PDA

View Full Version : Рано ли ми е ?



MimiKalcheff93
05-16-2010, 13:50
Кога да го направя за първи път?Според вас има ли някаква възраст или нещо такова?
Аз съм почти на 17 години след два месеца ги навършвам , нормално ли е да започна , или ... ?

ПП: Знам ,че има един милион такива теми, но исках да попитам.Ако темата пречи трийте я няма проблем :) Просто искам да чуя мнението ви и за мен и за всички останали като цяло.

3oPuTy
05-16-2010, 13:54
Ми ако ти кажем,че вече ти е късно ще скочиш на х*я на първия срещнат ли?!
Или ако ти кажем,че най-рано трябва да го направиш на 18 години ще чакаш до тогава?!
Въпросът не е,какво мислим ние,а дали ти си готова да започнеш да водиш полов живот и дали сексуалната ти култура е на достатъчно високо ниво!

MimiKalcheff93
05-16-2010, 13:59
Да знам .Но никога не се решавам , все има нещо , кеото ще ме спре,ако няма пак се разколебавам.Не съм сигурна в себе си.Мислех си ,че като си имам сериозен приятел и му имам доверие ще се отпусна .Имах бяхме година и половина заедно , но вичко свърши както и да е....
И ми е някакво криво леко ,все едно съм изостанала .Знам че не трябва да се водя по другите , но като се има напредвид ,че моите приятелки смисъл момичетата с които излизам и се движа всичките вече го правят , а аз не.И някакси все едно не съм на мястото си . Почти всичките ми връсници вече не са девствени.Незнам понякога си казвам какво ме интересуват другите , друг път м се сдухвам и ми е криво.Не искам да ставам някаква там курва , но понякога ми се иска.Нормално е ..хормони.. незнам за това исках да споделя с някого да видя и другите какво мислят. Само не ме нападайте ,че искам съвет от непознати.Понякога по-добре с непознато отколкото с близки..или приятели.

JCoutureJunkie
05-16-2010, 14:00
То ти сама не можеш да усетиш рано ли ти е,или не,пък ние ли да ти кажем? :-o

ladykeisy
05-16-2010, 14:12
Време ти е,някои на твоите години вече и деца имат :D
Това ти си го решаваш.Решиш ли,че си готова-направи го,ако не си,стой си мирно на задника,докато не се решиш и това е...

SmilezZz
05-16-2010, 14:15
Ми според мен вече е нормално да започнеш..Все пак вече си на 17 години..Но когато си готова - тогава го направи..

BornSinful
05-16-2010, 14:22
Значи да ти кажа и при мен беше така - никога не се решавах, но просто... как да се изразя всичко си идва от самосебе си. При мен имаше и момент в който точно на ръба щях да се откажа, но не посмях и не съжалих. Давам ти съвета който дадоха на мен, когато си насаме с момчето и си супер възбудена няма как просто няма начин да му кажеш не- та то ти се иска бе!

Punisherrr
05-16-2010, 15:42
Ще си спестя обясненията и ще ти кажа най-простичкото : Щом си в тоя период, в който се мислиш за изостанала и се сдухваш от това + че не си сигурна дали ТРЯБВА или НЕ трябва (самите думи ''трябва и не трябва'' говорят, че не осмисляш съвсем нещата,защото тука няма ТРЯБВА... ) - значи НЕ СИ ГОТОВА.
Ти,че можеш - можеш. И ей сега да скочиш ще стане. Няма спор в тва,но дали ще е осмислено? Дали човека, на който ще подариш тоя момент ще си струва?
Защо не се оставиш на течението и на вътрешното си чувство, което в момента съвсем правилно ти подсказва, че не ти трябва да избързваш?

ReachlessGirl
05-16-2010, 16:01
Това ти трябва да решиш .. не ние!
Ако имаш човек до себе си, ако се обичате, ако държи на теб и ако смяташ, че той е момчето го направи .. ако не - недей! ..

britzy
05-16-2010, 16:04
Значи да ти кажа и при мен беше така - никога не се решавах, но просто... как да се изразя всичко си идва от самосебе си. При мен имаше и момент в който точно на ръба щях да се откажа, но не посмях и не съжалих. Давам ти съвета който дадоха на мен, когато си насаме с момчето и си супер възбудена няма как просто няма начин да му кажеш не- та то ти се иска бе!
много тъп съвет
(щом не е сигурна да го наязди така ли?! бати курволяческото)
Подкрепям съветът на Пънишеррр с 2 ръце!

Neopitom3na
05-16-2010, 16:23
важното е да се почувстваш готова :)

HailToTheKingBaby
05-16-2010, 16:30
познавам един мачото в квартала , много еблив е , и ти е доста късно , ти оставя скайп за връзка?

britzy
05-16-2010, 16:38
познавам един мачото в квартала , много еблив е , и ти е доста късно , ти оставя скайп за връзка?
ИДИОТ

MimiKalcheff93
05-16-2010, 16:45
HailToTheKingBaby
дори няма да си направя труда да те обидя, няма да ти падна на нивото ... ;)

fear4o
05-16-2010, 16:50
Абе кви са тея трябва или не трябва??Правиш го тогава когато се почувстваш готова никой не е казал че секса е 12+ или 16+ или 18+...

OutlawImmortal
05-16-2010, 16:52
Неможеш да питаш дали си подранила когато закъсняваш ... ама тва си е твое решение може да го направиш и на 24 ако сикаш ... глупости :(

fear4o
05-16-2010, 16:57
Неможеш да питаш дали си подранила когато закъсняваш ... ама тва си е твое решение може да го направиш и на 24 ако сикаш ... глупости :( за тва нещо няма подранили и закъсняли... и на 30 да го направиш пак няма да си закъснял/a.Всеки се развива различно!

xoxi
05-16-2010, 17:03
Направи го, когато ти самата се почувстваш готова за това, а не когато другите ти казват, че е време.
За тези неща възрастова граница няма. Никой не е казал, че на 17-18 трябва да си правила секс вече. Щом още не си готова - не го прави. Остави ги другите, ти отговаряш само за себе си.

britzy
05-16-2010, 17:07
Неможеш да питаш дали си подранила когато закъсняваш ... ама тва си е твое решение може да го направиш и на 24 ако сикаш ... глупости :(
бати тъпото-за къде закъснява ?за полета за Маями ли?!

Alex3nd
05-16-2010, 17:31
Споко мацка, чукни се кажи му i love you и ако ти отвърне след това how are you? Значи е бил с теб само заради секса :razz: http://www.free-emoticons.co.uk/emoticons/Banana/jumping1.gif

tainstvenomomi4e
05-16-2010, 18:06
Тва е късно бе човек. :-D Обикновенно хората почват на 14. Като мен 8)

Alex3nd
05-16-2010, 18:09
Тва е късно бе човек. :-D Обикновенно хората почват на 14. Като мен 8)

http://www.free-emoticons.co.uk/emoticons/Banana/fuck.gif http://www.free-emoticons.co.uk/emoticons/Banana/leftleftrightright.gif :razz:

CupcakeMonster
05-16-2010, 18:14
Не ти е рано,нормално е.Само,че го направи с някой,който обичаш. :)

britzy
05-16-2010, 18:17
Тва е късно бе човек. :-D Обикновенно хората почват на 14. Като мен 8)
колко си...няам думи.Проста,може би?! ще ти кажа аз на тебе късно....

пуска теми тука да не е бременна и некфи такива ,ама иначе си отворена пфф

XTREMEFREERIDE
05-16-2010, 19:15
Трябва да го направиш ТОЧНО тогава, когато го пожелаеш за себе си.

alexcheto0
05-16-2010, 19:19
Не мисля че ти е рано, време ти е. Но преди да го направиш трябва да имаш сексуална култура естествено. Направи го когато се чувстваш готова, но най - важното: направи го с правилния човек! :wink:

HiM
05-16-2010, 20:24
Когато срещнеш "точния", тази несигурност, която демонстрираш, ще изчезне, и сексът ще дойде от само себе си. Не се води по акъла на повечето от по-малките, които са "в крак с модата", на тях дойде ли им и почват да си кроят планове и да си правят графици, на колко години ще ги "отворят", до колко години колко бройки трябва да имат...

fear4o
05-16-2010, 20:27
Когато срещнеш "точния", тази несигурност, която демонстрираш, ще изчезне, и сексът ще дойде от само себе си. Не се води по акъла на повечето от по-малките, които са "в крак с модата", на тях дойде ли им и почват да си кроят планове и да си правят графици, на колко години ще ги "отворят", до колко години колко бройки трябва да имат...

в крак с модатa?? ако тряя да сме точни вече девствените са модерни :D :D :-P

DENKAZ
05-16-2010, 20:40
Най-често хората го правят за първи път на 16 или 17 (НЕ ВСИЧКИ)
Ако се чувстваш готова и вярваш на момчето до теб- направи го !

Jessie
05-16-2010, 20:52
Късно ти е ... МНОГО ДАЖЕ !!! :?

HiM
05-16-2010, 20:52
Зависи от гледната точка, fear4o :) .

snake223071
05-16-2010, 23:31
изостанала

BigFakeSmile
05-17-2010, 08:53
не си толкова малка/малък
нормално е, ако имаш желание..направи го, но мисли :)

fear4o
05-17-2010, 09:42
Зависи от гледната точка, fear4o :) . виж темата: спали ли сте с девствеН :D :D

pussucetka
05-17-2010, 11:22
Почти си на 17 . . Според мен трябва да имаш малко ъкъл в главата за да знаеш точно какво правиш и как да се предпазиш . . Според мен е нормално на тази възраст, но само ако имаш човек до себе си - на който да му вярваш и да го обичаш както и той теб ! ;-)

fear4o
05-17-2010, 12:29
Почти си на 17 . . Според мен трябва да имаш малко ъкъл в главата за да знаеш точно какво правиш и как да се предпазиш . . Според мен е нормално на тази възраст, но само ако имаш човек до себе си - на който да му вярваш и да го обичаш както и той теб ! ;-) +1 достатъчно добър съвет!

BlueFace
05-17-2010, 12:36
Punisherrr вече ти даде правилният отговор ;) Докато още се колебаеш и в главата ти се въртят мисли от сорта - "Те вече са го правили.Аз изоставам! Дали да не го направя ?" ,НЕ си готова ;)

OutlawImmortal
05-17-2010, 16:23
Неможеш да питаш дали си подранила когато закъсняваш ... ама тва си е твое решение може да го направиш и на 24 ако сикаш ... глупости :(
бати тъпото-за къде закъснява ?за полета за Маями ли?!

Не за полета към майка ти :)

SexyBitch
05-17-2010, 16:42
Кога да го направя за първи път?Според вас има ли някаква възраст или нещо такова?
Аз съм почти на 17 години след два месеца ги навършвам , норлано ли е да започна , или ... ?

ПП: Знам ,че има един милион такива теми, но искахда попитам.Ако темата пречи трийте я няма проблем :) Просто искам да чуя мнението ви и за мен и за всички останали като цяло.
Аз предлагам докато не се научиш да пишеш , да не правиш секс . Слагай зяпетайчици , отделяй различните думи с шпациа , няма да ти навреди 8-)

fear4o
05-17-2010, 17:24
Е стига пък вие с тая граматика ве!Тука да не сме на изпита след 7ми клас ??

SexyBitch
05-17-2010, 18:37
Е стига пък вие с тая граматика ве!Тука да не сме на изпита след 7ми клас ?? Де да бяхме . :) Еми не сме , ама ми е гадно като видя някой да пише "Уфф ми нъчи с гъджиту ми съ ръздилихми и сия куо ? Да праъ ли сиекс и дъ раждъм негръмотнициБ"
Не ми казвай , че на теб ти е приятно да гледаш такива коментари :D

ozzy
05-17-2010, 19:28
Време ти е НО НЕ СТАВАЙ КУРВА ! .. хвани си сериозно гадже дръж го на сухо 1 месец и след тва се перкайте колкото искате.. :D

MimiKalcheff93
05-17-2010, 20:06
Кога да го направя за първи път?Според вас има ли някаква възраст или нещо такова?
Аз съм почти на 17 години след два месеца ги навършвам , норлано ли е да започна , или ... ?

ПП: Знам ,че има един милион такива теми, но искахда попитам.Ако темата пречи трийте я няма проблем :) Просто искам да чуя мнението ви и за мен и за всички останали като цяло.
Аз предлагам докато не се научиш да пишеш , да не правиш секс . Слагай зяпетайчици , отделяй различните думи с шпациа , няма да ти навреди 8-)


'''зяпетайчици ''
Както виждаш всички допускаме грешки,когато пишем.Не сме се събрали да гледаме на кого на какво ниво му е граматичната култура.Това,че съм объркала нещо , или че съм пропуснала някоя запетая какво значи ?! Определя ми степента на грамотност ли ?
И да ...още нещо!
"Уфф ми нъчи с гъджиту ми съ ръздилихми и сия куо ? Да праъ ли сиекс и дъ раждъм негръмотнициБ" ... Това аз не съм го казала, попитах като човек за мнението на съфорумците! Ако имаш някакъв проблем е друга работа....
И благодаря на всички останали , които изразиха мнение.А не да се правят на граматични критици , които много разбират , а в същото време и те допускат грешки....


Все тая . :) КЛЮЧ . :)

banan4ireloaded
05-17-2010, 20:38
Кога да го направя за първи път?Според вас има ли някаква възраст или нещо такова?
Аз съм почти на 17 години след два месеца ги навършвам , нормално ли е да започна , или ... ?

ПП: Знам ,че има един милион такива теми, но исках да попитам.Ако темата пречи трийте я няма проблем :) Просто искам да чуя мнението ви и за мен и за всички останали като цяло.

Ами ако се чувстваш готова направи го това е твоя работа тялото си е твое и т.н. но за мен 16-17 е една прилична възраст :) :)
говоря за момичетата :)

Slynchiicee
05-18-2010, 06:28
Ако се чувстваш готова да поемеш отговорност за евентуален гаф.. давайй .. междо другото нещо което намерих във важна тема във форума
*Запомни: Процентът на момичета забременяли след първия полов акт в живота си, е огромен! :) :-P :-P аз го направих на 16... скоро и аз ще навърша 17 :) :-P

SexyBitch
05-18-2010, 08:03
[quote="SexyBitch"][quote=MimiKalcheff93]Кога да го направя за първи път?Според вас има ли някаква възраст или нещо такова?
Аз съм почти на 17 години след два месеца ги навършвам , норлано ли е да започна , или ... ?

ПП: Знам ,че има един милион такива теми, но искахда попитам.Ако темата пречи трийте я няма проблем :) Просто искам да чуя мнението ви и за мен и за всички останали като цяло.
Аз предлагам докато не се научиш да пишеш , да не правиш секс . Слагай зяпетайчици , отделяй различните думи с шпациа , няма да ти навреди Всъщност не говорех за теб и за раждането , а просто давах пример . Сори , ако си се обидила , ама ме разбери 8-)