PDA

View Full Version : Влюбена съм в 10 години по-голям!



Mariela1995
05-17-2010, 11:27
Здравейте, момиче сам на 15.. Бях на един имен ден на един съсед... то пак станаа че там имаше един негов приятел... Мнoгoо ме харесвал от доста време... Но проблема е че е на 25 имаме 10 години разлика... Може да изглежда детинско ама и аз и той адски мнoгoоо сее искаме.. тва за 1 път ми се случва такова нещооо мислих си че и преди сам билаа ИнЛове в някои ама не е било така.. Много гадно се чувствамм . Крихме се първоо амаа аз в малък град живеяя то се разбра... Пък и не 0обичам да се крияя като някояяя мишка . Мн0ого кофтии се чувствам... направо незнам какво да правя. Казах на майка амаа тяя не бъди с него голям ее лошо име му се носил0о в града незнам си какво.. еми искам го бее то и забраненияя плод най-сладък са казали хоратаа... казвам ви чесно няма никъде токова нещо... Толкова е добър и нежен... На 25 един път не си е направиЛ думатаа за секс и тем подобни... Различен е от другите момчета.. Чудя се да бъда ли тайно от всички и всеки с него.. или да спра кранчето... Много ще ми етрудно незнам просто незнам . Дайте някакъв съвет И благодаря предварително!
:-o

LadyDi:
Заглавието също трябва да е на кирилица!

BlueFace
05-17-2010, 11:33
КИРИЛИЦА!

Бахти загубеняка .... 25 годишен се занимава с 15 годишна :razz: :razz: :razz:

b3b3t0y
05-17-2010, 11:44
^ Айде спрете вече!

Ами мила като се обичате не виждам причина да не сте заедно! Все пак живееш за себе си не за другите,така че да не ти пука кой какво ше каже.. щом и майка ти вече знае няма проблем.. Моята приятелка до скоро ходеше с един дето е 14 години по-голям ама адски много се обичаха и не можеха един без друг..Щом те е харесал възползвай се както и д аказват хората! Бъди сигурна че и тука ще те плюят че се занимаваш с толкоа по-голям от теб.. Въпроса е ти да избереш дали да си щастлива с него или да не си с него смао заради хорското мнение..
:-)
и съм на мнение,че много хора тайно ти завиждат...

britzy
05-17-2010, 11:56
Те всички са различни от останалите,даам любвеобилни ,нежни.Знам ги тея приказки ама изчукате ли се си показва рогата и вече не си му интересна.Ари моля ти се не ми ги приказвай,че е различен,щото не е-всички момчета са прасета !!!!!!

BlueFace
05-17-2010, 12:09
Те всички са различни от останалите,даам любвеобилни ,нежни.Знам ги тея приказки ама изчукате ли се си показва рогата и вече не си му интересна.Ари моля ти се не ми ги приказвай,че е различен,щото не е-всички момчета са прасета !!!!!!

Защо е тази злоба?? :-o Ще кажеш ,че познаваш всички момчета ,че да ги определиш като прасета (даже има рима 8-) )
You have personal issues ;]

gabsit000
05-17-2010, 12:09
КИРИЛИЦА!

Бахти загубеняка .... 25 годишен се занимава с 15 годишна :razz: :razz: :razz:


съдете го за педофилство :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

britzy
05-17-2010, 12:18
Те всички са различни от останалите,даам любвеобилни ,нежни.Знам ги тея приказки ама изчукате ли се си показва рогата и вече не си му интересна.Ари моля ти се не ми ги приказвай,че е различен,щото не е-всички момчета са прасета !!!!!!

Защо е тази злоба?? :-o Ще кажеш ,че познаваш всички момчета ,че да ги определиш като прасета (даже има рима 8-) )
You have personal issues ;]
Не са ли?!-умилкват се като лиги на мацките ,тичат им след задниците,милване ляляля и след секса-опс коя беше ти?!
извинявай ама.....така си е

Gr0zDan0v
05-17-2010, 12:30
КИРИЛИЦА!

Бахти загубеняка .... 25 годишен се занимава с 15 годишна :razz: :razz: :razz:

+1 :razz: :razz:

phobiaaa
05-17-2010, 12:41
КИРИЛИЦА!

Бахти загубеняка .... 25 годишен се занимава с 15 годишна :razz: :razz: :razz:

+1 :razz: :razz:


++ Толкова ли е зле,че неможе да си намери момиче на неговата вързаст, а е тръгнал да се занимава с 15 годишни :-o

FrostHammer
05-17-2010, 12:41
КИРИЛИЦА!

Бахти загубеняка .... 25 годишен се занимава с 15 годишна :razz: :razz: :razz:

+1 :razz: :razz:

+1
То като не му се връзват момичетата около неговата възраст се занимава с пикли,все още заблудени на по 15 години

Да бъде смърт!!! 8-)

RoCkSpOt
05-17-2010, 12:45
КИРИЛИЦА!

Бахти загубеняка .... 25 годишен се занимава с 15 годишна :razz: :razz: :razz:

+1 :razz: :razz:

+1
То като не му се връзват момичетата около неговата възраст се занимава с пикли,все още заблудени на по 15 години

Да бъде смърт!!! 8-)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

burningtear
05-17-2010, 12:45
КИРИЛИЦА!

Бахти загубеняка .... 25 годишен се занимава с 15 годишна :razz: :razz: :razz:

+1 :razz: :razz:
+1
А и хорското мнение често се оказва правилно. В случая тя е "заслепена от любов", ама ние не сме!!! Има много момчета на твоята възраст, че и малко по-големи, с които можеш и е приемливо да излизаш. Извинявай, ама ако си на 15 с 25-годишен... Айде по-нататък е малко по-приемлива разликата, но на 15 не е ... ;)
Толкова ли няма момичета на неговата възраст?
Пхах...

BlueFace
05-17-2010, 12:46
Те всички са различни от останалите,даам любвеобилни ,нежни.Знам ги тея приказки ама изчукате ли се си показва рогата и вече не си му интересна.Ари моля ти се не ми ги приказвай,че е различен,щото не е-всички момчета са прасета !!!!!!

Защо е тази злоба?? :-o Ще кажеш ,че познаваш всички момчета ,че да ги определиш като прасета (даже има рима 8-) )
You have personal issues ;]
Не са ли?!-умилкват се като лиги на мацките ,тичат им след задниците,милване ляляля и след секса-опс коя беше ти?!
извинявай ама.....така си е

Аз не съм такъв ;) Приятелите ми също не са такива ;) Не висчки следваме този стереотип :)

Vanish
05-17-2010, 12:50
Те всички са различни от останалите,даам любвеобилни ,нежни.Знам ги тея приказки ама изчукате ли се си показва рогата и вече не си му интересна.Ари моля ти се не ми ги приказвай,че е различен,щото не е-всички момчета са прасета !!!!!!

Защо е тази злоба?? :-o Ще кажеш ,че познаваш всички момчета ,че да ги определиш като прасета (даже има рима 8-) )
You have personal issues ;]
Не са ли?!-умилкват се като лиги на мацките ,тичат им след задниците,милване ляляля и след секса-опс коя беше ти?!
извинявай ама.....така си е

не слагай всички под общ знаменател, ако обичаш.

AutomatiC
05-17-2010, 12:50
не обичам да се крия като някоя мишка еми ти си цял плъх..

Mariela1995
05-17-2010, 12:56
Вижте кво ще ви кажа тъпи задници такива които само оплювате хората... Бласнете си главите някаде аз искам савет от вас не да ми се карате. Ебати селските праки стегнете се малко е... :-x :-x

AutomatiC
05-17-2010, 13:01
интересно е кой трябва да се стегне :lol: и виж какво,не се занимавай с мъже,ясно е че 8-класничките са лесни и прости като цитирам: тъпи задници!!

п.с:слушай майка си,няма да сбъркаш..

britzy
05-17-2010, 13:03
И все пак момчетата,които казват,че не са такива-амиии-заблуждаваш се,ама подсъзнанието друго казва :-D :-D :-D

pamii
05-17-2010, 13:19
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Иначе ще ти я заключат !
Успех . . =)

BlueFace
05-17-2010, 13:24
И все пак момчетата,които казват,че не са такива-амиии-заблуждаваш се,ама подсъзнанието друго казва :-D :-D :-D

Не твърди нещо ,за което не можеш да бъдеш сигурна ;)

burningtear
05-17-2010, 14:17
п.с:слушай майка си,няма да сбъркаш..

Mariela1995
05-17-2010, 14:57
Взех си аз решението! С нег0о съм и да върви пък каквото ще да става!

dimitar_ak
05-17-2010, 15:02
Взех си аз решението! С нег0о съм и да върви пък каквото ще да става!

Чакам следващата тема със заглавие "изчука ме и ме заряза"

AutomatiC
05-17-2010, 15:09
Взех си аз решението! С нег0о съм и да върви пък каквото ще да става!

успех с неуспехът ти!! :)

п.с.You are snot..!

Abigoria
05-17-2010, 15:11
КИРИЛИЦА!

Бахти загубеняка .... 25 годишен се занимава с 15 годишна :razz: :razz: :razz:


съдете го за педофилство :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ПедофилИЯ, и да, би трябвало...
Против такива връзки съм, не знам колко трябва да е недорасъл тоя тип, за да се мъкне с дете...

-OFF- topic-
Пък ония простотии за общия знаменател- хорица, не осъзнавате ли колко клиширано звучи тва?! 'Мъжете са такива и такива'- НЕ ни слагай под общ знаменател; 'Жените били не знам си к'ви'- НЕ ни слагай под общ знаменател...
Никой никога няма предвид всички, пък и да има- к'во се впрягате толкова?! Аман... През 2 теми- все общи знаменатели.. grow up...

- end of OFF- topic-

Скоро пак ще има тема 'Мъжете са свине'

Vanish
05-17-2010, 15:13
LEAVE MARIELA ALONE!
LEAVE HER NOW... AND I MEAN IT
http://www.lifelounge.com/resources/IMGTHUMB/LeaveBritneyAlone_thumbnail.jpg

radeberger
05-17-2010, 15:22
На 25 години вече си е мъж за женене . Защо си мислиш , че ще се занимава с 15 годишна . Според мен му е само за единия път и после ще те зареже .




ПП : ти си решаваш :)

britzy
05-17-2010, 15:46
LEAVE MARIELA ALONE!
LEAVE HER NOW... AND I MEAN IT
http://www.lifelounge.com/resources/IMGTHUMB/LeaveBritneyAlone_thumbnail.jpg

lmao :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SummerDream8
05-17-2010, 17:54
^ Айде спрете вече!

Ами мила като се обичате не виждам причина да не сте заедно! Все пак живееш за себе си не за другите,така че да не ти пука кой какво ше каже.. щом и майка ти вече знае няма проблем.. Моята приятелка до скоро ходеше с един дето е 14 години по-голям ама адски много се обичаха и не можеха един без друг..Щом те е харесал възползвай се както и д аказват хората! Бъди сигурна че и тука ще те плюят че се занимаваш с толкоа по-голям от теб.. Въпроса е ти да избереш дали да си щастлива с него или да не си с него смао заради хорското мнение..
:-)
и съм на мнение,че много хора тайно ти завиждат...




съгласна :) :) :) определено е така .. :)

YouMakeMeSmile
05-17-2010, 18:23
обаче как си загорела, не е истина.. повече от колкото ти е детски акъла.

teo96
05-17-2010, 18:30
Добре де,че искаш да си с него,искаш,юбу! Ама това на нищо не прилича! Та тоз пергиш е на 25,и на всичкото отгоре има лоша репутация! Е малко ли е?! Той,както казаха,спокойно може да бъде съден за педофилия. Мога да се обзаложа че след време ще съжаляваш че си си загубила девственоста на 15 (ако не си я загубила вече,разбира се). Той може и да не те зареже след като те...просташко е но ще го напиша - оправи,но той едва ли те "обича" (то сигурно и твоето не е голяма любов де,"пепрудки в стомаха",както каза Блу в една тема). Така че аз не мисля че е добра идея да си с него.
Та по въпроса с общия знаменател (:D Много тъпо изглежда така написано),не всички момчета са свине! Е,донякъде си права,грухчовците не са малко,но не и всички.(Нямам предвид дебелите,а просто прасета,както дамата каза).Имам simple question.Защо тази мома,която каза че момчетата сме свинчовци,не обясни защо смята така? (Съдя че е мома по това,че един момък никога няма да каже че момчетата са свине,а и по никнейма)

DarknessAngel
05-17-2010, 18:43
Ама ти нали знаеш,че батето след някоя и друга година трябва да се задомява с жена и дечица, а ти ще си да видим към ... 10-11 клас ? :)

kremen4eto
05-17-2010, 19:24
Много са консервативни тука някои, мацка ;) Братът на моя приятел има 10 год разлика с неговото момиче. Тя беше на 16 като тръгнаха и ходят от 3-4 години. Говори се за сватба, но той я изчаква.
Това за семейството е така, че ще му дойде по рано времето, но ако те обичка ще почака.
Моят е на 25, аз на 17, иска си дечицата и задомяването, ама не е тръгнал да бърза още.
А за лошата репутация - има я защото поколенията са различни и едните въприемат като много лошо, нещо, което е безобидно за нас. Слушай сърцето си! А ако не се получи, поне ще знаеш после и няма да съжаляваш, че си изпуснала шанса си ;)

banan4ireloaded
05-17-2010, 21:04
Здравейте, момиче сам на 15.. Бях на един имен ден на един съсед... то пак станаа че там имаше един негов приятел... Мнoгoо ме харесвал от доста време... Но проблема е че е на 25 имаме 10 години разлика... Може да изглежда детинско ама и аз и той адски мнoгoоо сее искаме.. тва за 1 път ми се случва такова нещооо мислих си че и преди сам билаа ИнЛове в някои ама не е било така.. Много гадно се чувствамм . Крихме се първоо амаа аз в малък град живеяя то се разбра... Пък и не 0обичам да се крияя като някояяя мишка . Мн0ого кофтии се чувствам... направо незнам какво да правя. Казах на майка амаа тяя не бъди с него голям ее лошо име му се носил0о в града незнам си какво.. еми искам го бее то и забраненияя плод най-сладък са казали хоратаа... казвам ви чесно няма никъде токова нещо... Толкова е добър и нежен... На 25 един път не си е направиЛ думатаа за секс и тем подобни... Различен е от другите момчета.. Чудя се да бъда ли тайно от всички и всеки с него.. или да спра кранчето... Много ще ми етрудно незнам просто незнам . Дайте някакъв съвет И благодаря предварително!
:-o

Или те обича, или просто ти е завъртял главата-както на една приятелка нейния :-x
не се води по другите тва с кой си си е твоя работа :)

иначе аз не мисля че трябва такава разлика е правилно и мисля че такива момчета или са супер задръстени за момичетата на неговата възраст или просто се прави на тарикат и ходи с по малката и си пое*ва някоя на неговата възраст :? :? :? ама си е мао мнението не се води по него :?

mArMaLaDkA
05-17-2010, 21:45
тва за 1 път ми се случва такова нещооо мислих си че и преди сам билаа ИнЛове в някои

:lol: като ти чета разсъжденията, си правя изводите на него колко са му мозъчните клетки, че да се занимава с дете(щото де факто говорим за акъл в момента, не толкова за години).

Tempest
05-17-2010, 22:06
ибаси змиьЪта! Ибаси мамата! Мъжа може и сериозни намерения да има бе? Това, че в днешно време момичетата търсят по-големи, щото наборчетата им се кефят на коли и футболисти, както и на актриси хахах... еми тва си е нормално.. въпроса е, че понякога прекаляват и ефекта е налице - 15 годишна с 25 годишен... садец! А това, че момчетата сме били свине.. ми те мъжете знаят, че ученичките са лесни... явно и тебе са те преебавали така (и буквално и преносно) и си си изградила представата от 1-2ма... мда, виждал съм го някъде, чакай да се сетя къде.. аа, да - НАВСЯКЪДЕ! (Добре де, преувеличавам, но доста често се среща) Давайте сега всички да почнем "Всички жени са кучки" и "Всички мъже са прасета" ммм... сещам се за оная гатанка как марсианеца казал "всички марсианци лъжат", кво прайм - вярваме му или? Хахах малко се отплеснах, как да е.. еми общо взето така стоят нещата.. честита нова връзка за авторката... пожелаваме й всички успешна връзка, за да не пише през сълзи, че са (я) скъсали 8-)

BlueFace
05-18-2010, 04:55
Защо тази мома,която каза че момчетата сме свинчовци,не обясни защо смята така? (Съдя че е мома по това,че един момък никога няма да каже че момчетата са свине,а и по никнейма)

Момичето явно има много любовни разочарования ,породени от момчета , и е решила ,че всичи са еднакви :) Някой ден ще срещне нейният "принц на бял кон" и ще разбере ,че е грешала :)
Сега няма смисъл да се пробваме да я убеждаваме в противното ,защото убежденията на хората трудно се променят само от думи :) В момента тя предубедена ,но и това ще премине :)

Slynchiicee
05-18-2010, 06:04
не обичам да се крия като някоя мишка еми ти си цял плъх..

:lol:

britzy
05-18-2010, 11:37
Ем да Блуфейс,напоследък САМО разочарования-то какво да си помисли човек?! :lol:
някой ден ще ГО срещна,но дотогава съм с впечатление ,че мъжете са... квото искате поставете на точките :-D :-D :-D

kotetokateto
05-18-2010, 12:07
Много са консервативни тука някои, мацка ;) Братът на моя приятел има 10 год разлика с неговото момиче. Тя беше на 16 като тръгнаха и ходят от 3-4 години. Говори се за сватба, но той я изчаква.
Това за семейството е така, че ще му дойде по рано времето, но ако те обичка ще почака.
Моят е на 25, аз на 17, иска си дечицата и задомяването, ама не е тръгнал да бърза още.
А за лошата репутация - има я защото поколенията са различни и едните въприемат като много лошо, нещо, което е безобидно за нас. Слушай сърцето си! А ако не се получи, поне ще знаеш после и няма да съжаляваш, че си изпуснала шанса си ;)


+++

lleranza
05-18-2010, 15:39
sled to4no 4 meseca ve4e 6e obii4a6 nqkoi drug batko s kinti.. :grin: male kolko zabludeni hora

Mariela1995
05-18-2010, 15:41
Мерси на хората които ме подкрепят пък и на тези които не го одобряват. Все пак съм го написла за да видя кои как мисли... И ще послушам всеки един от вас по някакъв начин.... :) :) :) :)
Аа за това кадето казаха, че всички мом4ета са прасета не съм напълно съгласна . Има много добри момчета, които могат да ти бъдат истински фр.. Примерно моите приятели са повече момчета от колкото момичета. Е има и някои друг .. ,,пе*ал'' ( сорка за израза) ама и свястни се срещат !

И още веднъж благодаря за съветите ще са ми от полза :)

mrfahrenheit
05-18-2010, 15:49
Те всички са различни от останалите,даам любвеобилни ,нежни.Знам ги тея приказки ама изчукате ли се си показва рогата и вече не си му интересна.Ари моля ти се не ми ги приказвай,че е различен,щото не е-всички момчета са прасета !!!!!!
След като ги провокираш с просташкото си и елементарно поведение ,е напълно нормално да се появи такова следствие.Има жени ,които заслужават, и такива ,които - не!

mlakniwe
05-18-2010, 15:53
Майка ми и баща ми имат 10 години разлика и живеят щасливо вече 18 години :)

Tempest
05-18-2010, 15:59
Майка ми и баща ми имат 10 години разлика и живеят щасливо вече 18 години :)
ама на колко са тръгнали? щото между 15/25 и 20/30 има значение...

britzy
05-18-2010, 16:32
Те всички са различни от останалите,даам любвеобилни ,нежни.Знам ги тея приказки ама изчукате ли се си показва рогата и вече не си му интересна.Ари моля ти се не ми ги приказвай,че е различен,щото не е-всички момчета са прасета !!!!!!
След като ги провокираш с просташкото си и елементарно поведение ,е напълно нормално да се появи такова следствие.Има жени ,които заслужават, и такива ,които - не!
виж какво-не ме познаваш за да кажеш каква съм и каква не съм-дървен философ.И повечето момчета СА ,защото ги цепи хормона.Точка.Не смей да ми отговаряш,пикльо

Rounder
05-18-2010, 16:33
:razz: :razz: :razz:

SWT
05-18-2010, 16:55
Много ясно,че има момичета на неговата възраст,но той си харесал нея обаче и аз мисля,че скоро ще му слшаш "мераците" и това,че ако не му пуснеш ще скъса с тебе обаче м0же и да е от процента момчета които на първо място не мислят за секса и зарязването.А хорското менение да не те вълнува на хората устите няма да се затворят това го приеми.

Mariela1995
05-18-2010, 17:04
Много ясно,че има момичета на неговата възраст,но той си харесал нея обаче и аз мисля,че скоро ще му слшаш "мераците" и това,че ако не му пуснеш ще скъса с тебе обаче м0же и да е от процента момчета които на първо място не мислят за секса и зарязването.А хорското менение да не те вълнува на хората устите няма да се затворят това го приеми.
Тва на мен ми е пределно ясно аз и затова много много не обръщам внимание на хорските приказки :)

kireto454
05-18-2010, 18:00
Начи кво кикаш че омчетата са гадни , примерно кажи ми какъв е смисалат на 25 годишна да е с 86 годишен , или в един форум когато питахме защо някои ходят с по-големи момчета отговора беше "защото имат повечко парички да ни копуват неща" сега ми кажи кои са по-добри

Dessynka
05-18-2010, 18:18
КИРИЛИЦА!

Бахти загубеняка .... 25 годишен се занимава с 15 годишна :razz: :razz: :razz:

За любовта граници няма.

Като се обичате,бъдете заедно. Не виждам дори смисъл да се криете. :)

BlueFace
05-18-2010, 18:40
КИРИЛИЦА!

Бахти загубеняка .... 25 годишен се занимава с 15 годишна :razz: :razz: :razz:

За любовта граници няма.

Като се обичате,бъдете заедно. Не виждам дори смисъл да се криете. :)

Май на всички много ви се иска това да е вярно ? :( Все едно да има любов между 15 годишна и 30 годишен ... :? Смехотворно ....

taraa
05-18-2010, 18:52
И защо се стига до тава?
Защото момчетата на по 15-16 все още незнаят какво искат и гледат само бройката и са абсолютни комплексари...Докато с тези на по 20-25 могат да получат някаква сигурност ,и да защо пък да не тръгне с него дори и да не се получи поне съм сигурна че няма да съжелява ....

Rebus
05-18-2010, 19:11
Те всички са различни от останалите,даам любвеобилни ,нежни.Знам ги тея приказки ама изчукате ли се си показва рогата и вече не си му интересна.Ари моля ти се не ми ги приказвай,че е различен,щото не е-всички момчета са прасета !!!!!!
След като ги провокираш с просташкото си и елементарно поведение ,е напълно нормално да се появи такова следствие.Има жени ,които заслужават, и такива ,които - не!
виж какво-не ме познаваш за да кажеш каква съм и каква не съм-дървен философ.И повечето момчета СА ,защото ги цепи хормона.Точка.Не смей да ми отговаряш,пикльо


Ти пък на каква се правиш?На много разбираща нещата от живота ли?Както каза ..не те познава и да не говори..ми и ти не познаваш всички момчета,така че не се прави на оборотна с тези тъпи клишета кой какъв бил.Едва ли ще срещнеш прица на бял кон,по-скоро според твоята логика ще е "един шопар,който ще те опраси в кочинката си .

П.С:относно подписа ти ХАХАХАХА ...мислиш , че има само едно мнение?..скрий са..

WaterLilly
05-18-2010, 19:33
*въздишка*
Вече не е човек да се чуди трагично ли е или е смешно, защото е първото. Жал ми е като виждам толкова наивни, тъпи и ограничени хора (отнася се и за авторката, и за някои хора, писали в темата). Не че аз съм нещо кой знае какво, ама това не ми прави твърдението по-малко истина...

WrongLife
05-18-2010, 20:41
КИРИЛИЦА!

Бахти загубеняка .... 25 годишен се занимава с 15 годишна :razz: :razz: :razz:
То0ояяяя ееее е***ааатии ретаардааа! Но0о0о ако0о0о искашшш сииии трошиии главааатаааа с то0о0оя.
Лесно ли се чете такова "писмо" ????

WaterLilly
05-18-2010, 20:43
КИРИЛИЦА!

Бахти загубеняка .... 25 годишен се занимава с 15 годишна :razz: :razz: :razz:
То0ояяяя ееее е***ааатии ретаардааа! Но0о0о ако0о0о искашшш сииии трошиии главааатаааа с то0о0оя.
Лесно ли се чете такова "писмо" ????
Е, ти пък... хващаш очилата, разшифроваш и си готов. Какво толкова? :D

BlueFace
05-18-2010, 20:44
И защо се стига до тава?
Защото момчетата на по 15-16 все още незнаят какво искат и гледат само бройката и са абсолютни комплексари...Докато с тези на по 20-25 могат да получат някаква сигурност ,и да защо пък да не тръгне с него дори и да не се получи поне съм сигурна че няма да съжелява ....

Колко още глупости ще се изпишат тука .... Вие всички сте много компетентни ,познавате всички момчета на 15-16 години и ги знаете какви са ... :? :? Колкото бройкаджии и комплексари има в тази страна , толкова са и курвите и мутресите ;)
А и не всички 18+ са толкова зрели за колкото са смятани.. ;)

AutomatiC
05-18-2010, 21:17
Добре бе Мариелче,казваш че ще се поучиш и от двете развиващи се тези:за и против потенциалния пич,който може даже да бъде съден за педофилия,а в по следващо мнение споменаваш,че не обръщаш внимание на хорското схващане. уатевър... момиче,ти си наивна,какъв беше смисъла да правиш темата,сигурно да търсиш одобрението и подтикването на хора одобряващи връзката ти с тоя "пич",защото най-близките ти никак не им се харесва идеята за обвързване с 25 годишен мъж..не си въобразявай,че светът се върти около теб и за теб,няма такъв филм..само гледай да не станеш полудевственна,както една моя фр. твърди,че е :-D

mArMaLaDkA
05-18-2010, 21:33
Тъпо е да казвате какво има и какво няма, кой какво чувства и какво не. Де факто, 10 години са си една пропаст между двама души и в мисленето, и в мирогледа, и на емоционално ниво, и на житейско... Въпросът е, че има някои момичета, които са се изградили от рано като личности и само надграждат занапред. Именно общуването с някой по-зрял човек от тях им помага за това, носи им нови усещания и т.н. За любов е трудно да се говори, по-скоро за приятелство.

Обаче вие сте ограничени, наистина. Не говоря за тази тема: по-назад писах, че момичето има някакво детско още мислене и ще е по-добре да си прави сапунени мехури пред блока, отколкото да се занимава с мъже, които се опитват да се възползват от нея. С напредването на страниците вие съвсем се отклонихте от темата и както обичайно правите, тръгнахте да цапвате общи знаменатели на неща, които изобщо не разбирате, влияейки се от клишета и от собственото си наранено его и тъпкането на едно място. Имам новина: скучни сте и то много. По-зле сте и от пенсионери. Заклеймявате си, каквото ви падне. Нито повечето 25-годишни мъже са толкова свестни, зрели и добри, колкото ги изкарахте, нито 15-годишните са мутреси, най-малкото, 'щото вие не знаете значението на тая дума. Толкова тъпотии видях само на едната страница, че чак ме е страх да се върна назад. :shock:

petersl55
05-18-2010, 21:36
Отстрани изглежда гадно ](*,)

kremen4eto
05-19-2010, 07:00
Отстрани изглежда гадно ](*,)

Да бе, супер гадно е двама да се харесват и да искат да са заедно, нали?
Вие си ги представяте като няк'во хлапе и някой супер възмъжал тип. Може изобщо да не е така. :)

britzy
05-19-2010, 12:01
Ребус да не се прави на разбиращ-сякаш ти много познаваш живота и си цъфнал и вързал айде айде.И ако може-НЕ МИ КАЗВАЙ "СКРИЙ СА" ЯСНО ЛИ ТИ Е?!!!!!пишлеме просто

LadyDi
05-19-2010, 12:13
Rebus & britzy да се чувстват предупредени. Ако видя още едно провокативно мнение, ще ги изтрия.

Молбата е към всички - придържайте се към темата. За лични нападки, ако до толкова ви е възпитанието, ползвайте ЛС!

Wrathchild
05-19-2010, 12:29
Ох, момиче, измъчих се, докато те чета. Наблегни на часовете по български, вместо да тичаш по батковци.
taraa, мислиш ли? На 25 години също си гледат бройката, повярвай. Но защото знаят какво иска едно 15-годишно, успяват да го убедят, че имат чувства.
Мило момиче, по-добре не се занимавай с този. 10 години разлика нямаше да са кой знае какво, ако бяхте на по 25 и 35. Но на този етап не сте един за друг. Все пак, първо, ти какво можеш да му предложиш? Той ще иска секс, а ти дали си готова да му го предложиш? Ще иска да излизате навън вечер, с приятели, а дали майка ти ще те пуска до късно, още повече и с доста по-големи от теб?
Ти си още ученичка, не си минала и половината от гимназията. Животът ти е, както се казва, шапка на тояга все още. Той би трябвало вече да е завършил висше образование, да работи, да се издържа сам... Какви изобщо допирни точки имате?

LadyDi
05-19-2010, 12:31
Ти си още ученичка, не си минала и половината от гимназията. Животът ти е, както се казва, шапка на тояга все още. Той би трябвало вече да е завършил висше образование, да работи, да се издържа сам... Какви изобщо допирни точки имате?
А може и да не си е завършил образованието, още да живее при мама и тати... Тогава ще имат много общо.

Rebus
05-19-2010, 12:42
Ребус да не се прави на разбиращ-сякаш ти много познаваш живота и си цъфнал и вързал айде айде.И ако може-НЕ МИ КАЗВАЙ "СКРИЙ СА" ЯСНО ЛИ ТИ Е?!!!!!пишлеме просто

Бе аз никъде не твърдя,че го познавам ..Я кажи на колко си да видим кой е пишлемето???
По темата..Имам познати със 7 години разлика,а момичето беше на 15 като тръгнаха и вече няколко години са заедно и заедно си живеят..Всичко е възможно..и всичко е до човека

kotetokateto
05-19-2010, 12:44
КИРИЛИЦА!

Бахти загубеняка .... 25 годишен се занимава с 15 годишна :razz: :razz: :razz:

За любовта граници няма.

Като се обичате,бъдете заедно. Не виждам дори смисъл да се криете. :)

Май на всички много ви се иска това да е вярно ? :( Все едно да има любов между 15 годишна и 30 годишен ... :? Смехотворно ....


Защо пък да няма?!?! Любовта граници НЯМА!









КИРИЛИЦА!

Бахти загубеняка .... 25 годишен се занимава с 15 годишна :razz: :razz: :razz:

За любовта граници няма.

Като се обичате,бъдете заедно. Не виждам дори смисъл да се криете. :)


+++