PDA

View Full Version : Помощ!Мишката на лаптопа



fan7as1a
05-16-2010, 06:41
Амии как да ви обясня..мишката на лаптопа ми направо се е побъркала.По едно време уж се оправи сега пак.Проблема е в това че като например отида в старт менюто ии си разглеждам програмите то ми ги включва,но аз не съм натиснала нищо,че да се включва.Също сега даже и нета ми спря,заради това.И като съм в интернет си застава на страницата на която съм ии не мога да влизам в др.страници-с една дума забива цялата система.Моля да ми помогнете .Благодаря предварително.
П.С.Включих и мишката на компютъра,но проблема пак е същия.

producenta
05-16-2010, 06:49
мишка за лап топ с юсб вход предполагам

не купувай повече таква

пробвай с мишка А4

fan7as1a
05-16-2010, 07:25
мишка за лап топ с юсб вход предполагам

не купувай повече таква

пробвай с мишка А4

Амии за лаптопа използвам мишката,която е на лаптопа.Обаче проблема явно е в самия лаптоп,защото включих в юсб мишката на компютъра ми и проблема е същия.

firestone224
05-16-2010, 07:40
мишка за лап топ с юсб вход предполагам

не купувай повече таква

пробвай с мишка А4

Амии за лаптопа използвам мишката,която е на лаптопа.Обаче проблема явно е в самия лаптоп,защото включих в юсб мишката на компютъра ми и проблема е същия.
ми това означава че проблема е от мишката... 8-)

producenta
05-16-2010, 07:56
мишка за лап топ с юсб вход предполагам

не купувай повече таква

пробвай с мишка А4

Амии за лаптопа използвам мишката,която е на лаптопа.Обаче проблема явно е в самия лаптоп,защото включих в юсб мишката на компютъра ми и проблема е същия.
ми това означава че проблема е от мишката... 8-)

Знам тия мишки с юсб вход са жив обир много скъпи и са калпави

ползвай обикновенна оптична мишка а4 няма смисъл от разни скъпотии

L0ST
05-16-2010, 11:00
На лаптопа съм с Bluetooth мишка на Microsoft, лазерна и съм много довлен, но си беше скъпичка.

Reaper93
05-16-2010, 11:06
мишка за лап топ с юсб вход предполагам

не купувай повече таква

пробвай с мишка А4

Амии за лаптопа използвам мишката,която е на лаптопа.Обаче проблема явно е в самия лаптоп,защото включих в юсб мишката на компютъра ми и проблема е същия.
ми това означава че проблема е от мишката... 8-)

Знам тия мишки с юсб вход са жив обир много скъпи и са калпави

ползвай обикновенна оптична мишка а4 няма смисъл от разни скъпотии

Аз съм с мишка с usb вход, и нямам проблеми, вече 2 години..
Ама е A4Tech :D:D

Samoten89
05-16-2010, 19:08
Всички мишки са с USB вход като са за лаптопи. Не е от значение интерфейса тук въобще. Трябва да е много дърт лаптоп за ПС2 порт. Явно човека намекна, че и на тъчпада прави проблема, т.е. нещо в компа. Вирус най-вероятно.