PDA

View Full Version : как да си върна доверието и



Alex4o0o
05-16-2010, 17:50
Здравейте...та имаме една много проклета в нашия клас,винаги глед ана кой каква интрига да забърка.А ми се водеше приятелка..и така,разказала на мойта БФФ че аз съм и говорила зад гърба,даже и пратила някаква хронология,която тя я е писала и мойта бфф и повярвала...аз и обясних че не е вярно но оттогава отношенията ни охладняха..моля ви помогнете ми казах и че сам готова на всичко за нея..Знам че ще ми кажете че щом не ми вярва не ми е истинска приятелка но не е точно така..оная ги е наприказвала едни..моля ви дайте ми съвет какво да направя за да си я върна!

MishaBabyy
05-16-2010, 18:05
еми щом с приказки не става...амии накисни нещо яко оная тъпанарка,само че това с нищо няма да помогне да се сдобрите с приятелката ти...обещай й че повече няма да става така..

nIkEnCeTy_bE
05-16-2010, 18:15
Развикай и се на тя пред целия клас, насоли я едно яко, и ще и дойде акъла в главата. 8) Рабзерете се с твойта приятелка, ако сте истински приятелки трябва да си имате доверие.

someonerandom
05-16-2010, 18:21
Карали ли сте се с твоята приятелка скоро за нещо?Ако не,просто я попитай "Аз съм ти приятелка,защо ми е да правя това" или нещо от този род.А това,че щом вярва,значи не ти е приятелка-всеки може да се подлъже.Особено ако и се е случвало и преди някой да я прецака или да не оправдае довериято и.

danibebi
05-16-2010, 18:30
Накарай твойта "приятелка" малко да се чатне в тая глава..кажи и нещо от сорта на "познаваш ме,как мислиш,че ще говоря такива неща за тебе и то пред нея".. :? пък и отиди и сружи оная тъпачка..развикай и се малко,направи нещо,че да знае да не се занимава с тебе.. :?

SmilezZz
05-17-2010, 06:54
Карали ли сте се с твоята приятелка скоро за нещо?Ако не,просто я попитай "Аз съм ти приятелка,защо ми е да правя това" или нещо от този род.А това,че щом вярва,значи не ти е приятелка-всеки може да се подлъже.Особено ако и се е случвало и преди някой да я прецака или да не оправдае довериято и.

uBuTo
05-17-2010, 07:38
Ако тая твойта "БФФ" ти беше толкова добра приятелка нямаше да повярва на въпросната интригантка! :?