PDA

View Full Version : Кифла съм и се гордея!..



uBuTo
05-17-2010, 09:19
Знам, че сега ще бъда нападната и обиждана, ама НЕ МИ ПУКА!

Кифла съм и не ми пука кой какво мисли за стила ми! Слушам чалга, обличам се добре и ходя по дискотеки и мога да кажа, че съм сред най-известните в града ми!.. Не знам какъв проблем имате с момичетата като мен, защо толкова ни мразите? Какво сме ви направили?.. Мислите ни за надути и прости.. Ами да ви кажа честно - не сме!.. Първо си направете труда да ни опознаете и тогава не съдете! :?

mrtn
05-17-2010, 09:30
ще те изям.. :lol:

05763
05-17-2010, 09:31
Иве, знаеш ли, че ми е през кура за тебе, каква си ?
Ако искаш бъди курвата на града, това си е твоя живот, живей си го както искаш !
За вървежна ли се имаш, какво ? Щях да ти кажа на мен как ми викат, но не е тук мястото, за да видиш, че всеки има с какво да се гордее !
Просто бъди себе си, каквато и да си !
>> Аз също съм човек със стил, но и човек държащ на думата си ! Гордея се с това !

uBuTo
05-17-2010, 09:32
^ не се хваля а споделям! всеки има право на глас и както на теб не ти пука за моето мнение, така и на мен не ми пука за теб! :?

changess
05-17-2010, 09:33
Ами хубаво, дай да те опознаем. Кажи нещо повече за себе си- мечти, стремежи, хобита, любима книга, а у?

05763
05-17-2010, 09:34
От кой град си ?

uBuTo
05-17-2010, 09:35
^ Стара Загора

wali00
05-17-2010, 09:36
:razz: :razz: :razz:

SmilezZz
05-17-2010, 09:38
Това,че слушаш чалга,обличаш се добре и ходиш по дискотеки - не те прави "кифла"..
Мене "кифлите" ме отблъскват с прекаленото високо самочувствие,с един тон грим..
Иначе наистина всеки избира какъв да е..Просто трябва да бъдеш себе си,независимо какъв си (курва,кифла,емо и т.н.)..

05763
05-17-2010, 09:39
Тва ли ти е хубавото ма?
http://prikachi.com/files/1587520t.jpg
Кво ти е фешънското ... или пък хубавото 0.о не си лоша, признавам, ама баш хубава да се наречеш хахах ...

ecstazy
05-17-2010, 09:39
браво като си кифла. Повечето кифли са прости същества, имащи се за велики, общо взето самочуствие до небето, БЕЗ ПОКРИТИЕ. Ако ти имаш онова сиво вещество в главата - добре. Ако не- значи си поредната изцепка на природата. Аз мога и с кифла да съм приятелка, стига да не е тъпа като гъз :)

iLovePussyJuice
05-17-2010, 09:51
абе момиче, ти бодеш ли се? :-o

05763
05-17-2010, 09:55
абе момиче, ти бодеш ли се? :-o
Само в дупито ии в дудито ;]]]

MishaBabyy
05-17-2010, 10:11
Евала Иви!!!
Само така :grin:
И аз съм кифла,и не ми пука другите кво мислят!
И ако искате да знаете,тея дето и казват че не е хубава само и звиждате бе ейй хиени!
едно голямо БРАВО! :-)

uBuTo
05-17-2010, 10:13
^ ее една сродна душа да има!.. :-)

05763
05-17-2010, 10:19
^ ее една сродна душа да има!.. :-)
т.е още една офца :lol:
>> но тя по-грозна и от тебе хахааххахаха иии с тоя сурат дето го е направила прилича на птича трътка :lol:

uBuTo
05-17-2010, 10:20
^ ех, ама колко сте злобни!.. ние сме били грозните!.. айде след като си толкова красив/-а качи една снимка да те видим що за грешка на природата си! :?

reload1222
05-17-2010, 10:24
Абе чета коментарите и незнам да плача ли или да се смея:
1-во за мен тая тема няма никакъв смисъл
2-ро бъди каквато искаш ако щеш бъди умна ако щеш бъди проста ама направо темата е безсмислена.
3-то ако искаш да знаем повече за теб просто направи тема и там да си си привличаш внимание

uBuTo
05-17-2010, 10:26
^ целта ми не е да привличам внимание!.. както казах, просто споделям! :?

cw3tty
05-17-2010, 10:26
"и завиждате бе еййй хиени" - ето тва беше кифленско изказване .. Имам приятелки и познати кифли и някои въобще не са толкова лоши когато ги опознаеш , може да са супер интелигентни, но защото е модерно са кифли и се държат като такива .. кифлите не само си се обличат по даден начин, но и се държат специфично.. защо всички кифли мислят, че всеки им завижда за тва им сваля рейта някъде ? не всички хора харесват как изглеждаш, тва не е завист .. И защо се имате за велики - не сте как да ви го обяснясня .. тва, че сте с 100 тона фдт и други гримове, че се бутате в Амор (за тези от София) .. еми тва НЕ ви прави велики..аре осъзнайте се малко :lol: :lol: Другото, което е всяка жена има нещо красиво в себе си и всички сме уникални .. не мога да разбера, защо си мислите, че вие сте най-велики, най-красиви, най-готини и тн. .. то бива самочуствие ама тва вашето е вече превземане :lol:

cvetinka95
05-17-2010, 10:28
Ами хубаво, дай да те опознаем. Кажи нещо повече за себе си- мечти, стремежи, хобита, любима книга, а у?
Да, наистина. :)

Защото ми се струва, че вашите ценности се изчерпват с изречения като "КyРwъ cЪъm, i kфo0o?!?!" . Лично мнение ми е, че така наречените "кифли" са чисто слабохарактерни и влияещи се същества, но иначе с ей такава уста. Щом нещо е вървежно, модерно, няма да се цепим от колектива, я!! инъчи той шъ ни гу нацепи кулективну
Този страх от показване на индивидуалните интереси, иначе рискуването да си аутсайдер, пък и някак наблюдаването как си известен, популярен из я било града или училището, удоволствието да си по на хората устата, обсъждането и проявата на внимание са типични характеристики.
Сякаш няма да си център на внимание ако не подражаваш на някакъв стил. :?
Това е като някаква маска, колко са слаби отвътре, но замаскирвайки го доста успешно сякаш, с изтърканите фразички, НЕПУКИЗМА, правенето на вървежен.
Не знам, не мога да разбера какво ви привлича да сте такива, но не ме и интересува всъщност. Всеки си има живот, квото искате правете, само с това държание да не дразните околните ли не знам.. :-o
Но който толкова не ви понася, просто да не се движи в такава среда, да си се обгради със свой кръг хора, които са му приятни и харесва. Никой не карате насила да ви гледа все пак. :-o
Не знам, честно и не разбрах смисъла на темата, но нищо.
Поне ще се радвам да чуя отговори на по-горния въпрос. :)

uBuTo
05-17-2010, 10:28
^ не се мисля за по-добра от когото и да било! това че имам самочувствие не означава, че съм надута!.. :? ..не съм такава защото е "модерно" или от страх, че ще бъда аутсайдер-при мен такава опасност няма, а защото ми харесва да съм такава!

05763
05-17-2010, 10:28
^ ех, ама колко сте злобни!.. ние сме били грозните!.. айде след като си толкова красив/-а качи една снимка да те видим що за грешка на природата си! :?
хаххахахха на теб нямам какво да доказвам ;) нямам и комплекси за избиване, че да качвам ;]
+ това не искам човек с моето име да се излага като спори с некви офце по форумите;]

iLovePussyJuice
05-17-2010, 10:30
само внимавайте като си правите шпакли да не получите алергична реакция от фон дьо тена

iLovePussyJuice
05-17-2010, 10:32
само да не излезе, че кифленството е субкултура :razz:

uBuTo
05-17-2010, 10:33
^ моля те, спри да си избиваш комплекса върху мен! :)

MishaBabyy
05-17-2010, 10:35
05763 я верно да те видим какъв си убавец/ица
Айде моля без нападки.И това че ваще мами и татковци не ви пускат да отидете в Амор,и вие сега само завиждате..нали ги гледам в даскало "моралистите" дето секи понеделник разпитват за Амор...айде моля ви се,всички искате да отидете там 8)
Бтв напоследък не са само кифли..има си и съвсем нормални хора,дето им е кеф да се забавляват!
И не не се мисля за по добра от никой!Аз съм такава,каквато съм-поне не се преструвам на друга!

MishaBabyy
05-17-2010, 10:36
само внимавайте като си правите шпакли да не получите алергична реакция от фон дьо тена

ние за разлика от теб нямаме нужда да си правим шпакли,щото само да поискаме и някой пич ще дойде.

uBuTo
05-17-2010, 10:38
^ искат да отидат, ама не всеки може!.. и каквото и да казвате, кифлите са харесвани много повече от по-голямата част от вас!.. както се пееше в една песен: "Мога ли да ви съчувствам, че съм по-добра?.." ГЛЕДАЙТИИ, ЗАВИЖДАЙТИИ, ДРИСЛИИ, МРЪСНИИИ! :D

iLovePussyJuice
05-17-2010, 10:39
^ моля те, спри да си избиваш комплекса върху мен! :) и какъв ми е комплекса?
аз против вас нямам нищо, даже както споменах в другата ти тема, обичаме (вкл. и аз) да чукаме такива као вас (sun)


Миша, това беше особено добро...направо у десетката заклевам се :lol:

Миша миришИ на фейк, майна :D

cw3tty
05-17-2010, 10:40
^ моля те, спри да си избиваш комплекса върху мен! :)

:lol: :lol: :lol: защо реши, че всички си избиваме комплексите ? :razz: :razz:

uBuTo
05-17-2010, 10:41
Миша миришИ на фейк, майна
^ а ти на обор!

MishaBabyy
05-17-2010, 10:43
Кво фейк бее ей :lol: :lol: ако аз съм фейк......

uBuTo
05-17-2010, 10:45
^абе мацко остави го тоя бастун! да не ти пука! :---)

cw3tty
05-17-2010, 10:46
05763 я верно да те видим какъв си убавец/ица
Айде моля без нападки.И това че ваще мами и татковци не ви пускат да отидете в Амор,и вие сега само завиждате..нали ги гледам в даскало "моралистите" дето секи понеделник разпитват за Амор...айде моля ви се,всички искате да отидете там 8)
Бтв напоследък не са само кифли..има си и съвсем нормални хора,дето им е кеф да се забавляват!
И не не се мисля за по добра от никой!Аз съм такава,каквато съм-поне не се преструвам на друга!

нали знаеш, че Амор е най-пропадната дискотека ? :lol: и мога съвсем спокойно да кажа, без да излъжа, че аз пък не искам да отида там и от всичките ми познати има само 5/6 който ходят там,всички други не искат и не биха отишли там :lol:

uBuTo
05-17-2010, 10:47
^ не могат щото има фейс контрол! :lol:

MishaBabyy
05-17-2010, 10:50
^ много добре го каза :lol: :lol: :lol:
Еи именно Цвети,5/6 ходят а смо 1/6 не ходи...аз поне така разбрах :lol:

cw3tty
05-17-2010, 10:51
^ не могат щото има фейс контрол! :lol:

НЕ ИСКАТ .. НЯМАТ ЖЕЛАНИЕ .. ти знаеш ли разликата между "не искам" и "не мога" :razz: кой би искал да се набута в най- голямата дупка в София ? :razz: :lol: :razz:
другото което е 5 или 6 = 5/6 :lol: :razz: :razz:

uBuTo
05-17-2010, 10:54
^ не могат щото има фейс контрол! :lol:

НЕ ИСКАТ .. НЯМАТ ЖЕЛАНИЕ .. ти знаеш ли разликата между "не искам" и "не мога" :razz: кой би искал да се набута в най- голямата дупка в София ? :razz: :lol: :razz:
другото което е 5 или 6 = 5/6 :lol: :razz: :razz:
Аз бих искала!.. :o Догодина ще идвам да уча в София и само в Амор ще стоя!.. Това че ти не искаш, или не можеш да влезеш там, не е мой проблем! :?

reload1222
05-17-2010, 10:54
"и завиждате бе еййй хиени" - ето тва беше кифленско изказване .. Имам приятелки и познати кифли и някои въобще не са толкова лоши когато ги опознаеш , може да са супер интелигентни, но защото е модерно са кифли и се държат като такива .. кифлите не само си се обличат по даден начин, но и се държат специфично.. защо всички кифли мислят, че всеки им завижда за тва им сваля рейта някъде ? не всички хора харесват как изглеждаш, тва не е завист .. И защо се имате за велики - не сте как да ви го обяснясня .. тва, че сте с 100 тона фдт и други гримове, че се бутате в Амор (за тези от София) .. еми тва НЕ ви прави велики..аре осъзнайте се малко :lol: :lol: Другото, което е всяка жена има нещо красиво в себе си и всички сме уникални .. не мога да разбера, защо си мислите, че вие сте най-велики, най-красиви, най-готини и тн. .. то бива самочуствие ама тва вашето е вече превземане :lol:

е това е яко вече браво наистина те подкрепям :D

05763
05-17-2010, 10:54
хахахах двете кифли цвъркат мармалад xDDD
Ама офца вас двете само като ви погледна и ще се подмокрите ... хахахахахха друг е въпроса, че никога не съм харесвал нахакани момичета ! Падам си по-по скромни момичета, а кифльоци даже и не заглеждам или ако ги загледам ще е само, за да им се присмея колективно с другите, които съм ;D
Некви мини кроасанчета на 7 дейс ми се йерчат тука иии си мислят, че могат а ме провокират хахахаха
Грешите, батка ... мъж съм - няма как да ви завиждам ;) просто сте ми противни, не ми харесвате !
Ааа относно това кой къде ходи ... хахахха сигурно нямаш и на половина от банкетите и партитата, които аз съм изживял хаха
хахахахах, особено сега както завършвам на седмица по 3 купона не ми мърдат ... ;)
хахахха обичаала да излиза, че кой не обича ма офца

MishaBabyy
05-17-2010, 10:56
аз го разбрах като като пет/шести...

uBuTo
05-17-2010, 10:56
хахахах двете кифли цвъркат мармалад xDDD
Ама офца вас двете само като ви погледна и ще се подмокрите ... хахахахахха друг е въпроса, че никога не съм харесвал нахакани момичета ! Падам си по-по скромни момичета, а кифльоци даже и не заглеждам или ако ги загледам ще е само, за да им се присмея колективно с другите, които съм ;D
Некви мини кроасанчета на 7 дейс ми се йерчат тука иии си мислят, че могат а ме провокират хахахаха
Грешите, батка ... мъж съм - няма как да ви завиждам ;) просто сте ми противни, не ми харесвате !
Ааа относно това кой къде ходи ... хахахха сигурно нямаш и на половина от банкетите и партитата, които аз съм изживял хаха
хахахахах, особено сега както завършвам на седмица по 3 купона не ми мърдат ... ;)
Абе ще се подмокрим ние! :D За нас можеш само да си мечтаеш! Прекалено добри сме за теб! :D

cw3tty
05-17-2010, 10:56
:razz: аз просто спирам да споря с хора под моето ниво - защото явно сте такива , надцених ви - съжалявам :razz:

uBuTo
05-17-2010, 10:58
:razz: аз просто спирам да споря с хора под моето ниво - защото явно сте такива , надцених ви - съжалявам :razz:
^и после ние сме били надуфките!.. :D сега вече ще кажа нещо и за каквато искате ме мислете!..: Под твоето ниво НЕ СМЕ! По-добри и по-красиви сме от теб! Сега моля скрий се! :?

reload1222
05-17-2010, 11:00
05763 ти си прав както и cw3tty какъв е извода такива неща се мислят за нещо ама са си пълна нула и дори не трябва да се забелязват нито да се спори с тях :D Просто тая тема според мене е някакъв опит да привлекат внимание защото гледам 3 страници има :-D

Аййй "По-добри и по-красиви сме от теб! Сега моля скрий се!" опитвам се да бъда културен ама това беше егати инфантилната част от нейна страна, това че си пълна с комплекси и явно баща ти и майка ти не са те възпитали добре не е наш проблем не се мисли за нещо повече защото "колко нависоко си мислиш че си толкова по-лошо се пада" дано да го знаеш

cw3tty
05-17-2010, 11:03
:razz: аз просто спирам да споря с хора под моето ниво - защото явно сте такива , надцених ви - съжалявам :razz:
^и после ние сме били надуфките!.. :D сега вече ще кажа нещо и за каквато искате ме мислете!..: Под твоето ниво НЕ СМЕ! По-добри и по-красиви сме от теб! Сега моля скрий се! :?

еми не се надувам, просто тва е факт .. до колкото видяхте всички са против вас .. "по-добри и карасиви сме от теб" - ми не ме боли кви сте честно казано :razz: няма лошо да се имате за велики , някой ден ще се осъзнаете (може би) .. да се скрия ? - защото ? :razz: вие доказахте колко сте надути и тъпи в опита си да докажете точно обратното , аз не доказвам нищо пред никого , айде спирам да пиша, че едвам дишам от смях като ви чета нискоинтелигентните коментари :razz:

MishaBabyy
05-17-2010, 11:04
Еми да...щото веднага скочихте бе хиени..
Ако имаше тема "задръстена съм" и ще изпишете 2 страници МАКС ама никой няма да ви обижда и да обърне внимание щото всички сте такива...
А като се появи някой по-красив богат или умен човек от вас и всички почвате да го плюете...само завиждате!И на всичкото отгоре сме по грамотни от вас :lol:

AutumnTears
05-17-2010, 11:04
ПОДЧОВЕЦИ
В ГАЗОВАТА КАМЕРА!

MishaBabyy
05-17-2010, 11:06
Лелее а колко мраза метъли !!!!! УЖАСНИ СТЕ вижте се в огледалото..
Поне кифлите повечето пичове ги харесват..

uBuTo
05-17-2010, 11:07
Лелее а колко мраза метъли !!!!! УЖАСНИ СТЕ вижте се в огледалото..
Поне кифлите повечето пичове ги харесват..
E ясно! Те метълите като не се къпят и ходят с мазните коси кой ще ги хареса! :D

cw3tty
05-17-2010, 11:07
Еми да...щото веднага скочихте бе хиени..
Ако имаше тема "задръстена съм" и ще изпишете 2 страници МАКС ама никой няма да ви обижда и да обърне внимание щото всички сте такива...
А като се появи някой по-красив богат или умен човек от вас и всички почвате да го плюете...само завиждате!И на всичкото отгоре сме по грамотни от вас :lol:

НЕ СИ ЛИЧИ ! и се пише "по-грамотни" :lol: спирам да пиша, че ще вземете да се изкефите,че темата има 3 страници и всички там ви завиждат :lol: :razz: :razz: :razz: и определено сте под моето ниво :razz: доказвате го с всеки коментар все повече и повече

AutumnTears
05-17-2010, 11:08
виж се първо каква мангалка си

LoveRetroMusic
05-17-2010, 11:08
МОЖЕ ЛИ И АЗ ДА СТАНА КИФЛА?

uBuTo
05-17-2010, 11:08
Смешковци :D

reload1222
05-17-2010, 11:09
Еми да...щото веднага скочихте бе хиени..
Ако имаше тема "задръстена съм" и ще изпишете 2 страници МАКС ама никой няма да ви обижда и да обърне внимание щото всички сте такива...
А като се появи някой по-красив богат или умен човек от вас и всички почвате да го плюете...само завиждате!И на всичкото отгоре сме по грамотни от вас :lol:

Мойто момиче то нетрябва да си красив че да си умен.И си личи що за стока сте! Не ми се спори защото се обзалагам че всеки който е писал "против" вас е много по-умен!

LoveRetroMusic
05-17-2010, 11:10
Смешковци :D

Не може ли?

EndlessNights
05-17-2010, 11:12
Ке ви прасна сички е 8-)

reload1222
05-17-2010, 11:14
Лелее а колко мраза метъли !!!!! УЖАСНИ СТЕ вижте се в огледалото..
Поне кифлите повечето пичове ги харесват..

Тоя коментар ще го пратя на всички които слушат всякаква музика но не и чалгата която вие я слушате и да видите какво плюене ще падне отгоре ви, то вие като чуете и бас китара казвате "оо мани го тоя метъл" че сте прости обаче!

Няма пиша повече че си личи кво сте, тука модератори няма ли да трият такива безсмислени теми?

uBuTo
05-17-2010, 11:18
Офф немоа повече! Кухи сте като галоши! :?..
На Миша благодаря че ме защити!.. :-) Мацкоу като дойда в София задължително трябва да излезем!

petersl55
05-17-2010, 11:20
ей афторке според мене не си кифла дай снимка те фида :)

иначе за кифла и сичките пари ше си дам мноо ясно \:D/

EndlessNights
05-17-2010, 11:20
Офф немоа повече! Кухи сте като галоши! :?..
На Миша благодаря че ме защити!.. :-) Мацкоу като дойда в София задължително трябва да излезем!

чудя се

to fuck u or not :<

LoveRetroMusic
05-17-2010, 11:21
МОЖЕ ЛИ И АЗ ДА СТАНА КИФЛА?

:x

MishaBabyy
05-17-2010, 11:22
Офф немоа повече! Кухи сте като галоши! :?..
На Миша благодаря че ме защити!.. :-) Мацкоу като дойда в София задължително трябва да излезем!

ее разбира се :-)
EndlessNights айде стига...вече ти разбрахме намеренията :lol:

MishaBabyy
05-17-2010, 11:22
МОЖЕ ЛИ И АЗ ДА СТАНА КИФЛА?

:x

Може бе успокой се :lol: :lol: :lol:

EndlessNights
05-17-2010, 11:22
ъм не

просто споделям 8-)

foaming
05-17-2010, 11:24
МОЖЕ ЛИ И АЗ ДА СТАНА КИФЛА?
Искам и аззз! :grin:
Това е една от най-безсмислените теми, които някога съм виждала! Какво по дяволите значи да си кифла?

LoveRetroMusic
05-17-2010, 11:25
МОЖЕ ЛИ И АЗ ДА СТАНА КИФЛА?

:x

Може бе успокой се :lol: :lol: :lol:

НАЙСТИНА ЛИ? :shock: :grin:

EndlessNights
05-17-2010, 11:25
МОЖЕ ЛИ И АЗ ДА СТАНА КИФЛА?
Искам и аззз! :grin:
Това е една от най-безсмислените теми, които някога съм виждала! Какво по дяволите значи да си кифла?

аз обичам с шоколад :С

NaOH
05-17-2010, 11:25
http://prikachi.com/files/1568597J.jpg

ето ви полу мъжки вариант на кифлата!

petersl55
05-17-2010, 11:27
Ахаха тва съм АззЗЗ ](*,)

EndlessNights
05-17-2010, 11:29
Ахаха тва съм АззЗЗ ](*,)

стига бе

ти си бил гений

petersl55
05-17-2010, 11:31
Ахаха тва съм АззЗЗ ](*,)

стига бе

ти си бил гений
Да ама до сега не знаех..ти ме откри..благодарско \:D/

:lol:

EndlessNights
05-17-2010, 11:33
Ахаха тва съм АззЗЗ ](*,)

стига бе

ти си бил гений
Да ама до сега не знаех..ти ме откри..благодарско \:D/

:lol:

жив и здрав брат

NaOH
05-17-2010, 11:40
Ахаха тва съм АззЗЗ ](*,)
http://www.o--rly.com/owl_orly.png

JCoutureJunkie
05-17-2010, 11:41
Мила моя бутерке,uBuTo,не мисля,че с правописа ти ще можеш дори да видиш знака за София :lol: То и малко акъл се иска,за да влезеш в някаква гимназия,особено щом се отнася за София.С колкото и тона шоколад да се мацаш,пак ще си останеш кухо кифлено изделие отвътре.
Скъпа моя пирожа с мъртвешко боядисани джуки,MishaBabyy,някога минавало ли ти е през ума,че онези яките пичаги,заради които не ви се налага да си правите шпаклички,просто се възползват от вас?Колко сериозни приятели си имала?Колко хора те зачитат и са го доказвали в трудни моменти?На дали са много,имайки се предвид,че такива като вас гледате само външния вид в един човек.За вас мерителна единица за това колко готин е един човек е броя посещения в Амор...
Изключително жалка картинка....
Не искам да си представям бъдещето на България,гледайки такива като вас

:(

Bianc0
05-17-2010, 11:42
Майкоооо,чета и се смея със сълзи... :razz: :razz: :razz:

Sweet_Play_F
05-17-2010, 11:43
Много безсмислена тема и авторката е много жалка,чак я съжалявам.

yakuza_
05-17-2010, 11:44
Факта, че правиш тема, доказва, че ти пука от хорското мнение или че се засягаш от него.

iLovePussyJuice
05-17-2010, 11:46
не не не

смех за всички участвали в темата :razz:

а за звездичките кво да кажа освен, че такива като тях само ги чукаме...само че не точно като тях :-o

petersl55
05-17-2010, 11:46
MishaBabyy,някога минавало ли ти е през ума,че онези яките пичаги,заради които не ви се налага да си правите шпаклички,просто се възползват от вас?

:(
Е такава лъжа не бях чувал наскоро :lol: "ВЪЗПОЛЗВАТ" се :lol: охххх...

NaOH
05-17-2010, 11:47
MishaBabyy,някога минавало ли ти е през ума,че онези яките пичаги,заради които не ви се налага да си правите шпаклички,просто се възползват от вас?

:(
Е такава лъжа не бях чувал наскоро :lol: "ВЪЗПОЛЗВАТ" се :lol: охххх...
кифлите не стават за нищо друго, освен за ебане, ако твърдиш обратното, значи си идиот.

WaterLilly
05-17-2010, 11:50
MishaBabyy,някога минавало ли ти е през ума,че онези яките пичаги,заради които не ви се налага да си правите шпаклички,просто се възползват от вас?

:(
Е такава лъжа не бях чувал наскоро :lol: "ВЪЗПОЛЗВАТ" се :lol: охххх...
кифлите не стават за нищо друго, освен за е**не, ако твърдиш обратното, значи си идиот.
Тогава това на аватара ти някакъв сарказъм ли е? :D

Иначе ок, мерси за информацията... твоя работа си е, на нас защо трябва да ни пука?

JCoutureJunkie
05-17-2010, 11:54
MishaBabyy,някога минавало ли ти е през ума,че онези яките пичаги,заради които не ви се налага да си правите шпаклички,просто се възползват от вас?

:(
Е такава лъжа не бях чувал наскоро :lol: "ВЪЗПОЛЗВАТ" се :lol: охххх...
Ох,извинявам се,госпожице!Ти не си такава,като ти гледам аватара перфектно ще си паснете тримката да правите джуки огледалото...

NaOH
05-17-2010, 11:56
кИfЛъЪъ сАм i сЕ ГуРдЕйЪъЪъ s т0вЪъЪъ






много ясно че е сарказъм. не трябва да ви пука, ебете се, ваш проблем си е, после да не се чудите що се водите общака на града и никой не ви взема на сериозно.

Kajo
05-17-2010, 12:04
:razz: аз просто спирам да споря с хора под моето ниво - защото явно сте такива , надцених ви - съжалявам :razz:
^и после ние сме били надуфките!.. :D сега вече ще кажа нещо и за каквато искате ме мислете!..: Под твоето ниво НЕ СМЕ! По-добри и по-красиви сме от теб! Сега моля скрий се! :?

ъм да ама не сте по красиви от момичето и двете баси кой трябва да ви го каже че да повярвате :lol: :lol:

JCoutureJunkie
05-17-2010, 12:04
кИfЛъЪъ сАм i сЕ ГуРдЕйЪъЪъ s т0вЪъЪъ






много ясно че е сарказъм. не трябва да ви пука, ебете се, ваш проблем си е, после да не се чудите що се водите общака на града и никой не ви взема на сериозно.
А теб кой те взе на сериозно в тази тема въобще :lol: :lol: :lol:

NaOH
05-17-2010, 12:06
боли ма кой ме взема на сериозно, изказвам си мнението 8)
и не сменяй темата като не ти изнася, душко

JCoutureJunkie
05-17-2010, 12:11
http://www.teenproblem.net/teenid/images/MishaBabyy/0848_1273663535_b.jpg
yeah,sexy bitches :lol: :lol: :lol: :lol:
full respect,майна :lol: :razz:

fatalnoto
05-17-2010, 12:16
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: #-o #-o #-o :smt075

alexandr0v
05-17-2010, 12:16
http://www.teenproblem.net/teenid/images/MishaBabyy/0848_1273663535_b.jpg
yeah,sexy bitches :lol: :lol: :lol: :lol:
full respect,майна :lol: :razz:

Не виждам нищо за присмиване уважаема. Нито се грозни нито нищо. Щом се имаш за нещо повече от тях пусни твоя снимка да преценим дали наистина е така...

December
05-17-2010, 12:21
Миша има ли поне 13 :shock: :lol:
Иначе онази снимка с трите "Мацитъъъ" ме разби :razz: На онази с очилата главата й е по-голяма от нащия хладилник :razz: :razz: :razz:
Тея деца кога ще се осъзная...

А NaOH що си си сложил това "нещо" на аватара :shock: Голяма гротеска правиш :shock:

Chacho
05-17-2010, 12:21
И защо в крайна сметка се храните в тая тема?

JCoutureJunkie
05-17-2010, 12:25
http://www.teenproblem.net/teenid/images/MishaBabyy/0848_1273663535_b.jpg
yeah,sexy bitches :lol: :lol: :lol: :lol:
full respect,майна :lol: :razz:

Не виждам нищо за присмиване уважаема. Нито се грозни нито нищо. Щом се имаш за нещо повече от тях пусни твоя снимка да преценим дали наистина е така...
Мммм,не,ако се имах за нещо повече бих си направила тема,в която да се хваля.Те са тези,които го правят,те са тези,които буквално смятат другите за не хора.На мен НЕ ми трябва дупене с огромните цайса пред огледалото,за да се харесам на някого.

DieselBlood
05-17-2010, 12:28
На тая тема подхожа само една дума

http://www.redstate.com/neil_stevens/files/2009/09/doublefacepalm.jpg

FrostHammer
05-17-2010, 12:36
http://www.teenproblem.net/teenid/images/MishaBabyy/0848_1273663535_b.jpg
yeah,sexy bitches :lol: :lol: :lol: :lol:
full respect,майна :lol: :razz:

То тва ли са кифлите бе :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Тая с тези очила прилича на предница на жигули :lol: :lol:

Те по 30 кила к'фи кифли бе :lol: :lol: :lol: :lol:

На по 13-14 години на кисело мляко от това на " Баба " миришете още,до преди 1 година плътно до полата на мама сте,ходили вече кифли ми били.Кифли ама не и тоя път една плътна нула сте :grin: :grin:

fuck off...

remix1912
05-17-2010, 12:39
Ама авторке.Как по-точно си ИЗВЕСТНА?
Стара Загора не е малък град,по новините ли те даваха,да си направила някакво откритие,да си спасила някой,да си медиина личност.Колко хора освен групичката ти от кифли и кроасани знаят че съществуваш?

Ако искаш отговаряй на тези въпроси,не че ми пука

Yobs1912
05-17-2010, 12:42
Мога да ви поздравя всичките с Хиподил - Овци.

FrostHammer
05-17-2010, 12:43
Ама авторке.Как по-точно си ИЗВЕСТНА?
Стара Загора не е малък град,по новините ли те даваха,да си направила някакво откритие,да си спасила някой,да си медиина личност.Колко хора освен групичката ти от кифли и кроасани знаят че съществуваш?

Ако искаш отговаряй на тези въпроси,не че ми пука

Известна е може би под прякора " Мара Общата "

Jus7DreamBoy
05-17-2010, 12:49
:razz: :razz: :razz: Добре се посмях на тази тема :razz: :razz: :razz:
http://renegade-cruisers.net/bb/images/smilies/rofl.gif

Yobs1912
05-17-2010, 12:54
http://www.teenproblem.net/teenid/images/MishaBabyy/0848_1273663535_b.jpg
yeah,sexy bitches :lol: :lol: :lol: :lol:
full respect,майна :lol: :razz:
[/quote]

Хахах,тая най-отпред прилича на анус :lol:

alex4et0y
05-17-2010, 12:55
Аз предлагам темата да стане важна!! :lol: Подкрепете ме... 8-)

filmimilmi
05-17-2010, 13:09
^ не се хваля а споделям! всеки има право на глас и както на теб не ти пука за моето мнение, така и на мен не ми пука за теб! :?
Ако не се хвалеше, а просто споделяше, всичко това щеше да го напишеш в дневника си, а не във форума. Нито пък има с какво да се гордееш. В определението "кифла" няма нищо положително! Само си представи в буквален смисъл значението на тази дума. Това е евтината селска версия на кроасаните. Обикновено са по 20 стотинки, мазни и гнусни за тези, които имат малко по-изискани вкусови предпочитания. Следователно в преносен смисъл кифлата означава просто момиче с евтина визия, която мисли, че има оборотна външност, която я прави готина, а в същото време всички я обсъждат колко е проста, наивна и лесна... Чалгата също е виновна, но тук вече не смятам да се задълбочавам. Като цяло нямам нищо против кифлите защото те лесно се впечатляват и нямат висока цена... :)
пп. Има много неща, с които човек може да бъде обсъждан и да е център на внимание. Това става както с нещо положително, така и с нещо отрицателно. В случая с вас, кифлите, няма положителни черти, за които някой да ви прави евала. Просто сте смешни. :)

adrenal1n
05-17-2010, 13:32
Като ви е минал целият град, как няма да сте най-известните ^.^

AutomatiC
05-17-2010, 13:40
абе момиче, ти бодеш ли се? :-o
Само в дупито ии в дудито ;]]]

:razz: :razz: :razz:

amk933
05-17-2010, 13:40
След като си сред най-известните в твоя град само мога да си представя колко е пропаднал. :-)

оУнчИииъ...опс сбърках, ключе имах впредвид.

ОбъркА сайта. Тук не толерираме безплатно промотиране на най-древната професия.... :(

Опс, изпуснах да добавя, че авторката на темата е със предупреждение за бан по т.12 и т.2 и хроничен дебилизъм.

МуцкааЪ, обичъМ тЪ :-) :-)