PDA

View Full Version : Изгубих бас



Alzbeta
05-17-2010, 08:54
Вчера се хванах на бас с едни момчета от класа ми и го изгубих.
Баса беше че ако изгубя трябва да се съблека чисто гола да си поръчам пица и като я донесат да отворя гола, след това да сляза доло да хвана едно такси и да направя кръгче из квартала. И сега ме е срам да го изпълня а няма как да не го изпълня и незнам какво да правя

Reaper93
05-17-2010, 08:58
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :shock: :razz: 8-)

Няма ли да ти е студено, виж вятъра навън.. :D:D:D

ReachlessGirl
05-17-2010, 09:01
sad ли ти е?! .. :lol:

SmilezZz
05-17-2010, 09:02
:lol: Ама честно ?!? :lol:
Всъщност - коя беше причината да се "хванеш на бас" :lol:

just_me_and_i
05-17-2010, 09:05
Предложи им по една свирка вместо това, можеи да размислят :)
И какъв беше мега баса че за такива неща се хващате :)

BornSinful
05-17-2010, 09:06
Хах ми изпълняваш го (де не си се хващала) само че взимаш палтос което да приквиеш колкото семоже повече въпреки че ще е откопчано под предслов че е студено. Постъпи мъжки и го изпълни!

alexandr0v
05-17-2010, 09:07
То пак хубаво като не сте се хванали на бас да ти направят gangbang ако го изгубиш.. :grin:

yeSHua
05-17-2010, 09:09
Преди бая време и аз така изгубих бас (макар и с различни параметри) и джапах в един фонтан да извадя 10 кг. монети посред нощ, в следствие на което дойдоха полицаи и ме откараха с една патрулка в участъка. На мен ми беше забавно, на баща ми, когото събудиха в 03:00 да дойде да ме прибере - никак.

Басовете са глупаво нещо, няма причина да ги вземаш твърде насериозно - they are just for fun. Ако и на теб ти е забавно - ОК, изпълни си облога (поне този с пицата - не е голям проблем, а и голям смях ще падне на гърба на момчето-разносвач), ако наистина би се чувствала некомфортно - никой не може да те задължи да направиш нещо, което не искаш. Голяма работа, че ще те подиграват някой и друг ден как си се отметнала - важното е ти да се чувстваш добре впоследствие.

И си имай за напред „едно на ум“ за прибързаните облози, чиято тежест не си готова да поемеш :)

Alzbeta
05-17-2010, 09:10
:lol: Ама честно ?!? :lol:
Всъщност - коя беше причината да се "хванеш на бас" :lol:
Нванах се, че ще направя повече дължини в басейна от едното момче

BlueFace
05-17-2010, 09:12
sad ли ти е?! .. :lol:

ХАхаха четеш ми мислите и аз това щях да я питам 8-) :lol: :lol:

Alzbeta
05-17-2010, 09:14
Преди бая време и аз така изгубих бас (макар и с различни параметри) и джапах в един фонтан да извадя 10 кг. монети посред нощ, в следствие на което дойдоха полицаи и ме откараха с една патрулка в участъка. На мен ми беше забавно, на баща ми, когото събудиха в 03:00 да дойде да ме прибере - никак.

Басовете са глупаво нещо, няма причина да ги вземаш твърде насериозно - they are just for fun. Ако и на теб ти е забавно - ОК, изпълни си облога (поне този с пицата - не е голям проблем, а и голям смях ще падне на гърба на момчето-разносвач), ако наистина би се чувствала некомфортно - никой не може да те задължи да направиш нещо, което не искаш. Голяма работа, че ще те подиграват някой и друг ден как си се отметнала - важното е ти да се чувстваш добре впоследствие.

И си имай за напред „едно на ум“ за прибързаните облози, чиято тежест не си готова да поемеш :)

Благодаря за изчерпателния отговор . Това е добра идея да ги навия само за пицамена

gandalfepi4
05-17-2010, 09:21
"тъпа си" брои ли се за конструктивен отговор?

много ясно че няма да си вееш гъзо из квартала да не си маймуна от джунглата! или не се хващай на басове или не се съгласявай с такива малоумни условия.

капка мозък ли нямаш, честно-приятели,съседи, познати, даже роднини като те видят по пиче навън как ще се чувстваш а? явно ти пука тъй че заеби тази простотия и приеми че ще ти викат сдухана дебилите или си събувай гащите и бегай на студа, ние не можем да ти помогнем тука :?

Faltera
05-17-2010, 09:21
Ами помоли ги да те накарат нещо друго.

3oPuTy
05-17-2010, 09:22
... Колко тъпи хора имало на тоя свят ...

fear4o
05-17-2010, 09:39
То пак хубаво като не сте се хванали на бас да ти направят gangbang ако го изгубиш.. :grin: +1 и само аз ли не разбирам защо темата е в раздел секс??
иначе или им кажи да го духат или го направи

DieselBlood
05-17-2010, 09:42
Слагаш си листа отпред и отзад и си готова.

fear4o
05-17-2010, 09:45
Слагаш си листа отпред и отзад и си готова.
недей че хората ще си помислят че сме се върнали във времето на Адам и Ева :D :D

Reaper93
05-17-2010, 10:14
Слагаш си листа отпред и отзад и си готова.
недей че хората ще си помислят че сме се върнали във времето на Адам и Ева :D :D

Ако тя беше момче, ми е чудно, как щеше да стане работата с листото отпред ? :lol: :lol:

fear4o
05-17-2010, 10:16
E то проблема ще е когато члена реши да покаже присъствие :lol: :lol:

billyana
05-17-2010, 10:46
А какво трябваше да прави момчето ако беше спечелила баса?

uBuTo
05-17-2010, 10:51
ще помръзнеш бе девойче! :lol:

Alzbeta
05-17-2010, 11:01
А какво трябваше да прави момчето ако беше спечелила баса?
Същото само че преди това да се обезкосми целия

vankatawe
05-17-2010, 11:40
То пак хубаво като не сте се хванали на бас да ти направят gangbang ако го изгубиш.. :grin: +1 и само аз ли не разбирам защо темата е в раздел секс??
иначе или им кажи да го духат или го направи
+1 или им духай :)

revolver
05-17-2010, 14:55
Преди години имах подобна история примесено с алкохол :D

YouDontKnowMe
05-17-2010, 15:12
sad ли ти е?! .. :lol:

ХАхаха четеш ми мислите и аз това щях да я питам 8-) :lol: :lol:
О, Господи, и аз !!!
:razz: :razz:

Alex3nd
05-17-2010, 15:40
Изчукай се с някой от тях, направи им свирки, не им говори и ги подминавай блокни ги в скайп. http://www.free-emoticons.co.uk/emoticons/Banana/ojoj6.gif

banan4ireloaded
05-17-2010, 15:42
Вчера се хванах на бас с едни момчета от класа ми и го изгубих.
Баса беше че ако изгубя трябва да се съблека чисто гола да си поръчам пица и като я донесат да отворя гола, след това да сляза доло да хвана едно такси и да направя кръгче из квартала. И сега ме е срам да го изпълня а няма как да не го изпълня и незнам какво да правя

ми ко да правиш, изпълни си обещаното :razz: :razz: :razz:

MakeMeLaugh
05-17-2010, 15:48
И ние к'во?

http://www.teenproblem.net/f/pravila.html