PDA

View Full Version : Искат да ме бият :(



kazan
05-17-2010, 13:04
извинявам се за правописните грешки който ще допусна но пиша бързо
значи имам проблем някви 6копеленца искат да ме бият и ас незнам защо правят се на силни (холигани) та се чуда да се пробвам ли като ги видя или да бягам ?!?

Sp0t
05-17-2010, 13:47
Дай малко повече информация за тия "6 копеленца"... По - голям ли си от тях, те на колко са, ти на колко си, имаш ли шанс да набиеш някого от тях, много по - здрави ли са от тебе? Ако бягаш от тях, няма да спрът да те преследват(според мен)... Доведи си още 5 приятеля и... :o

kazan
05-17-2010, 14:01
еми на 15 сме всички аз попринцип 1в1 мога секи от тях да бия ама 6в1 малко трудно ще ми е да се справя сам един приател кажа че ако стане нещо скача за мен такаче сме 2в6 никой от тях неизглежда по здрав от мен те всички се наркоманизират и напиват а аз тренирам

nIkEnCeTy_bE
05-17-2010, 14:05
Еми като се правите на големи отварачи и не знаете кога да си затворите устите, така става. Ще си търпиш последиците, или ще избягаш и ще станеш страхливец в техните очи, или ще се биеш и каквото стане.

kazan
05-17-2010, 14:09
Я по-бавно ние (поскоро аз) нищо несам и казал те идват и ни се прават
та сега изкат да ме бият аз дори неим знам имената на всички аз неходя с тях само 1път в живота сам ги виждал и нито сам говорил с тях нито нищо

nIkEnCeTy_bE
05-17-2010, 14:24
Еми тогава поговерете и се разберете, без да се биете. Ако не ти си решаваш, както ти кзах по-горе.

kazan
05-17-2010, 14:28
Пробвах миналиа пат и познаи какво бях с подуто око ...
няма смисал да говоря те са на групички и непитат добре ли си и т.н
направо скачат аз миналиа пат неги познавах както варвях ми скочиха и ме подуха.Както казах неги познавам и нито сам одарил някой нито сам ги обидил.Хобитата сам и да драскат по някви стени и да пушат и т.н

yakuza_
05-17-2010, 15:06
Тоя пубертет ще ви довърши ... Вземи и се научи поне малко да пишеш, че си неграмотен, не ти е проблема в бързото писане.

elizabethg
05-17-2010, 16:22
Ако избягаш ще си страхливец в техните очи и ще стане по-лошо!Бий се и покажи,че не те е страх:)Поне аз така бих постъпила :grin:

marcy
05-19-2010, 12:19
аз пък бих казала на мама и тати :-D :-D :grin: :grin: :grin: ..
бих казала на полицията за това и да не се навървам към техните места..

Leoran
05-21-2010, 12:50
И мен са ме дразнели разни наркомани и идиоти където си нямат "живот" като бях 6,7 клас. Не им обръщах внимание-тоест като ми изкрещят нещо да им отговоря.Просто си вървях по пътя и се правех на "кьопав" :) !А и никога не си заслужава да се говори с хора които се мислят за повече от теб и ти го показват...Но естествено ,ако те обградят ще се защитаваш!Бум на единия бам на втори трети т.н.- :o За приятеля където мислиш че ще те защити... от личен опит знам ,че много малко хора биха се застъпили за теб в такива ситуации.Един път си говорех с едни 5 "приятели"-(две момичета и три момчета) ,минаха трима наркомани и хулиганяци от училище...и аз не съм им направил нищо,дори не ги познавам.Знаем се че сме от едно училище и това е.И тези тримата като ме заобиколиха наговориха ми некви глупости и след 1мин. започнаха ударите в лицето ми,усетих и няколко здрави ритника.Абсолютно никой не ми дойде на помощ...нищо че са ми били уж приятели от 3-4 години.Дори не ме питаха после как съм?Пак ти казвам не им обръщай внимание ако е възможно,защото и да се направиш на герой ще им дадеш повод да викнат хора и да те бият всеки път като те видят. :( Дано съм помогнал с нещо.

b3b3t0y
05-21-2010, 12:57
Според мен не им стиска :D Де'а знам.. аз не бих избягала

kazan
05-31-2010, 15:13
Всички сте напълно прави,първият път когато ми посиниха окото никой не ме защити,така ще е и следващият път.Засега не им обращам внимание но ако продължат да ме обиждат когато са на по голямо разтояние от мен ще ми писне ще ми падне шапката и ще к`вот става.Никога несам говорил с тях нито съм обидил някой от тях и си търсат проблемите.Мислят се за "големи" като ми пият бира и пушат цигари.Събират се на групички и скачат на групи замен най-важно е битката да е честна к`во се праи...

BlackEyedPeas
05-31-2010, 18:30
Не съм съгласна с половината съвети тук!Има едно момиче,което тей жестолко го пребиха :shock: Имаше кръвоизлив в окото!Но тя си го е заслужавала,'щот беше много оторена.Направо нямам думи!В к'ъв свят живеем!

dark40
05-31-2010, 18:43
и един приятел имаше същия проблем но не бяха 6 а 4 момчета а ние двама ,нашия план беше да ги оставим да ни скочат и кво удариха ме 1-2 пъти и после като се отдалечиха станахме и сритахме 3-ма а четвъртия избяга.. и от тогава като минат покрай мен си гледат в земята..

LipSy
05-31-2010, 18:55
По-хубаво си намери какво да правиш отколкото да ходиш да се трепиш!

kazan
05-31-2010, 19:22
Аз какво да правя имам, не е там работата.
Работата е че те ни идват в квартала (моя),попринцип аз не се закачам ама ето миналия път ме биха за нищо щ`от си немали работа ...
после кво подуто око после и синьо ...

6wiskey6
06-01-2010, 06:50
само ми кажи от къде си, ако трябва пиши ми лично съобщение .........

king95
06-01-2010, 09:12
маняк, явно си си го залужил боя...

parpan
06-23-2010, 18:29
Абе не знам, аз познавам бая хора в квартала на тревички, ала бала, но ако не си облечен по предизвикателен начин("метъл"?? и подобните работи) не мисля, че ще се занимават с теб, а и как така ти идват в ТВОЯ квартал, с това ти мислене много хора биха те били... Просто ги избягвай, ако не искаш да се занимаваш с тях, ако тръгнат да те бият, просто отиди към място от където минават хора, все пак не вярвам 6 човека да се занимават с един...

Vasoto129
06-23-2010, 18:34
ем брат прилагаш 36 фатка :razz: :razz: :razz: удрям силно бягам бързо :razz: :razz: :razz: ако бях аз и 13 да бяха влизам изкъртвам колкото мога ама аз съм тъп такаче не ти го препоръчвам :razz: :razz: :razz: не съм от тия дет бягат

Naik1
06-23-2010, 20:15
Сега това за приятелите не съм съгласен .. вярно, че има много, които само ще гледат сеир (дори са ме снимали - да покажели как се бия ..), но аз поне имам 3-4-5 приятеля, на които мога да разчитам и ако стане нещо знам че някой ще яде тупаници.Сега вече щом се напушват и напиват значи ще ти е по-лесно да ги биеш.Пречаквай ги по 1-2ма и им покажи откъде изгрява слънцето.Аз ако бях,както каза ^васото, и 13 да са влизам в тълпата и дупце да им е яко :D бтв драсни 1 ЛС да поговорим по-нашироко ;)

Destructobg
06-27-2010, 20:30
Съгласявам се с горния коментар отиваш до магазина се едно аз имах бухалка и на мен ми скачаха и ги срещнах един по един и ги изпомлатих те се дървеха че познаваха целия град и ще викнат еди кого си ама нищо не стана не ти препоръчвам да го правишшшш ноо твой си е избора :D причакаи ги когато са сами по 1 човек ги намери поналупай така че да не може да си тръне ииииииии ........ ама не ти препоръчвам да го правиш ако имаш свестни фр-та викай ги

TheHellion
06-28-2010, 13:29
Nqmash li TOCHILKA ?
Na men kato mi se durvqt iznasqm tochilkata i nasirat :D.
PS. Ako nqkoi znae kak da si oprawq kirilicata da mi pishe na LS.
Ne stava po tradicionniq na4in nesho driver,ala bala ?

BlackEyedPeas
06-29-2010, 20:21
Nqmash li TOCHILKA ?
Na men kato mi se durvqt iznasqm tochilkata i nasirat :D.
PS. Ako nqkoi znae kak da si oprawq kirilicata da mi pishe na LS.
Ne stava po tradicionniq na4in nesho driver,ala bala ?

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Sashko95
06-30-2010, 09:28
Ключ? 8-)

rKo18
06-30-2010, 21:39
Всеки ги знае такива келеши.Като са групичка са много велики,а поотделно или ще избягат или ще реват.Игнорирай ги,но ако нещата отиват на бой толкова ли нямаш 2-3 приятели,или някое перде дето само да бие.

lamchoyy
07-01-2010, 20:13
сабери приятелите и им покажи брато .. щот напраоо от хулигани и скинари и сякви такива тарикати се пълнат детските дискотеки :D... бои кво му мислиш[size=18][

Lancelot
07-01-2010, 22:22
Купи си воден пистолет, качи се на колелото с някой приятел и като минават по улицата им таковай мамата...Така праим в гетото нига.

hous3r
07-02-2010, 12:50
Купи си воден пистолет, качи се на колелото с някой приятел и като минават по улицата им таковай мамата...Така праим в гетото нига.
:razz: :razz: +1 :razz:

kazan
07-14-2010, 22:16
здр, мерси на всички ви.Значи ето какво стана днес около 22:00
пребираме си се ние приатели 5ма и нали играли баскет изморени и минаваме и ги виждаме тях около 7-8 и един от тея който ме би ми вика ела и ас нали отивам и застава пред мене и ми вика ти ли си оня..... и аз ме хвана шубе и мо викам не,пак ме пита викам не и вика ок след това 2ма се засилват към мен и аз оспявам да побегна и единиа скочи с шут към мен но аз избягах сега вече ми писна да тарпя и сиг тея дни ще се сабираме хора.

BabyBluee
07-15-2010, 10:14
Като много знаеш ще те бият! Научете се да си затваряте устите най-накрая :?

Hipitooo
07-15-2010, 11:20
ее мн гадно така ...Освен да хванеш някой друг приател и да се почвате ако не гледай да ги избягваш и тва е.. туко виж те оставят намира пък и сигоренли си че не си им казал нещо неможе просто ей така да искат да те бият...скинари ли са кви са ....
....п.п пушат цигари и пият бира тва нее наркомания а нещо което всички праим лллл даже цигарите са минало ся всеки е на яката раота с тревица...в моя град за всички тва са цигарите (яко свития масур) ...и вярвай ми ако живееше при мен с тея изказвания щяха да ти са дразнат доста ... по принцип хората на трева сме супер щастливи и мили хора :-) , но ей така кът тръгнат да обиждат че са наркомани ни стаа шит ,но никога момчетата не са се збивали вече ако са некви хейтъри ша стане боя ,но и инче не и все пак това дразни ....
--- пожелавам ти успех дано те остават намира скоро време :-)
Make LOVE.NOT WAR !!! :smt049 :smt033 :smt007 :wink:

elizabethg
07-15-2010, 12:18
здр, мерси на всички ви.Значи ето какво стана днес около 22:00
пребираме си се ние приатели 5ма и нали играли баскет изморени и минаваме и ги виждаме тях около 7-8 и един от тея който ме би ми вика ела и ас нали отивам и застава пред мене и ми вика ти ли си оня..... и аз ме хвана шубе и мо викам не,пак ме пита викам не и вика ок след това 2ма се засилват към мен и аз оспявам да побегна и единиа скочи с шут към мен но аз избягах сега вече ми писна да тарпя и сиг тея дни ще се сабираме хора.


Еее...!Мама му стара,защо е трябвало да избягаш и да отречеш???Постъпил си като истински страхливец!Те като видят,че те е страх ще започнат още повече да те заплашват...Оффф не мислите бе хора!Ще се биеш до край.Това е!Толкова ли не можеш да накараш баща си да ти покаже няколко хватки?Абе...

kazan
07-15-2010, 19:35
Като много знаеш ще те бият! Научете се да си затваряте устите най-накрая :?



абе ей вие си затвараите остите щото я прочели я не говорите
написах че нищо несам и направил дори несъм говорил с тях. ПУууууууу.
м/у др като ги видя съм се разбрал ако кажат и направят на някой нещо всички им скачаме комбина. Ааам за наркоманите еми ни сам за нито против имал съм приатели който пушат трева нямам против тях защото са много вярни.Несъм метал или рап.... тренирам от 4години tricking.

ameli
07-15-2010, 20:21
Бихте ли се вече? Айде 2 месеца минаха 8-)

elizabethg
07-15-2010, 21:21
Като много знаеш ще те бият! Научете се да си затваряте устите най-накрая :?



абе ей вие си затвараите остите щото я прочели я не говорите
написах че нищо несам и направил дори несъм говорил с тях. ПУууууууу.
м/у др като ги видя съм се разбрал ако кажат и направят на някой нещо всички им скачаме комбина. Ааам за наркоманите еми ни сам за нито против имал съм приатели който пушат трева нямам против тях защото са много вярни.Несъм метал или рап.... тренирам от 4години tricking.


Затваряме си ги ние...ами ти защо тогава пускаш теми?С цел да получиш съвети,нали?

kazan
07-15-2010, 21:37
Да с тази цел да получа съвед как да постапя следващия път защото се е видяло че няма да ме оставят. Като не давате съвети ами коментари от типа

заслужил си си го ,
еми ще те бият

не пускаите в моята тема

не сме се били оше нали ти казвам снощи щяха да ме бият пак ако небях избягал ама за 0 време се групираха и план измислили единиа първо ме бута назад с гърди и един отзад ме чакаше като трагнаха на бои другите се заяждаха с приателите ми да немогат да ми помогнат докато мене ме биат 2ма ама избягах и сега съм доволен от постапката си следващиа път няма да ме питат как съм ? затова нз.

gandalfepi4
07-17-2010, 07:16
kazanec pisna mi ot tebe. kazah ti da se napompa6 4e da gi smelish ma ti si durji6 na svoeto

koreicite sa ti namerili re6enie na problema, gledai i se u4i

http://www.youtube.com/watch?v=qOatmGHIhIQ&feature=related

fatrat
07-18-2010, 09:28
Бате,аз имам стаж в тея работи.Кажи от кой квартал си ще дойда да се разходиме с тебе.праим така аз и ти или аз ти и още един твой/мой приятел и ходиме където са онея копеленца.
И все пак дай малко инфо размери кво тренираш.
аз съм на 1.83см на 77кг с 38-9 ръка ! :o

kazan
07-18-2010, 19:53
Мерси на всички ви, те зеха да се заселват в нашиа квартал да драскат тай че боя все някога ще стане ще се видя лице в лице с тях,трябва да съм готов за този ден затова имам 1 дума "ТРЕНИРОВКИ".

fatrat
07-18-2010, 20:54
Споко бе човече.Аз го раздавам боксиорче и на фитнес си хода.само казваш кога и идвам :)

PoRcHeTaTa1
07-18-2010, 22:14
бягаи :grin: :grin:

LaCritic
07-19-2010, 09:31
Няма да се биеш в никакъв случай! Няма и да бягаш. Само ще си стоиш и ще чакаш. Те ще почнат да те блъскат. Ти няма да мърдаш и да говориш. Едва ли ще им стиска. И гледай да не изглеждаш уплашен.

fatrat
07-19-2010, 10:43
Няма да се биеш в никакъв случай! Няма и да бягаш. Само ще си стоиш и ще чакаш. Те ще почнат да те блъскат. Ти няма да мърдаш и да говориш. Едва ли ще им стиска. И гледай да не изглеждаш уплашен.
АХухуахууах нали знаеш как няма да се оплаши от 5-тима човека :D
Бой му е майката.Колкото повече сопа им даваш толкова по-отдалеч заобикалят!

wdyd
07-20-2010, 20:01
братле някой хора се държъд гадно (в смисал тук във форума) с теб защото се правят на разбирачи...ама аз съм имал този проблем и знаеш ли...тайната е да не ти пука и да не мислиш за последствията! има и още едно нещо удряй първи и яката преди и аз бях мн насран вече не ми пука пожелавам ти късмет и дано съм ти помигнал ! :) :?

Bobo93
07-20-2010, 20:11
пич ти явно си мн кухо парче ... щял да тренира щото деня щял да дойде :( или можеж да се биеш или не като та е страх нищо не можеж да напраиш събери авери и ги набийте или кажи на баща си кат няаш избор ти от кат си пуснал темата та набиха 3 поне ти си пълна шматка пред тях вече живея в такава среда и знам за ко става въпрос сори ама е така нищо ли4но

kumky
07-22-2010, 11:05
Awe земетe се занимавайте с нещо полезно!К'во само се биете и се трепете и после 'що ми е синьо окото?
По темата-то се е видяло че няма да стане с разговор.Няма как без нищо да искат да те бият с нещо си ги подразнил.
Както казаха по нагоре:
СЪБЕРИ НЯКОЛКО ПРИЯТЕЛИ И ВИЖ К'ВО ИСКАТ ОТ ТЕБ!

:-x :)

fatrat
07-22-2010, 11:08
Awe земетe се занимавайте с нещо полезно!К'во само се биете и се трепете и после 'що ми е синьо окото?
По темата-то се е видяло че няма да стане с разговор.Няма как без нищо да искат да те бият с нещо си ги подразнил.
Както казаха по нагоре:
СЪБЕРИ НЯКОЛКО ПРИЯТЕЛИ И ВИЖ К'ВО ИСКАТ ОТ ТЕБ!

:-x :)
ха напомняш ми на 1 приятел,който след като го биха го питахме защо му е синьо окото ,и така 1-2 дена ама го беше срам.После караше майка му д а го маже със някви мацала да не мяза на синьо :lol:

InsertDumbNickHere
11-08-2010, 18:54
И аз съм в същата ситуация... 1 дума 1 единствена думичка не съм каза ... искат да ме бият праят се на гангстери в училището.. зимат парите на децата и от мен искат също... нямам думи кво да ги прая те са адски много и целия квартал се знаят няма как да ги бия... :ХХХХХХХ