PDA

View Full Version : Загубена работа...



T91
05-15-2010, 19:49
Не искам съвет или нещо подобно , просто желая да споделя .
Тъй .
Имаше мацка в моя живот , обичах я , но тя скъса с мен . Въртя ме че ще тръгнем след време , ала ... Тя се хвана с един пич от класа и . Кофтито е ,че преди да тръгне с мен тя го харесваше , даже беше влюбена в него . Как интересно се подреждат нещата , а ? Ходихме година и три месеца , а след това се разделихме , пъф . Мислех си ,че съм я забравил , но вчера я видях . Там , на улицата , прегърната с пича . Някак си се бе разхубавила и съответно се сещате какво ми се случи след това . Не отидох при нея , тя не ме видя - и слава богу . Обаче скапаните му чувства ,осъзнах ,че не са изчезвали никога , а минаха 6 месеца ... Сега седя тук в моя дом , осъзнавам ,че съм надебелял от 80 на 94 кила , че я обичам и искам да я чуя , но знам - това ще е грешка , пък и нямам шанс . Какво да правя освен да пия няколко валериана и да легна ... Мизерия , но пък си извадих поука - какъв не бива да бъда . Явно трябва да се стегна . :)


ПС. с два палеца на 17-ти за мен ... матурата ще е неприятна .. :-D

vagarious
05-15-2010, 19:52
Цели 14кг. !?!? :shock: Явно много си я обичал .. 8-) (нито съвет, нищо подобно .. не се сдържах )

Dyvkaaa
05-15-2010, 19:54
Откажи се ясно не си заслужава..
P.S По какво ще държиш матура :)

mArMaLaDkA
05-15-2010, 19:57
а ако не те беше скъсала тя първа, дали нещата нямаше да са по-различни?
иначе аз миналата година бях 48 кила, сега съм 54, ама не намесвам мъжете, нали? 8-)

bratignat
05-15-2010, 20:00
Нещата не са толкова зле, пич! Виж ако те беше скъсала и беше заякнал си в голяма беда. Но имаш късмет - малко си се отпуснал. Хващай се със спорт - тичане, футбол, катерене. Хем, няма да мислиш за бившата си, ще срещаш други хора, които спортуват, ще се запознаваш с нови хора. Горе главата! Където си хвърлчл въдица, повече не меткай ;)

nymphadora
05-15-2010, 20:13
Ох,твоята история е.. :(

Gr0zDan0v
05-15-2010, 20:15
Нещата не са толкова зле, пич! Виж ако те беше скъсала и беше заякнал си в голяма беда. Но имаш късмет - малко си се отпуснал. Хващай се със спорт - тичане, футбол, катерене. Хем, няма да мислиш за бившата си, ще срещаш други хора, които спортуват, ще се запознаваш с нови хора. Горе главата! Където си хвърлчл въдица, повече не меткай ;) :lol: :lol: :lol:

valdesbg
05-15-2010, 20:17
Ми хубаво.

Ще ти кажа че се пренавиваш за тия чувства. Вече защо... е друга тема.

T91
05-15-2010, 20:47
Спорт - ходя на фитнес редовно . Контакти с хора ? Боже , откакто се разделих с нея се запознах поне с 100 души , две трети от тях от женски пол . Излизам , ходя по клубове , срещам се с народ , но за съжаление това не съм аз . Аз обичам да чета книги . Колкото и приятели да имам те ми помогнаха , но както казах - видях я и от тогава съм се сринал . Може и да се самонавивам , но не знам .

Честно казано мисля да се върна в старата си форма . Човек четящ по цял ден , няма да пия повече алкохол , няма да барвам забранените материали , няма и да пуша , че дори и секс няма да правя - то и без това не ми харесва , колкото и да е красиво момичето . Писна ми да бъда това което не съм , а какво съм ? Истината е ,че съм задръстеняк , поне по нормите на връстниците ми . Е , да в последната година бях това което и те - луд купонджия , див пияндурник и нещо друго ... но явно не съм такъв тип човек .

Работата с нея е загубена , това ми е пределно ясно . Момичето си заяви ,че иска да пробва секс и връзки с други момчета , съответно аз нищо не мога да направя . Ха :D Само дето идиота си е идиот . Обичаме да гоним , все пак сме били ловци и войни хиляди години . :)


Иначе , както обичам да казвам - Земята е голяма :smt102 .

VampireGirl666
05-15-2010, 21:21
Не се занимавай с нещо, което отдавна е изгубено. Бъди себе си и с времето всичко ще се оправи.

bathory
05-15-2010, 22:42
:( ...............

sasha_90
05-16-2010, 17:25
Не искам съвет или нещо подобно , просто желая да споделя .
Тъй .
Имаше мацка в моя живот , обичах я , но тя скъса с мен . Въртя ме че ще тръгнем след време , ала ... Тя се хвана с един пич от класа и . Кофтито е ,че преди да тръгне с мен тя го харесваше , даже беше влюбена в него . Как интересно се подреждат нещата , а ? Ходихме година и три месеца , а след това се разделихме , пъф . Мислех си ,че съм я забравил , но вчера я видях . Там , на улицата , прегърната с пича . Някак си се бе разхубавила и съответно се сещате какво ми се случи след това . Не отидох при нея , тя не ме видя - и слава богу . Обаче скапаните му чувства ,осъзнах ,че не са изчезвали никога , а минаха 6 месеца ... Сега седя тук в моя дом , осъзнавам ,че съм надебелял от 80 на 94 кила , че я обичам и искам да я чуя , но знам - това ще е грешка , пък и нямам шанс . Какво да правя освен да пия няколко валериана и да легна ... Мизерия , но пък си извадих поука - какъв не бива да бъда . Явно трябва да се стегна . :)


ПС. с два палеца на 17-ти за мен ... матурата ще е неприятна .. :-D

Само на 17-ти ли имаш матура,а 14-ти? :-D И аз миналата година бях така-имах матура,а така ми липсваше(още ми липсва)бившия.Спомням си,че на втората матура той ми донесе късмет и я взех.

Не се отчайвай.Гледай напред.Концентрирай се върху втората матура.