PDA

View Full Version : Черни точки ..



kpucunky
05-16-2010, 21:44
Здравейте :) !
Имам много гадни черни точки по носа и вече не знам с какво да ги махам :-o също така кожата ми много се омазнява и от нищо няма ефект. Какви ли не неща за измиване на лицето съм използвала и нищо не помага :( след като се измия точно кожата ми е добре.. черните точки почти ги няма, обаче след 5 минути все едно не съм се мила.. пак се появяват и кожата започва да ми се омазнява :( вече не знам какво да правя :-o . Ако знаете някакъв наистина ефективен начин за премахване на черните точки или нещо за измиване което наистина да ми свърши работа ще съм много благодарна ако споделите :)

lifelesscorpse
05-16-2010, 22:40
Аз съм със същия проблем.Освен на козметик друго по-ефикасно няма за черните точки.Чух,че имало разни лентички,които ги залепваш на "проблемното място" и после махало черните точки,но мисля,че са глупости.Черните точки не са повърхностни,а са навътре в кожата(Няма да задълбавам и да обяснявам като на идиот-100% го знаеш).Освен с прахосмукачката на последната степен и да чакаш вакуума да ги "изсмуче" :lol: 8-) (Късно е и не мога да мисля много много).
Иначе,аз лично,откакто спрях да си чистя грима с лосиони,млека и кво ли не се подобри доста положението.Не,че не чистя грима си естествено,ами просто ползвам кърпички за премахване на грим от лицето и очите и доста добре ми действат,което не съм и очаквала и сега само с тя си карам и е перфе.

sw3etyrrr
05-17-2010, 06:28
а тези лентички наистина ли не вършат никва работа :( някой който ги е ползвал да изкаже мнение плс ;) :)

MissMurderr
05-17-2010, 07:06
това не е точно за премахване на черни точки, а прости ги прави малко по незабележими.Правите си скръб със сода за хляб и някъкъв измивщ гел (ама не прекелявайте със изтъркването) :-)

BadBadGirl
05-17-2010, 08:36
Ако наистина искаш да нямаш черни точки-единственто решение е да отидеш на козметик.Разни глупави мазила няма да помогнат.

anjellflower
05-17-2010, 10:59
Може да пробваш с Garnier pure active. Аз си го купих наскоро и съм доволна, а и четах на много места че помага...след като го използваш кожата ти става много мека и нежна. Ако искаш пробвай, струва 9,80лв :)

KumchoValcho
05-17-2010, 11:03
това не е точно за премахване на черни точки, а прости ги прави малко по незабележими.Правите си скръб със сода за хляб и някъкъв измивщ гел (ама не прекелявайте със изтъркването) :-)++++ :)

densii
05-17-2010, 11:15
Аз съм ползвала лентички... Определено има ефект,но не дълготраен...

Sweet_Play_F
05-17-2010, 11:25
За омазняването ще ти помогне един крем - Actipur.Mедицинска козметика е,почти във всяка аптека го има.Аз преди имах страшно много пъпки и гадна лесно омазняваща се кожа,а сега всеки ми казва,че кожата ми е невероятна и си мислят,че съм с пудра или фдт.Черни точки не съм имала и нз за тях дали ще помогне. :)

titinkaa
05-17-2010, 14:28
Търкай си лицето с утайка от кафе. :)

kpucunky
05-17-2010, 22:17
Може да пробваш с Garnier pure active. Аз си го купих наскоро и съм доволна, а и четах на много места че помага...след като го използваш кожата ти става много мека и нежна. Ако искаш пробвай, струва 9,80лв :)и това съм пробвала :D обаче нямаше кой знае какъв ефект.. г/д може да се каже, че бях доволна :)

kpucunky
05-17-2010, 22:19
Ако наистина искаш да нямаш черни точки-единственто решение е да отидеш на козметик.Разни глупави мазила няма да помогнат.А знаеш ли как ги премахват :)

hahavteen
05-18-2010, 09:15
И аз имам черни точки по носа и по едно време бяха почнали да ми излизат малки пъпчици по челото. Купих си това http://img.feelunique.com/img/products/Garnier_Pure_Active_Exfo_Brusher_Wash_150ml1265800 429.jpg и след седмица годеника ми каза че кожата ми наистина е станала по-хубава. Аз го ползвам веднъж на 2-3 дни защото го забравям но дори така имаше ефект. Черните точки намаляха и станаха по-незабележими а пъпчиците по челото изчезнаха. Препоръчвам го :) .

Newsgirl
05-18-2010, 09:39
Пробвай с лентички- те наистина действат аз съм си купувала. Можеш да ги намериш в магазини dm

Biskfitka
05-18-2010, 15:56
а тези лентички наистина ли не вършат никва работа :( някой който ги е ползвал да изкаже мнение плс ;) :)Аз съм доволна,не махат всичко,но са хубави.То като махнеш лентичката и се вижда колко от черните точки ти е махнала...

marin4itu
05-19-2010, 19:24
Аз смесвам в една купичка 3 супени лъжици сода за хляб и 3 супени лъжици вода. Търкам си лицето, отмивам с хладка вода и орпеделено съм доволна.
Чувала съм и за няколко строшени таблетки аспирин и розова вода. Каквото съм прочела по форуми всички са много доволни.

kasssidy
05-19-2010, 19:37
Меда помага :) Аз вчера я пробвах маската и наистина ми е по-чисто лицето , а и ми стана мека кожата : )

Ето я маската:
Начин на приложение:

Сипва се в съд малко мед, след което се намазва лицето с тънък слой от меда и с плавни движения на пръстите се натиска и отделя, докато не се почувстват леко парене. Не се слага допълнително мед. След няколко минути масаж с меда той не бива да се отмива от лицето си, а се слага влажна хавлиена кърпа на лицето и се изчаква от 5 до 10 минути. Тази маска не оставя и следа от лепкавост по лицето.

П.С Аз не слагах хавлиена кърпа , просто си стоях така 10тина минути и после изплакнах.

danibebi
05-19-2010, 20:05
козметик! ;)

danibebi
05-19-2010, 20:06
козметик! ;)

deepinlove
05-19-2010, 20:48
Аз си правя пилинг с утайка от кафе. Има ефект.


Моля цъкнете тук :-) http://gorata.net/old/f.php?f=Jullz&Dakata :-)

petersl55
05-19-2010, 20:50
козметик! ;) =;

Tallulah
05-21-2010, 15:21
За омазняването ще ти помогне един крем - Actipur.Mедицинска козметика е,почти във всяка аптека го има.Аз преди имах страшно много пъпки и гадна лесно омазняваща се кожа,а сега всеки ми казва,че кожата ми е невероятна и си мислят,че съм с пудра или фдт.Черни точки не съм имала и нз за тях дали ще помогне. :)

Aз съм виждала цветен крем на Actipur.Това ли е той или онзи е специално за мазна кожа?
И можеш ли да ми кажеш някак ориентировачна цена :)

KumchoValcho
05-21-2010, 16:30
И аз имам черни точки по носа и по едно време бяха почнали да ми излизат малки пъпчици по челото. Купих си това http://img.feelunique.com/img/products/Garnier_Pure_Active_Exfo_Brusher_Wash_150ml1265800 429.jpg и след седмица годеника ми каза че кожата ми наистина е станала по-хубава. Аз го ползвам веднъж на 2-3 дни защото го забравям но дори така имаше ефект. Черните точки намаляха и станаха по-незабележими а пъпчиците по челото изчезнаха. Препоръчвам го :) .Предполагам не живееш в Бг, защото тук го няма..