PDA

View Full Version : Любовта - наръчник за страдание



Emilko
05-16-2010, 20:57
Вчера приятелката ми скъса с мен. И без това не я обичах. Бях с нея просто заради натиска на обществото. Все ми беше едно какво правеше. На нея не й беше и затова си тръгна. Чувствам се празен и самотен - винаги е било така. Не знам какво да мисля вече. Нямам цел, нито посока. Всяка вечер плача. Може да ви се строи странно, че споделям това, но вече стигнах до края, напълно съм отчаян, не знам какво да правя.
Правихме секс с приятелката ми. Настоявах да го правим, докато е в мензис. Имам странен фетиш и се възбуждам от кръвта. Тя явно ме обичаше, защото ми позволи. После с наслада гледах как белите чаршафи потънаха целите в кръв... Сбъркан съм. Всеки път като си помисля затова, и ми става. Ходих при психиатър, но тя ми предписа едни хапчета. Нашите си мислят че ги пия, но аз ги хвърлям. Казват, че имам нужда от лечение. Особено след третия ми опит за самоубийство. Усещам, че съм близко до четвъртия. Най - странното е, че този факт ме възбужда. Не съм сигурен дали искам съвет или не, просто имам нужда да споделя това на напълно непознати хора. Въпреки че вие сте с ограничени, промити мозъци се надявам някъде в кашата, която наричате свой ум, да намерите смисъла в думите ми.
Чувствам се напълно отчаян, а душата ми все едно я няма. Мислите ми постоянно се връщат към шкафа с ножовете, но той отдавна е заключен от тъпите ми родители. Остава балкона, но предполагам, че няма да е достатъчно, след като живеем на първия етаж. Има разни остри предмети в стаята ми, но всичките ще ми причинят бавна и мъчителна смърт. Не искам да страдам. Не искам да се мъча повече. Просто искам всичко да свърши.
Имам ли някакъв въпрос? Сигурно имам, щом пиша. Как живеете? Какво ви кара да продължавате напред в сивото си, едноцветно ежедневие и да не се замисляте, че сте заобиколени от помия и лайна отвсякъде? Да бе, повечето сте оптимисти, или се заблужадавете, че сте такива, но когато останете сами, без човешки контакт, чувствата ви бързо ви завладяват. Тогава не можете да се преборите с отчаянието. Вие сте зависими от другите и ще станете точно като мен, ако тях ги нямаше.
Надявам се утре да съм жив. Дали се надявам? Сигурно ще остана още малко. Може някой да ми предложи интересен отговор. Това е най - смисленото нещо, което съм правил от месеци насам...

nick12
05-16-2010, 23:01
ами брат виж сега вярно ще всички те мачкат и унижават, но както каза трябва да имаме някаква мотивация да вървиш напред. Ето я моята. Нали знаеш Need for speed most manted. Е във нея има една кола порше кайман с. Моята цел е да стана богат архитект и да си купя тази кола. Премисли живота си. Набележи си цел. А също така искам да стана скейтър . (сори за дългия пост)

DarknessAngel
05-17-2010, 06:14
Как живеете? Както и до сега.
Какво ви кара да продължавате напред в сивото си, едноцветно ежедневие и да не се замисляте, че сте заобиколени от помия и лайна отвсякъде? Ами продължавам някак.
Да бе, повечето сте оптимисти, или се заблужадавете, че сте такива, но когато останете сами, без човешки контакт, чувствата ви бързо ви завладяват. Кой те кара да оставаш сам без контакти ? Имал си приятелка,предполагам и приятели. В случая си егоист - защото си се възползвал от нея без чувства и другото - се затваряш в себе си без видима травмираща причина.
Тогава не можете да се преборите с отчаянието. Може, стига да искаш.
Казваш,че ще сме като теб без подкрепата на другите .... но тях все пак ги има. :)

pebals
05-17-2010, 07:26
Май яко те тресе пубертета...........

BornSinful
05-17-2010, 07:40
Така възбуждаш се от кръв, и аз миличък но не от мензис (не е чиста кръв-опорочаваш фетиша така). И правилно си се разбрал нищо не питаш просто пишеш за да споделиш, уважавам това. И в мойто мозъче е боза, но отвреме на време като я разбъркам изниква нещо. Смисъл се намира като се откажеш да го търсиш... (By the way: Мразя оптимисти-да ги убием всичките=: бъзикам се но наистина ги мразя) Не трябва да търсиш хубавото в живота а поносимото и естествено удоволствието все пак виж в кой раздел на форума сме. Живота е тежък и суров и обича да ни го начуква здраво. Но всеки се бори дори и оптимистите (колкото и да не го признават). Четох в една книга, цитирам: "Живота е гаден а после умираш". Но моля ти се несмей да го правиш преди да ти е времето. Тва твойто са бели ядове, помисли колко хора страдат от неизлечими болести и никога времето им не стига за да се сбогуват с семейството си ами ти искаш да ги изоставиш рано рано. Ааааа... кви са тия. Не може така-прави като мен смей се над всичко и започва да става по лесно и по лесно. Та какво нали всички са под мен, и ти със тях.

SmilezZz
05-17-2010, 07:57
1.Правиш опити за самоубийство ?!? - Ок..Но когато си "тръгнеш" от този свят - мислиш ли,че ще ти е по-добре..Помисли ли въобще хората,които остават след тебе ?Помисли ли за тези хора,които НАИСТИНА те обичат,а ти всъщност изобщо не го забелязваш ???
2.Щом нямаш никаква цел - защо не си го поставиш ? Направи плановете за бъдещето си..Не става така - "нямам никаква цел,искам да се самоубия"..Вземи се в ръце,бе човек..
Въпреки този сиво,едноцветно ежедневие - има поне една причина,за да живееш..Не мислиш ли така ?

Как живеете? Какво ви кара да продължавате напред в сивото си, едноцветно ежедневие и да не се замисляте, че сте заобиколени от помия и лайна отвсякъде?
Както съм си живяла и досега..Имам поне една причина,за да живея..Семейството ми и целите,които съм си поставила..

Rounder
05-17-2010, 08:01
прочетох няколко реда и се отказах,явно е или някаква ебавка,или просто щото няма какво да правиш си съчиняваш....
мм,като порастнеш още малко ще се оправиш,апък ако не ти се живее,пиши лично мога да ти подаря един патрон в калибър .45APC 8)

BlueFace
05-17-2010, 08:36
Охлювв :grin: :grin:

П.П. Мен ме карат да живея семейството ми ,приятелите ми,амбициите ми и надеждата ,че някой ден ще се реализирам в този живот :)

SweetLuna7
05-17-2010, 09:11
1. УОУ. :shock: 3 опита, за да се самоубиеш? Много са, и нито един от тях не е успял. Сигурно просто ти се живее, но подтискаш това. Ако искаше да си мъртъв, щеше да си още от първия опит.
2. Винаги има за какво да живееш. Не искаш ли да се докажеш в нещо, да си най-добрия в нещо, нямаш ли мечти? Не е възможно да нямаш. Все някога си си казвал "Какво ли би било, ако бях...".
3. Какво ме кара да живея... Семейството ми, самия живот. Радостта от чуството всяка сутрин, когато се събудя, че ми предстои още един ден, в които мога да правя каквото си поискам, стига да е в границите на нормалното. Това го можеш и ти, нали?
4. Как живеете? Какво ви кара да продължавате напред в сивото си, едноцветно ежедневие и да не се замисляте, че сте заобиколени от помия и лайна отвсякъде? - Ежедневието е такова, каквото си го направиш! Ако твоето е сиво, ти си си виновен. Ако виждаш само "лайната и помията"...

В целия ти пост не видях една свястна причина да искаш да се самоубиваш.

valdesbg
05-17-2010, 09:16
Ахахахаха

ама всички тръгнаха да отговарят сериозно...

Ех балъчета колкото искаш има на тоя свят.

fear4o
05-17-2010, 10:12
Пфф толкова и си ги направил тея 3 опита... Кво сички тръгнахте да се ебавате със самоубийството ама когато изгубите приятел по тоя начин друго ще мислите!