PDA

View Full Version : Проблем на матурата



Belushka18
05-17-2010, 11:26
Моля ви някой да ми помогне с нещо.. Понеже тази година бях на матура и малко късно се усетих и не знам дали някой друг има проблем като моя - Аз отбелязвах верните отговори като ги запълвах.. нямам никакви други отговори на тест листа .. Знаете ли дали ще ми анулират работата дали ще имам 2 или ще ми го оценят ? :-o

cveteto64
05-17-2010, 13:48
Ами честно казано нямам никаква идея в листа с инструкциите пишеше, че запълването е само ако си сгрешил някой отговор, т.е. ти се анулира и си отбелязваш с Х този, който мислиш, че е верен... Но щом всичките ти отговори са запълнени... Незнам :o

Princessani
05-17-2010, 13:52
Моля ви някой да ми помогне с нещо.. Понеже тази година бях на матура и малко късно се усетих и не знам дали някой друг има проблем като моя - Аз отбелязвах верните отговори като ги запълвах.. нямам никакви други отговори на тест листа .. Знаете ли дали ще ми анулират работата дали ще имам 2 или ще ми го оценят ? :-o ми излишно ни предопредиха да се чете инструкциите и да се внимава най-вероятно няма да ти го приемат за вярно :(

sunshine92
05-17-2010, 13:57
Това, което си направил/а се счита за поправка на сгрешен отговор, следователно, при положение, че не си отбелязал/а верен такъв, това се счита за невалидна матура. Всъшност, тя си е валидна, но нямаш нито един отбелязан отговор и тестовата карта няма да бъде прочетена както ти си искал/а, т.е нямаш отговори - не взимаш матурата.

Anf3tamin4o
05-17-2010, 14:00
Тцтц и аз я обърках писах Х без да излизам от кръгчето дали е грешка.И на ръка или с машинка се проверяват като еврофутбола

sunshine92
05-17-2010, 14:02
Не е проблем дали Х-а е излезнал или не. Тестовата карта се проверява на компютър, за това трябваха и черните химикалки - компютъра отчитал по лесно черното мастило, отколкото синьото.

Gunnercho0
05-17-2010, 14:02
То си е точно като еврофутбола! Трябва да не излизаш от кръгчетата!!

Anf3tamin4o
05-17-2010, 14:04
Еми като не трябва защо на картинката е дадено излезнато

sunshine92
05-17-2010, 14:05
И аз попитах същото, квесторите даже се допитваха до директорките. Не е проблем, ако излезнеш с Х-а от кръгчето.

Belushka18
05-17-2010, 14:15
Много ми е гадно дано не я анулират изцяло.. или да го забележат.. поне да ми отчетат свободните отговори есето по английски и интерпретацията по БЕЛ.. те поне дават минимален брой.. можех да я взема с отлични оценки .. но явно вече няма особено значение..

Princessani
05-17-2010, 14:20
Много ми е гадно дано не я анулират изцяло.. или да го забележат.. поне да ми отчетат свободните отговори есето по английски и интерпретацията по БЕЛ.. те поне дават минимален брой.. можех да я взема с отлични оценки .. но явно вече няма особено значение.. мн мн кофти септември пак жалко ,че ще пропуснеш една година ,ако искаш да учиш сега :(

LiGiDY
05-17-2010, 14:23
Не искам да те отчайвам ама наистина със X се отбелязва и все пак бъди оптимист/ка няма да ти я анулират :)

Belushka18
05-17-2010, 17:24
Не знам ако има някой дето се е сблъсквал с този проблем дано да е минал.. просто направо се моля да стане..

ImmortalSportFreak
05-17-2010, 17:36
ей човече - тряваше внимателно да прочетеш инструкциите ..
Стискаме ти палци да не ти анулират работата. :) Ти сигурно си единствена или от малкото направили грешката тъй че учителите ще предположат че сте сгрешили - едва ли ще помислят че нищо не сте направили на теста... ;) Успех

Belushka18
05-17-2010, 19:35
хей благодаря наистина, че ще стискаш палци.. надявам се поне да не съм единствена и да се досетят, което ужасно много ме съмнява.. единственото, за което адски много ме е яд, че точките ми са добри по принцип, но заради едно оценяване и недоглеждане, ще ме прецакат.. Едва ли ще анулират работата все пак може в затворените въпроси да няма нищо, но поне в отворените е написано като хората :D Все ще се усетят поне 3 да ми пишат.. въпреки че никак не ми харесва идеята да имам 3ки в дипломата си.. не съм пълна отличничка но все пак от 5.30 да падне на 4 и нещо.. малко неприятен ефект..

ImmortalSportFreak
05-17-2010, 19:58
Като ви оценят кажи какво е станало. :)

Belushka18
05-18-2010, 09:18
:-D :-) Ще кажа разбира се.. ама 2 седмици ще стоя в напрежение като незнам какво :D

Belushka18
06-01-2010, 18:22
Зачели са ми ги ! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Имам по БЕЛ - 5.51 и по АНГЛ - 4.81 :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-P :-P :-P :oops: :oops: :oops: :oops: Благодаря, че бяхте съпричастни към моя проблем!

petinkataaa
06-02-2010, 10:10
браво,честито :P