PDA

View Full Version : Проблем :S



nevermore201
05-16-2010, 21:57
Доста четох в интернет и все пак нищо не направих по въпроса.Въпроса ми е следния. До колкото съм запознат при пубертета когато едно момче получи ерекция главата се оголва сама, но при мен не се :S. На 16 съм (почти 17), от доста време мастурбирам (може би от 11-12годишен), но при ерекция главата не ми се оголва...пробвал съм след ерекция, но ме боли. Пробвал съм и преди ерекцията - получава се ама пак боли малко. Девствен съм и не искам първия път като го правя да е така. Нормално ли е това и ако не е как да си разреша проблема?

Bukmop
05-16-2010, 22:45
Щом те боли значи отиди на лекар ;) доста често срещан проблем е вече това ... и все пак говори с родителите ти ;) не се притеснявай

nevermore201
05-17-2010, 08:47
ами попрочетох малко за фимозата и може би не е точно това. След ерекцията главичката се вижда докато е вътре. Не е излязла но не е и закрита напълно. До колкото разбрах при фимозата главата не се вижда изцяло (може и да бъркам). Но има ли някакъв шанс това да се е получило от хигиената ми? Ще бъда честен и ще кажа че когато се къпя го мия но не оголвом главата защото ме дразни и ме боли когато нещо (то било капка вода или го докосна с пръст, не ми се мисли когато ми духат :-D ) докосне главата ми. Сега преди малко пак опитах да изкарам главата. Успях но я изкарах преди ерекцията и след като свърших едвам се прибра :S

fear4o
05-17-2010, 09:44
Брат отиваш да на лекар!Друго не мога да ти предложа а колкото до духането може да чувстваш сичко друго но не и болка :D :D :D

AlokiNn
05-17-2010, 09:48
Щом те боли значи отиди на лекар ;) доста често срещан проблем е вече това ... и все пак говори с родителите ти ;) не се притеснявай

Reaper93
05-17-2010, 10:30
Да е, преди и аз бях така(само, че не ме болеше), отидох на лекар, и за кво дадох 20 кинта, оня да ми каже: "Нищо ти няма, оголвай си я всеки ден, малко по-малко, и ше се оправиш" :lol: Е оправих се, ся съм си перфе.. 8-)

Alzbeta
05-17-2010, 11:07
Да е, преди и аз бях така(само, че не ме болеше), отидох на лекар, и за кво дадох 20 кинта, оня да ми каже: "Нищо ти няма, оголвай си я всеки ден, малко по-малко, и ше се оправиш" :lol: Е оправих се, ся съм си перфе.. 8-)
Приятелят ми имаше същия проблем и отиде на лекар и му цепнаха кожичката на главичката и се оправи всичко. бяхо му казали че може и да не го цепват но има опасност сама да се цепне кожата при секс и няма да е особенно комфортно

nevermore201
05-17-2010, 11:28
Брат отиваш да на лекар!Друго не мога да ти предложа а колкото до духането може да чувстваш сичко друго но не и болка :D :D :D
надявам се :D :D :D :D то и сега не е болка за умиране ама пак ме дразни малко :D :D :D ще видим като дойде първия път :oops:

а по темата...ще изчакам 2-3 дена и ще видя... че одеве пак пробвах :D :D :D и като дръпнах малко повече - излeзе половината :). Мерси за съветите на всички =) ако продължава проблема ще отида на лекар =)

/lock

vankatawe
05-17-2010, 11:35
хаха приятел :D да си призная и мойта беше така... незнам защо преди години още.. ,но знаех, че трябва да се оголва спокойно без никакви проблеми и болки ,и под душа малко по малко я разлепих (по края беше залепнала и затова неможеше) ся никви грижи супер е 8)