PDA

View Full Version : дали може да забременее..



pi4agatawe
05-17-2010, 07:02
привет..вчера праихме секс с приятелката ми без презерватив не свърших в нея но съм чувал че се отделя секрет преди еякулацията ..та въпроса ми е дали има някъф риск да забременее..без тъпи отговори!!

britzy
05-17-2010, 07:11
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt021 :smt021 :smt021 :smt021

Reaper93
05-17-2010, 07:20
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt021 :smt021 :smt021 :smt021

WaterLilly
05-17-2010, 07:23
*facepalm*

Muccia
05-17-2010, 07:24
ами шанс има, но е малък(и все пак го има) А за друг път един съвет - прави си го без(макар че не подкрепям) но накрая просто си го сложи за да не се притесняваш имало ли е нещо или не :) ако обикновено издържаш примерно 15мин на 10-тата си го сложи..пък и има ултра тънки (вярно че има риск от скъсване) но все пак е по-добре от без хич :-D

ronzss
05-17-2010, 07:56
Шанс винаги има. Дано да е бременна да ви дойде акъла най-накрая... :o :o

SmilezZz
05-17-2010, 08:04
Има малка вероятност да е бременна :wink:

BigFakeSmile
05-17-2010, 08:33
Шанс винаги има. Дано да е бременна да ви дойде акъла най-накрая... :o :o


^^ недей така, много си груб!!
ами има да ти кажа...като не ви харесва с презерватив (нормално е..) поне накрая го слагай :)

fear4o
05-17-2010, 09:52
Шанс има да! Ако е момче да го кръстите на мен :-D :-D !

ReachlessGirl
05-17-2010, 09:57
привет..вчера праихме секс с приятелката ми без презерватив не свърших в нея но съм чувал че се отделя секрет преди еякулацията ..та въпроса ми е дали има някъф риск да забременее..без тъпи отговори!!
.. без тъпи теми!!! :? :? :?

Иначе .. да, има вероятност!!! :x

fear4o
05-17-2010, 09:58
привет..вчера праихме секс с приятелката ми без презерватив не свърших в нея но съм чувал че се отделя секрет преди еякулацията ..та въпроса ми е дали има някъф риск да забременее..без тъпи отговори!!
.. без тъпи теми!!! :? :? :?

Иначе .. да, има вероятност!!! :x

аве добре че той написа темата че от 2 дни не бях виждал такива теми и почнах да се отчайвам че са се научили :lol: :lol: :lol:

SexyBitch
05-17-2010, 10:11
привет..вчера праихме секс с приятелката ми без презерватив не свърших в нея но съм чувал че се отделя секрет преди еякулацията ..та въпроса ми е дали има някъф риск да забременее..без тъпи отговори!!
.. без тъпи теми!!! :? :? :?

Иначе .. да, има вероятност!!! :x

Давай ReachlessGirl . И извинявай много , ама има ПОНЕ 20 такива теми. Вземи се разрови и не пълни форума с боклук :o

pussucetka
05-17-2010, 11:13
Еми има вероятност,но е малка (но я има ) . . За всеки случай да си направи тест, ако й закъснява :)

pi4agatawe
05-17-2010, 11:27
като знаете толкова мн ми дайте линк към темите щото не ги намирам :o :o :x

britzy
05-17-2010, 11:28
привет..вчера праихме секс с приятелката ми без презерватив не свърших в нея но съм чувал че се отделя секрет преди еякулацията ..та въпроса ми е дали има някъф риск да забременее..без тъпи отговори!!
.. без тъпи теми!!! :? :? :?

Иначе .. да, има вероятност!!! :x

аве добре че той написа темата че от 2 дни не бях виждал такива теми и почнах да се отчайвам че са се научили :lol: :lol: :lol:
+ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

YourDream
05-17-2010, 13:08
ами шанс има, но е малък(и все пак го има) А за друг път един съвет - прави си го без(макар че не подкрепям) но накрая просто си го сложи за да не се притесняваш имало ли е нещо или не :) ако обикновено издържаш примерно 15мин на 10-тата си го сложи..пък и има ултра тънки (вярно че има риск от скъсване) но все пак е по-добре от без хич :-D

В тва няма смисъл, защото предеякулационната течност се отделя при възбуда , а не преди да свърши момчето(ако греша нека някой по-компетентен да се изкаже) . Много жени са забременели по този на4ин, затова повече не си позволявай да го правиш без предпазни средства.

Muccia
05-17-2010, 14:45
ами шанс има, но е малък(и все пак го има) А за друг път един съвет - прави си го без(макар че не подкрепям) но накрая просто си го сложи за да не се притесняваш имало ли е нещо или не :) ако обикновено издържаш примерно 15мин на 10-тата си го сложи..пък и има ултра тънки (вярно че има риск от скъсване) но все пак е по-добре от без хич :-D

В тва няма смисъл, защото предеякулационната течност се отделя при възбуда , а не преди да свърши момчето(ако греша нека някой по-компетентен да се изкаже) . Много жени са забременели по този на4ин, затова повече не си позволявай да го правиш без предпазни средства.

да така е :-D по този начин се изхвърля малкото сперма(ако е останала от последният път ) но е безцветна течност :-D четох го мисля че в космополитан, но и преди самата еакулация се отделя :-D (това вече по собствени наблюдения при орална любов :)

YouDontKnowMe
05-17-2010, 14:53
Леле, онзи ден имаше две такива. Вчера не съм гледала, бях в шок .
По темата : Силно вероятна е да не е бременна. Никой не знае.

kremen4eto
05-17-2010, 15:31
Леле, хора, кога ще се научите, че ние във форума не сме online тестове за бременност? Можем само да изкажем предположение. Нито е сигурно как сте го направили, дали го обясняваш правилно, нито сме били там, че да знаем, още по-малко сме в матката на момичето. Значи тестът е 2-3 лв, пикаенето и то не е трудно, отчитането става за минути. Нима смяташ, че е по-малко сигурно от нашето мнение?

Вече като видя въпрос от рода на 'Дали е бременна?' се обривам.

pi4agatawe
05-17-2010, 15:45
виж кво ако не беше половия акт снощи нямаше да пиша тая тема..щото знам че има тестове но са след 7,10,14 дни... :x

kremen4eto
05-17-2010, 16:02
С к'во ще ти помогнем ние? Някой ще ти кажат, че е бременна и ще се шашнеш. Това ли искаш? Други ще тръгнат да те успкояват, а може изобщо да нямат основания. Каквото и да ти кажем няма по-сигурно от вашите там проверки (тест, гинеколог и т.н.). И не виждам проблем в т'ва да чакаш и 20 дни щом трябва. Щом не знаете как да се пазите, ще чакате и ще се молите.

Sc0field
05-17-2010, 16:13
виж кво ако не беше половия акт снощи нямаше да пиша тая тема..щото знам че има тестове но са след 7,10,14 дни... :x

Добре бе браточка що не помисли дали може да забременее като си без презерватив. Инъче вероятност да е бременна има макар и много малка. ;)

ronzss
05-17-2010, 16:54
Шанс винаги има. Дано да е бременна да ви дойде акъла най-накрая... :o :o


^^ недей така, много си груб!!


Момиче съм! :D