PDA

View Full Version : TаеБо



ana19
05-16-2010, 18:33
Здравейте, четох разни коментари относно ТаеБо-то и се заинтересувах. Намерих видео в интернет ( http://zamunda.net/details.php?id=115818&hit=1 ) и реших да го пробвам :) Та се интересувам някой да се е занимавал с това и стяга ли корем, дупе и след колко време се вижда някакъв ефект ? Ако почна да правя тези упажнения колко пъти в седмицата да ги правя и другото което е аз си правя упражнения вкъщи за стягане, и ако правя тези упражнения да продължа ли с мойте си и как да съчетая тренировките? Надявам се някой да ми отоговори. Благодаря предварително :)

sweetsunshine
05-16-2010, 19:40
Немога да видя кое клипче си намерила,защото нещо ми е скапана регистрацията в замунда.
Аз имам няколко клипчета на Били Бланкс - Тае бо
едното е кардио,което правя всяка сутрин-45 минути е и съм много доволна стяга доста (крака,ръце,ханш,корем(но него не чак толкова,затова прави коремни преси отделно)).Като цяло съм много доволна :) Не е от най-натоварващите,като за сутрешна гимнастика е много ободряващо. :)

ana19
05-16-2010, 19:58
За колко време имаше резултат, и има ли някакъв начин да ми дадеш тези клипчета по коитп ти тренираш ? :) Иначе и този торент който го дадох е на Били Бланкс :)

Melanie
05-16-2010, 20:02
Аз ходих около месец на тае-бо и през това време си папках стабилно и въпреки това имаше доста голям ефект. Предполагам, че с един режим ще е още по-голям.

sweetsunshine
05-16-2010, 20:44
ами заглавието на торента беше Aerobic Tae Bo (Cardio) 2003 има го в замунда от там съм го теглила :)
резултат се забелязва след 1-2 седмици(поне аз като го правя всеки ден).При мен в областта на ханша и корема.Краката и ръцете ми бяха стегнати отпреди.Правя го,защото изгаря доста паласките :D

ana19
05-17-2010, 09:12
ами заглавието на торента беше Aerobic Tae Bo (Cardio) 2003 има го в замунда от там съм го теглила :)
резултат се забелязва след 1-2 седмици(поне аз като го правя всеки ден).При мен в областта на ханша и корема.Краката и ръцете ми бяха стегнати отпреди.Правя го,защото изгаря доста паласките :D
Не можах да го намера в замунда, явно са го махнали :( Ще можеш ли да ми го пратиш, че на мен ми трябва точно в областа на ханша и корема :P

sladur4etyYy
05-17-2010, 10:13
от тае бо по- скоро се свалят мазнини или повече се оформят мускули/ плочки? обмислям да се запиша на такова, но не знам много какво точно представлява, в смисъл за какви цели е подходящо 8-)

gabsito94
05-17-2010, 11:13
sweetsunshine това ли е торента, за който говореше?

http://zamunda.net/details.php?id=110669&hit=1

ana19
05-18-2010, 15:15
Аз днес го пробвах това Тае Бо и е доста добро, но също така и трудно... Не мисля, че правих повечето упражнения правилно, но все пак доста се поизпотих. Някой ще може ли да ми даде някакви препоръки как да права упражненията по-добре и да ми даде някакво клипче което да има по-голям ефект :) благодаря предварително

kasssidy
05-18-2010, 15:38
Щом си се поизпотила , има ефект. То няма да се стегнеш от един път.

Иначе изгледай един два пъти тренировката без да я правиш. Просто следи движенията , случай обясненията и така :-) Аз сега си свалих Pump it up не съм го гледала още , не знам дали е добро , но във форума имаше добри отзиви.

ana19
05-19-2010, 10:32
Щом си се поизпотила , има ефект. То няма да се стегнеш от един път.

Иначе изгледай един два пъти тренировката без да я правиш. Просто следи движенията , случай обясненията и така :-) Аз сега си свалих Pump it up не съм го гледала още , не знам дали е добро , но във форума имаше добри отзиви.
Ти правила ли си подобни упражнения :oops:

sweetsunshine
05-21-2010, 07:37
sweetsunshine това ли е торента, за който говореше?

http://zamunda.net/details.php?id=110669&hit=1
да това е :)

zlatnata_ribkaaa
05-21-2010, 09:17
и аз мисля да започна да тренирам тае бо ама вкъщи с онова филмче на Били от замунда изглежда ми много интересно и натоварващо , от Pump it up много си изпатих затова не мисля да го практикувам повече но тае бо в комбинация с 90 дневната диета се надявам да има добри резултати :) :grin: :)

kasssidy
05-21-2010, 12:36
и аз мисля да започна да тренирам тае бо ама вкъщи с онова филмче на Били от замунда изглежда ми много интересно и натоварващо , от Pump it up много си изпатих затова не мисля да го практикувам повече но тае бо в комбинация с 90 дневната диета се надявам да има добри резултати :) :grin: :)

Как си си изпатила?

ana19 точно този вариант , на който си дала линк, не съм правила. Правила съм: http://zamunda.net/details.php?id=110669&hit=1

Не мога да кажа дали имаше персонален ефект от него , защото аз по принцип имам доста стегнато тяло , ходя на танци и прочие , но ми се отразяваше добре :) Аз имам и за сваляне килограми ( около 7-8 ) , но по времето когато го правех тае бо-то не се хранех кой знае колко здравословно и въпреки това си свалих 1-2 кила.

Колкото до това дали го правиш правилно или не ... отдели един път два часа , за да огледаш хубаво всяко упражнение , да видиш точното движение , да се опиташ да го направиш бавно и след това няма да имаш проблеми : )

П.С Аз го спрях защото ми омръзна , а и мързела ме хвана. Иначе беше добро : )