBerry
05-16-2010, 12:08
Ако си бременна кажи, че ми стана интересно хахаха

3oPuTy
05-16-2010, 12:27
И така ще давам направо, защото ме е много страх. Не искам обвинения и да ми казвате колко съм ЗЛЕ- ДА ЗНАМ СИ ГО !
С приятеля ми правихме секс.. Той свърши в/у корема ми ..
Една минута след това, той излезе от стаята..
И понеже аз съм си лакомия и не можах да свърша реших да се довърша сама. Но преди това бях докоснала с пръста си малко от спермата..
И докато се усетя пръста ми влезе на входа на вагината ..
След 3 дни съм в овулация
Знам, че сперматозоидите умират на кислород, но все пак има ли някакъв шанс да забременея и нужно ли е да пия Ескапел ?
Умират в кислород???? :? :? :? не мисля че умират веднага :?
Вземи ескапелче :)
Ескапелчето (както ти го наричаш),ПРОСТАКО,НЕ е като бонбонче,което можеш да приемаш,когато ти скимне!!! :-x

fear4o
05-16-2010, 13:01
Аве аубергене ти ако си тръгнала да се осведомяваш от българската wikipedia и от другите форуми естествено че ще говориш че сперматозоидите живеят до 5 дни!
Сперматозоидите които носят мъжкия ген и е по-вероятно да направят момче издържат по-дълго но са доста по-бавни от тези които носят женския ген!
Мъжкарите умират до 2 дни часа a "женствените" до няколко часа!

видях разни неадекватни коментари от теб и на други места, а съм останала с впечетление, че не си и от най-опитните... не се заяждам, просто отбелязвам...

недей бери дерт отде се осведомявам, цитирах уикито като най-достъпна и лесноразбираема информация, ако искаш да ти пратя ScienceDirect статийки?...
не знам какви неадекватни коментари си видяла и как си останала с тва впечатление че пиша коментари от оня ден пък и не ме познаваш ?

Aubergene
05-16-2010, 13:36
не съм казала, че пишеш от оня ден, и, да, наистина не те познавам!
просто ми се струва, че се изказваш неподготвен, а даваш съвети с голямо самочувствие! :)

peace!...

banan4ireloaded
05-16-2010, 19:20
И така ще давам направо, защото ме е много страх. Не искам обвинения и да ми казвате колко съм ЗЛЕ- ДА ЗНАМ СИ ГО !
С приятеля ми правихме секс.. Той свърши в/у корема ми ..
Една минута след това, той излезе от стаята..
И понеже аз съм си лакомия и не можах да свърша реших да се довърша сама. Но преди това бях докоснала с пръста си малко от спермата..
И докато се усетя пръста ми влезе на входа на вагината ..
След 3 дни съм в овулация
Знам, че сперматозоидите умират на кислород, но все пак има ли някакъв шанс да забременея и нужно ли е да пия Ескапел ?
Умират в кислород???? :? :? :? не мисля че умират веднага :?
Вземи ескапелче :)
Ескапелчето (както ти го наричаш),ПРОСТАКО,НЕ е като бонбонче,което можеш да приемаш,когато ти скимне!!! :-x

eee спокойно без обиди моля теб не съм те обиждал за кво ти мe обиждаш и знам че ескапелчето както не само аз го наричам не е бонбчное и с него шега не бива но в краен случай кво до праи момичето
писна ми от хейтъри :-x :-x
вземи успокой нервите :?

fear4o
05-16-2010, 19:41
не съм казала, че пишеш от оня ден, и, да, наистина не те познавам!
просто ми се струва, че се изказваш неподготвен, а даваш съвети с голямо самочувствие! :)

peace!...
aма аз наистина пиша в тоя форум от оня ден :D :D
ии опр не се изказвам неподготвен
8-)