PDA

View Full Version : На днешно времехората не могат да контактуват норалално !



zlodeqnieto
05-17-2010, 17:19
Т.е за да проведът един разговор той задължитело преминава с кясаци и викания от двете страни което от страни изглежа много смешо. Не само ще се смеем но ще се почудим що за хора са/сме или животни, дори и животни не може да го нарека защото животните са по интелигенти от хората нищо , че не могат да говорят но това не им пречи да общуват по межу си ! :))))

nIkEnCeTy_bE
05-17-2010, 17:27
Всеки има различно виждане. Всеки има различен вкус и хората не трябва да се обвиняват за това. За някой това изглежда като престъпление, но на чуствата може ли да заповядаш. Аз лично съм против! Немога да гледам някакви си мъже, хванати за ръка, това е отвратително. Или две момичета да ми се мляскат пред погледа, направо се отвръщавам. А и някой хора доста грешно мислят, ако видят две момичета хванати за ръце или да се целунат по устата. Това е признак на любов, доверие, приятелство. Поне аз така го виждам, защото и аз го правя с най близките си хора. Но това не означава, че съм лесбийка или някакви такива. Има огромна разлика. Пък и мъжа лесно ще го разпознаеш, че е хомо. Още по походката и гласа мога да го разбера.

Sp0t
05-17-2010, 17:38
Попринцип аз също съм против тези работи, но както каза Никенцето по - горе никой не може да спре чувствата на хората един към друг... На мен също ми е гадно да гледам как двама мъже се целуват, държат се за ръка и прочие, но... Според мене най - правилно е тези, които са хомо да си живеят живота по техния си начин, но просто да не го показват публично... :-o

SmilezZz
05-17-2010, 18:15
И аз лично съм против такива връзки..
Но както казаха по-горе - всеки сам избира какво да прави със себе си и с чувствата си

onestar
05-17-2010, 19:01
Че е гнусно да видиш двама мъже/жени да се целуват пред погледа ти - гнусно е.
Но при всички положения няма да взема да ги линчувам за избора им. Те сами избират пътищата си... търпят последствията и прочие...

Нито подкрепям, нито съм против тези връзки...

silversteinn
05-19-2010, 15:43
Попринцип аз също съм против тези работи, но както каза Никенцето по - горе никой не може да спре чувствата на хората един към друг... На мен също ми е гадно да гледам как двама мъже се целуват, държат се за ръка и прочие, но... Според мене най - правилно е тези, които са хомо да си живеят живота по техния си начин, но просто да не го показват публично... :-o



И с какво 2 момичета или 2 момчета, които са заедно са по различни от момче-момиче? Не, наистина- искам да знам. Нима те да не са хора? Щом ти е "гадно"- не гледай. Мислиш ли, че на тях им е лесно- всички да ги гледат като няк'ви изроди и да ги обсъждат? Защо съдите хората на пръв поглед? Не мога да ви разбера....

elizabethg
05-19-2010, 18:52
Много от хората са против такива връзки!Но...помислете...тези хора не могат да се борят с природата си!Те също са хора и имат чувства като нас...Въпреки,че са различни;(Аз нямам нищо против тях,защото се поставям на тяхно място и си представям колко тъжно е всички да те нападат и обвиняват;(;(;(

spopi
06-19-2010, 19:52
Нямам нищто против тези нещта всеки си знае пък най ме дразнят такива клюкари мразя ги!! :-x :-x :-x

kalpazanka
06-19-2010, 20:02
Явно темата е изчерпана.