PDA

View Full Version : Стъклен дом



GORAMI
05-17-2010, 18:16
Може ли някой да ми намери песента, с която започва Стъклен дом?
Ще съм ви мн благодарна :)

elito0o0o0
05-18-2010, 11:21
http://vbox7.com/play:bc99f735 изтегли си я ;)

MuffinzZ
05-27-2010, 09:16
аз я имам на телефона си ама с мноо по яка качество... :P

elito0o0o0
05-27-2010, 09:46
Абе,така и така е направена тази тема... Да не правя нова.. :-o

К`во мислите за филма? :)

Tempest
05-27-2010, 10:12
някой ше ми го даде ли тва на мп3? Щото ме кефи баса :D

иначе сериала радва.. надмина очакванията ми за българска продукция.. първите епизоди (нормално) ми беше каша, ама сеа всичко се понареди, следя го ;)

elito0o0o0
05-27-2010, 10:19
Наистина до сега такъв филм не са правили.. :-o Очаквах да е много под очакванията ми,но ... всъщност на мен ми харесва. Жалко,че го дават само в Неделя. :(

Tempest
05-27-2010, 10:29
Жалко,че го дават само в Неделя. :(

а, точно... ама и той е час и половина... кога да го пуснат след като има толкова "безценни" турски сериали?! :D

elito0o0o0
05-27-2010, 10:31
Ето ви песента http://dox.bg/files/dw?a=75daae9bc7

elito0o0o0
05-27-2010, 10:32
Жалко,че го дават само в Неделя. :(

а, точно... ама и той е час и половина... кога да го пуснат след като има толкова "безценни" турски сериали?! :D :lol: Лейля... оУ! Лейля!! :lol: Майка ми е първа на опашката в 8 часа.. :lol: 8-)

BloomF
05-27-2010, 11:34
аз я имам на телефона си ама с мноо по яка качество... :P

В такъв случай защо не я качиш и не я пратиш на момичето, което я иска?


Аз също го гледам ии наистина надминава очакванията за български сериал. Много е интересен, а актьорската игра е супер!! Колкото до това, че го дават само веднъж в седмицата: доколкото знам след няколко седмици ще го спрат, за да успеят да наваксат със сериите и на есен ще го пуснат пак, но по - често/може би от понеделник до петък/.

elito0o0o0
05-27-2010, 11:39
:shock: :shock: :shock: Моля??!! :shock: :shock:

Molzinka
05-27-2010, 13:04
Наистина до сега такъв филм не са правили.. :-o Очаквах да е много под очакванията ми,но ... всъщност на мен ми харесва. Жалко,че го дават само в Неделя. :(

+ И жалко, че скоро ще свърши "първия сезон" :(

miss_murderer
05-27-2010, 13:22
горе-долу оправдава очакванията, макар че доста го прехвалиха

elito0o0o0
05-27-2010, 13:22
Наистина до сега такъв филм не са правили.. :-o Очаквах да е много под очакванията ми,но ... всъщност на мен ми харесва. Жалко,че го дават само в Неделя. :(

+ И жалко, че скоро ще свърши "първия сезон" :(Да бе! Той тамън започна тоя филм и ще го спират вече.. :( Аз с такова нетърпение чакам всяка Неделя да дойде време за Стъкления дом... и сега като прочетох,че ще го спират за толкова време... :shock: :shock:

BloomF
05-27-2010, 14:11
:shock: :shock: :shock: Моля??!! :shock: :shock:
Не знам дололко е вярна информацията, но навсякъде това казват...

Tempest
05-27-2010, 14:37
горе-долу оправдава очакванията, макар че доста го прехвалиха

от прехвалено до прехвалено има разлика... например "Аватар" - това беше ебати тъпата история, честно казано до последно чаках да стане нещо по-интересно, нали беше първия по рода си филм? Нещо различно да имаше поне... Ефекти - тепърва ще се прохожда в тоя "бранш" и ако всеки нов ефект е "нов по рода си"... или всъщност ако не е...

отклоних се.. "Стъклен Дом" не съм чувал да го хвалят, една вечер си седях пред твто и почна.. викам "чакай да го видя".. то пък първия епизод - пълна обърквация - кой кой е не мое се разбере... и ми стана интересно... сеа си го гледам всеки път, ако го изтърва - сайта и тка.. аз лично не очаквах нещо кой знае какво, ама се оказа интересен... отностно играта - само Яна не ми харесва, някак скучно, по принуда играе.. тия по-младите (да са млади, да са млади... колко да са млади, по-големи са от мене) играят по-добре, естествено някак ;)

elito0o0o0
05-27-2010, 15:26
горе-долу оправдава очакванията, макар че доста го прехвалиха

от прехвалено до прехвалено има разлика... например "Аватар" - това беше ебати тъпата история, честно казано до последно чаках да стане нещо по-интересно, нали беше първия по рода си филм? Нещо различно да имаше поне... Ефекти - тепърва ще се прохожда в тоя "бранш" и ако всеки нов ефект е "нов по рода си"... или всъщност ако не е...

отклоних се.. "Стъклен Дом" не съм чувал да го хвалят, една вечер си седях пред твто и почна.. викам "чакай да го видя".. то пък първия епизод - пълна обърквация - кой кой е не мое се разбере... и ми стана интересно... сеа си го гледам всеки път, ако го изтърва - сайта и тка.. аз лично не очаквах нещо кой знае какво, ама се оказа интересен... отностно играта - само Яна не ми харесва, някак скучно, по принуда играе.. тия по-младите (да са млади, да са млади... колко да са млади, по-големи са от мене) играят по-добре, естествено някак ;)Този дето играе Дани(Бойко).. та той според мен си играе доста добре ролята.. Той е някъде на.. 23 ли.. 24 ли беше.. забравих 8-) Иначе според мен Юлиян отново играе добре. На Яна някак си не и прилича тази роля... или просто не я представя по начина,по който трябва... не знам... тя не ми харесва.. :) От всички актьори Калин Врачански ми харесва най-много. :)

LoveLetter
05-28-2010, 10:05
Сериалът е много добър! Добра актьорска игра, като изключим тоя Дани, толкова ми е смешен. Изобщо не му се получават нещата. Иначе останалите наистина се справят страхотно. :)

MuffinzZ
05-28-2010, 11:59
бих пратила песента ама не знам къде да я кача... :smt017


иначе сериала е страхотен... актьорите не са много добри ама какво да се прави... :?

_InSaNe_
05-30-2010, 11:05
голяма зарибявка стана тоя сериал,амаа наистина си заслужава.аз също се зарибих-не съм очаквала :D обаче не съм чувала такова нещо,че ще го спират.доколкото знам снимат и други серии в момента ноо ще е тъпо ако го спрат сега .. :?

elito0o0o0
05-30-2010, 11:12
^ Да! Според мен цяла седмица е достатъчно време за по 1 серия :-o Не съм чувала ,че ще го спират скоро... та той току що започна.. само 7 серии са излъчени.. wtf!? xDD С нетърпение очаквам да стане 20 часа :smt112 :smt112 :-|

TheSadGirl
05-30-2010, 11:32
Ще има лятна пауза, защото няма достатъчно заснети епизоди ... на есен ще го пускат всеки ден, защото лятото ще наваксат със заснемането :)

Risen55
05-30-2010, 19:23
Сериалчето си го бива :) Много по-добре е от турските сериали !

elito0o0o0
05-30-2010, 19:36
Ще има лятна пауза, защото няма достатъчно заснети епизоди ... на есен ще го пускат всеки ден, защото лятото ще наваксат със заснемането :) :( :( От една страна е гадно,а от друга супер...

AceXe
05-30-2010, 20:01
Ще има лятна пауза, защото няма достатъчно заснети епизоди ... на есен ще го пускат всеки ден, защото лятото ще наваксат със заснемането :) :( :( От една страна е гадно,а от друга супер...

Няма такова нещо. :)

Първо имат достатъчно заснети епизоди. Проблемът е, че лятото по принцип гледаемостта спада с по около 30 процента, защото хората се изнасят от градовете, а bTV гонят пълния максимум, който могат да извлекат, затова няма да си изпукват патроните лятото, а ще изчакат до есента.

Също така след лятната пауза ще дават по два епизода на седмица. Това с "всеки делничен ден" са измишльотини на родната ни преса. ;)

teenems
05-30-2010, 20:04
Аз от тази вечер се загледах и ми допадна ;-)
Трябва да видя другите епизоди в нета .





~ И сега ако го спрат няма да се учудя ,същото като с Забранена любов и всичките :x

TheSadGirl
05-30-2010, 21:05
Ще има лятна пауза, защото няма достатъчно заснети епизоди ... на есен ще го пускат всеки ден, защото лятото ще наваксат със заснемането :) :( :( От една страна е гадно,а от друга супер...

Няма такова нещо. :)

Първо имат достатъчно заснети епизоди. Проблемът е, че лятото по принцип гледаемостта спада с по около 30 процента, защото хората се изнасят от градовете, а bTV гонят пълния максимум, който могат да извлекат, затова няма да си изпукват патроните лятото, а ще изчакат до есента.

Също така след лятната пауза ще дават по два епизода на седмица. Това с "всеки делничен ден" са измишльотини на родната ни преса. ;)


това, което съм го написала съм го прочела в официалната страница на сериала във ФБ , така че се съмнявамд а са измишльотини :)