PDA

View Full Version : гадна работа :s



BlondBitch
05-15-2010, 20:49
ии така .. моята история е следната

запознах се с едно момче С всичко беше хубаво ,но се скарахме и не си писахме ,не се виждахме в продължение на 2 3 седмици . През това време си писах с едно друго момче И ,с което се познаваме ,но не сме се имали до този момент ,всичко хубаво ,но той искаше само секс . Аз му отказах ,защото не смятам да се е.. с всеки срешнат . И преди няколко дни С ми писа с думите ''искам да бъда с теб'' и така видяхме се и тръгнахме (щастлива съм с него) ,когато И разбра ,че ходя с някой започна да се държи различно да се караме за всичко .. аз му казах ''ти искаш секс от мен а аз искам нещо сериозно и вече го имам'' ,а неговите думи бяха '' щом му се занимава да ти дава '' . Днес пак си писахме с И и се скарахме за нищо и му казах блоквай ме и не ме търси и той го направи сега ми е гадно защото аз го имах за приятел споделях му много .. и сега си казвам ,че нямам нужда от такива приятели


исках само да поделя някаде за да ми олекне
съжалявам ,ако има грешки но наистина не ми е до това :(

на 15 съм приятеля ми на 18 .. ,а другото момче е колкото мен ако има някакво значение
:(

BlueFace
05-15-2010, 20:52
За първи път чувам на човек да не му е до това да пише правилно :lol: :lol: То това или си го можеш ,или не....

BlondBitch
05-15-2010, 20:55
ами тва или го можеш или не в тетрадката а не на компа :)

mArMaLaDkA
05-15-2010, 20:56
сама си си направила заключенията, така че ние с какво да ти помогнем повече?

BlondBitch
05-15-2010, 20:57
казах ,че само искам да споделя :)

BlueFace
05-15-2010, 20:58
Абсолютно еднакво е ;) Но да не спамим повече :)

T91
05-15-2010, 21:07
Момче и момиче не могат да бъдат приятели . Толкова ли е трудно да се разбере ...


ПС. Пожелавам ти успех с гаджето . Дано да е сериозно .

tfoitakuchka
05-15-2010, 22:14
Момче и момиче не могат да бъдат приятели . Толкова ли е трудно да се разбере ...

Глупости! 13 години имам силно здраво и истинско приятелство с момче и то още продължава и ще продължи!

а по темата - по - добре, че не поддържаш връзка с И(15-годишния), защото на всеки може да споделяш,но малко да те разбират .. а и хубаво, че си останала с 18-годишния щото той ще ти даде опит и ще ти покаже неща, които един 15-годишен пикльо,искащ само секс, не може! :)

igrata
05-17-2010, 09:17
Момче и момиче не могат да бъдат приятели . Толкова ли е трудно да се разбере ...


ПС. Пожелавам ти успех с гаджето . Дано да е сериозно .


Съгласна съмл