PDA

View Full Version : не искам да го виждам .. съвет??



tfoitakuchka
05-15-2010, 21:23
Офф пред нервна криза съм.. чесно .. не мога да се понасям .. нито обикалящите ме .. :@ :@ извинявам се, че създавам безлични теми, но няма на кой да споделя и не мога да се разсея по дяволите!

Историята ми е следната.. Ходих с 1 момче .. отначало беше розово, после той взе да се държи ужасно и не само бях наранена, но и унижена пред приятелите ми поради причини свързани пак с него ..Реших да му го върна .. след 3 дена тръгнах с момче, към което нямах никакви чуства. Видях, че бившия ревнува и продължих с връзката. Уви се влюбих .. после се скарахме, защото смените ни се разминаваха и нямахме време един за друг.. Споделях си всички мъки на една от най - добрите ми приятелки и след като се разделих с 2-рия с гръм и трясък, тя тръгна с него.. И тва беше върха на сладоледа .. Бяха големи филми и драми цял месец с нея.. и сега отново сме ръка за ръка. Всъщност бившия ми, този който ходи с приятелката ми, е тъпа путка. Яд ме е, че трябва да деля една компания с него, защото ходил с еди коя си. Офф не вече не мога и не издържам да го гледам .. толкова злоба тъя в себе си към него, че няма на къде.. и сега кво? утре е поредния купон и той ще е там .. а ме дразни с присъствието си самоо .. не го ревнувам от приятелката си, оо напротив, но чесно казано - искрено искам да скъсат, че да не ми се мярка вече пред погледа. Само като го видя и моментално настоението ми се разваля ;@ ;@ ;@ и аз какво да правя утре? опитах с кво ли не.. правих се,че не го виждам, та да не ми се скапва настроението и всичко .. ама не ставааа той е там .. стои и ме дразни само с присъствието си .. тъпо ограничено същество ..
Дайте ми съвет, бе, хора .. толкова ми е тъжно и бясно, че не мога да излезна поне веднъж с компанията и да се забавляваме ;х
И моля не ме нападайте, било то за правопис или че съм постъпила нередно .. достатъчно ми е тва, че има такива дразнещи индивиди като него .. с мойте камани по мойта глава.. :D

VampireGirl666
05-15-2010, 21:39
Пренебрежението може да се окаже най-добрия ти приятел. Игнорирай го.

cw3tty
05-15-2010, 21:44
нищо лично , собствено мнение - много си зле, че да храниш някого с когото с ходила, поради простата причина, че по този начин изкарваш и себе си мега тъпа, че си тръгнала с него :lol:
игнорирай го ..

sunshinepp
05-15-2010, 22:38
казаха ти го вече, игнорр и тва е! :)

Да ходи , с който иска и където иска!
1 човек ми каза - с желание всичко се постига! Ако си си избрала да му се нервиш и да те дразни, ми такава ще си! . . Избери по-лесното и по-приятното - безразличието! :)

filmimilmi
05-16-2010, 09:51
Постъпила си като подла кучка. Всичко, което си направила е било само и само, за да му го върнеш. После си осъзнала и, че не искаш да му го връщаш, а всъщност просто да го забравиш. Няма смисъл да се правиш, че не го виждаш. Мен ако питаш, каквото и да ти е направил, човек с когото сте били известно време най-близките хора на света, веднъж получил нож в гърба от теб повече дори сам няма право да си позволи да те удостоява с някакво внимание. А твоето вече е суета, все още искаш хем да те забелязва, хем по-скоро да е на дистанция от теб защото не искаш в негвата компания да изглеждаш наранена и уязвима. :? Като толкова не искаш да се засичате какво продължаваш търсиш по местата където може да се засечете? Истината е, че просто утре не искаш случайно да видиш как на купона вероятно ще се забие с друга, а ти ще стоиш някъде потънала в злоба и вероятно ще се забиеш и ти отново с някой колкото това да стане в името на самата демонстрация, че по всяко време можеш да натриеш носа на бившия си. Но на него няма и да му запука... :? В ситуацията единствено ти си тази, която се унижава и то сама допускаш да стане така...

tisho21
05-16-2010, 10:47
Кво ти е виновно момчето?