PDA

View Full Version : ''забранена любов'' помощ



valeriq1
05-16-2010, 06:37
[/b] здравейте нямах време да търся тема засягаща проблема ми тъи като трябва да намеря отговор на въпроса си по възможно най-бързия начин.. та така значи моят проблем ..може да се нарече любовен триъгълник.. :razz: преди време се запознах с едно момче .. което ми допадна адски много ..с него тръпката беше много голяма.. всеки път когато го видех се чувствах така че все едно сме на първа среща...всяка целувка ни беше като първата .. (най-сладката.. ) смело мога да кажа че го обичам.. най-важното е че не се съмнявам и че той ме обича... но същноста на проблема е че .. н6 ми прищрака.. заминах на екскурзия и там се запознах с един красив момък..и запознанството ни много бързо премина във връзка..лошото е че аз не притръпвам по това момче освен че е красив..нищо друго .. не ме впечатлява в него...та прибрах се в софия .. и вчера цялл ден бях със момчето което ме кара да се чувствам на върха.. и нали знаете когато двама души се привличат какво.. става.. :razz: обичам си го момчето.. но нз как да скъсам красивото глуповато момченце.. носещо красиви очички но празни и безразлични... другото което ме притеснява са родителите ми ..- те не харесват моето момче... и ми налагат някакви тъпи забрани.. все едно че съм на 10.. незнам какво да кажа и на тях като те дори са ми забранили да говоря с него.... та незнам какво да правя .. да скъсам с онзи глупчо и да послушам родителите си .. и да не се виждам със ... или да остана с този които искам и да не давам отчет на родителите си .. които ако разберат ще ми отрежат сички премий

3oPuTy
05-16-2010, 06:43
1.НЯМА КАК да си сигурна в чувствата на първото момче!!!Трябва ти адски много време,прекарано с един човек за да можеш да твърдиш,че той те обича.
2.Тоя втория е просто някакво временно увлечение.И аз преди 2 месеца имах такова,но всичко е ВРЕМЕННО!
3.Остани си с тоя първия.

valeriq1
05-16-2010, 06:58
ами не сме били малко заедно.. 7 месеца са достатъчни за да съм сигурна...

vesito13
05-16-2010, 07:00
С втория каква връзка можеш да имаш, като той най-вероятно е от друг град. Такава връзка не ти е притрябвала. А и една връзка не може да съществува само на външния вид на двамата. Трябва много повече. Обичаш си твоето момче, остани си с него. А каква е причината родителите ти да не го харесват?

tisho21
05-16-2010, 07:03
valeriq1 като гледам колко навътре си взела нещата, чак ми се плаче :-#

valeriq1
05-16-2010, 07:05
ами и аз незнам.. точно каква е лепнали са му някакъв етикет .. и са чули нещо от хорските усти .. но не ми казват когато ги попитам отговора им е ''ние знаем повече от теб послушай ни '' .. а онова момче си от тук но така или иначе нищо не ме свързва с него...

valeriq1
05-16-2010, 07:06

valeriq1
05-16-2010, 07:07
:lol:

vesito13
05-16-2010, 07:08
Сама каза нямате нищо общо, не се и замисляй за връзка с него. Просто няма смисъл.
Замисли се и дали родителите ти не са прави, увери се, че няма нещо нередно. Понякога родителите биха могли да бъдат много добър съветник.

valeriq1
05-16-2010, 07:12
:) така е .. но родителите ми живеят в друг свят.. няма нередности.. момчето е с добри намерения към мен.. не е някъв провал.. съвсем нормално ..въспитано..и скромно момче.. та дори е от добро семейство..

vesito13
05-16-2010, 07:19
Тогава опитай да им обясниш това на тях. Ако видят, че е добро момче не вярвам да имат нещо против връзката ви.

valeriq1
05-16-2010, 08:10
мс за съветите .. ще опитам :)

BlueFace
05-16-2010, 10:41
Каква обич ,щом при първа възможност му изневеряваш :? :? Моментно влечение или не ,ако чувствата ти са истински ,ще останеш вярна :)

bogzfaggot
05-16-2010, 11:07
Каква обич ,щом при първа възможност му изневеряваш :? :? Моментно влечение или не ,ако чувствата ти са истински ,ще останеш вярна :) Ама разбира се.Бе вие от тоя форум имате много странни представи за любовта.Да обичаш не означава да си моногамен.Особено на тази възраст е нормално да залиташ.

Nich
05-16-2010, 12:54
ами не сме били малко заедно.. 7 месеца са достатъчни за да съм сигурна...

:smt044

BlueFace
05-16-2010, 14:47
Каква обич ,щом при първа възможност му изневеряваш :? :? Моментно влечение или не ,ако чувствата ти са истински ,ще останеш вярна :) Ама разбира се.Бе вие от тоя форум имате много странни представи за любовта.Да обичаш не означава да си моногамен.Особено на тази възраст е нормално да залиташ.

А значи,ако обичам някое момиче ,е нормално да ходя да еба и да се натискам с други?? :? :?
На тази възраст може да е нормално да "залитат " ,но това не е любов ;)

SisinkaS
05-16-2010, 15:05
Каква обич ,щом при първа възможност му изневеряваш :? :? Моментно влечение или не ,ако чувствата ти са истински ,ще останеш вярна :) Ама разбира се.Бе вие от тоя форум имате много странни представи за любовта.Да обичаш не означава да си моногамен.Особено на тази възраст е нормално да залиташ.

А значи,ако обичам някое момиче ,е нормално да ходя да е** и да се натискам с други?? :? :?
На тази възраст може да е нормално да "залитат " ,но това не е любов ;)

+1 \:D/

sasha_90
05-16-2010, 16:58
Съветвам те да останеш сама,защото:
1.Обичаш първото момче,хубаво ти е с него,...но не си сигурна дали изпитва същото към теб.Дори и да те обича-ти не го заслужаваш,защото докато искаш него се занимаваш с друг.
2.Второто момче е просто "красивия глупчо".Това не е връзка,още повече любов.