PDA

View Full Version : Към момичетата



ro6lio
05-17-2010, 04:59
Защо когато едно момче е прекалено мило с вас вие си играете с него ?
и
Какво от нещата които момчетата правят не ви харесват?


:)

britzy
05-17-2010, 06:18
Когато някой се лигави прекалено много се дразня .Независимо момче/момиче.А не ми харесва когато някое момче се изтъква и изпъква както вика Анжелика :D ,наистина като почне да говори само за себе си искам да си нарежа вените :lol: :lol: :lol: :lol:

DarknessAngel
05-17-2010, 06:28
Защото да имаш всичко не е интересно. 8-)
Иначе аз се дразня като излезем и мълчим, мълчим, мълчим ии ... почваме да се закачаме за нещо в последствие и пак има хепи енд. :lol:

NoShTnO_iZkUsHeNiE
05-17-2010, 06:37
Вие момчетата обикновено играете роли,дали то на мъжкар или на момче от приказките..или нещо друго,то обикновено винаги е роля с една главна цел,да ни вкарате по-бързо в леглото си...

А ние жените имаме интуиция и винаги разбираме кое държание е изкуствено и кое не...

В случая единия вариант е това,тя да вижда,че го правиш само заради нещо и докато си мил си играе с теб,другия вариант е ти наистина да си искрен (чак ме съмнява),а тя да се прави на кучка,защото е неосъзната и си мисли,че така прави впечатление...

Nakadah
05-17-2010, 06:46
Вие момчетата обикновено играете роли,дали то на мъжкар или на момче от приказките..или нещо друго,то обикновено винаги е роля с една главна цел,да ни вкарате по-бързо в леглото си...

Като не искаш да влизаш в леглото не влизай бе... Просто е...

NoShTnO_iZkUsHeNiE
05-17-2010, 06:50
Вие момчетата обикновено играете роли,дали то на мъжкар или на момче от приказките..или нещо друго,то обикновено винаги е роля с една главна цел,да ни вкарате по-бързо в леглото си...

Като не искаш да влизаш в леглото не влизай бе... Просто е...

Чакай малко накъде да съм споменала нещо за себе си,той задава конкретен въпрос,аз отговарям...което не значи,че говоря за себе си,аз принципно не общувам с такива момчета,които искат от мен само това,защото си знам цената ;)

И да за теб е просто искаш/не искаш ама колко квачки лягат с някой и после квичат,че са зарязани?

Nakadah
05-17-2010, 06:54
Вие момчетата обикновено играете роли,дали то на мъжкар или на момче от приказките..или нещо друго,то обикновено винаги е роля с една главна цел,да ни вкарате по-бързо в леглото си...

Като не искаш да влизаш в леглото не влизай бе... Просто е...

Чакай малко накъде да съм споменала нещо за себе си,той задава конкретен въпрос,аз отговарям...което не значи,че говоря за себе си,аз принципно не общувам с такива момчета,които искат от мен само това,защото си знам цената ;)

И да за теб е просто искаш/не искаш ама колко квачки лягат с някой и после квичат,че са зарязани?

След като не говориш за себе си(или да го пререфразирам ЛЯГА ТИ СЕ В ЛЕГЛОТО) и след като не общиваш с момчета който искат да те вкарат в леглото(или с др думи всичко в горния ти пост беше заучена фраза) не слагай епитети който не ги разбираш бе...

kremen4eto
05-17-2010, 07:25
Аз съм си играла с такова момче. Ама той си е виновен. Май не знаеше къде се намира. 'Сваляше' ми звезди още от първия ни ден заедно. Горкичкия беше много наивен.
Прекалената хармония в една връзка я убива. Много ясно, че искам да ми е по-интересно. Няма само вие мъжете да искате да се чувствате като ловци. :P

И другия вариант (както казаха по-горе) е момчето да играе роля с определена цел. И ние като усетим, естествено, че ще си поиграем с него.

ivcheto0o
05-17-2010, 07:29
Когата е прекалено мил го възприемам само приятелски.
А наи ме дразнят лигавите,несериозните момчета които не знаят какво искат.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
05-17-2010, 08:12
Вие момчетата обикновено играете роли,дали то на мъжкар или на момче от приказките..или нещо друго,то обикновено винаги е роля с една главна цел,да ни вкарате по-бързо в леглото си...

Като не искаш да влизаш в леглото не влизай бе... Просто е...

Чакай малко накъде да съм споменала нещо за себе си,той задава конкретен въпрос,аз отговарям...което не значи,че говоря за себе си,аз принципно не общувам с такива момчета,които искат от мен само това,защото си знам цената ;)

И да за теб е просто искаш/не искаш ама колко квачки лягат с някой и после квичат,че са зарязани?

След като не говориш за себе си(или да го пререфразирам ЛЯГА ТИ СЕ В ЛЕГЛОТО) и след като не общиваш с момчета който искат да те вкарат в леглото(или с др думи всичко в горния ти пост беше заучена фраза) не слагай епитети който не ги разбираш бе...

Колко си ограничен/а просто...когато се нагледаш на какви ли не неща и когато имаш опит в тези неща (не става дума за личен) можеш да изразиш мнение схващаш ли или трябва да ти го обясня по начин за малоумни,аз какво използвам и какво не си е лично мой проблем,след като съм изразила мнение значи съм наясно със ситуацията ;)

rosencetooo
05-17-2010, 08:24
Вие момчетата обикновено играете роли,дали то на мъжкар или на момче от приказките..или нещо друго,то обикновено винаги е роля с една главна цел,да ни вкарате по-бързо в леглото си...

А ние жените имаме интуиция и винаги разбираме кое държание е изкуствено и кое не...

В случая единия вариант е това,тя да вижда,че го правиш само заради нещо и докато си мил си играе с теб,другия вариант е ти наистина да си искрен (чак ме съмнява),а тя да се прави на кучка,защото е неосъзната и си мисли,че така прави впечатление... \:D/

anonimchetou
05-17-2010, 08:43
ами не винаги е така. Давам за пример моята връзка . Приятелят ми е може би момчето за което всяко момиче мечтае. Ужасно добър, няма да си позволи да ме обиди да ме пренебрегне.. даже ми е казвал че поставя мен пред него самият . Аз съм на първо място за него. И да аз ги знам всичките тези неща знам че дори и да го нараня пак ще е с мен.. Обаче аз го обичам ето това е то.. Да имало е моменти когато съм си позволявала да се държа кофти , знаейки че той пак ще е с мен.. това е най-голямата ми грешка може би за която много съжелявам и няма да повторя НИКОГА !!! Аз за себе си знам че повече не бих си позволила такова държание към моето момче въпреки това, че знам че мога да си иргая с него.. Но защо ми е да си играя с човек когото обичам.. ?

BlueFace
05-17-2010, 08:43
Когато някой се лигави прекалено много се дразня .Независимо момче/момиче.А не ми харесва когато някое момче се изтъква и изпъква както вика Анжелика :D ,наистина като почне да говори само за себе си искам да си нарежа вените :lol: :lol: :lol: :lol:

Анжелика? Не ми казвай ,че гледаш тия дебили от Big Brother Stupidity ...

П.П. Не всички момчета играят роли и не всички момичета използват момичетата ... За мен темата е тъпа ...

simi4ka
05-17-2010, 09:20
^ Не бих казала , че темата е тъпа :? Почти всички хора играят роли ,както беше написано в по - горен пост . А на мен лично ми е писнало от това . Искам момчето до мен да бъде просто себе си . Нямам нищо против това да ме обгрижва , ако мога така да се изразя :D ,но и да не прекалява , зщото направо започвам да се задушавам и той става , малко или много , досаден :-s Но в никакъв случай не трябва да липсва това обгрижване :D Поне аз така мисля :oops:

MaLkaTa_LaDy
05-17-2010, 09:31
Самия ти написа отговора в първия си въпрас. Момчето е Прекалено мило. Нищо прекалено не е хубаво. Чувал си за златната среда, предполагам. Друг е въпроса, че аз лично не харесвам много мили и добрички момчета [което не значи че харесвам грубияни]. Понякога от опити момчето да бъде мило, се чувствам задушена или обгрижвана. Вярно е, че момичетата искаме да чувстваме сигурност у момчетата, но това значи да знаем, че могат да ни защитят, а не да ни защитават за щяло и нещяло. Все едно имам втора майка... Например много момичета смятат, че това момчето да ги изпрати е мило. Е, ако не е в 12 през нощта, аз го приемам все едно не мога да стигна сама до вкъщи и ми трябва закрила и това ме дразни.

mir4eto93
05-17-2010, 11:03
Защо когато едно момче е прекалено мило с вас вие си играете с него ?
и
Какво от нещата които момчетата правят не ви харесват?


:)

Аз попринцип не харесвам момчета, които са прекалено мили, които се извиняват постоянно и се държат сякаш съм направена от памук :? Почвам да се изнервям, когато очакват аз да взимам всички решения и се съгласяват за всичко с мен, мн е тъпо :( Дразни ме това, че някои се правят на много отворени пред приятелите си, а на саме са плахи като зайчета :?

britzy
05-17-2010, 17:28
Когато някой се лигави прекалено много се дразня .Независимо момче/момиче.А не ми харесва когато някое момче се изтъква и изпъква както вика Анжелика :D ,наистина като почне да говори само за себе си искам да си нарежа вените :lol: :lol: :lol: :lol:

Анжелика? Не ми казвай ,че гледаш тия дебили от Big Brother Stupidity ...

П.П. Не всички момчета играят роли и не всички момичета използват момичетата ... За мен темата е тъпа ...

дам понякога гледам-но нее така постоянно.

Alex3nd
05-17-2010, 17:34
Мдам, когато @britzy ги гледа си 'обогатява' речника. http://www.free-emoticons.co.uk/emoticons/Banana/jumping4.gif :razz:

05-17-2010, 18:32
А защо когато към 1 прибавиш още 1 получаваме 2?

Приятели, може би има неща, на които не е нужно да търсим отговори..

karityYy
05-17-2010, 19:01
Обикновено си играя с хората, когато не ги харесвам... :( ... дразня се, когато се разхождаме и той започне да ми разказва пиянските си истории :(

kremen4eto
05-17-2010, 19:04
Обикновено си играя с хората, когато не ги харесвам... :( ... дразня се, когато се разхождаме и той започне да ми разказва пиянските си истории :(

Историите му с приятели ли? А не смяташ ли, че точно така той започва да споделя неща, които мъжете по принцип не обичат да споделят. Аз много се радвам когато чувам чисто мъжките му изпълнения и вечери и т.н.

justonegirlwithonehope
05-17-2010, 19:06
Защото да имаш всичко не е интересно. 8-)
Иначе аз се дразня като излезем и мълчим, мълчим, мълчим ии ... почваме да се закачаме за нещо в последствие и пак има хепи енд. :lol:

b3b3t0y
05-17-2010, 19:19
Ох, не разбрахте ли,че всичко сме различни,следователно харесваме различни неща,следователно харесваме различни момчта,следователно харесваме различни начини на държание ... СЛЕДОВАТЕЛНО :D ще кажа нещо мн важно... БЪДИ СЕБЕ СИ защото СМЕ РАЗЛИЧНИ !!!
:D :-x

b3b3t0y
05-17-2010, 19:20
Дръж се естествено

karityYy
05-17-2010, 19:44
Обикновено си играя с хората, когато не ги харесвам... :( ... дразня се, когато се разхождаме и той започне да ми разказва пиянските си истории :(

Историите му с приятели ли? А не смяташ ли, че точно така той започва да споделя неща, които мъжете по принцип не обичат да споделят. Аз много се радвам когато чувам чисто мъжките му изпълнения и вечери и т.н.

да де ама не е мн приятно като започне да ти разказва как е повръщал в храстите :D

kremen4eto
05-17-2010, 19:47
Обикновено си играя с хората, когато не ги харесвам... :( ... дразня се, когато се разхождаме и той започне да ми разказва пиянските си истории :(

Историите му с приятели ли? А не смяташ ли, че точно така той започва да споделя неща, които мъжете по принцип не обичат да споделят. Аз много се радвам когато чувам чисто мъжките му изпълнения и вечери и т.н.

да де ама не е мн приятно като започне да ти разказва как е повръщал в храстите :D

Е едва ли има безброй толкова истории, все ще изтърпиш няколкото. Нали знаеш - в добро и лошо трябва да си с него :D

WaterLilly
05-17-2010, 19:49
Защо когато едно момче е прекалено мило с вас вие си играете с него ?
и
Какво от нещата които момчетата правят не ви харесват?


:)
Не обичам никой да ми се мазни, независимо от пола. Едно е мило отношение, друго е да си гъзолизец..

Момчетата правят същото като момичетата (можем цял ден да се обвиняваме взаимно).

karityYy
05-17-2010, 19:54
Обикновено си играя с хората, когато не ги харесвам... :( ... дразня се, когато се разхождаме и той започне да ми разказва пиянските си истории :(

Историите му с приятели ли? А не смяташ ли, че точно така той започва да споделя неща, които мъжете по принцип не обичат да споделят. Аз много се радвам когато чувам чисто мъжките му изпълнения и вечери и т.н.

да де ама не е мн приятно като започне да ти разказва как е повръщал в храстите :D

Е едва ли има безброй толкова истории, все ще изтърпиш няколкото. Нали знаеш - в добро и лошо трябва да си с него :D

:) права си :)

kremen4eto
05-17-2010, 19:56
^ :)

YouDontKnowMe
05-17-2010, 20:09
Защо когато едно момче е прекалено мило с вас вие си играете с него ?
и
Какво от нещата които момчетата правят не ви харесват?


:)
1.За глупавите въпроси е казано, че даже най-великите умове не могат да дадът отговор на тях.

2.Много неща. Има определени типове характери, които не понасям. Не е до "неща".

bossychick
05-18-2010, 13:47
Истината е,че момичетата не им е хич интересно,някой да им тича по задника. Трябва да има тръпка,трябва нещо да има няква интрига.Това да звъни постоянно,да пише през 1 час смс-и,да се държи супер мило мен лично не ме привлича,тъпо но факт,женките харесват лошите момчета,и в повечето случай такива ги привличат,които не ги засипват с куп внимание и мили и сладникави смси.. де да знам поне при мен е така

zapi
05-18-2010, 14:19
Че защо винаги на момичетата трябва да им е интересно?? Би трябвало да е обратното, все пак момчетата са по-малко, а се "борят" (ако мога така да се изразя) повече. Истината е просто, че когато едно момиче е хубаво и всеки и се мазни и прави безброй мн комплименти тя си играе с него чисто и просто защото може, в смисъл прави го за да си докаже/да се изфука (дали пред приятелки или пред самата себе си), че го може. За това съвет към момчетата - не се мазнете толкова, няма да спечелите от това и по-леко с комплиментите ( след като повечето от тях дори и не са заслужени), а за смс-ите наистина е прекалено лигаво, пораснете. Относно това, че повечето момчета го правели за да вкарат някое момиче в леглото - не е така. ВСИЧКИ МОМЧЕТА го правят по тази причина. Момичета не падат по-доло. Нали това е кръговратът на живота. За това са създадени мъжът и жената, за да се размножават и т.н. и т.н. , а любовта е просто нещо междинно, което само усложнява нещата ;)

bratignat
05-18-2010, 14:43
Момичетата, на които им обръщат внимание, не ценят това, че някой се интересува или тича след тях независимо дали откровенно или наужким. По мои наблюдения да си мил и добър с момиче води до абсолютен неуспех. Можеш да си позволиш да си мил с момиче, което искаш само за приятел. Дори, когато си започнал връзка, да си добър може да се окаже пагубно - почватд а те смятат и да се дърват с теб, като с загубеняк. Горе долу има два типа характери сред нас момчетата - добрите и лошите. Ако си се родил добър, ще ти е нужно време и воля, за да станеш лош. Аз бях от добрите, всъщност цялата ни компания бяхме така - логично изглежда, като ти пука за някой и на него да му пука за теб. Обаче в повечето случаи с тази стратегия няма да срещнеш отвед. Не казвам, че е невъзможно....просто е невероятно да се случи. Така, че нарамвай цинизма и иронията и излизай ан лов ;)

lipsvashh_mi
05-18-2010, 14:52
ами ако се държи като чехльо и и върви по г*за то е ясно,че ще го използва-той едва ли не си го проси с това държание....
иначе и аз съм забелязала,че колкото си по-добър с някой,толкова повече той се гаври с теб...затова винаги се поставят граници в отношенията и ако някой ги прекрачи-довеждане и следващия :)

zapi
05-19-2010, 06:44
Момичетата, на които им обръщат внимание, не ценят това, че някой се интересува или тича след тях независимо дали откровенно или наужким. По мои наблюдения да си мил и добър с момиче води до абсолютен неуспех. Можеш да си позволиш да си мил с момиче, което искаш само за приятел. Дори, когато си започнал връзка, да си добър може да се окаже пагубно - почватд а те смятат и да се дърват с теб, като с загубеняк. Горе долу има два типа характери сред нас момчетата - добрите и лошите. Ако си се родил добър, ще ти е нужно време и воля, за да станеш лош. Аз бях от добрите, всъщност цялата ни компания бяхме така - логично изглежда, като ти пука за някой и на него да му пука за теб. Обаче в повечето случаи с тази стратегия няма да срещнеш отвед. Не казвам, че е невъзможно....просто е невероятно да се случи. Така, че нарамвай цинизма и иронията и излизай ан лов ;)

Подкрепям мнението ти с 2 ръце ;)