PDA

View Full Version : ФИЛМИ



MISkrisinkaaa
05-17-2010, 19:31
Предлагам тук в тази тема да споделяме,кой какъв филм е гледал и мнението му,независимо от кой жанр е филма


Днес гледахме(аз и една приятелка) Кошмар на Улица Елм 1.Не беше зле(като знаем ,че филма е правен 1984г.)



Вие сте: да дадете мнение за някой филм,който ви е направил впечатление

nIkEnCeTy_bE
05-17-2010, 19:46
Предималко отговорих на такава тема, ама нищо. Аз съм гледала сигурно абсолютно всички бози. 8-) Супер много филми харесвам, ревала съм се, смяла съм се. Мога да отбележа филма Hachiko a dog's story. Гледайте го и пак ще си говорим. Скоро гледах също един филм по Про.БГ и той супер много ме завладя.

MISkrisinkaaa
05-17-2010, 19:55
да,четох за тази тема,за този филм 8-)
утре ще го гледам този който ми каза и ще си кажа мнението :)

PlamitOo
05-17-2010, 19:59
Какво ви е мнението за "Отведи ме в Ада"? Видях, че спечели някаква награда в Наградите Писък по БТВ и изглежда интересен.

MISkrisinkaaa
05-17-2010, 20:03
Ми да интересен е.

Кристин Браун (Алисън Ломан) е амбициозна банкова служителка от Лос Анжелис, живееща с чаровния си приятел професор Клей Долтън (Джъстин Лонг, Умирай трудно 4.0). Животът е прекрасен, докато един ден в банката й се появява мистериозната госпожа Гануш (Лорна Рейвър), за да помоли за отсрочка по ипотеката си. Дали Кристин трябва да последва инстинкта си и да се смили над старицата? Или да откаже отсрочката и да впечатли шефа си (Дейвид Пеймър), за да си гарантира повишението? Кристин избира второто, което ще лиши старицата от нейния дом.
В гнева си старата жена урочасва Кристин с проклятието Ламия, превръщайки живота й в истински кошмар. Преследвана от зъл дух и неразбрана от скептичния си приятел, тя търси помощта на екстрасенса Рам Джас, за да спаси душата си от вечно проклятие. За да помогне на ужасената Кристин, ясновидецът я изпраща на невероятно пътуване, което трябва да разруши проклятието. Но с наближаването на злите сили, Кристин ще трябва да се изправи пред немислими избори и да реши докъде е готова да стигне, за да се спаси.


аз си мислех,че ще свърши добре... Трябва да го гледаш(после може да споделиш дали ти е харесал)

PlamitOo
05-17-2010, 20:07
ОК, утре ще го гледам. :)

travmiriaN
05-17-2010, 20:43
ммии почнах да гледам Gossip Girl и като цяло много ме впечатли ;p много разпускащо филмче и с много красиви актьори и актриси ;p

zarety
05-18-2010, 09:14
гледайтe into the wild на мен много ми хареса но не съм сигурна че и вие ще сте на това мнение щото е по истински случай :) иначе аз си падам по трилъри и филми на ужасите и ви препоръчвам sow aко въобще има някой който още не го е гледал иначе frozen и rec също са много добри но нямат толкова ефекти ;)

MISkrisinkaaa
05-18-2010, 19:20
Предималко отговорих на такава тема, ама нищо. Аз съм гледала сигурно абсолютно всички бози. 8-) Супер много филми харесвам, ревала съм се, смяла съм се. Мога да отбележа филма Hachiko a dog's story. Гледайте го и пак ще си говорим. Скоро гледах също един филм по Про.БГ и той супер много ме завладя.


Олее много е хубав филма.Аз от средата(там където му умря собственика) плакох :-#

Ако може да ми препорачате подобен филм,може и да не е с куче

nIkEnCeTy_bE
05-18-2010, 19:52
Пфу аз и аз много ревах. Филма е невероятен. Иначе с куче Ласи е хубав, Флюк май имаше някакъв такъв. Иначе също на филма Обратна тяга много ревах - разправя се за един пожарникар и свършва накрая много тъжно. Имаше и още един пожарникарски, ама него нещо немога да го намеря, а и не сещам как се казваше.

PlamitOo
05-19-2010, 15:11
Гледах Hachiko a dog's story, просто е страхотен. Много ревах, докато го гледах, даже и след това. :smt022 :smt022
Гледайте го задължително. :)

deeb
05-19-2010, 18:26
Гледайте Keith, Greta, Make it happen, Armagedon, take the lead

Супер са !!!!

sunriseee
05-22-2010, 14:46
Гледах Hachiko a dog's story, просто е страхотен. Много ревах, докато го гледах, даже и след това. :smt022 :smt022
Гледайте го задължително. :)
Напълно съм съгласна...определено този филм трябва да се гледа.Преди малко го гледах и просто нямам думи..НЕВЕРОЯТЕН..толкова въздействащ.По принцип не рева лесно на филми и дори се съмнявах малко да рева на този но ви казвам просто няма начин.Беше голям рев от смъртта на стопанина до края...филма си заслужава адски много :smt007 :smt007 :smt007 Гледайте го :-)

ValLoveYa
05-23-2010, 13:20
Гледах Hachiko a dog's story, просто е страхотен. Много ревах, докато го гледах, даже и след това. :smt022 :smt022
Гледайте го задължително. :)
Напълно съм съгласна...определено този филм трябва да се гледа.Преди малко го гледах и просто нямам думи..НЕВЕРОЯТЕН..толкова въздействащ.По принцип не рева лесно на филми и дори се съмнявах малко да рева на този но ви казвам просто няма начин.Беше голям рев от смъртта на стопанина до края...филма си заслужава адски много :smt007 :smt007 :smt007 Гледайте го :-)

много е драматичен аз също плаках много
други филми които ми харесват-Green Mile (драма),Titanic, Hellboy, Карибски пирати 3-те части, Алиса в страната на чудесата (от тази година с Джони Деп...), Таен прозорец, От ада, Сделката на доктор Пърнасъс, Очи от рая-много въздействаш филм (драма) и още много други

Molzinka
05-23-2010, 16:54
Алиса наистина е един невероятен филм. Гледах го 3 пъти на 3D, но мога да го гледам до безкрай и никога няма да ми омръзне. А днес гледах The Secret, той е документален и ме впечатли доста :) А иначе Gossip girl е любимия ми сериал. :smt007

Molzinka
05-23-2010, 16:57
Предлагам тук в тази тема да споделяме,кой какъв филм е гледал и мнението му,независимо от кой жанр е филма


Днес гледахме(аз и една приятелка) Кошмар на Улица Елм 1.Не беше зле(като знаем ,че филма е правен 1984г.)



Вие сте: да дадете мнение за някой филм,който ви е направил впечатление

Като спомена този филм - като ходих да гледам Сблъсъка на титаните и даваха трейлър на филма Кошмари на Елм Стрийт, да не би да е този? Но мисля, че той още не е излязъл, та така като гледах трейлъра и доста ме изплаши, в смисъл, че се впечатлих.

cunt
05-23-2010, 17:30
Предлагам тук в тази тема да споделяме,кой какъв филм е гледал и мнението му,независимо от кой жанр е филма


Днес гледахме(аз и една приятелка) Кошмар на Улица Елм 1.Не беше зле(като знаем ,че филма е правен 1984г.)



Вие сте: да дадете мнение за някой филм,който ви е направил впечатление

Като спомена този филм - като ходих да гледам Сблъсъка на титаните и даваха трейлър на филма Кошмари на Елм Стрийт, да не би да е този? Но мисля, че той още не е излязъл, та така като гледах трейлъра и доста ме изплаши, в смисъл, че се впечатлих.
Не е този естествено сега просто ще излиза поредната част на този филм.
http://www.imdb.com/title/tt1179056/

selenasky
05-24-2010, 07:29
За любителите на ужаси като мен препоръ4вам Wrong Turn 3 и The Uninvited :grin: - много са хубави.Първиат е за канибал, който преследва хора в гората, а вторият е за моми4е с изгубена памет, което отмъщава за смъртта на майка си, но се оказва, 4е тя я е убила ... :)

lussi
05-24-2010, 14:16
Здравейте :)


Виждам че тук пишат много хора интересуващи се от най различни филми, за това се надявам някой да ми помогне с издирването на един филм, който бях гледала преди година сигурно.

Разказва се за една двойка, още от когато са гаджета, чак до годините в които са женени с деца и голяма къща. Този период от живота им е съпътсван от едно куче което те взимат още когато започват да живеят заедно и то става част от семейството им. Кучето беше лабрадор или ретривър, ако не се лъжа, като беше малко им правеше много бели, но по нататък им помагаше и беше като член на семейството, децата много го обичаха. Филма завърши тъжно- кучето почина и цялото семейство почете паметта му.


Филма беше много хубав, но сега немога да се сетя точното му заглавие, беше нешо от рода на "Аз, ти и...(името на кучето)" или пък " Аз и ..(името)", може да е било и " ...(името) и аз"


Ще се радвам ако някой каже кой е филма