PDA

View Full Version : ptc saitove



teenche
05-16-2010, 18:57
Iskam da popitam za ptc saitovete koito plashtat za klikane na reklami i ako si slojish tqhna reklamna lenta kakvo mislite za tezi saitove naistina li plashtat?Predlojete saitove koito naistina plashtat Blagodarq vi. :) :) :) :)

Jus7DreamBoy
05-16-2010, 19:19
ПИШИ НА КИРИЛЦА ако нямаш влез ТУК (http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php)

Има много истина в тези думи :

Разяснение за PTC сайтовете (Pay to Click) как лъжат хората просто не е истина
27 Април 2010 / 12:59 | Автор: Ohaha |
Какво е PTC сайт и как работи?Ами PTC сайтовете ви казват че като кликате на рекламите които са в тях можете да спечелите някакви пари...да ама не...От вашия клик печели собственика на сайта а вие няма да вземете дори 1 стотинка :) никога не давайте номера на дебитната си карта и името на регистрацията си в пей пал или е-пай защото повечето от тях не работят с българия и колкото и пари да вземате от реклама или да ги качвате в тези сметки неможете да ги изпозвате за да купувате български продукти или пък като разплащатетлна сметка за онлайн игри ако те са български.Донякъде уловката е че повечето от вас не разбират от уеб дизайн и подробностите около рекламата на сайтове и други продукти в различни сайтове (то и аз не съм професионалист ама просто давам съвет) и хората печелят на вашия гръб...Ще видам пример: Например аз слагам реклама на замунда.нет и те ми плащат на клик върху рекламата и прекарване на 30 секунди да речем в сайта им...Те ми плащат по 50 стотинки на клик...а от тези 50 стотинки вие няма да видите абсолютмо мищо само аз ще си ги прибера каквото и да ви убеждавам и говоря.Няма смисъл ще си загубите времето.По добре започнете да учите PhP и html и вземете си направете един хубав сайт който ако искате по-късно продайте или развиите и печелете от реклама :)

firestone224
05-16-2010, 19:24
pay to click - SUCKS не се занимавай с такива неща.. :) (казвам ти го от личен опит)

amk933
05-16-2010, 19:29
Кирилица.