PDA

View Full Version : ПАРТИ!



maksimal
05-15-2010, 18:13
Правилили сте парти?? Кога..?!? Къде?!? колко часа..!!?! хваща ли ли са ви ваще :grin: :lol: аз лично се натрясках на последния си купон 8-)

anonymous546178
05-15-2010, 18:18
Домакинът винаги трябва да е трезвен!!!

SunSmile
05-15-2010, 18:37
Ходила съм на домашни партита и знам колко е тежко... :lol:
Апартамента пари ми дават не бих го предоставила да си напрайм купон с класа, щото знам кво се случва СЛЕД купона :lol:
Може би заради това пейка - партита в последно време са идеалното място за всичките глупости и свинщини, които се правят.
Кво значи да са ме хващали наште? - Аз казвам отивам на купон еди-къде-си и толкова. Продължението на такива купони е от вечерта до късно сутринта/обяд на следващия ден :lol:

skuck
05-15-2010, 19:02
Последния път когато орагизирах парти в нас... на сутринта намерех компютъра в другата стая... :shock:

SunSmile
05-15-2010, 19:17
Някои ентусиасти решили да предоставят апартамент/къща/вила... после са намирали прибори, чаши, чинии в полянките около жилището. Да не говорим за замеранията с кюфтета и други храни, чупенето на чаши при наздравици, падане с чинии .... разсипване на чаши, бутилки, чупене на столове.......

antiWHAT
05-15-2010, 19:55
аз като правих у нас им искарах 1 лиген по средата на стаята и казах " който ще драйфа да е тук! " за щасстие никой не го направи... пък и беше в 10 клас това, вече на заведение правим всичко...

PinkFloydSound
05-15-2010, 20:01
Мне, аз не правя партита, мразя да чистя мизерии.
Но пък обичам да правя такива. :o Най-лошите ми спомени са от едно моминско парти по случай деня на жената. :razz: :razz: :razz:

Rounder
05-15-2010, 20:12
Ми на един пич от наща компания маика му вика ето ви ключа,правете каквото искате,къщата съборете само вие да сте живи и здрави...
Къщата е 3-етажна,събрахме се 46 човека 26 момичета 20 момчета (познайте какво се случи...) ми много яко беше,последствията бяха:счупена врата,счупен прозорец,счупено огледало,счупена система за домашно кино,уредба счупена,и няколко легла... :-D имаше шишета,капути и какво ли не по земята и нищо после малко чистихме и това е,не сме счупили кой знае какво...но беше супер здраво
часът на началото беше към 8 вечерта да до другият ден до към 11 (вечерта) ...лятото 8)

myNameIsImmortal
05-15-2010, 20:14
ние бяхме на Нова година у 1 приятел, и бяхме 12 човека, по едно време гледам снимка с 30 човека на която едвам се разпознах 8-) и то в същата къща 8-) на сутринта след леко изтрезняване изчистихме аз и още 1 момче цялата мизерия, измихме сичко и сутринта войните дет бяхме останали - 5 човека в 9.15 на кафе 8-)

machoka
05-17-2010, 03:45
Правил съм купони и 'партита' на вилата си с 40+ хора, като половината не ги познавам и ту идват - ту си тръгват различни, но явно ядрото на компанията ми от познати е по-човечна, щото съм се отървавал само със счупени чаши, разлято в кухнята на плочките и най-тежко с една счупена маса и стъкло прозорец..
това не е достатъчно да ме откаже! 8)

иначе подготовката понякога трае повече от самото парти..щото не се мъкне лесно 2 киловата озвучителна техника (говорители с размера на пералня, специално в комби по един курс), стъпала, усилватели, плеъри и т.н. :lol:

а за 16 годишните кифли има специален кът за повръщане, защото когато съм замервал, максимум до 00 часа (т.е. в първите 2 часа) са се матирали :o

realantisocial
05-17-2010, 07:14
Охооо говорите си за погроми, а не сте викнали царя на погромите да ви разказва... :D

И тъй като историите са хиляди съм ви подбрал вериъс.

Не е кораво някой да се изцепи и да каже, че в къщата му е имало 40 човека, защото каквото и да направят тия 40 човека ще е абсолютно очаквано, тъй като това са страшно много хора.
Но как ви се струва 10 човека например ? Абсолютно нормална бройка компания нали ? Да, ама не и ако са точно ТЕЗИ 10 човека и пият в хола ти.
Счупените чаши и чинии не е кораво.
Кораво "мощеене" ( благодарете на Рейбийз за измисления глагол ) е когато аспиратора над печката виси. Няма вратички на шкафовете. Хладилника виси наклонен от прозореца, а масата е отдавна изгоряла в печката история... Истински кораво е закачалката за дрехи, която е запоена за стената да служи за простор, а телевизора за маса. Истински кораво, също така е, когато влизаш във въпросния апартамент да събереш с вратата едно кило стъклени бутилки от концентрат и един полу-мъртъв индивид и да ти е трудно да разпознаеш кой е сина ти сред глутницата озверели от глад пияници които ядат декоративни портокали.
Това е кораво.



...


А може и просто да отидеш на купон и да откриеш че купона е свършил преждевременно тъй като индивида ХИКС току що се е изсрал в центъра на хола след което е започнал поетапно да хвърля артилерийски баражи с лайна наляво надясно. И това е кораво.

DisturbiaV
05-17-2010, 07:24
^ :shock:

Явно аз съм се разминала доста леко преди има няма 2 седмици.9човека само си бяхме и последиците :по пода всякакъв вид храна,разбито кранче от радиатора,от което блика непрестанно вода,чаршафите от леглаат вързани на възел и пуснати през прозореца и целият килим в петна...

realantisocial
05-17-2010, 07:39
След едно такова мощеене у нас и спрях да правя купони... Всъщност нямаше много потрошени неща в нас, а в съседите, които бяха решили да правят чалга купон отсреща и им се струваше, че е много хитро да звънят на звънците и да пищят в коридора, както и да псуват "метълите" от съседното парти... грешка, гооооляма грешка.

В нас щетите от това последно парти не бяха големи - някой беше повърнал в паницата на кучето, един лежеше в банята и повърнал навсякъде освен в тоалетната чиния, бяха изхвърлили един стол от балкона, счупили един сгъваем и забележете нито една счупена чаша или чиния, а само две счупени бутилки - мента (изхвърлих покривката на едната маса) и една с текила върху клавиатурата и старият ми монитор. Счупиха ми и тенис ракетата в погрома при съседите, ама там си беше вече абсолютен погром.


Яко мощеене, ама вече не мерси...


Realantisocial,
а помниш ли онази НГ, където след извращенията в И., после ходихме на Народния, а после на някакъв еврейски купон и още с влизането някой ( :oops: ) успя да кашира две бутилки, докато друг трошеше вече втори прозорец. :lol:

Тогава някой реши да се появи по телевизията :D :D :D :D