PDA

View Full Version : психологическа дупка



freak1985
05-16-2010, 19:53
От 2 години не съм правил секс не се разбирам с абсолутно никого от
2 години не съм говорил с приятел ,баща ми ме мрази имаме се само за здрасти чао, майка също ,сестра ми също, просто 2 години само караници и глупости и то нямам близък човек до себеси, вместо да ме подкрепи баща ми само ме обижда,НЕ СТАВАШ ЗА НИЩО, НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ ОТ ТЕБ,а да припомня че съм направен по грешка мразят ме заради това
:-x :-x :-x тяхната цел е била да имат едно момиченце и всичко на него.......................................... .................................................. ........
Вече почвам да се побърквам и в училище не ми върви,
Кво да правя

fear4o
05-16-2010, 19:55
Само аз ли не разбирам защото темата е в раздел Секс?
по темата:
1Тегли им една майна и почни малко по малко да си решаваш проблемите
2Стани емо и се самоубий!

freak1985
05-16-2010, 19:59
Само аз ли не разбирам защото темата е в раздел Секс?
по темата:
1Тегли им една майна и почни малко по малко да си решаваш проблемите
2Стани емо и се самоубий!
17 sam

fear4o
05-16-2010, 20:01
Само аз ли не разбирам защото темата е в раздел Секс?
по темата:
1Тегли им една майна и почни малко по малко да си решаваш проблемите
2Стани емо и се самоубий!
17 sam
е хуу че си на 17 още по-добре вече би тряяло да знаеш как да се опрааш и сам

Antixrist
05-16-2010, 20:17
Ако не се ебаваш мога да ти кажа само едно-най вероятно ти си виновен.Защо иначе всички ще те мразят.

Така че почини си лятото без да се занимаваш с глупости и се опитай да направиш промени някакви!

PePsImAn
05-16-2010, 22:04
Ако не се ебаваш мога да ти кажа само едно-най вероятно ти си виновен.Защо иначе всички ще те мразят.

Така че почини си лятото без да се занимаваш с глупости и се опитай да направиш промени някакви!

не е виновен той .. не прочете ли че майка му и баща му са искали момиче ве ...

nick12
05-16-2010, 23:08
1-во или стани гей и си направи пластична операция за смяна на пола
2-ро или стани травестит и ги излъжи че си си направил пластична операция
:razz:

banan4ireloaded
05-16-2010, 23:20
не се ебавайте с момчето! :-x
по темата:
остави ги, гледай да си намериш приятели, учи здраво, хвани си приятелка ,премести се в апартамент на твоя издръжка, намери си работа и като завършиш да не ти пука за тях, важното е на теб да ти е добре, и да успееш в живота ,имаш един живот живей го както ти е кеф, и не се влияй от другите" :) :) :)

BornSinful
05-17-2010, 06:41
От 2 години не съм правил секс не се разбирам с абсолутно никого от
2 години не съм говорил с приятел ,баща ми ме мрази имаме се само за здрасти чао, майка също ,сестра ми също, просто 2 години само караници и глупости и то нямам близък човек до себеси, вместо да ме подкрепи баща ми само ме обижда,НЕ СТАВАШ ЗА НИЩО, НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ ОТ ТЕБ,а да припомня че съм направен по грешка мразят ме заради това
:-x :-x :-x тяхната цел е била да имат едно момиченце и всичко на него.......................................... .................................................. ........
Вече почвам да се побърквам и в училище не ми върви,
Кво да правя

Какво като си на 17 хората не те понасят ок, изнасяш се оправяш си живота и решаваш проблемите си. Пък родителите ти след месец два ще припкат да си те прибират. Нз ама всеки човек има такива моменти недей да ставаш депресадо приятели ще дойдат и сами и за приятелка трее да се потрудиш малко. Но всичко може да се реши

uBuTo
05-17-2010, 07:16
Може да започнеш като махнеш темата от този раздел! ;)

BigFakeSmile
05-17-2010, 08:46
ами на 17 и то момче..
трябва да се научиш да преодоляваш всички трудности по пътя си, това че нямаш почти никакви контакти с родителите ти и че едва ли не мразят е наистина лошо, но не е причина да прекъснеш всякакви контакти със всеки

Faltera
05-17-2010, 09:24
не се ебавайте с момчето! :-x
по темата:
остави ги, гледай да си намериш приятели, учи здраво, хвани си приятелка ,премести се в апартамент на твоя издръжка, намери си работа и като завършиш да не ти пука за тях, важното е на теб да ти е добре, и да успееш в живота ,имаш един живот живей го както ти е кеф, и не се влияй от другите" :) :) :) Това е най-добре !

freak1985
05-17-2010, 10:54
Благодаря на всички

OutlawImmortal
05-17-2010, 16:03
Братле, почвам точно с братле щото и аз съм подобно в твоето положение е без "проблемите" с секса, единственото нещо което можеш да направиш е да си намериш някое момиче да я изчукаш и да почнеш да говориш с ваще без да се карате и такива простотий

Alex3nd
05-17-2010, 16:13
Пич, ако се оправиш с тези проблеми живота ти ще почне да ти поднася хубави неща и един ден майка ти и баща ти ще те търсят, но ти ще си зает с друго. ;) Ние сме от мъжкият пол и за това трябва да сме силни по характер, а не да оставяме всички да ни подмятат.

SexyBitch
05-17-2010, 16:45
Ако не се ебаваш мога да ти кажа само едно-най вероятно ти си виновен.Защо иначе всички ще те мразят.

Така че почини си лятото без да се занимаваш с глупости и се опитай да направиш промени някакви!

не е виновен той .. не прочете ли че майка му и баща му са искали момиче ве ...
Еми ако се помъчи малко може и да им се сбъдне мечтата :razz:

BlueFace
05-17-2010, 16:57
Посвещаваш се на учението , влизаш в добър университет ,осигуряваш си бъдеще и ги оставяш на произвола на съдбата ,докато ти си живееш живота ;)

Ако историята ти не е ебавка ,майка ти и баща ти заслужават да ги вържат на площада и да ги целят с камъни... :x Такива хора ,които си мразят собствения син ,за мен са с много големи психични отклонения .... :?