PDA

View Full Version : ...



faced
05-17-2010, 19:21
...

Rounder
05-17-2010, 19:40
офф,не ви ли писна с тия глупости,що не си стоите на задниците и не учите,ами ще работите,то пък едни пари ще изкарате...
ии мислиш ли че някои ще те назначи като си на 16 г. само да си прави проблеми...

plmn
05-17-2010, 19:47
офф,не ви ли писна с тия глупости,що не си стоите на задниците и не учите,ами ще работите,то пък едни пари ще изкарате...
ии мислиш ли че някои ще те назначи като си на 16 г. само да си прави проблеми...

подкрепям.

faced
05-17-2010, 19:53
...

sh3_1s_7h3_0n3
05-17-2010, 20:13
Няма ли достатъчно сайтове за работа? (:
Съмнявам се дали изобщо някой може да ти помогне в тийн форум с предложение за подобно нещо.

faced
05-17-2010, 20:17
....

BonbonaBaby
05-18-2010, 08:51
Много му/й помогнахте,браво ! :)

Rounder
05-18-2010, 09:28
3ащо ли си знаех, че някой многознайко ще се обади :)
Ти може би не знаеш, че работата ми е нужна, а няма да си развявам гъза наляво надясно?
иии може би незнаеш, че 16 годишните могат да работят, без да има проблеми за работодателя, ако имат съгласие на родител?

МЪЛЧИ ако нямаш какво да кажеш по темата :)

слушай ве овча купел....от 11 годишен бачкам,и не е лека работа,трактори и още куп глупости...точно ти не ми казвай да МЪЛЧА,щото сега съжелявам че не съм си учил уроците...защото едно време като взимах 30-40 лв. на ден,голям отворко бях,но сега като съм почти на 18 и ко прайм !?
Айде,аз ще се оправя,има какво да работя,но не всички са осигурени така...нали !? и какво ще направиш с тия 10-15 лв. на ден ?
Колкото повече си налягаш парцалите сега и учиш един ден ще ти е 100 пъти по-добре от колкото сега да си проваляш живота за едни и никакви 10-15 лв.
Реално ката погледнеш,обади ми за какво ще ти стигнат,дори само на теб няма да ти стигнат,дори само за теб.....айде сложи ръка на сърцето и ми кажи че не съм прав.

И дори и да ти трябват,няма просто кой да те вземе да бачкаш в някоя кръчма,защото има ГЛОБА за собственика,от къде сте си го набили това в кратуните че може да бачкате по заведенията

SunSmile
05-18-2010, 10:10
Под 18 трудно може да си намериш работа в някое заведение, защото наистина има глоби. Ориентирай се към някаква друга работа... :?

changess
05-18-2010, 18:17
3ащо ли си знаех, че някой многознайко ще се обади :)
Ти може би не знаеш, че работата ми е нужна, а няма да си развявам гъза наляво надясно?
иии може би незнаеш, че 16 годишните могат да работят, без да има проблеми за работодателя, ако имат съгласие на родител?

МЪЛЧИ ако нямаш какво да кажеш по темата :)

слушай ве овча купел....от 11 годишен бачкам,и не е лека работа,трактори и още куп глупости...точно ти не ми казвай да МЪЛЧА,щото сега съжелявам че не съм си учил уроците...защото едно време като взимах 30-40 лв. на ден,голям отворко бях,но сега като съм почти на 18 и ко прайм !?
Айде,аз ще се оправя,има какво да работя,но не всички са осигурени така...нали !? и какво ще направиш с тия 10-15 лв. на ден ?
Колкото повече си налягаш парцалите сега и учиш един ден ще ти е 100 пъти по-добре от колкото сега да си проваляш живота за едни и никакви 10-15 лв.
Реално ката погледнеш,обади ми за какво ще ти стигнат,дори само на теб няма да ти стигнат,дори само за теб.....айде сложи ръка на сърцето и ми кажи че не съм прав.

И дори и да ти трябват,няма просто кой да те вземе да бачкаш в някоя кръчма,защото има ГЛОБА за собственика,от къде сте си го набили това в кратуните че може да бачкате по заведенията

Първо над 16 работата е легална, просто трябва един куп документация и има определени условия. Второ семейството на момчето може да има нужда от пари, а и каквито и да са причините теб не те засягат. Всеки си избира пътя - искаш- учиш, искаш- бачкаш. При много желание що не и двете.
За автора: Не мога да ти помогна много, даже хич, обаче Плевен е голям град и в интернет сайтовете може и да намериш нещо. Ако не- ходиш и питаш.

Rounder
05-18-2010, 19:23
А ти работил ли си !?
и като не можеш да помогнеш недей ми обеснява кое как е...
вярно може найстина да има нужда от тия пари...но...ох какво ли се хабя да обеснявам,той си знае най-добре....

balon4eeeee
05-18-2010, 19:29
по морето е истината