PDA

View Full Version : лицемерка тъпа....



DqVoLsKoJeLaNiE
05-17-2010, 18:31
Здравейте, преди малко влизам в скайп и какво да видя: най-добрата ми приятелка изкопала обща снимка на мен и гаджето ми, изрязала ме, и на мое място сложила нейна снимка и отдолу някакви надписи от сорта ва "Обичам те", "Завинаги заедно" и т.н. Не знам дали гаджето ми знае за снимката, няма го на линия , а в момента е на фитнес и не искам да го тревожа...Не бих се подразнила толкова, ако гаджето ми знае за снимката, а от това, че въпросната "дама" ми се пише приятелка. Не знам дали го обича приятелски, или просто съм "назад с материала"... :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Nakadah
05-17-2010, 18:36
ама ти всеки 2-3 дена излизаш с няква подобна тема
човек да се зачуди дори наистина става това, или просто търсиш внимание...

05-17-2010, 18:37
Спокойно, няма повод за притеснение.

tuzaro
05-17-2010, 18:39
Спокойно, няма повод за притеснение.не е верно, има!

DarknessAngel
05-17-2010, 18:39
Говори с приятеля ти и провери дали има нещо общо. Ако не-съберете се и си разтягайте локумите. 8-)

DqVoLsKoJeLaNiE
05-17-2010, 18:39
ама ти всеки 2-3 дена излизаш с няква подобна тема
човек да се зачуди дори наистина става това, или просто търсиш внимание...

Не разбирам защо щом човек търси съвет, там където се очаква да го получи, все някой мисли, че иска внимание.

DqVoLsKoJeLaNiE
05-17-2010, 18:40
Спокойно, няма повод за притеснение.не е верно, има!

И аз така си мисля, но не знам дали не ставам параноична... :o

justonegirlwithonehope
05-17-2010, 18:41
Голяма приятелка, голямо нещо. :lol:

05-17-2010, 18:42
Спокойно, няма повод за притеснение.не е верно, има!

Айде бе?

Няма повод. Спокич бе хора.. нищо лошо няма да се случи.

05-17-2010, 18:44
Спокойно, няма повод за притеснение.не е верно, има!

И аз така си мисля, но не знам дали не ставам параноична... :o

Няма повод авторке, дишай спокойно и не ги слушай психарите. Нищо няма да се случи. Дишай.

Priceless
05-17-2010, 18:44
Оф .. вие не скъсахте ли ?

tuzaro
05-17-2010, 18:47
Спокойно, няма повод за притеснение.не е верно, има!

Айде бе?

Няма повод. Спокич бе хора.. нищо лошо няма да се случи.ти пък от де знаеш?!? Притеснявай се, има повод.

05-17-2010, 18:50
]ти пък от де знаеш?!? Притеснявай се, има повод.

Отказвам се..

Давай авторке!! Притеснявай се!! Скъсай си нервите ако трябва.

teo96
05-17-2010, 18:55
Е въпреки че съм възпитан човек,няма как да не споделя какви бяха първите ми мисли след като прочетох повода на притеснението ти.Помислих си "Еба'ти овцата!" (не ти,не бой се :D) Ами много се извинявам,ама тя пък може да бъде малко по тактична! Като знае че си и в абонатите,че и ти се брои приятелка! :shock: Но все пак не мисля че има повод за притеснение,по добре поговори с приятеля ти (Все ще се е върнал вече от фитнес,нали 8-) ) Знам какво си си помислила,но не взимай прибързани решения,поговори сериозно и с двамата,и пиши пак. Успех!

YouDontKnowMe
05-17-2010, 18:56
Леле, мацка, как може да имаш толкова "проста" приятелка. Разкарай я веднага . Егати глупачката, нямам думи. Кажи на гаджето ти , той да се разправи с нея. Защото той е намесен. Ако той не реагира- значи има вина и в него.

nymphadora
05-17-2010, 18:56
Как да не се притеснява бе??Най-лесно е да кажеш "не се притеснявай" :x .Ебаси приятелите,ебаси гаджето.. :lol:

phobiaaa
05-17-2010, 19:03
Незабавно разкарай момичето наречено '' твоя приятелка'' просто такива приятели не ти трябват.Поговори сериозно и двамата и разбери причината поради,която го е направила може пък приятелят ти да има нещо общо с цялата тази история..

radeberger
05-17-2010, 19:04
Как да не се притеснява бе??Най-лесно е да кажеш "не се притеснявай" :x .Ебаси приятелите,ебаси гаджето.. :lol:



За какво да се притеснява ? Ако между гаджето й и приятелката и няма нищо защо да си къса нервите ?

b3b3t0y
05-17-2010, 19:06
Как да не се притеснява бе??Най-лесно е да кажеш "не се притеснявай" :x .Ебаси приятелите,ебаси гаджето.. :lol:



За какво да се притеснява ? Ако между гаджето й и приятелката и няма нищо защо да си къса нервите ?

В случая важен е приятеля й!

teo96
05-17-2010, 19:15
Eх,пак като видяха 96 и веднага игнорираха мнението ми! Ами нали това писах! Да поговори със приятеля си и със "лицемерката" сериозно! Ех,както и да е!

mArMaLaDkA
05-17-2010, 19:17
аз бих се нервила не на това, че прави някви колажи, ами на това, че съм допуснала такава малоумница в обкръжението си. 'бахти, тва със снимките и афиширането колко обичаме някой си по скайп, не беше ли на мода преди 2-3 години?

radeberger
05-17-2010, 19:19
Как да не се притеснява бе??Най-лесно е да кажеш "не се притеснявай" :x .Ебаси приятелите,ебаси гаджето.. :lol:



За какво да се притеснява ? Ако между гаджето й и приятелката и няма нищо защо да си къса нервите ?

В случая важен е приятеля й!


Да, например той няма никакви чувства към приятелката й (това не мога да го нарека точно приятелство).

teo96
05-17-2010, 19:21
Мда,съгласен съм.Ако тя иска добри приятели "да я маа та офсъ"! ( :grin: )
Наистина такива приятели са ти само във вреда. Най добре преди да я обявиш в черния си лист я попитай защо по точно го е направия,и по чия инициятива,защото,макар че изглежда твърде малко вероятно,може и приятеля ти да има нещо общо.

BlueFace
05-17-2010, 19:24
КиФлЕнСкИ ФиЛмИ :grin: :grin:

DollDaggaBuzzBuzz
05-17-2010, 19:34
ама ти всеки 2-3 дена излизаш с няква подобна тема
човек да се зачуди дори наистина става това, или просто търсиш внимание...

++
И нали бяхте скъсали отново ? :-o

onestar
05-17-2010, 20:05
Аз не знам... какви приятелки сте?
Тя се "гаври" със снимките на теб и гаджето ти... ти я наричаш "лицемерка тъпа"... :-o

Gabss
05-17-2010, 21:13
Леле, мацка, как може да имаш толкова "проста" приятелка. Разкарай я веднага . Егати глупачката, нямам думи. Кажи на гаджето ти , той да се разправи с нея. Защото той е намесен. Ако той не реагира- значи има вина и в него.

\:D/

iveetyy
05-17-2010, 21:18
`Баси филмите , `баси чудото.. ;/
Що не я питаш тази въпросната ``приятелка`` какво прави със снимката на приятеля ти ?
И след фитнеса му поговори и с него.
После сметни дали трябва да се притесняваш или не.

Tempest
05-17-2010, 21:40
ми тая нека си прай колажи и снимки и пише квото си иска.. докато твойто момче няма бищо общо с оная, къв е проблема... явно някой няма вяра на гаджето си :-o

Jessie
05-17-2010, 22:33
:razz: :razz: :razz: :razz:

Mechanism
05-17-2010, 23:40
Намери въпросната приятелка,вдигни и скандал.После намери гаджето си и му вдигни и на него сканда.После ги събери двамата и направи общ сканда.После вади шприца с половин шепа кафево и не се притеснЕвай.

BonbonaBaby
05-18-2010, 08:59
Подбирайте си приятелите... само това ще кажа...

petersl55
05-18-2010, 09:29
ъЪъъ тфа вече е кофти :) Сиг. си я ядосала много нещу..

silversteinn
05-18-2010, 13:24
Май аз нещо не схванах цялата тая работа. Тя ти е "най- добра приятелка" и прави снимки на нея и гаджето ти с надписи "завинаги заедно"???? :lol: Като ти е ''най- добра приятелка'' питай нея за какво става въпрос. Що питаш нас? Ние с какво можем да помогнем в случая? Пък и вие как може да и казвате да не се притеснява, то т'ва си е направо за притеснение. :lol:

BloomF
05-18-2010, 13:33
Ей такива 'големи приятелки' заслужават бой!! Аз ли съм тъпа, че не мога да схвана, как може да се опитват да направят гадно на приятелките си..

Ти още ли я имаш за приятелка?

aka6a_vamp
05-18-2010, 14:27
Спокойно, няма повод за притеснение.не е верно, има!

Айде бе?

Няма повод. Спокич бе хора.. нищо лошо няма да се случи.ти пък от де знаеш?!? Притеснявай се, има повод.
Ма +111 ...Много ясно,че има повод,какво и говорите глупости :-o тва ако според вас е нормално,да ви имам разбиранията!!

lleranza
05-18-2010, 15:48
Здравейте, преди малко влизам в скайп и какво да видя: най-добрата ми приятелка изкопала обща снимка на мен и гаджето ми, изрязала ме, и на мое място сложила нейна снимка и отдолу някакви надписи от сорта ва "Обичам те", "Завинаги заедно" и т.н. Не знам дали гаджето ми знае за снимката, няма го на линия , а в момента е на фитнес и не искам да го тревожа...Не бих се подразнила толкова, ако гаджето ми знае за снимката, а от това, че въпросната "дама" ми се пише приятелка. Не знам дали го обича приятелски, или просто съм "назад с материала"... :booooomb: :booooomb: :booooomb:

emi pravete troika :D

Tempest
05-18-2010, 15:57
Здравейте, преди малко влизам в скайп и какво да видя: най-добрата ми приятелка изкопала обща снимка на мен и гаджето ми, изрязала ме, и на мое място сложила нейна снимка и отдолу някакви надписи от сорта ва "Обичам те", "Завинаги заедно" и т.н. Не знам дали гаджето ми знае за снимката, няма го на линия , а в момента е на фитнес и не искам да го тревожа...Не бих се подразнила толкова, ако гаджето ми знае за снимката, а от това, че въпросната "дама" ми се пише приятелка. Не знам дали го обича приятелски, или просто съм "назад с материала"... :booooomb: :booooomb: :booooomb:

emi pravete troika :D

http://img17.imageshack.us/img17/2501/ra4kovf.gif
добра логика, мхммммм....

DevilWish
05-18-2010, 16:00
И в крайна сметка к'во стана?

Mariela1995
05-18-2010, 16:06
Каква приятелка е тази бе ужас! Абе да не ти дреме приятелят ти ако те 0обича ще е с теб ! :) :)

tanch3t093
05-18-2010, 16:33
`Баси филмите , `баси чудото.. ;/
Що не я питаш тази въпросната ``приятелка`` какво прави със снимката на приятеля ти ?
И след фитнеса му поговори и с него.
После сметни дали трябва да се притесняваш или не.
Да според мен трябва да говориш и с двамата да се изясните - Къв и е проблема на твойта приятелка и гаджето ти дали има нещо общо ..

JustAngel
05-19-2010, 07:54
И да го харесва и да не го харесва, и да го обича и да не го обича, и да е влюбена в него и да не е влюбена, е много ПОДЛО и ТЪПО да прави така - това е твоето гадже и никой не може да ти го пипа ! :wink: Още по-малко пък да го показва така публично в скайп ; ххх

bossychick
05-19-2010, 11:35
Това женското приятелство такова чудо второ няма просто :D

gia_sena_mono
05-19-2010, 12:28
Кажи на приятеля си. От тук нататък ще видиш какво ще става.