PDA

View Full Version : Закъснява ми !!



barbii
05-16-2010, 21:48
Хора първо искам да се извиня, ако това не е правилния раздел, но не намерих по подходящ!!


Та проблема ми е следния: Попринцип цикъла ми е много редовен, дори последните месеци ми дойде в един и същи ден.. почти по едно и също време, така де.. сега трябваше да ми дойде, но ми закъснява с 4 дни.. навярно няма повод за притеснения, защото това не е кой знае колко дълго, но понеже до сега никога не ми е закъснявал и ми е странно.. търсих такива темии в нета преди да пиша тук.. но всичко там се свежда до бременност.. а моят проблем със сигурност не е това, защото аз все още съм нямала полов контакт.. Моля вии са съвети на какво може да се дължии !! ;[

mArMaLaDkA
05-16-2010, 22:25
щом не може да е бременност, защо се притесняваш? :-o
иначе най-вероятно е от промяна на климата. не се филмирай излишно, ще ти дойде.
аз имам менструация от около 3 години, но въпреки това продължава да не ми идва редовно, като при мен не пропуска няколко дни, ами по цял месец.

Slynchiicee
05-17-2010, 19:24
чакай малко ... доколкото разбрах си нямала полов контакт .. е от кво се притесняваш .. тва са 4 дни.. не са 4 седмици .. след като не си го прайла.. неможе да си бременна тва отпада :lol: Смяната на климата му е майката :D

barbii
05-17-2010, 20:30
Може би.. просто както споменах за пръв път ми закъснява повече от 2 днии .. пък и попринцип на деня, в който трябваше да ми дойде ме боля корема.. и днес също.. но още няма нищо .. та реших все пак да попитам :D :D ..