PDA

View Full Version : 1-ва среща



lachoruse
05-16-2010, 18:10
Здравейте.Аз съм момче на 12 години.В Impulse.bg се запознах с момиче на същата възраст като мен.Много си допаднахме...Във вторник ще се срещаме за 1-ви път...съвети?

crawler92
05-16-2010, 18:13
Ама ти сериозно ли? :razz:
Я,ходи да си учиш уроците,рано ти е още. :razz:
Ей ще ме съсипят тея деца. :razz:

MilenMns
05-16-2010, 18:14
Ако пищова ти засече , дръж се пичовски 8-)

DevilWish
05-16-2010, 18:15
Съвета ми е на 12 години да си играете с колички и куклички ;) Не мисли за любов изобщо.Чудя се нейните родители как ще реагират ако знаят, че излиза с непознат . . Както й да е ,така и така ще излезнете, просто отиди в някой парк и си поговорете, кажи и за интересите ти . . и залягай над учебниците най-добре ;)

lachoruse
05-16-2010, 18:16
Долу

lachoruse
05-16-2010, 18:17
Стига бе хора...Вие явно не ми разбрахте въпроса,просто как да се държа за да и се харесам,това питах...И аз уча имам 6-тици почти по всичко...Певец съм,пиша песни,даваха ме по БТВ март месец...Забранено ли ми е толкоз

DevilWish
05-16-2010, 18:21
Стига бе хора...Вие явно не ми разбрахте въпроса,просто как да се държа за да и се харесам,това питах...И аз уча имам 6-тици почти по всичко...Певец съм,пиша песни,даваха ме по БТВ март месец...Забранено ли ми е толкоз
Никой не те напада, просто, когато ние бяхме на 12 си играхме пред блока и това е нормално.Не тичахме след момчета /момичета и тн. ;) Тя е много много малка, за да има каквато и да е връзка. ;) Ще си има много проблеми с техните ако разберат.

lachoruse
05-16-2010, 18:25
ОК,много мерси...То тя иска толкова аз не искам много...Тогава ще и откажа щом така е по-добре за нея...И не си мислете че аз не си играя зад блока и т.н...Просто може би влизам в пубертет и не мога да си контролирам инстинктите,но ще правя усилия да го правя.Поне не пуснах темата в долния форум,не съм толкова пропаднал :-D Мисля че на всяко нещо трябва да се гледа с чувство за хумор :D

britzy
05-16-2010, 18:30
ОК,много мерси...То тя иска толкова аз не искам много...Тогава ще и откажа щом така е по-добре за нея...И не си мислете че аз не си играя зад блока и т.н...Просто може би влизам в пубертет и не мога да си контролирам инстинктите,но ще правя усилия да го правя.Поне не пуснах темата в долния форум,не съм толкова пропаднал :-D Мисля че на всяко нещо трябва да се гледа с чувство за хумор :D
доста грамотно пишеш.А пък за срещите поизчакай-примерно 14/15 :)

lachoruse
05-16-2010, 18:31
Мерси britzy.Старая се да пиша грамотно.Ще изчакам дотогава...ако уча в България все пак. :) :) :)

Alex3nd
05-16-2010, 18:33
Ти да пишеш не можеш пък песни пишеш? :razz: Я изпей нещо :oops: :razz: http://www.free-emoticons.co.uk/emoticons/Banana/axeman.gif

britzy
05-16-2010, 18:34
Мерси britzy.Старая се да пиша грамотно.Ще изчакам дотогава...ако уча в България все пак. :) :) :)
успех :)

britzy
05-16-2010, 18:34
Ти да пишеш не можеш песни пишел :razz: Я изпей нещо :oops: :razz: http://www.free-emoticons.co.uk/emoticons/Banana/axeman.gif


:? :? :? :?

lachoruse
05-16-2010, 18:35
Alex3nd,какво съм ти направил?Какъв е този негативизъм към мен...Това,че съм на 12 години не значи,че пиша като повечето 12 години...Ако искаш да ми чуеш песните,напиши в Google "Петокласник написа песен за децата на Хаити"

Alex3nd
05-16-2010, 18:36
BTV новините март месец: Момчето певец

Ела Гергине да ти попее Ванчоо, да ти попее Ванчоо и да те обсипе с радоооост :razz: тва ти ли си?

filmimilmi
05-16-2010, 18:51
И какво като е само на 12? Нима трябва да му забранявате да напредва с материала? Че кои сте вие, неговите родители ли? Момчето не е тръгнало да пита къде да "боцка", а само как да се държи с момиче на първа среща. Нахвърляте му се сякаш на 12 никои от вас не са имали бегла представа, че всъщност има причина същества от друг пол, които не са от друга раса. :)
Пич, просто се изкъпи. Сложи си най-готините дрехи. Напръскай се с одеколона на баща си, но не се поливай чак с него защото твърде силната миризма, макар и хубава, отблъсква защото показва неувереност. Гледай момичето винаги в очите. Говорете си за всичко, което ти хрумне. Няма значение за какво наистина, стига да изглеждаш самоуверен в това, което лафиш. Оставяй винаги време момичето да ти задава въпроси, но не подхващай теми за спорт и компютърни игри освен ако не си разбрал, че тя се интересува повече. :) Като цяло това е. Всичко останало е опит, който идва с практиката.

lachoruse
05-16-2010, 18:52
Това съм аз http://www.btv.bg/news/bulgaria/obshtestvo/story/1634161029-Petoklasnik_napisa_pesen_za_detsata_na_Haiti.html

Gr0zDan0v
05-16-2010, 18:52
Ако пищова ти засече , дръж се пичовски 8-)

пич кефиш на макс :lol: :lol:

BlueFace
05-16-2010, 19:27
Бъди себе си ....

П.П. Impulse.bg sux ,не си търси гаджета по интернет ;) - Личен съвет .