PDA

View Full Version : Търси се...



krisi976431
05-17-2010, 10:27
Здравейте! Имам проблемче на което надявам се ще намеря разрешние :) Наскоро усетих някаква липса на човек с когото да си поговоря ей така, с когото имаме общи интереси, с когото просто да се посмея малко. Та, незнам как ще ви прозвучи, но долу горе излиза, че си търся някой като мен, който да застава на моя страна и да има известно уважение към човека срещу себе си. Търся някой с моите интереси, които ще изброя малко по-долу, някой който не ми се прави на интересен, колко е велик, умен, красив и други такива. Омръзнало ми е от такива. А сега да ви кажа, не искам кой знае колко, искам просто за забавление, да си початя малко с някой като се прибера и ямам какво да правя 8-) и да се поразсмея с този човек.

Такаа и сега какви са долу горе моите интереси:

Музика: R'n'B и поп-фолк, но ако човека отсреща не харесва този стил музика се съобразявам винаги с неговото мнение

Предавания: любимите ми са Господари на ефира и Шоуто на Слави

Любими занимания: обикновено се кефя когато се прибера уморена и седна да чета нещо интересно било то книга, в интернет или списание, обичам да се разхождам и много, много да си говоря с някого /по телефона, по скайпа, на живо :D / и да се разхождам /може и до магазина да е :-D /

Обичам хора с чувство за хумор. Няма значение на колко години е човека срещу мен, дали е момче или момиче, също дали е най-красивият/та, просто някой приятен човек с когото да си говорим :)
Писах тук, защото хората от сайтовете за запознанства ми се струват как да кажа :( леко тъпички :( незнам дали е така, но се надявам някой да ми помогне от тук :)

Благодаря предварително за отделеното от вас време :-) :-) :-)

sm_95
05-17-2010, 11:03
Аха... Ами всъщност и аз търся такъв човек, но така и не разбрах каква е целта на темата? Търсиш хора които да оставят скайп или...?

krisi976431
05-17-2010, 11:23
Ами така излиза май :-D просто не си търся нещо като най-добра приятелка или приятел, ами си търся забавление за час, два да поддържам някакъв социален контакт с някого за развлечение 8-)

kris4ety14
05-17-2010, 11:57
krisi976431, не се и надявай да намериш хора по твой вкус от интернет. Търси ги около теб, на училище, на местата, където обичаш да ходиш. С хората, с които ще се запознаеш от интернет ще си изградите неверни представи един за друг и ще вярваш в своята илюзия за човека отсреща. Докато чрез контакта на живо получаваш много повече информация и съответно оценката излиза по-коректна.

P.S. Това последното също не е кой знае колко вярно, защото често се случва човек да не се държи като себе си, защото средата му влияе по друг начин на поведението.

MishaBabyy
05-17-2010, 11:59
няма да намериш тук...всички са гадняри и комплексари

sm_95
05-17-2010, 12:01
Ехх... Окей схванах :) аз ще ти дам скайп щото и на мен ми е тъпо пред компа - silvia.milichina

бтв: момиче на 15 съм :D

WaterLilly
05-17-2010, 12:03
няма да намериш тук...всички са гадняри и комплексари
Аха, защото си във форума от... 10 дни?

LiGiDY
05-17-2010, 13:48
Напълно съм съгласен с колежките наистина не търси фр в нета.


А относно skype.....давам го само на определен брой хора

nIkEnCeTy_bE
05-17-2010, 14:14
Попринцип нямам нищо против запознанството, затова са и форумите до някаква степен. Но такъв човек, какъвто го описваш, какъвто искаш, неможе да намериш. Подходящите хора идват с времето. Неможе искам нещо, сега го искам. Не се привързвай към хората, които не са до теб, с които неможеш да се видиш, защото и от там идват другите работи.

ecstazy
05-17-2010, 14:49
Хех защо не направиш каталог направо :D

MissChocolate
05-18-2010, 05:39
И да ти кажа .. общите интереси нямат значение. Има една поговорка - "противоположностите се привличат" :D

uBuTo
05-22-2010, 09:10
няма да намериш тук...всички са гадняри и комплексари
Аха, защото си във форума от... 10 дни?
Aз съм от няколко месеца и мога да кажа същото!.. Големи моралисти сте всичките и само недостатъци знаете да търсите.. Когато някой е по-красив от вас веднага го нападате.. Айде докажете противното

December
05-22-2010, 09:18
няма да намериш тук...всички са гадняри и комплексари
Аха, защото си във форума от... 10 дни?
Aз съм от няколко месеца и мога да кажа същото!.. Големи моралисти сте всичките и само недостатъци знаете да търсите.. Когато някой е по-красив от вас веднага го нападате.. Айде докажете противнотоТочно пък на вас двете ви завижда целият форум :razz: Кога ще се осъзнаеш бе момиченце,пълна смешка си!

krisi976431 тука не е сайт за запознанства.Пък и всеки втори който срешнеш на улицата ще ти каже,че ги харесва тия неща.Като ти се занимава да пишеш разни неща без някаква цел,пиши във Фън,фън и пак фън...

Ice_b0x
05-22-2010, 10:21
То и на мен като седна на компютъра ми е адски тъпо , само се чудя с какво да се занимавам :D Единствено не отговарям на критерия за музика , защото не слушам поп-фолк :o

remix1912
05-22-2010, 10:35
krisi кажи дали наистина си 97 набор

meganet
05-22-2010, 10:55
Пиши и на мен ако искаш fc_cska4400 ;)

pamii
05-22-2010, 12:52
Ама нали знаеш, че това не е сайт за запознанства ? :?