PDA

View Full Version : Раздвоен :|



Gr0zDan0v
05-15-2010, 20:33
Здравейте,ами значи от къде да започна.....имам ОГРОМЕН проблем :? за първи път ми се случва да попадна в такава ситуация.Та проблема е следния:
Днес се запознах с две момичета,едната е от моето у-ще от долният клас)
другата е стара приятелка която не бях виждал от 3 години и честно да си кажа променила се е на 120 процента към хубаво.Проблема е че ги харесвам и двете а още по гадната работа че едната пределно ясно ми каза и показа че ме харесва,а за другата още не съм сигурен тъй като е по-потайна(но да си призная и по красива)
Та въпроса ми е да заложа на сигурното или да се пробвам да се харесам на второто момиче(там шансовете са фифти фифти) :(

П.П Просто искам да видя какво мислите по въпроса :)

BlueFace
05-15-2010, 20:40
Каквото и да правиш не се опитвай и с двете едновременно ,защото който седи на два стола много лесно пада на земята ;)

Аз те съветвам да избереш тази , с която ще имате по-добро и вероятно бъдеще ;) Не ги избирай само по красота ,защото ако не си паснете на първата седмица ще свършат темите ви за разговор и ще почнат кавгите ;)

Gr0zDan0v
05-15-2010, 20:45
[quote="BlueFace"]Каквото и да правиш не се опитвай и с двете едновременно ,защото който седи на два стола много лесно пада на земята ;)

e с двете едновременно не съм си и помислял да съм не съм такъв човек ;) но все пак мерси за отговора :)

mArMaLaDkA
05-15-2010, 20:48
е, все някоя от двете харесваш повече. :-o
ако нЕма да ги избираш само по красота, се пробвай да опознаеш и двете, пък после избирай.

tfoitakuchka
05-15-2010, 20:57
Не бързай! Виж коя ти привлича вниманието повече ..
пп - Не съди по опаковката! :Р

moon_flower
05-15-2010, 21:19
Нито едната,вземи мен :D
Та,сега сериозно.. премисли хубаво коя ти харесва повече и за коя би съжалявал ако изпуснеш шанса си с нея.Все към някоя имаш по-голямо влечение..

mOBSCENE
05-15-2010, 23:41
една от двете все ще ти е при сърце

ivcheto0o
05-16-2010, 05:15
Избери тази с която си пасвате повече.Няма значение външния вид.Опознаи ги по-добре.

Sh@d0w
05-16-2010, 08:17
Защо оставяш на други да правят твоя избор...?Сам си реши какво искаш.

ReachlessGirl
05-16-2010, 08:21
Защо оставяш на други да правят твоя избор...?Сам си реши какво искаш.
++++++++++ :?

bubeto101297
05-16-2010, 11:58
И аз имам подобен проблем с 2 момчета. Питай някой твой приятел.Ще ти каже една от двете и тогаво помисли какво си почувствал когаато си чул името й.Ако си бил вътрешно разочарован, че не те е посъветвал да тръгнеш с нея, а не с другата значи я харесваш по-малко.



Дано да си ме разбрал :oops:

Amateurrr
05-16-2010, 12:14
Когато изпаднете в подобна ситуация, избирайте човекът, който е застанал в дясно. Защо? Защото шансът да се окаже ляворезбован/а е по-малък...
А сега сериозно. Както споменаха и преди мен, не оставяй избора в ръцете на хора, които дори не познаваш. Ние не сме виждали момичетата, ние сме с различни вкусове, а и не ние ще вървим с тях, държейки се ръка за ръка, не ние ще ги целуваме.
Няма начин чувствата ти да са еднакви и към двете. Може би тази, която казваш, че е по-потайна ти е легнала на сърцето, но понеже знаеш, че другата е готова, претърпяваш дисбаланс на подсъзнателно ниво.

purehate
05-16-2010, 15:23
Гледай от два стола да не паднеш на земята а и не е важна само красотата а иначе пробвай на по-сигурно!Според мен!

sasha_90
05-16-2010, 16:35
Избери тази,която ти допада повече по характер.Ако не можеш-забрави и двете,за да не се окажеш от 2 стола на земята.

ReaLLy_SweeT
05-16-2010, 17:14
Прави каквото ти казва сърцето :) Избери не тази, която те харесва повече, а тази, която те влече повече :)))
Късмет! ;)!

Gr0zDan0v
05-16-2010, 18:42
Защо оставяш на други да правят твоя избор...?Сам си реши какво искаш.

пичага тва е форум просто пускам тема за да видя другите хора какво мислят по въпроса,решение вече съм взел :]

SisinkaS
05-16-2010, 18:51
Каквото и да правиш не се опитвай и с двете едновременно ,защото който седи на два стола много лесно пада на земята ;)

Аз те съветвам да избереш тази , с която ще имате по-добро и вероятно бъдеще ;) Не ги избирай само по красота ,защото ако не си паснете на първата седмица ще свършат темите ви за разговор и ще почнат кавгите ;)

+1 \:D/

simi4ka
05-16-2010, 20:15
По - добре не тръгвай с " приятелката " , защото е много вероятно след като се разделите да не запазите добрите си отношения :)

igrata
05-17-2010, 09:04
[quote="Gr0zDan0v"]Здравейте,ами значи от къде да започна.....имам ОГРОМЕН проблем :? за първи път ми се случва да попадна в такава ситуация.Та проблема е следния:
Днес се запознах с две момичета,едната е от моето у-ще от долният клас)
другата е стара приятелка която не бях виждал от 3 години и честно да си кажа променила се е на 120 процента към хубаво.Проблема е че ги харесвам и двете а още по гадната работа че едната пределно ясно ми каза и показа че ме харесва,а за другата още не съм сигурен тъй като е по-потайна(но да си призная и по красива)
Та въпроса ми е да заложа на сигурното или да се пробвам да се харесам на второто момиче(там шансовете са фифти фифти) :(

П.П Просто искам да видя какво мислите по въпроса :)Ами заложи на сигурното. :) Може да си по-щастлив с нея от "по-красивата" :-)

mir4eto93
05-17-2010, 11:12
Трябва да избереш! Поговори си с двете ( само невинен приятелски разговор) и сам ще усетиш с коя имате повече общо, т.е имате бъдеще :)

phobiaaa
05-17-2010, 11:12
Опознай ги по-добре и избери тази,която ти привлича вниманието повече.Не гледай външната а вътрешната красота! Късмет! :-D

nimfernal
05-17-2010, 19:58
Само гледай кат си тръгнал с голямат кошница накрая да не останеш с дясната ръчичка ..... :)

Gr0zDan0v
05-18-2010, 11:05
Само гледай кат си тръгнал с голямат кошница накрая да не останеш с дясната ръчичка ..... :) споко ти се притеснявай за себе си по- добре ;)

petersl55
05-18-2010, 11:08
афторе..стремисе към най-доброто .. пробвай да се забиеш с тая втората дето е по хубаФка :-P

mArMaLaDkA
05-18-2010, 11:25
винаги съм се чудила как такива теми се задържат на главната страница в продължение на 2-3 дни, а някои, които са в пъти по-интересни и смислени се забутват назад и впоследствие се трият.

Lav40
05-18-2010, 17:42
Каквото и да правиш не се опитвай и с двете едновременно ,защото който седи на два стола много лесно пада на земята ;)

Епа той да опита...не му пречи...пък и няма гаранция,че и 2те ще му вържат ;)

gabsit000
05-19-2010, 17:49
аз бих те посъветвала,да се пробваш с тази несигурната иии ако не станат нещата и просто си си втълпявал,че те харесва...орентирай се към другото момиче... :) :)

lllXayclll
05-20-2010, 13:07
По-красивата естествено, а и предизвикателството си заслужава

m0n4yyy
05-20-2010, 13:12
Ти сам подсъзнателно си знаеш с коя искаш да си повече. Давам ти идея - вземи един лист и напиши имената на момичетата в две отделни колонки. Напиши какво харесваш в едното и какво в другото и сам прецени с кое от момичетата искаш да си. :)

gabsit000
05-20-2010, 15:04
Ти сам подсъзнателно си знаеш с коя искаш да си повече. Давам ти идея - вземи един лист и напиши имената на момичетата в две отделни колонки. Напиши какво харесваш в едното и какво в другото и сам прецени с кое от момичетата искаш да си. :)

абе не е задължително да пише каквото и да е...ти сама каза-той подсъзнателно знае с коя иска да е ..и всичко е в неговите ръце :) :)

Gr0zDan0v
06-12-2010, 20:11
Ти сам подсъзнателно си знаеш с коя искаш да си повече. Давам ти идея - вземи един лист и напиши имената на момичетата в две отделни колонки. Напиши какво харесваш в едното и какво в другото и сам прецени с кое от момичетата искаш да си. :)

абе не е задължително да пише каквото и да е...ти сама каза-той подсъзнателно знае с коя иска да е ..и всичко е в неговите ръце :) :)

са ме съм с нито едната,нито другата :D
намерих си 3-та която е най-добрата и си я лоФкам истински :oops: :smt008

umri
06-12-2010, 20:44
Нищо не ти пречи да излизаш и с двете. Излизаш и с двете и, ако с едната вземе да става вече сериозно, оставаш с нея. Не трябва да се ограничаваш. Трябва да знаят, че не си им 100% сигурен и, че ако тръгнат да се отварят много, ще избереш друга.

bbbrs
06-12-2010, 21:00
която ти харесва повече

BlueFace
06-12-2010, 22:20
Каквото и да правиш не се опитвай и с двете едновременно ,защото който седи на два стола много лесно пада на земята ;)

Епа той да опита...не му пречи...пък и няма гаранция,че и 2те ще му вържат ;)

Да ама ако му вържат и двете и изпадне в положение ,в което трябва да отреже едната или да върти двойна афера ,няма да му е много приятно,нали?
А и според мен е много долно това да се пробваш с две момичета наведнъж.Не е уважително спрямо момичетата :)