PDA

View Full Version : Проблем: Подути гърди



didkosv
05-15-2010, 17:18
Здравейте, на 15 години съм и от 2 години имам този проблем. Когато гърдите ми са на по-студено се свиват и са нормални,но когато са на по-топло се отпускат и се надуват леко. И по точно не целите гърди, а кръговете Като ги натисна не ме болят. На другите момчета кръгчетата са двойно по-малки от на моите и зърната им са много малки. Притеснявам се като се съблека. 175см/58кг съм Какво да направя?

SemperFidelis
05-15-2010, 18:19
Юркай другите, че си специален.

LuxurySk0B
05-16-2010, 09:46
made in china :lol:

SmilezZz
05-16-2010, 13:05
made in china :lol: :razz:

Xeon
05-16-2010, 13:31
Гинекомастия се казва.Това принципно е често срещан проблем при спортуващите използващи андрогенни стероиди, но е възможно да се появи в И пубертета.Явно в твоя случай е наследствено.

producenta
05-16-2010, 15:46
Според мен са хормони

bebity92
05-16-2010, 15:54
Може би е на хормонална основа,а може и гърдите ти да са по-чувствителни.Споко :)

didkosv
05-17-2010, 06:27
Какво да направя? Какви мерки трябва да се вземат? Искам да не се надуват.

producenta
05-17-2010, 09:12
Какво да направя? Какви мерки трябва да се вземат? Искам да не се надуват.


Ичакай 3 4 години

didkosv
05-17-2010, 10:07
Със сигурност ще се оправи от самосебе си? Добре ли е да отида на ендокринолог и да ми направи изследване на хормоните

b3b3t0y
05-17-2010, 11:58
Иди се прегледай,ама може да е генно

kireto454
05-17-2010, 14:14
Значи решението е или да пиеш мъжки хормони за 86 лв или да тренираш докато не махнеш всички мазнини , започни диета без хлебни и сякакви зърнени закуски . А за болката Прясно смляно ленено семе, разбъркано в чаша кисело мляко. Това би трябвало да облекчи болките в гърдите , гледай да ядеж неща богати на цинг . Най-добре пи6и на скайп the.help.doctor ............

Abigoria
05-17-2010, 14:59
Значи решението е или да пиеш мъжки хормони за 86 лв или да тренираш докато не махнеш всички мазнини , започни диета без хлебни и сякакви зърнени закуски . А за болката Прясно смляно ленено семе, разбъркано в чаша кисело мляко. Това би трябвало да облекчи болките в гърдите , гледай да ядеж неща богати на цинг . Най-добре пи6и на скайп the.help.doctor ............

ЦинГ? И к'ви хормони без консултация?! На Чубака ли искаш да заприлича?!?!?!

Иди на ендокринолог, НЕ пий простотии без да ти е казал лекар, че после мамата си тракало...

kireto454
05-17-2010, 16:03
Значи решението е или да пиеш мъжки хормони за 86 лв или да тренираш докато не махнеш всички мазнини , започни диета без хлебни и сякакви зърнени закуски . А за болката Прясно смляно ленено семе, разбъркано в чаша кисело мляко. Това би трябвало да облекчи болките в гърдите , гледай да ядеж неща богати на цинг . Най-добре пи6и на скайп the.help.doctor ............

ЦинГ? И к'ви хормони без консултация?! На Чубака ли искаш да заприлича?!?!?!

Иди на ендокринолог, НЕ пий простотии без да ти е казал лекар, че после мамата си тракало... Казахго риторично , а като отиде на лекар му казват 4е е от пубертета а то е защото мъжките му хормони се превръщат в женски (само една часто от тях)

kireto454
05-17-2010, 18:34
Сеедно пиши ми на скайп kireto454 .....

WaterLilly
05-17-2010, 19:14
didkosv, не пий тия хапчета, които kireto454 предлага (надявам се не си толкова отчаян, че да се довериш на човек, който не знае как се пише цинк, а ти поставя "диагноза")

Abigoria
05-17-2010, 21:38
Значи решението е или да пиеш мъжки хормони за 86 лв или да тренираш докато не махнеш всички мазнини , започни диета без хлебни и сякакви зърнени закуски . А за болката Прясно смляно ленено семе, разбъркано в чаша кисело мляко. Това би трябвало да облекчи болките в гърдите , гледай да ядеж неща богати на цинг . Най-добре пи6и на скайп the.help.doctor ............

ЦинГ? И к'ви хормони без консултация?! На Чубака ли искаш да заприлича?!?!?!

Иди на ендокринолог, НЕ пий простотии без да ти е казал лекар, че после мамата си тракало... Казахго риторично , а като отиде на лекар му казват 4е е от пубертета а то е защото мъжките му хормони се превръщат в женски (само една часто от тях)

^В такъв случай щеше да има женски тип структура на тялото, а нямаше да са му подути гърдите само, сеш' се... А и дори да е така, няма нужда да пие хормони, които само ще му навредят, особено ако НЕ са ИЗПИСАНИ от СПЕЦИАЛИСТ (естествено след подобаващи хормонални изследвания) като може сам да подсили производството на андрогени чисто и просто чрез спорт!

Правописът преди всичко, и 4 не е буква...

ЕДИТ: И кое му е риторичното на написаното?!


didkosv, еднокринолог! Не пий тестостерон ей така! Не е шега работа това, не си играй със здравето си...

kireto454
05-18-2010, 07:04
Вие сте ебаси тъпите нали казах да не пие бе малумник , а и и аз имах този проблем . Отиваш казват ти побертет и след 3 месеца ще ти мине , пулни глупости . И понеже сте бавноразвиващи ....
Този проблем е предизвикан от промяната на мъжки хормони в женски
това може да се случи ако има много подкожни мазнини , защото там мъжките хормни лесно се превръщат в женски , може да е от много приемане на алкохол , може от много блъскане на "чикии" защото във спермата се съдържа много цинк , а цинкът е нужен на мъжките хормони да останат мъжки . Във хлебните продукти съдържат неща спиращи освояването на цинкът , тъй че и те трябва да се намалиш зърнените глупости и хлебните изделия. А за въпроса със женската структура , той има повече мъжки от женски тъй че си има структура на момче , е не се знае не е казал каква му е струкурата :-o ........

WaterLilly
05-18-2010, 07:18
Вие сте ебаси тъпите нали казах да не пие бе малумник , а и и аз имах този проблем . Отиваш казват ти побертет и след 3 месеца ще ти мине , пулни глупости . И понеже сте бавноразвиващи ....
Този проблем е предизвикан от промяната на мъжки хормони в женски
това може да се случи ако има много подкожни мазнини , защото там мъжките хормни лесно се превръщат в женски , може да е от много приемане на алкохол , може от много блъскане на "чикии" защото във спермата се съдържа много цинк , а цинкът е нужен на мъжките хормони да останат мъжки . Във хлебните продукти съдържат неща спиращи освояването на цинкът , тъй че и те трябва да се намалиш зърнените глупости и хлебните изделия. А за въпроса със женската структура , той има повече мъжки от женски тъй че си има структура на момче , е не се знае не е казал каква му е струкурата :-o ........
http://images.encyclopediadramatica.com/images/3/30/MrSockpuppet.jpg

Abigoria
05-18-2010, 22:24
Вие сте ебаси тъпите нали казах да не пие бе малумник , а и и аз имах този проблем . Отиваш казват ти побертет и след 3 месеца ще ти мине , пулни глупости . И понеже сте бавноразвиващи ....
Този проблем е предизвикан от промяната на мъжки хормони в женски
това може да се случи ако има много подкожни мазнини , защото там мъжките хормни лесно се превръщат в женски , може да е от много приемане на алкохол , може от много блъскане на "чикии" защото във спермата се съдържа много цинк , а цинкът е нужен на мъжките хормони да останат мъжки . Във хлебните продукти съдържат неща спиращи освояването на цинкът , тъй че и те трябва да се намалиш зърнените глупости и хлебните изделия. А за въпроса със женската структура , той има повече мъжки от женски тъй че си има структура на момче , е не се знае не е казал каква му е струкурата :-o ........


Ми научи се да се изразяваш като хората като искаш да даваш съвети. Това, че ти си бил така, не означава, че и той има този проблем. Не може да разбере без хормонални изследвания, нали така?

И правописът е нещо доста важно... Наблегни и на него, чак в злобата ти има правописни грешки.

Team
05-18-2010, 23:29
made in china :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

gynecomastia
06-14-2010, 17:57
kireto454, май си чел сайта ми ;)
Нещата, които им каза са вярни!
Проблемът на момчето се нарича ГИНЕКОМАСТИЯ и може да се премахне само ако се хване в начален стадий. Ако е повече от година с тези подути зърна да се готви за операция! Най-ниската цена е 800 евро.

На момчето с проблема предлагам да ми прати снимки на мейла gynecomastia.bulgaria в gmail.com . така ще мога да се ориентирам по-добре в проблема му и евентуално да му кажа какво може да предприеме.

kireca
06-14-2010, 18:26
Аз съм на 14г. и имам същият проблем ... ако може да ми помогнете :(