PDA

View Full Version : ;;



lovetyyyv
05-17-2010, 09:01
;;;

BlueFace
05-17-2010, 09:08
Трябва да изчакаш да приключи връзката си преди да започнеш да го сваляш,ако му кажеш сега можеш само да го объркаш.

lovetyyyv
05-17-2010, 09:20

BlueFace
05-17-2010, 09:28
Трябва да изчакаш да приключи връзката си преди да започнеш да го сваляш,ако му кажеш сега можеш само да го объркаш.

една 0т моите приятелки , която го познава преди мен каза , че може би лъже за гаджето си .. а и щ0м ни я 0писа , разбрахме , че не е от неговото училище .. и за това съм много объркана .. но щом има приятелка - защ0 ми дава някакви знаци .. :(

Може ти да тълкуваш неговите действия като "знаци" ,а той просто да се закача приятелски,без да влага умисъл в действията си ;)

П.П. Моля ти се пиши нормално ,защото тези 0 ме побъркват ....

lovetyyyv
05-17-2010, 09:32
;щщщщщщ

BlueFace
05-17-2010, 09:37
Според мен ,щом е казал ,че има гадже (независимо дали наистина го има ,или лъже) ,значи не иска да бъде с теб в момента.Това ,че го кефиш не означава непременно ,че иска да сте гаджета :) Явно просто ще трябва да го преглътнеш....

Ние не можем да и кажем какво той си мисли и чувства.Ако не говориш с него по темата (лице в лице ,не по скйап) ,няма да разбереш какво наистина се върти в главата му и дали иска да е с теб :)

SummerDream8
05-17-2010, 09:41
според мен изчакай малко..аз бях по същия начин.. той харесваше друго момиче,не му беше гадже де,но после започнахме `двамата..` ии аз си мълчаах,но там нали си писахме всяка вечер,почнаха и смс-и.. и така.. според мен изчакай малко,за да видиш какви са му намеренията и после вече,той като започне да ти прави ЯСНИ намеци тогава и ти.. :)

igrata
05-17-2010, 09:45
Според мен ,щом е казал ,че има гадже (независимо дали наистина го има ,или лъже) ,значи не иска да бъде с теб в момента.Това ,че го кефиш не означава непременно ,че иска да сте гаджета :) Явно просто ще трябва да го преглътнеш....

Ние не можем да и кажем какво той си мисли и чувства.Ако не говориш с него по темата (лице в лице ,не по скйап) ,няма да разбереш какво наистина се върти в главата му и дали иска да е с теб :)

Подкрепям. :)

hamilcar
05-17-2010, 15:10
Явно темата е приключена.