PDA

View Full Version : Моля за някакъв съвет!!!! ;((



fastixx
05-16-2010, 16:32
Здравейти,аз съм момче на 17 години от Бургас и си имам сериозна приятелка от около 3 месеца,тя е 1 година по-малка от мен.Въпроса е там,че ние се обичаме и искаме да правими секс.Но проблема е в нея,тя го иска,но и е за 1-ви път и ми казва,че за тях момичетат е важен 1вия път (не,че не го знам де) и не иска да се еб..ми и посли да я изоставя.И за това не била готова...Моля ви за някой друг съвет как да я накарам да повярва в мен,че искам да съм с нея не само заради секс и че няма да я зарежа и т.н. Моля ви хора помогнете защото просто съм в безисходица...Искам да съм с нея обаче искам и да го правя с нея,тя също,но не е готова за да не я оставя...Помогнете как да се справими с това.. Хелпп.. :( :( :( :( :( :(

HailToTheKingBaby
05-16-2010, 16:35
вииж са , само щот си отчаян и бавен тип , щи помогна.
Попринцип бих те нахранил колко зле си но ми е забавно ей така.
Предразположи я, нещо вечерийка ау изведи я наляво надясно , цвете , подаръче , приятна музичка , леко пийнали алкохолец преди това за разпускане ,може и вино. Целувки по врътлето етц възбуди я = профит.

от сега ти казвам ако искаш още подробности ме интересуват мангизи еи така.

takemybreathaway
05-16-2010, 16:43
Щом тя се страхува да не я оставиш след това значи нещо не е наред. Няма ти доверие и едва ли е готова!

emka
05-16-2010, 16:52
Всяко момиче би се страхувало от това според мен.Като за начало не и говори и не и прави само намеци за секс;покажи и,че това не е най-важното за тебе в тая връзка,защото ние държим на повече др работи.естествено направи го ако мислиш така...нее само защото трябва да ти пусне.направи така че да е сигурна в тебе не я затрупвай с подаръци и не и се нахвърляй просто ей така и да чакаш да ти пусне.явно момичето е принципно и иска да първия и път да е нещо специално,със специален човек.

Alex3nd
05-16-2010, 16:53
Абе вие и пишете на меко, а? :razz: 'правими' 'посли'

fear4o
05-16-2010, 16:56
Абе вие и пишете на меко, а? :razz: 'правими' 'посли' е стига бе ти неска със сички ли ше се гавриш?? :D :D :D a иначе по темата: Брат доверието се печели много трудно и само с приказки няма да стане.Трябва с действия да и покажеш че я обичаш!

OutlawImmortal
05-16-2010, 17:07
BITCHES YEEEEEEAH
girlfriend suuuuuux

fastixx
05-17-2010, 18:24
Aми,тя казва ,че мисли че не е готова.Какво трябва да стане че да е готова.Малко помощ бе хора моля ви.искам да го правя с нея.Обичам я,тя го иска,но ми казва,че не е готова.Как да стане така,че да е готова?!?!

fastixx
05-17-2010, 18:25
Aми,тя казва ,че мисли че не е готова.Какво трябва да стане че да е готова.Малко помощ бе хора моля ви.искам да го правя с нея.Обичам я,тя го иска,но ми казва,че не е готова.Как да стане така,че да е готова?!?!

Addiced
05-17-2010, 18:27
изчакай я малко де :-P

fear4o
05-17-2010, 19:28
Щом не е готова значи не го иска напълно! Единственото което можеш да направиш е да изчакаш или да се изе*еш с някоя друга

radeberger
05-17-2010, 19:36
От колко време сте заедно ?

fear4o
05-17-2010, 19:40
От колко време сте заедно ? Ти не четеш ли??
то си пише че са от 3 месеца и нещо заедно!

ozzy
05-17-2010, 19:41
Xaax пич какъв съвет да ти дам аз не я познавам ти я познаваш докажи и че я обичаш с цялото си сърце ;) .. но гледай да не излезе така че го правиш само и единствено заради секса ;)

BlueFace
05-17-2010, 19:41
Единственият начин да и докажеш е да я изчакаш ;) Няма да умреш ако не правиш секс 1-2 месеца ;)

П.П. Ако наистина изпитваше нещо по-сериозно към нея ,нямаше да ни молиш да ти кажем как да я тупнеш набързо в леглото .... :?

fear4o
05-17-2010, 19:43
Единственият начин да и докажеш е да я изчакаш ;) Няма да умреш ако не правиш секс 1-2 месеца ;)

П.П. Ако наистина изпитваше нещо по-сериозно към нея ,нямаше да ни молиш да ти кажем как да я тупнеш набързо в леглото .... :?
има нещо вярно :D :D

banan4ireloaded
05-17-2010, 20:57
Здравейти,аз съм момче на 17 години от Бургас и си имам сериозна приятелка от около 3 месеца,тя е 1 година по-малка от мен.Въпроса е там,че ние се обичаме и искаме да правими секс.Но проблема е в нея,тя го иска,но и е за 1-ви път и ми казва,че за тях момичетат е важен 1вия път (не,че не го знам де) и не иска да се еб..ми и посли да я изоставя.И за това не била готова...Моля ви за някой друг съвет как да я накарам да повярва в мен,че искам да съм с нея не само заради секс и че няма да я зарежа и т.н. Моля ви хора помогнете защото просто съм в безисходица...Искам да съм с нея обаче искам и да го правя с нея,тя също,но не е готова за да не я оставя...Помогнете как да се справими с това.. Хелпп.. :( :( :( :( :( :(

не е готова :-x
кажи и че ще я изчакаш и я изчакай :)

ef4etyYy
05-17-2010, 21:23
не е готова :-x
кажи и че ще я изчакаш и я изчакай :)
+ и понеже съм съгласна и с BlueFace, направо докато я чакаш чукни некоя друга, ше ти мине мерака за секс 8-) :booooomb:

Djanny
05-17-2010, 22:44
вииж са , само щот си отчаян и бавен тип , щи помогна.
Попринцип бих те нахранил колко зле си но ми е забавно ей така.
Предразположи я, нещо вечерийка ау изведи я наляво надясно , цвете , подаръче , приятна музичка , леко пийнали алкохолец преди това за разпускане ,може и вино. Целувки по врътлето етц възбуди я = профит.

от сега ти казвам ако искаш още подробности ме интересуват мангизи еи така.

Деам изгубен брат близнак ли иам уе

fear4o
05-18-2010, 07:22
не е готова :-x
кажи и че ще я изчакаш и я изчакай :)
+ и понеже съм съгласна и с BlueFace, направо докато я чакаш чукни некоя друга, ше ти мине мерака за секс 8-) :booooomb:
да така определено ще й докаже че я обича!!
Направо си го представям:Мило аз ти изневерих оня ден ама тва е щот те обичам и не искам да бързаш! e WTF?

ef4etyYy
05-18-2010, 08:50
не е готова :-x
кажи и че ще я изчакаш и я изчакай :)
+ и понеже съм съгласна и с BlueFace, направо докато я чакаш чукни некоя друга, ше ти мине мерака за секс 8-) :booooomb:
да така определено ще й докаже че я обича!!
Направо си го представям:Мило аз ти изневерих оня ден ама тва е щот те обичам и не искам да бързаш! e WTF? прочети мнението на BlueFace ;)

petersl55
05-18-2010, 08:55
към афтора..зарежи я ТаЯ :-$ \:D/

SpOrTs_GiRl
05-18-2010, 12:54
Глупости на търкалета... Не се сигурна в теб, няма ти доверие, явно не си го оправдал.. "Обичам я, ама искам и да спя с нея .. " о.О .. Ако тооолкова се обичахте тя нямаше да има проблем с това да ти се довери, а ти нямаше да имаш проблем с това, че не може веднага да легне с теб.